1e voorronde
16.08.2016 20:00 VV Staphorst - AZSV 1:2 (1:1)
17.08.2016 18:00 AFC '34 - VV Bennekom 4:1 (0:0)
18:00 OFC - Flevo Boys 2:1 (2:0)
18:00 WV-HEDW - Quick'20 0:3 (0:1)
18:00 RKVV Velsen - vv Groningen 0:1 (0:1)
19:30 FC Lisse - De Dijk 1:3 (0:1)
19:30 VV Schaesberg - VV Kloetinge 3:1 (1:1, 1:1, 3:1) n.v.
19:45 Quick Den Haag - Oranje Wit 2:0 (2:0)
20:00 ASWH - Chevremont 2:1 (2:1)
20:00 Be Quick 1887 - RVVH 0:2 (0:0)
20:00 RKSV Groene Ster - FC Rijnvogels 0:2 (0:0, 0:0, 0:2) n.v.
20:00 Jodan Boys - AVV Swift 4:2 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
20:00 VV Noordwijk - UDI'19/Beter Bed 4:5 (0:1, 3:3, 4:5) n.v.
20:00 OJC Rosmalen - Oranje Nassau 3:0 (1:0)
20:00 RKZVC - Achilles Veen 0:4 (0:2)
20:00 SteDoCo - Huizen 0:2 (0:1)
20:00 VVOG - RKSV Halsteren 3:5 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
20:00 Avanti'31 - SVZW 0:2 (0:0)
2e voorronde
23.08.2016 20:00 Quick Boys - IJsselmeervogels 0:2 (0:0)
24.08.2016 18:00 AFC - Kozakken Boys 1:5 (1:4)
18:00 AFC '34 - FC Rijnvogels 2:6 (2:1)
18:00 Dongen - OFC 2:1 (0:1)
18:00 Magreb '90 - Harkemase Boys 3:4 (2:2, 3:3, 5:5) d.p.
18:00 Scheveningen - GVVV 5:2 (0:1)
18:00 Quick'20 - JVC Cuijk 1:3 (0:1)
18:00 VVSB - Hercules 2:0 (0:0)
19:30 DVS'33 Ermelo - AZSV 4:2 (1:1)
19:30 VV Schaesberg - HSC'21 2:3 (1:2)
19:30 UNA/Brinvast - ODIN '59 3:2 (1:0)
19:30 RKSV Halsteren - Capelle 0:3 (0:0)
19:45 HBS - Achilles Veen 2:3 (1:1)
19:45 Quick Den Haag - EVV 0:1 (0:0, 0:0, 0:1) n.v.
20:00 Barendrecht - Juliana '31 3:1 (1:0)
20:00 RVVH - ASWH 0:2 (0:1)
20:00 Jodan Boys - SVZW 3:0 (3:0)
20:00 UDI'19/Beter Bed - Rijnsburgse Boys 0:1 (0:1)
20:00 OJC Rosmalen - vv Groningen 5:1 (3:0)
20:00 ONS Boso Sneek - De Dijk 1:2 (0:1)
20:00 Huizen - Westlandia 4:3 (2:1, 3:3, 3:3) d.p.
1e Ronde
20.09.2016 17:00 Rijnsburgse Boys - Almere City FC 0:2 (0:1)
17:00 Capelle - FC Groningen 0:4 (0:2)
17:00 FC Rijnvogels - SC Cambuur 0:1 (0:0)
17:00 Scheveningen - FC Emmen 1:2 (1:2)
18:30 JVC Cuijk - SC Telstar 1:3 (0:2)
18:30 NAC Breda - VVV-Venlo 0:2 (0:2)
20:00 FC Volendam - MVV Maastricht 5:4 (1:1, 3:3, 3:3) d.p.
20:00 EVV - RKC Waalwijk 0:3 (0:0)
20:00 FC Den Bosch - FC Eindhoven 2:3 (1:1)
20:00 Barendrecht - SBV Excelsior 0:1 (0:1)
20:00 IJsselmeervogels - Achilles'29 3:1 (1:0)
20:00 Kozakken Boys - Helmond Sport 3:0 (1:0)
20:00 HHC Hardenberg - Jodan Boys 6:7 (0:0, 1:1, 2:2) d.p.
20:45 sc Heerenveen - De Graafschap 5:1 (0:0, 1:1, 5:1) n.v.
21.09.2016 17:00 Dongen - Go Ahead Eagles 1:3 (1:0)
18:30 PSV - Roda JC Kerkrade 4:0 (2:0)
20:00 Achilles Veen - VVSB 1:4 (0:1)
20:00 Excelsior Maassluis - Heracles Almelo 1:3 (0:0, 1:1, 1:3) n.v.
20:00 NEC Nijmegen - ADO Den Haag 3:5 (0:0, 0:0, 1:1) d.p.
20:00 UNA/Brinvast - Huizen 1:0 (1:0)
20:00 De Treffers - ASWH 0:3 (0:3)
20:00 Spakenburg - Fortuna Sittard 2:1 (1:0)
20:00 Koninklijke HFC - OJC Rosmalen 6:1 (3:0)
20:00 DVS'33 Ermelo - PEC Zwolle 1:4 (0:3)
20:00 Sparta Rotterdam - FC Dordrecht 3:1 (3:0)
20:00 FC Lienden - AZ Alkmaar 1:4 (0:1)
20:00 Katwijk - Harkemase Boys 2:1 (0:0)
20:45 AFC Ajax - Willem II 5:0 (2:0)
22.09.2016 18:30 FC Twente - FC Utrecht 1:3 (0:1)
20:00 De Dijk - Vitesse 2:7 (1:2)
20:00 HSC'21 - TEC 1:5 (0:4)
20:45 Feyenoord - FC Oss 4:1 (1:1)
2e Ronde
25.10.2016 18:30 VVSB - Katwijk 3:0 (2:0)
20:00 TEC - SC Cambuur 0:4 (0:3)
20:00 ADO Den Haag - SC Telstar 2:1 (0:1)
20:00 Go Ahead Eagles - Jodan Boys 1:2 (1:0)
20:00 FC Volendam - Almere City FC 2:1 (0:0, 0:0) n.v.
20:00 Spakenburg - ASWH 2:3 (0:1, 2:2) n.v.
20:45 Sparta Rotterdam - PSV 3:1 (1:0)
26.10.2016 18:30 Kozakken Boys - AFC Ajax 1:6 (0:4)
20:00 Heracles Almelo - UNA/Brinvast 5:0 (1:0)
20:00 AZ Alkmaar - FC Emmen 1:0 (0:0)
20:00 IJsselmeervogels - Koninklijke HFC 3:1 (2:1)
20:00 Vitesse - RKC Waalwijk 4:1 (1:0)
20:00 FC Utrecht - FC Groningen 1:0 (0:0)
20:45 Feyenoord - SBV Excelsior 4:0 (0:0)
27.10.2016 18:30 PEC Zwolle - VVV-Venlo 2:1 (1:0)
20:45 FC Eindhoven - sc Heerenveen 1:2 (1:2)
Achtste finale
13.12.2016 18:30 FC Volendam - VVSB 4:1 (3:1)
20:45 IJsselmeervogels - sc Heerenveen 0:1 (0:0)
14.12.2016 18:30 PEC Zwolle - FC Utrecht 1:2 (1:0)
20:00 Vitesse - Jodan Boys 4:0 (2:0)
20:00 AZ Alkmaar - ASWH 2:0 (1:0)
20:45 Feyenoord - ADO Den Haag 5:1 (1:0)
15.12.2016 18:30 SC Cambuur - AFC Ajax 2:1 (2:0)
20:45 Heracles Almelo - Sparta Rotterdam 0:3 (0:0)
Kwartfinale
24.01.2017 20:45 FC Volendam - Sparta Rotterdam 5:6 (0:0, 0:0, 1:1) d.p.
25.01.2017 18:30 FC Utrecht - SC Cambuur 6:7 (1:0, 2:2, 2:2) d.p.
20:45 AZ Alkmaar - sc Heerenveen 1:0 (0:0)
26.01.2017 20:45 Vitesse - Feyenoord 2:0 (0:0)
Halve Finale
01.03.2017 20:45 Sparta Rotterdam - Vitesse 1:2 (0:1)
02.03.2017 20:45 AZ Alkmaar - SC Cambuur 3:2 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
Finale
30.04.2017 18:00 AZ Alkmaar - Vitesse 0:2 (0:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner