. .
FIFA > Vriendschappelijk 2017 > Oktober FIFA >    Vriendschappelijk 2017 > Oktober
01:00 Grenada - Panama -:-
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2017 India > Halve Finale FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2017 India > Halve Finale
13:30 Winnaar KF 4 - Winnaar KF 2 -:-
16:30 Winnaar KF 1 - Winnaar KF 3 -:-
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2017 > Oktober FIFA >   U16 Vriendschappelijk 2017 > Oktober
Nederland - Polen -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep 4 UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep 4
12:00 Azerbeidzjan - Oekraïne -:-
14:00 Spanje - Albanië -:-
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep 2 UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep 2
14:00 Kroatië - Spanje -:-
14:00 Liechtenstein - Albanië -:-
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep 6 UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep 6
11:00 Slovenië - Frankrijk -:-
11:00 Kazachstan - Wit-Rusland -:-
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep 7 UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2017/2018 > Groep 7
14:00 Denemarken - Andorra -:-
18:00 Schotland - Estland -:-
CONMEBOL > Copa Libertadores 2017 > Halve Finale CONMEBOL >    Copa Libertadores 2017 > Halve Finale
00:15 River Plate - CA Lanús -:-
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2017 > Kwartfinale CONMEBOL >    Copa Sudamericana 2017 > Kwartfinale
Libertad - Racing Club -:-
Sport Club Recife - Atlético Junior -:-
Fluminense RJ - Flamengo RJ -:-
Independiente - Club Nacional -:-
Argentinië > Copa Argentina 2017 > Kwartfinale  Argentinië >   Copa Argentina 2017 > Kwartfinale
02:10 Atlético Tucumán - Vélez Sársfield -:-
Armenie > Cup 2017/2018 > Kwartfinale  Armenie >   Cup 2017/2018 > Kwartfinale
13:00 FC Ararat - Shirak FC -:-
13:00 FC Banants - Pyunik FC -:-
België > Eerste klasse A 2017/2018  België >   Eerste klasse A 2017/2018 >
20:30 RSC Anderlecht - SV Zulte Waregem -:-
20:30 KRC Genk - Club Brugge KV -:-
20:30 Waasland-Beveren - KV Kortrijk -:-
Bulgarije > Kupa 2017/2018 > Achtste finale  Bulgarije >   Kupa 2017/2018 > Achtste finale
PFC Montana - Levski Sofia -:-
PFC Ludogorets Razgrad - PFC Beroe -:-
Tsarsko Selo Sofia - Botev Plovdiv -:-
PFC Litex Lovech - Lokomotiv Sofia -:-
Etar Tarnovo - Septemvri Sofia -:-
CSKA Sofia - FK Botev Vratsa -:-
FC Dunav Ruse - Strumska Slava -:-
Slavia Sofia - Lokomotiv Plovdiv -:-
Chili > Cup 2017 > Halve Finale  Chili >   Cup 2017 > Halve Finale
23:00 CD Huachipato - Santiago Wanderers -:-
China > Super League 2017  China >   Super League 2017 >
13:35 Beijing Guoan - Chongqing Lifan -:-
Colombia > Primera A 2017 Clausura  Colombia >   Primera A 2017 Clausura >
Santa Fe - Deportes Tolima -:-
02:45 América de Cali - Patriotas FC -:-
Costa Rica > Primera División 2017/2018 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2017/2018 Apertura >
LD Alajuelense - Guadalupe -:-
CS Cartaginés - AD Carmelita -:-
Municipal Liberia - Santos de Guápiles -:-
Limón FC - Municipal Pérez Zeledón -:-
Municipal Grecia - CS Herediano -:-
Universidad de Costa Rica - Deportivo Saprissa -:-
Denemarken > 1. Division 2017/2018  Denemarken >   1. Division 2017/2018 >
18:30 Esbjerg fB - Viborg FF -:-
19:00 Nykøbing FC - Vejle BK -:-
Denemarken > DBU Pokalen 2017/2018 > Achtste finale  Denemarken >   DBU Pokalen 2017/2018 > Achtste finale
15:00 Jammerbugt FC - SønderjyskE -:-
18:00 Odense BK - FC Midtjylland -:-
19:00 FC Fredericia - HB Køge -:-
19:00 Silkeborg IF - Lyngby BK -:-
Duitsland > DFB-Pokal 2017/2018 > 2e Ronde  Duitsland >   DFB-Pokal 2017/2018 > 2e Ronde
18:30 VfL Osnabrück - 1. FC Nürnberg -:-
18:30 Hertha BSC - 1. FC Köln -:-
18:30 VfL Wolfsburg - Hannover 96 -:-
18:30 1. FC Kaiserslautern - VfB Stuttgart -:-
20:45 Jahn Regensburg - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
20:45 Werder Bremen - 1899 Hoffenheim -:-
20:45 SC Freiburg - Dynamo Dresden -:-
20:45 RB Leipzig - Bayern München -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga Nord 2017/2018 >
18:00 Hannover 96 II - VfB Lübeck -:-
Duitsland > Regionalliga West 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga West 2017/2018 >
19:30 1. FC Köln II - Wuppertaler SV -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2017/2018 >
14:00 1. FSV Mainz 05 II - SC Freiburg II -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2017/2018  Duitsland >   Bayernliga Nord 2017/2018 >
18:30 Würzburger Kickers II - FSV Erlangen-Bruck -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2017/2018 >
20:00 VfL Alfter - Borussia Freialdenhoven -:-
20:00 Euskirchener TSC - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2017/2018 >
19:30 TuS Mechtersheim - TSG Pfeddersheim -:-
19:30 FSV Salmrohr - SC 07 Idar-Oberstein -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2017/2018  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2017/2018 >
13:00 Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen -:-
Engeland > League Cup 2017/2018 > Achtste finale  Engeland >   League Cup 2017/2018 > Achtste finale
20:45 Chelsea FC - Everton FC -:-
21:00 Tottenham Hotspur - West Ham United -:-
Frankrijk > Coupe de la Ligue 2017/2018 > 3e Ronde  Frankrijk >   Coupe de la Ligue 2017/2018 > 3e Ronde
18:45 Lille OSC - Valenciennes FC -:-
21:05 ESTAC Troyes - Amiens SC -:-
21:05 Angers SCO - AS Nancy -:-
21:05 RC Strasbourg - AS Saint-Étienne -:-
21:05 Dijon FCO - Stade Rennes -:-
21:05 FC Metz - Red Star FC -:-
21:05 Toulouse FC - Clermont Foot -:-
21:05 Tours FC - FC Nantes -:-
Georgië > Umaglesi Liga 2017  Georgië >   Umaglesi Liga 2017 >
FC Kobuleti - Dinamo Batumi -:-
Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi -:-
Lokomotiv Tbilisi - Kolkheti Poti -:-
FC Samtredia - FC Saburtalo -:-
Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-
Gibraltar > Premier Divison 2017/2018  Gibraltar >   Premier Divison 2017/2018 >
20:30 St. Joseph's FC - Gibraltar Phoenix -:-
Hongarije > Magyar Kupa 2017/2018 > 7e Ronde  Hongarije >   Magyar Kupa 2017/2018 > 7e Ronde
15:00 Andráshida SC - BFC Siófok -:-
15:00 Ásotthalmi TE - Rákosmenti KSK -:-
15:00 Bácsa FC - Vecses FC -:-
15:00 Balassagyarmat VSE - Diósgyöri VTK -:-
15:00 Balatonfüredi FC - Paksi SE -:-
15:00 Bátaszék SE - Balmazújváros Sport -:-
15:00 Budaörs SC - Budapest Honvéd -:-
15:00 Cegledi VSE - Soroksár SC -:-
15:00 Csornai SE - Nyíregyháza Spartacus -:-
15:00 Dabas FC - Videoton FC -:-
15:00 Duna-Tisza Törtel - Sényő Carnifex -:-
15:00 Pálhalma SE - Budapesti Vasas -:-
15:00 Egri FC - Puskás FC -:-
15:00 Ercsi Kinizsi SE - Érdi Városi SE -:-
15:00 Gödöllői SK - Újpest FC -:-
15:00 Gyirmot SE - Mezõkövesd-Zsóry -:-
15:00 Gyöngyösi AK-YTONG - Szentlőrinc SE -:-
15:00 Ibrány SE - Budafoki LC -:-
15:00 KSE Iváncsa - MTK Budapest -:-
15:00 Mád FC - Békéscsaba 1912 Előre SE -:-
15:00 Monori SE - Debreceni VSC -:-
15:00 Nagykanizsai ULE - Olajmunkás SE -:-
15:00 Pilisi LK-Legea - Zalaegerszegi TE -:-
15:00 Putnok VSE - Dorogi FC -:-
15:00 STC Salgótarján - Vác FC -:-
15:00 Szekszárdi UFC - Csákvári TK -:-
15:00 Szeol SC - Györi ETO FC -:-
15:00 Tatabánya FC - Nagyecsed RSE -:-
15:00 FC Tiszaújváros - Szombathelyi Haladás -:-
15:00 Salgotarjan BTC - Szarvasi FC -:-
Italië > Serie A 2017/2018  Italië >   Serie A 2017/2018 >
18:30 Atalanta - Hellas Verona -:-
20:45 Bologna FC - Lazio Roma -:-
20:45 Cagliari Calcio - Benevento Calcio -:-
20:45 Chievo Verona - AC Milan -:-
20:45 ACF Fiorentina - Torino FC -:-
20:45 Genoa CFC - SSC Napoli -:-
20:45 Juventus - SPAL 2013 Ferrara -:-
20:45 AS Roma - FC Crotone -:-
20:45 Sassuolo Calcio - Udinese Calcio -:-
Japan > Emperor's Cup 2017 > Kwartfinale  Japan >   Emperor's Cup 2017 > Kwartfinale
12:00 Vissel Kobe - Kashima Antlers -:-
12:00 Cerezo Osaka - Omiya Ardija -:-
12:00 Yokohama F. Marinos - Júbilo Iwata -:-
12:30 Kawasaki Frontale - Kashiwa Reysol -:-
Kazachstan > Premier Liga 2017  Kazachstan >   Premier Liga 2017 >
13:00 FK Astana - FK Okzhetpes -:-
Kroatië > Nogometni Kup 2017/2018 > Achtste finale  Kroatië >   Nogometni Kup 2017/2018 > Achtste finale
Varaždin / Cibalia - NK Istra 1961 -:-
14:00 NK Zagreb - Lokomotiva Zagreb -:-
15:30 NK Zadar - NK Osijek -:-
17:00 NK Inter Zaprešić - NK Sesvete -:-
18:00 HNK Šibenik - Hajduk Split -:-
Liechtenstein > FL 1 Cup 2017/2018 > Kwartfinale  Liechtenstein >   FL 1 Cup 2017/2018 > Kwartfinale
19:30 FC Schaan - USV Eschen/Mauren -:-
19:30 USV Eschen/Mauren III - FC Triesenberg -:-
Macedonië > 1. MFL 2017/2018  Macedonië >   1. MFL 2017/2018 >
14:30 FK Rabotnički - Vardar Skopje -:-
14:30 Akademija Pandev - KF Shkëndija 79 -:-
14:30 Vardar Skopje - FK Rabotnički -:-
14:30 KF Shkupi - FK Pobeda Junior -:-
14:30 FK Pelister - Sileks Kratovo -:-
14:30 FK Renova - FK Skopje -:-
Mexico > Copa MX 2017/2018 Apertura > Achtste finale  Mexico >   Copa MX 2017/2018 Apertura > Achtste finale
02:00 Deportivo Toluca - CF Atlante -:-
02:00 Monarcas Morelia - Club Tijuana -:-
03:30 CF América - Cruz Azul -:-
04:06 Club León - Gallos Blancos -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2017/2018 Apertura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2017/2018 Apertura >
23:00 Deportivo Guadalajara - UANL Tigres -:-
Moldavië > Cupa Moldova 2017/2018 > Achtste finale  Moldavië >   Cupa Moldova 2017/2018 > Achtste finale
12:30 Spicul Chișcăreni - Dinamo Auto -:-
12:30 Victoria Bardar - FC Sheriff -:-
12:30 CS Petrocub - Sokol Copceac -:-
12:30 Sparta Selemet - Speranţa Nisporeni -:-
Nederland > KNVB beker 2017/2018 > 2e Ronde  Nederland >   KNVB beker 2017/2018 > 2e Ronde
18:30 De Dijk - AFC Ajax -:-
19:45 Heracles Almelo - HSV Hoek -:-
19:45 VVV-Venlo - FC Utrecht -:-
19:45 Katwijk - VVSB -:-
19:45 Willem II - sc Heerenveen -:-
19:45 Roda JC Kerkrade - FC Groningen -:-
20:45 Feyenoord - AVV Swift -:-
Oekraïne > Kubok 2017/2018 > Achtste finale  Oekraïne >   Kubok 2017/2018 > Achtste finale
SK Dnipro-1 - Chernomorets Odessa -:-
Arsenal Kiev - NK Veres -:-
FC Aleksandriya - Dinamo Kiev -:-
FK Lviv - FK Stal Kamjanske -:-
Tavriya Simferopol - FK Mariupol -:-
Vorskla Poltava - Olimpik Donetsk -:-
Prykarpattya Ivano-Frankivsk - Desna Chernigov -:-
Zorya Lugansk - Shakhtar Donetsk -:-
Oezbekistan > PFL 2017  Oezbekistan >   PFL 2017 >
Lokomotiv Tashkent - FK Qo'qon 1912 -:-
Oostenrijk > ÖFB-Cup 2017/2018 > Achtste finale  Oostenrijk >   ÖFB-Cup 2017/2018 > Achtste finale
18:00 Sturm Graz - SCR Altach -:-
18:30 SV Wimpassing - Wolfsberger AC -:-
19:00 TUS Bad Gleichenberg - RB Salzburg -:-
20:00 SK Austria Klagenfurt - FC Wacker Innsbruck -:-
20:30 Austria Wien - Rapid Wien -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2017/2018  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2017/2018 >
19:00 SC Neusiedl/See 1919 - First Vienna FC -:-
19:30 Wiener Sport-Club - SC/ESV Parndorf -:-
Oostenrijk > Regionalliga West 2017/2018  Oostenrijk >   Regionalliga West 2017/2018 >
18:00 FC Wacker Innsbruck (A) - SC Schwaz -:-
19:00 TSV St. Johann - SV Wals-Grünau -:-
19:00 SV Seekirchen - USK Anif -:-
19:00 FC Kufstein - FC Kitzbühel -:-
19:30 SV Wörgl - FC Dornbirn -:-
19:30 SV Grödig - FC Pinzgau Saalfelden -:-
Oostenrijk > Burgenlandliga 2017/2018  Oostenrijk >   Burgenlandliga 2017/2018 >
19:00 ASV Siegendorf - SV Mattersburg (A) -:-
Oostenrijk > Kärntner Liga 2017/2018  Oostenrijk >   Kärntner Liga 2017/2018 >
SK Treibach - SAK Klagenfurt -:-
ATSV Wolfsberg - ASKÖ Köttmannsdorf -:-
SV Spittal/Drau - SK Maria Saal -:-
Oostenrijk > OÖ Liga 2017/2018  Oostenrijk >   OÖ Liga 2017/2018 >
19:00 Union Edelweiß Linz - Union Weißkirchen -:-
19:00 SV Grün-Weiß Micheldorf - ASKÖ Donau Linz -:-
19:00 SV Grieskirchen - SV Wallern -:-
19:30 FC Wels - SV Bad Ischl -:-
19:30 SV Gmunden - ASV St. Marienkirchen -:-
Paraguay > Primera División 2017 Clausura  Paraguay >   Primera División 2017 Clausura >
01:10 Club Olimpia - Sol de América -:-
Peru > Primera División 2017 Clausura  Peru >   Primera División 2017 Clausura >
00:45 Academia Cantolao - Ayacucho FC -:-
03:00 Deportivo Municipal - Comerciantes Unidos -:-
20:15 CD Unión Comercio - FBC Melgar -:-
22:30 Universidad Técnica - Sporting Cristal -:-
Polen > Puchar Polski 2017/2018 > Kwartfinale  Polen >   Puchar Polski 2017/2018 > Kwartfinale
18:00 Chrobry Głogów - Arka Gdynia -:-
20:30 Bytovia Bytów - Legia Warschau -:-
Portugal > Taça da Liga 2017/2018 > Groep A  Portugal >   Taça da Liga 2017/2018 > Groep A
SL Benfica - Portimonense SC uitgest.
Vitória Setúbal - Sporting Braga uitgest.
17:00 Portimonense SC - Vitória Setúbal -:-
Portugal > Taça da Liga 2017/2018 > Groep B  Portugal >   Taça da Liga 2017/2018 > Groep B
Sporting CP - União da Madeira uitgest.
Os Belenenses - CS Marítimo uitgest.
17:00 União da Madeira - Os Belenenses -:-
Roemenië > Cupa Romaniei 2017/2018 > 5e Ronde  Roemenië >   Cupa Romaniei 2017/2018 > 5e Ronde
13:30 FC Botoşani - CFR Cluj -:-
13:30 Sepsi OSK - CS Universitatea Craiova -:-
13:30 ASU Poli Timişoara - ACS Poli Timişoara -:-
13:30 Argeș Pitești - CSMS Iaşi -:-
13:30 Concordia Chiajna - Astra Giurgiu -:-
13:30 CS Sanatatea Cluj - FCSB -:-
13:30 CSM Reşiţa - FC Viitorul Constanța -:-
13:30 Aerostar Bacău - Dinamo Boekarest -:-
13:30 Dacia Unirea Brăila - Juventus Bucuresti -:-
13:30 Petrolul Ploieşti - CS Mioveni -:-
13:30 FC Hermannstadt - FC Voluntari -:-
13:30 Metaloglobus Bucureşti - Gaz Metan Mediaş -:-
13:30 Unirea Slobozia - ASA Târgu Mureş -:-
13:30 CS Afumaţi - UTA Arad -:-
13:30 Academica Clinceni - Chindia Târgoviște -:-
13:30 Universitatea Cluj - Ştiinţa Miroslava -:-
Rusland > Kubok 2017/2018 > Achtste finale  Rusland >   Kubok 2017/2018 > Achtste finale
Dinamo St. Petersburg - SKA-Energia Khabarovsk -:-
Olimpiyets Nizhny Novgorod - Shinnik Yaroslavl -:-
Avangard Kursk - FC Tambov -:-
FK Rostov - FK Amkar Perm -:-
Spartak Moskou - Spartak Nalchik -:-
Krylia Sovetov - Rubin Kazan -:-
FK Tom Tomsk - FK Tosno -:-
Enisey Krasnoyarsk - Luch-Energia -:-
San Marino > Coppa Titano 2017/2018 > Groep A  San Marino >   Coppa Titano 2017/2018 > Groep A
20:45 SS Murata - SS San Giovanni -:-
20:45 AC Juvenes/Dogana - SS Folgore/Falciano -:-
San Marino > Coppa Titano 2017/2018 > Groep B  San Marino >   Coppa Titano 2017/2018 > Groep B
20:45 SP Tre Fiori - SP La Fiorita -:-
20:45 FC Domagnano - SP Cailungo -:-
San Marino > Coppa Titano 2017/2018 > Groep C  San Marino >   Coppa Titano 2017/2018 > Groep C
20:45 SC Faetano - FC Fiorentino -:-
San Marino > Coppa Titano 2017/2018 > Groep D  San Marino >   Coppa Titano 2017/2018 > Groep D
20:45 SS Cosmos - SS Pennarossa -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2017/2018  Saoedi-Arabië >   Premier League 2017/2018 >
17:05 Al Fayha - Al Ettifaq -:-
18:50 Al Ittihad - Al Qadisiya -:-
Schotland > Premiership 2017/2018  Schotland >   Premiership 2017/2018 >
20:45 Aberdeen FC - Celtic FC -:-
20:45 Dundee FC - Motherwell FC -:-
20:45 Rangers FC - Kilmarnock FC -:-
Servië > Super Liga 2017/2018  Servië >   Super Liga 2017/2018 >
Rode Ster Belgrado - Spartak Subotica -:-
FK Zemun - Partizan -:-
Slovenië > Pokal Slovenije 2017/2018 > Kwartfinale  Slovenië >   Pokal Slovenije 2017/2018 > Kwartfinale
NK Maribor - Olimpija Ljubljana -:-
14:00 NK Krka - NK Aluminij -:-
17:15 ND Gorica - NK Triglav -:-
Spanje > Copa del Rey 2017/2018 > 4e Ronde  Spanje >   Copa del Rey 2017/2018 > 4e Ronde
19:00 SD Formentera - Athletic Bilbao -:-
20:30 SD Ponferradina - Villarreal CF -:-
20:30 Real Valladolid - CD Leganés -:-
21:30 Elche CF - Atlético Madrid -:-
21:30 SD Eibar - Celta de Vigo -:-
Tsjechië > Pohár FAČR 2017/2018 > Achtste finale  Tsjechië >   Pohár FAČR 2017/2018 > Achtste finale
Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko -:-
Slovan Liberec - MFK Karvina -:-
Vysočina Jihlava - Slavia Praag -:-
TJ Jiskra Domažlice - FK Mladá Boleslav -:-
FK Teplice - FC Hradec Králové -:-
FC Graffin Vlašim - FC FASTAV Zlín -:-
Sparta Praag - Baník Ostrava -:-
Sigma Olomouc - FK Jablonec -:-
Tunesië > Ligue 1 2017/2018  Tunesië >   Ligue 1 2017/2018 >
14:00 Club Africain - Stade Gabésien uitgest.
14:00 Étoile du Sahel - Espérance de Tunis uitgest.
14:00 Club Sportif Sfaxien - ES Métlaoui uitgest.
Turkije > Türkiye Kupasi 2017/2018 > 4e Ronde  Turkije >   Türkiye Kupasi 2017/2018 > 4e Ronde
12:00 Batman Petrolspor - Denizlispor -:-
12:00 Eyüpspor - Gümüşhanespor -:-
12:00 Gençlerbirliği - Tuzlaspor -:-
12:00 Istanbulspor - Afjet Afyonspor -:-
12:00 Ofspor - Yeni Malatyaspor -:-
12:00 Orhangazispor - Şanlıurfaspor -:-
13:30 Çorum Belediyespor - Trabzonspor -:-
15:30 Elazığspor - Sivas 4 Eylül BS -:-
17:30 Sivasspor - Kızılcabölükspor -:-
18:00 BB Erzurumspor - Tire 1922 Spor -:-
18:00 Bucaspor - Amed SK -:-
18:00 Gazişehir Gaziantep FK - Ankara Demirspor -:-
19:30 Osmanlıspor FK - Fatih Karagümrük SK -:-
Uruguay > Primera División 2017 Clausura  Uruguay >   Primera División 2017 Clausura >
21:00 Montevideo Wanderers - CA Cerro -:-
21:00 Nacional - Boston River -:-
21:00 CA Fénix - Liverpool FC -:-
21:00 Rampla Juniors - El Tanque Sisley -:-
21:00 Defensor Sporting - Racing Club -:-
21:00 Sud América - CA Peñarol -:-
21:00 CA Juventud - River Plate -:-
21:00 Danubio FC - Plaza Colonia -:-
Zuid-Korea > Cup 2017 > Halve Finale  Zuid-Korea >   Cup 2017 > Halve Finale
12:30 Busan IPark - Suwon Bluewings -:-
Zwitserland > Cup 2017/2018 > Achtste finale  Zwitserland >   Cup 2017/2018 > Achtste finale
19:15 Stade Nyonnais - FC Thun -:-
19:30 FC Münsingen - BSC Young Boys -:-
20:00 FC Rapperswil-Jona - FC Basel -:-
20:30 FC Lausanne-Sport - Grasshopper Club Zürich -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner