. .
FIFA > Vrouwen Olympische Spelen 2016 Rio de Janeiro > Groep E FIFA >   Vrouwen Olympische Spelen 2016 Rio de Janeiro > Groep E
18:00 Zweden - Zuid-Afrika 1:0 (0:0)
21:00 Brazilië - China 3:0 (1:0)
FIFA > Vrouwen Olympische Spelen 2016 Rio de Janeiro > Groep F FIFA >   Vrouwen Olympische Spelen 2016 Rio de Janeiro > Groep F
20:00 Canada - Australië 2:0 (1:0)
23:00 Zimbabwe - Duitsland 1:6 (0:2)
FIFA > U17 Vriendschappelijk 2016 > Augustus FIFA >   U17 Vriendschappelijk 2016 > Augustus
14:30 Denemarken - Cyprus 4:1
15:00 Zweden - Faroer Eilanden 2:1
15:15 Schotland - Tsjechië 1:0
17:30 Finland - Noorwegen 0:2
17:30 Hongarije - Servië 2:0
18:00 Montenegro - IJsland 1:0
UEFA > CL-kwalificaties 2016/2017 > 3e Ronde UEFA >    CL-kwalificaties 2016/2017 > 3e Ronde
19:45 FCSB - Sparta Praag 2:0 (1:0)
19:45 FC Kopenhagen - Astra Giurgiu 3:0 (3:0)
20:00 Hapoel Be'er Sheva - Olympiakos 1:0 (0:0)
20:15 BSC Young Boys - Shakhtar Donetsk 4:2 (0:0, 2:0, 2:0) d.p.
20:30 PAOK Saloniki - AFC Ajax 1:2 (1:1)
20:30 RB Salzburg - FK Partizani 2:0 (0:0)
20:45 RSC Anderlecht - FK Rostov 0:2 (0:1)
20:45 AS Monaco - Fenerbahçe 3:1 (2:0)
20:45 Celtic FC - FK Astana 2:1 (1:0)
20:45 Legia Warschau - FK AS Trenčín 0:0 (0:0)
UEFA > EL-kwalificaties 2016/2017 > 3e Ronde UEFA >    EL-kwalificaties 2016/2017 > 3e Ronde
18:00 Slovan Liberec - FC Admira Wacker 2:0 (2:0)
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2015/2016 > Groep 6 UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2015/2016 > Groep 6
20:30 Noord-Ierland - Tsjechië 1:1 (0:1)
CONCACAF > CONCACAF Champions League 2016/2017 > Groep C CONCACAF >    CONCACAF Champions League 2016/2017 > Groep C
02:00 Central FC - Vancouver Whitecaps 0:1 (0:1)
CONCACAF > CONCACAF Champions League 2016/2017 > Groep E CONCACAF >    CONCACAF Champions League 2016/2017 > Groep E
04:00 CF Pachuca - CD Olimpia 1:0 (1:0)
Australië > FFA Cup 2016 > 1e Ronde  Australië >   FFA Cup 2016 > 1e Ronde
11:30 Newcastle United Jets - Melbourne Victory 1:3 (0:1)
11:30 Canberra Olympic - Surfers Paradise Apollo 1:0 (1:0)
11:30 Bonnyrigg White Eagles - Manly United 3:0 (0:0)
11:30 Redlands United - Adelaide United 2:1 (0:1, 1:1) n.v.
Brazilië > Série B 2016  Brazilië >   Série B 2016 >
00:15 GE Brasil Pelotas - Avaí FC 3:0 (3:0)
00:15 Criciúma EC - Paysandu SC 0:3 (0:1)
00:15 Londrina EC - Bragantino 2:0 (2:0)
00:15 Vila Nova FC GO - Joinville EC 2:1 (1:1)
02:30 Ceará SC - Vasco da Gama 0:0 (0:0)
02:30 Luverdense - CR Brasil 0:0 (0:0)
02:30 Oeste FC - Clube Náutico 0:0 (0:0)
02:30 Tupi FC - Paraná Clube 2:0 (2:0)
Denemarken > 2. Division Pulje 3 2016/2017  Denemarken >   2. Division Pulje 3 2016/2017 >
19:00 Kjellerup IF - Odder IGF 0:1 (0:1)
Duitsland > Bayernliga Nord 2016/2017  Duitsland >   Bayernliga Nord 2016/2017 >
18:30 DJK Ammerthal - TSV Großbardorf 4:2 (0:1)
18:30 TSV Aubstadt - ASV Neumarkt 3:2 (0:0)
18:30 Würzburger Kickers II - Alemannia Haibach 4:0 (1:0)
18:30 Würzburger FV - DJK Bamberg 2:0 (1:0)
18:30 VfL Frohnlach - 1. FC Sand 1:1 (1:0)
Duitsland > Bayernliga Süd 2016/2017  Duitsland >   Bayernliga Süd 2016/2017 >
18:30 TSV Kottern-St. Mang - TSV Landsberg 2:1 (1:0)
18:30 SV Kirchanschöring - BCF Wolfratshausen 2:1 (0:0)
18:30 TSV 1865 Dachau - DJK Vilzing 3:2 (2:2)
18:30 SV Pullach - 1. FC Sonthofen 4:3 (2:1)
18:30 TSV 1883 Bogen - FC Pipinsried 1:1 (1:0)
18:30 Jahn Regensburg II - SpVgg Hankofen-Hailing 1:2 (1:2)
18:30 FC Gundelfingen - TSV Schwabmünchen 0:3 (0:2)
19:00 FC Unterföhring - SV Heimstetten 0:4 (0:0)
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2016/2017  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2016/2017 >
19:00 Heider SV - TSV Lägerdorf 2:1 (2:0)
19:00 Holstein Kiel II - SV Todesfelde 0:0 (0:0)
19:00 PSV Union Neumünster - Concordia Schönkirchen 6:3 (2:2)
19:00 NTSV Strand 08 - Oldenburger SV 2:1 (2:0)
19:00 TSV Altenholz - Eutin 08 0:2 (0:0)
19:00 TSV Kropp - VfR Neumünster 1:3 (1:1)
19:00 TuS Hartenholm - TSV Schilksee 1:3 (0:2)
19:00 TSB Flensburg - Kilia Kiel 3:0 (2:0)
19:00 SV Frisia 03 - Flensburg 08 0:3 (0:0)
El Salvador > Primera División 2016/2017 Apertura  El Salvador >   Primera División 2016/2017 Apertura >
23:15 Alianza FC - CD Chalatenango 4:0
Estland > Eesti Karikas 2016/2017 > 2e Ronde  Estland >   Eesti Karikas 2016/2017 > 2e Ronde
Kohtla-Järve JK Järve - Tallinna FC Twister niet gespeeld
18:00 Viimsi JK II - FC Infonet II 0:5
18:00 Raplamaa JK Märjamaa - Kiviõli FC Irbis 2:1 (1:0)
18:00 Raasiku FC Joker - Raplamaa JK 4:3 (3:1, 3:3) n.v.
18:00 FC Elva - JK Tallinna Kalev 2:3
19:00 Tallinna JK Legion - Türi Ganvix JK 1:0 (0:0)
19:30 JK Terav Sats - Jõgeva SK Noorus 1:5
Finland > Ykkönen 2016  Finland >   Ykkönen 2016 >
17:30 JJK Jyväskylä - FC Jazz Pori 2:0 (0:0)
17:30 Ekenäs IF - AC Oulu 0:2 (0:0)
17:30 KTP - FF Jaro 1:1 (0:1)
Ghana > Premier League 2016  Ghana >   Premier League 2016 >
17:00 Wa All Stars FC - Medeama SC 1:0 (0:0)
IJsland > Úrvalsdeild 2016  IJsland >   Úrvalsdeild 2016 >
20:00 ÍB Vestmannaeyja - Fjölnir Reykjavík 0:2 (0:1)
21:15 ÍA Akranes - FH Hafnarfjörður 1:3 (1:1)
21:15 Breiðablik - Fylkir Reykjavík 1:1 (0:0)
21:15 KR Reykjavík - Þróttur Reykjavík 2:1 (2:1)
22:00 Valur Reykjavík - Víkingur Ólafsvík 3:1 (2:0)
Israël > Toto Cup Al 2016/2017 > Groep A  Israël >   Toto Cup Al 2016/2017 > Groep A
18:15 Hapoel Kfar Saba - Hapoel Haifa 0:2
Israël > Toto Cup Al 2016/2017 > Groep B  Israël >   Toto Cup Al 2016/2017 > Groep B
18:30 Maccabi Petach-Tikva - Bnei Yehuda Tel Aviv 1:2
Litouwen > A Lyga 2016  Litouwen >   A Lyga 2016 >
17:00 Utenis Utena - FC Stumbras 0:0 (0:0)
18:30 FK Lietava Jonava - FK Trakai 1:1 (0:1)
Maleisië > Super League 2016  Maleisië >   Super League 2016 >
14:15 Sarawak FA - Terengganu FA 2:1 (1:1)
15:00 T-Team FC - Selangor FA 1:0 (1:0)
15:00 Penang FA - Johor Darul Ta’zim 1:1 (0:1)
15:00 Kedah FA - Pahang FA 0:3
15:00 Kelantan FA - Felda United FC 1:1 (0:1)
15:00 Perak TBG - PDRM FA 1:0 (0:0)
Nigeria > Premier League 2016  Nigeria >   Premier League 2016 >
17:00 Enyimba Aba - Sunshine Stars 0:0
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2016  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2016 >
18:30 Finnsnes IL - Harstad IL 2:2 (1:1)
Oezbekistan > PFL 2016  Oezbekistan >   PFL 2016 >
15:00 Andijon PFK - Pakhtakor Tashkent 1:0
16:00 So'g'diyona Jizzax - Metallurg Bekobod 0:0
16:00 Neftchi Farg'ona - Bunyodkor PFK 2:1
16:00 Sho'rtan G'uzor - Nasaf Qarshi 0:3
16:30 Olmaliq FK - Buxoro FK 0:1
17:00 Lokomotiv Tashkent - Navbahor Namangan 5:0
Peru > Primera División 2016 Clausura  Peru >   Primera División 2016 Clausura >
18:00 Alianza Atlético - Deportivo Municipal 2:0 (1:0)
20:15 CD Unión Comercio - Sport Huancayo 2:1 (1:1)
22:30 Universidad Técnica - Ayacucho FC 1:1 (1:1)
Schotland > Challenge Cup 2016/2017 > 1e Ronde  Schotland >   Challenge Cup 2016/2017 > 1e Ronde
21:00 Cumbernauld Colts - Hamilton Academical (R) 0:3 (0:1)
Soedan > Premier League 2016  Soedan >   Premier League 2016 >
16:00 Merikh Kosti - Merreikh Nyala 0:0
Venezuela > Primera División 2016 Clausura  Venezuela >   Primera División 2016 Clausura >
21:30 Estudiantes de Caracas - Carabobo FC 1:1
21:30 Aragua FC - Trujillanos FC 2:0
21:30 Zulia FC - Portuguesa FC 1:0
22:00 Deportivo Lara - Deportivo Anzoátegui 1:0
22:00 Caracas FC - Atlético Venezuela 1:1
Zuid-Korea > K League Classic 2016  Zuid-Korea >   K League Classic 2016 >
12:00 Jeonbuk FC - Ulsan Hyundai 1:1 (0:0)
12:30 Seongnam FC - FC Seoul 1:2 (1:0)
Zweden > Svenska Cupen 2016/2017 > 1e Ronde  Zweden >   Svenska Cupen 2016/2017 > 1e Ronde
18:30 Ronneby BK - Växjö BK 1:2
18:30 Härnösands FF - IFK Luleå 0:4
19:00 Arameisk-Syrianska IF - Akropolis IF 4:2 n.v.
19:00 Vänersborgs IF - Vänersborgs FK 0:1
19:00 Eskilsminne IF - IFK Hässleholm 1:2 n.v.
19:00 IFK Falköping FF - IK Gauthiod 0:2
19:00 Myresjö/Vetlanda FK - Östers IF 0:5
19:00 IFK Trelleborg - Torns IF 6:7 d.p.
19:00 Kubikenborgs IF - Söderhamns FF 0:1
19:00 Sandvikens IF - IK Brage 3:0
19:00 Karlstad BK - BK Forward 3:2
20:00 IFK Haninge - BKV Norrtälje 3:4 n.v.
20:00 Täby FK - Boo FK 3:2
Zwitserland > Promotion League 2016/2017  Zwitserland >   Promotion League 2016/2017 >
18:00 FC Basel II - FC Zürich II 1:1
19:00 FC Breitenrain Bern - FC Köniz 1:0
19:30 Stade Nyonnais - FC Bavois 5:1
19:30 SC Kriens - SC Cham 2:1
20:00 FC Tuggen - FC Rapperswil-Jona 1:3
20:00 BSC Old Boys - FC United Zürich 1:2
20:00 SC Brühl - SC YF/Juventus Zürich 0:1
20:00 FC La Chaux-de-Fonds - FC Sion II 3:0
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner