. .
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2018 > Maart FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2018 > Maart
18:00 Verenigde Staten - Frankrijk -:-
21:00 Duitsland - Engeland -:-
Andorra > 1a Divisió 2017/2018  Andorra >   1a Divisió 2017/2018 >
12:00 UE Sant Julià - Penya Encarnada -:-
12:00 FC Encamp - UE Santa Coloma -:-
16:00 FC Lusitanos la Posa - FC Santa Coloma -:-
18:00 UE Engordany - Inter Club d'Escaldes -:-
Argentinië > Primera División 2017/2018  Argentinië >   Primera División 2017/2018 >
01:30 Rosario Central - Godoy Cruz -:-
21:00 Atlético Tucumán - Defensa y Justicia -:-
21:00 Banfield - Newell's Old Boys -:-
23:15 Racing Club - Vélez Sarsfield -:-
Armenie > Premier League 2017/2018  Armenie >   Premier League 2017/2018 >
11:00 FC Ararat - Gandzasar FC -:-
Australië > A-League 2017/2018  Australië >   A-League 2017/2018 >
07:00 Western Sydney Wanderers - Perth Glory -:-
Australië > NPL Queensland 2018  Australië >   NPL Queensland 2018 >
08:00 Olympic FC - SWQ Thunder -:-
Australië > NPL Western Australia 2018  Australië >   NPL Western Australia 2018 >
12:00 Floreat Athena - ECU Joondalup -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2017/2018  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2017/2018 >
17:00 Gabala FK - Neftçi PFK -:-
17:00 Zira FK - Keşlə FK -:-
Bolivia > Liga Profesional 2018 Apertura  Bolivia >   Liga Profesional 2018 Apertura >
20:00 Universitario de Sucre - Jorge Wilstermann -:-
21:00 Bolívar - Guabirá -:-
22:15 Real Potosí - Oriente Petrolero -:-
Bulgarije > A grupa 2017/2018  Bulgarije >   A grupa 2017/2018 >
11:30 Pirin Blagoevgrad - FC Dunav Ruse -:-
14:00 Slavia Sofia - FK Vereya -:-
16:30 Cherno More Varna - Levski Sofia -:-
China > Super League 2018  China >   Super League 2018 >
09:30 Guizhou Hengfeng - Jiāngsū Sūníng -:-
13:35 Shandong Luneng - Beijing Guoan -:-
Colombia > Primera A 2018 Apertura  Colombia >   Primera A 2018 Apertura >
21:30 Millonarios - América de Cali -:-
21:30 Alianza Petrolera - Atlético Nacional -:-
21:30 Jaguares de Córdoba - Patriotas FC -:-
21:30 Atlético Bucaramanga - Santa Fe -:-
21:30 Deportivo Pasto - Deportes Tolima -:-
21:30 Envigado FC - Leones FC -:-
21:30 Atlético Huila - La Equidad -:-
21:30 Boyacá Chicó - Once Caldas -:-
21:30 Independiente Medellín - Atlético Junior -:-
21:30 Deportivo Cali - Rionegro Águilas -:-
Costa Rica > Primera División 2017/2018 Clausura  Costa Rica >   Primera División 2017/2018 Clausura >
22:00 Guadalupe - Municipal Liberia -:-
22:00 CS Herediano - LD Alajuelense -:-
22:00 Limón FC - Municipal Grecia -:-
22:00 Santos de Guápiles - AD Carmelita -:-
22:00 Deportivo Saprissa - CS Cartaginés -:-
22:00 Municipal Pérez Zeledón - Universidad de Costa Rica -:-
Denemarken > Superliga 2017/2018  Denemarken >   Superliga 2017/2018 >
12:00 FC Helsingør - SønderjyskE -:-
14:00 Randers FC - FC Nordsjælland -:-
16:00 Aarhus GF - FC Kopenhagen -:-
18:00 Brøndby IF - Odense BK -:-
Denemarken > 1. Division 2017/2018  Denemarken >   1. Division 2017/2018 >
13:45 Esbjerg fB - Skive IK -:-
13:45 Viborg FF - Nykøbing FC -:-
13:45 Vendsyssel FF - FC Roskilde -:-
13:45 FC Fredericia - HB Køge -:-
13:45 Fremad Amager - Brabrand IF -:-
Duitsland > Bundesliga 2017/2018  Duitsland >   Bundesliga 2017/2018 >
15:30 1. FC Köln - VfB Stuttgart -:-
18:00 SC Freiburg - Bayern München -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2017/2018  Duitsland >   2. Bundesliga 2017/2018 >
13:30 Fortuna Düsseldorf - FC St. Pauli -:-
13:30 1. FC Heidenheim 1846 - Arminia Bielefeld -:-
13:30 Eintracht Braunschweig - Jahn Regensburg -:-
Duitsland > 3. Liga 2017/2018  Duitsland >   3. Liga 2017/2018 >
14:00 Hallescher FC - Fortuna Köln -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga Nord 2017/2018 >
14:00 FC St. Pauli II - VfL Wolfsburg II -:-
14:00 Altona 93 - Weiche Flensburg 08 -:-
14:00 Eutin 08 - Hamburger SV II -:-
14:00 TSV Havelse - SSV Jeddeloh -:-
14:00 Lüneburger SK Hansa - VfV Hildesheim -:-
14:00 VfB Oldenburg - Germania Egestorf/Langreder -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2017/2018 >
13:30 Hertha BSC II - FC Oberlausitz -:-
13:30 1. FC Lok Leipzig - VSG Altglienicke -:-
13:30 Union Fürstenwalde - Wacker Nordhausen -:-
13:30 ZFC Meuselwitz - VfB Auerbach -:-
13:30 Germania Halberstadt - FSV Budissa Bautzen -:-
13:30 BFC Dynamo - Energie Cottbus -:-
13:30 Berliner AK 07 - TSG Neustrelitz -:-
Duitsland > Regionalliga West 2017/2018  Duitsland >   Regionalliga West 2017/2018 >
14:00 Viktoria Köln - Fortuna Düsseldorf II -:-
14:00 Westfalia Rhynern - 1. FC Köln II -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2017/2018  Duitsland >   Bayernliga Nord 2017/2018 >
14:00 DJK Ammerthal - SV Erlenbach -:-
15:00 DJK Ammerthal - DJK Gebenbach -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2017/2018  Duitsland >   Bayernliga Süd 2017/2018 >
14:00 TSV Schwabmünchen - SB Chiemgau Traunstein -:-
Duitsland > Bremenliga 2017/2018  Duitsland >   Bremenliga 2017/2018 >
13:30 BTS Neustadt - Brinkumer SV -:-
15:00 Habenhauser FV - ESC Geestemünde -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2017/2018 >
15:00 Arminia Hannover - TuS Bersenbrück -:-
15:00 BV Cloppenburg - U.S.I. Lupo-Martini -:-
15:00 MTV Eintracht Celle - 1. FC Wunstorf -:-
15:00 SC Spelle-Venhaus - VfL Oldenburg -:-
15:00 SSV Vorsfelde - TuS Sulingen -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2017/2018 >
14:30 Karlsruher SC II - TSG Backnang -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2017/2018 >
10:45 FC Teutonia 05 - SV Rugenbergen -:-
14:00 Niendorfer TSV - FC Süderelbe -:-
14:00 TSV Buchholz 08 - SC Condor Hamburg -:-
15:00 SC V/W 04 Billstedt - VfL Pinneberg -:-
15:00 WTSV Concordia - HSV Barmbek-Uhlenhorst -:-
Duitsland > Oberliga Mittelrhein 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Mittelrhein 2017/2018 >
15:00 SV Bergisch Gladbach 09 - Viktoria Arnoldsweiler -:-
15:00 SV Breinig - Borussia Freialdenhoven -:-
15:00 FC Hürth - FC Pesch 1956 -:-
15:00 SSV Merten - VfL 08 Vichttal -:-
15:15 Blau-Weiß Friesdorf - Euskirchener TSC -:-
15:15 Siegburger SV 04 - VfL Alfter -:-
15:15 Spvg Wesseling-Urfeld - TV Herkenrath -:-
15:30 Hilal Maroc Bergheim - FC Hennef 05 -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2017/2018 >
15:00 1. FC Bocholt - TuRU Düsseldorf -:-
15:00 Cronenberger SC - VfB Homberg -:-
15:00 1. FC Monheim - VfB 03 Hilden -:-
15:00 SV 19 Straelen - Germania Ratingen 04/19 -:-
15:00 TV Jahn Hiesfeld - SpVg Schonnebeck -:-
15:00 VfR Krefeld-Fischeln - SC Düsseldorf-West -:-
15:00 SSVg Velbert - Sportfreunde Baumberg -:-
15:00 Schwarz-Weiß Essen - VfB Speldorf -:-
15:30 Düsseldorfer SC 99 - FSV Vohwinkel -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2017/2018  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2017/2018 >
14:00 Hertha Zehlendorf - Optik Rathenow -:-
14:00 SC Staaken - Brandenburger SC Süd -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2017/2018  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2017/2018 >
14:00 1. FC Lok Stendal - VfL Halle 96 -:-
14:00 SV 1899 Merseburg - SV SCHOTT Jena -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena II - Union Sandersdorf -:-
14:00 Bischofswerdaer FV - FSV Barleben -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2017/2018  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2017/2018 >
15:00 SV Lippstadt 08 - TSV Marl-Hüls niet gespeeld
15:00 Hammer SpVg - Westfalia Herne -:-
15:00 FC Schalke 04 II - FCE Rheine -:-
15:00 SC Paderborn 07 II - Rot Weiss Ahlen -:-
15:00 TuS Haltern - Sportfreunde Siegen -:-
15:00 Arminia Bielefeld II - 1. FC Kaan-Marienborn -:-
15:00 FC Brünninghausen - FC Gütersloh -:-
15:00 TSG Sprockhövel - TuS Ennepetal -:-
15:00 SC Hassel - ASC 09 Dortmund niet gespeeld
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2017/2018  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2017/2018 >
13:30 Weiche Flensburg 08 II - SV Frisia 03 -:-
14:00 SV Eichede - FC Dornbreite Lübeck -:-
14:00 Holstein Kiel II - NTSV Strand 08 -:-
14:00 SV Todesfelde - Inter Türkspor Kiel -:-
14:00 TSV Lägerdorf - TSV Wankendorf -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga Nord 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga Nord 2017/2018 >
11:00 SV Meppen - BW Hohen Neuendorf -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nord 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nord 2017/2018 >
13:00 Fortuna Celle - SV Meppen II -:-
13:00 FC St. Pauli - TSG 07 Burg Gretesch -:-
13:00 TSV Limmer - Holstein Kiel -:-
13:00 ATS Buntentor - Bramfelder SV -:-
14:00 SV Henstedt-Ulzburg II - SG Jesteburg/Bendestorf -:-
14:00 Werder Bremen II - Walddörfer SV -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2017/2018 >
11:00 Erzgebirge Aue - 1. FC Neubrandenburg 04 -:-
14:00 1. FFC Fortuna Dresden - RB Leipzig -:-
14:00 BSC Marzahn - Bischofswerdaer FV -:-
14:00 1. FC Union Berlin - Rostocker FC -:-
14:00 Magdeburger FFC - SFC Stern 1900 -:-
14:00 FC Viktoria 1889 Berlin - Blau Weiß Beelitz -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga West 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga West 2017/2018 >
SpVg Berghofen - Bor. Mönchengladbach II -:-
Bayer Leverkusen II - Germania Hauenhorst -:-
SV Menden - GSV Moers -:-
VfL Bochum - Sportfreunde 1930 Uevekoven -:-
Düsseldorfer CfR links - Alemannia Aachen -:-
Warendorfer SU - SGS Essen II -:-
Borussia Bocholt - Fortuna Köln -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Südwest 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Südwest 2017/2018 >
TuS Wörrstadt - TuS Issel -:-
FC Speyer 09 - SC 13 Bad Neuenahr -:-
SC Siegelbach - 1. FC Saarbrücken II -:-
FC Bitburg - 1. FC Riegelsberg -:-
SV Dirmingen - 1. FFC Montabaur -:-
SV Holzbach - DJK Saarwellingen -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Süd 2017/2018  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Süd 2017/2018 >
Wacker München - TSV Crailsheim -:-
SV Frauenbiburg - ETSV Würzburg -:-
SV Alberweiler - FC Ingolstadt 04 -:-
SC Sand II - 1. FC Nürnberg -:-
SC Regensburg - TSV Schwaben Augsburg -:-
FV Löchgau - Eintracht Frankfurt -:-
SpVgg Greuther Fürth - SV 67 Weinberg -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2017/2018  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2017/2018 >
11:00 SV Wehen Wiesbaden - SC Freiburg -:-
13:00 1. FC Nürnberg - Bayern München -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2017/2018  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2017/2018 >
13:00 1. FC Magdeburg - Hamburger SV -:-
13:00 1. FC Union Berlin - Dynamo Dresden -:-
14:00 Hannover 96 - Holstein Kiel -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2017/2018  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2017/2018 >
11:00 MSV Duisburg - VfL Bochum -:-
11:00 FC Schalke 04 - Bor. Mönchengladbach -:-
11:00 Hombrucher SV - Viktoria Köln -:-
13:00 Arminia Bielefeld - Fortuna Düsseldorf -:-
13:00 Preußen Münster - SG Unterrath -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2017/2018  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2017/2018 >
11:00 1. FC Kaiserslautern - Bayern München -:-
13:00 FC Augsburg - Stuttgarter Kickers -:-
13:00 SC Freiburg - 1899 Hoffenheim -:-
Ecuador > Campeonato 2018 Primera Etapa  Ecuador >   Campeonato 2018 Primera Etapa >
18:00 CD Universidad Catolica - LDU Quito -:-
23:00 Guayaquil City FC - CS Emelec -:-
Egypte > Premiership 2017/2018  Egypte >   Premiership 2017/2018 >
16:00 Misr lel-Maqasah SC - Zamalek -:-
19:00 Al-Ahly - Al-Masry Club -:-
Engeland > Premier League 2017/2018  Engeland >   Premier League 2017/2018 >
14:30 Brighton & Hove Albion - Arsenal FC -:-
17:00 Manchester City - Chelsea FC -:-
Estland > Meistriliiga 2018  Estland >   Meistriliiga 2018 >
14:00 Pärnu JK Vaprus - JK Nõmme Kalju -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2018  Georgië >   Erovnuli Liga 2018 >
12:00 Lokomotiv Tbilisi - FC Samtredia -:-
15:30 Dinamo Tbilisi - FC Rustavi -:-
Griekenland > Superleague 2017/2018  Griekenland >   Superleague 2017/2018 >
14:00 Asteras Tripolis - PAOK Saloniki -:-
16:15 AEK Athene - Panionios GSS -:-
16:15 Levadiakos - AE Larisa -:-
18:30 Olympiakos - Panathinaikos -:-
Griekenland > Football League 2017/2018  Griekenland >   Football League 2017/2018 >
Kissamikos - Ergotelis -:-
Acharnaikos FC - AE Karaiskakis niet gespeeld
Panachaiki GE - Kallithea GS -:-
Veria FC - Apollon Larisa -:-
Aris Saloniki - AO Trikala -:-
Sparta FC - Apollon Kalamarias -:-
Doxa Dramas FC - Aiginiakos FC -:-
Panserraikos - Panegialios FC -:-
OFI Heraklion - Anagennisi Karditsa -:-
Guatemala > Liga Nacional 2017/2018 Clausura  Guatemala >   Liga Nacional 2017/2018 Clausura >
22:00 Cobán Imperial - Deportivo Suchitepéquez -:-
22:00 Comunicaciones - Xelaju MC -:-
22:00 Deportivo Marquense - CSD Municipal -:-
22:00 Deportivo Petapa - Deportivo Guastatoya -:-
22:00 Sanarate - Antigua GFC -:-
22:00 Siquinalá FC - Deportivo Malacateco -:-
Hong-Kong > Premier League 2017/2018  Hong-Kong >   Premier League 2017/2018 >
07:30 Guangzhou R&F - Hong Kong Rangers FC -:-
10:30 Hong Kong Sapling - Eastern SC -:-
IJsland > Lengjubikarinn 2018 > Groep 3  IJsland >   Lengjubikarinn 2018 > Groep 3
20:00 Víkingur Ólafsvík - Leiknir Reykjavík -:-
India > Indian Super League 2017/2018  India >   Indian Super League 2017/2018 >
13:00 Jamshedpur FC - FC Goa -:-
15:30 ATK - NorthEast United FC -:-
Italië > Serie A 2017/2018  Italië >   Serie A 2017/2018 >
12:30 Genoa CFC - Cagliari Calcio -:-
15:00 Torino FC - FC Crotone -:-
15:00 Udinese Calcio - ACF Fiorentina -:-
15:00 Benevento Calcio - Hellas Verona -:-
15:00 Atalanta - Sampdoria -:-
15:00 Chievo Verona - Sassuolo Calcio -:-
20:45 AC Milan - Inter -:-
Italië > Serie B 2017/2018  Italië >   Serie B 2017/2018 >
15:00 US Avellino - FC Bari 1908 -:-
17:30 Carpi FC - Venezia FC -:-
Italië > Serie C Girone A 2017/2018  Italië >   Serie C Girone A 2017/2018 >
14:30 US Alessandria 1912 - Arzachena -:-
14:30 Carrarese Calcio - Giana Erminio -:-
14:30 US Gavorrano - AC Pisa -:-
14:30 AS Livorno - AC Cuneo -:-
14:30 Lucchese - US Pistoiese -:-
14:30 AC Monza - AC Prato -:-
14:30 Olbia - US Arezzo -:-
14:30 Pro Piacenza - Robur Siena -:-
14:30 Viterbese - Piacenza Calcio -:-
Italië > Serie C Girone B 2017/2018  Italië >   Serie C Girone B 2017/2018 >
Alma Juventus Fano - AS Gubbio -:-
AC FeralpiSalò - Ravenna Calcio -:-
Calcio Padova - Teramo Calcio -:-
Pordenone Calcio - UC AlbinoLeffe -:-
AC Reggiana - AC Mestre -:-
Sambenedettese - AC Renate -:-
Santarcangelo - FC Südtirol -:-
Unione Triestina - Bassano Virtus -:-
Vicenza Calcio - Fermana FC -:-
Italië > Serie C Girone C 2017/2018  Italië >   Serie C Girone C 2017/2018 >
18:30 Calcio Catania - US Siracusa -:-
18:30 Fidelis Andria - Reggina 1914 -:-
18:30 Trapani Calcio - Fondi -:-
18:30 Rende - Bisceglie -:-
18:30 SS Juve Stabia - ASD Sicula Leonzio -:-
18:30 Virtus Francavilla - Paganese Calcio -:-
18:30 Monopoli - Casertana FC -:-
18:30 Matera Calcio - US Catanzaro -:-
18:30 Akragas - US Lecce -:-
Jamaica > National Premier League 2017/2018  Jamaica >   National Premier League 2017/2018 >
21:30 Montego Bay United FC - Arnett Gardens -:-
21:30 Sandals South Coast - Humble Lions -:-
21:30 Portmore United - Reno FC -:-
21:30 Cavalier FC - Boys' Town -:-
21:30 Tivoli Gardens - Waterhouse FC -:-
21:30 Harbour View - UWI Pelicans -:-
Japan > J1 League 2018  Japan >   J1 League 2018 >
08:00 Urawa Red Diamonds - Sanfrecce Hiroshima -:-
Japan > J2 League 2018  Japan >   J2 League 2018 >
05:00 Roasso Kumamoto - Tokushima Vortis -:-
06:00 JEF United Chiba - Mito HollyHock -:-
06:00 Machida Zelvia - Omiya Ardija -:-
06:00 Zweigen Kanazawa - Kamatamare Sanuki -:-
06:00 Fagiano Okayama - Tochigi SC -:-
07:00 Renofa Yamaguchi - Ehime FC -:-
07:00 Oita Trinita - Montedio Yamagata -:-
Kazachstan > Superkubok 2018 > Finale  Kazachstan >   Superkubok 2018 > Finale
FK Astana - FK Kairat -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2017/2018  Luxemburg >   Nationaldivision 2017/2018 >
16:00 CS FOLA Esch - US Hostert -:-
16:00 Union Titus Pétange - Progrès Niedercorn -:-
16:00 F91 Dudelange - RM Hamm Benfica -:-
16:00 US Mondorf - Jeunesse Esch -:-
16:00 UNA Strassen - RFCU Luxemburg -:-
16:00 FC Differdange 03 - FC Rodange 91 -:-
16:00 US Esch - Victoria Rosport -:-
Macedonië > 1. MFL 2017/2018  Macedonië >   1. MFL 2017/2018 >
14:00 FK Rabotnički - KF Shkëndija 79 -:-
14:00 Sileks Kratovo - KF Shkupi -:-
14:00 FK Skopje - Vardar Skopje -:-
14:00 FK Renova - FK Pelister -:-
14:00 FK Pobeda Junior - Akademija Pandev -:-
Malta > Premier League 2017/2018  Malta >   Premier League 2017/2018 >
14:00 Hamrun Spartans - Senglea Athletics -:-
16:00 Hibernians FC - Sliema Wanderers -:-
Mexico > Primera División 2017/2018 Clausura  Mexico >   Primera División 2017/2018 Clausura >
02:00 Cruz Azul - Gallos Blancos -:-
02:00 CF Monterrey - Puebla FC -:-
02:06 Club León - Pumas UNAM -:-
04:00 Club Necaxa - Santos Laguna -:-
04:06 Deportivo Guadalajara - CF América -:-
19:00 Deportivo Toluca - CF Pachuca -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2017/2018 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2017/2018 Clausura >
02:00 Alebrijes de Oaxaca - Cimarrones de Sonora -:-
03:00 FC Juárez - CF Atlante -:-
03:00 Tampico Madero - Venados FC -:-
04:00 Dorados de Sinaloa - Cafetaleros de Tapachula -:-
19:00 Leones Negros - Murciélagos FC -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2017/2018 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2017/2018 Clausura >
16:00 Deportivo Toluca - CF Pachuca -:-
16:00 Veracruz - UANL Tigres -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2017/2018 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2017/2018 Clausura >
16:00 Veracruz - UANL Tigres -:-
18:30 Deportivo Toluca - CF Pachuca -:-
Nederland > Eredivisie 2017/2018  Nederland >   Eredivisie 2017/2018 >
12:30 PEC Zwolle - VVV-Venlo -:-
14:30 Sparta Rotterdam - ADO Den Haag -:-
14:30 Vitesse - AFC Ajax -:-
16:45 FC Twente - FC Groningen -:-
Nederland > Eerste Divisie 2017/2018  Nederland >   Eerste Divisie 2017/2018 >
20:00 Go Ahead Eagles - De Graafschap -:-
Nederland > Derde Divisie Zondag 2017/2018  Nederland >   Derde Divisie Zondag 2017/2018 >
14:00 De Meern - HSC'21 -:-
14:00 Hercules - Quick -:-
14:00 JVC Cuijk - OJC Rosmalen -:-
14:00 Westlandia - Jong Vitesse -:-
14:00 HBS - EVV -:-
14:30 Blauw Geel '38 - Quick'20 -:-
14:30 UNA - ADO '20 -:-
14:30 OFC - Dongen -:-
14:30 Be Quick 1887 - Jong De Graafschap -:-
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2017/2018  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2017/2018 >
04:35 Eastern Suburbs AFC - Waitakere United -:-
Nigeria > Premier League 2018  Nigeria >   Premier League 2018 >
16:00 Heartland FC - Lobi Stars -:-
16:00 Katsina United - Akwa United -:-
16:00 Nasarawa United FC - Wikki Tourists -:-
16:00 Rivers United FC - Ifeanyi Uba -:-
16:00 Abia Warriors FC - Kwara United -:-
16:00 El-Kanemi Warriors - Niger Tornadoes -:-
16:00 Plateau United - Yobe Stars -:-
16:00 Kano Pillars - Go Round -:-
16:00 Sunshine Stars - Enugu Rangers -:-
16:00 Enyimba Aba - MFM FC -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2017/2018  Oostenrijk >   Bundesliga 2017/2018 >
16:30 RB Salzburg - Rapid Wien -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2017/2018  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2017/2018 >
15:30 FC Admira Wacker (A) - SC Neusiedl/See 1919 -:-
Oostenrijk > Wiener Liga 2017/2018  Oostenrijk >   Wiener Liga 2017/2018 >
SV Wienerberg - Admira Landhaus -:-
Post SV Wien - Favoritner AC -:-
SC Team Wiener Linien - SR Donaufeld -:-
FV Austria XIII - SV Gerasdorf -:-
SC Ostbahn XI - SC Wiener Viktoria -:-
SV Donau - SC Mannswörth -:-
AS Koma Elektra - SK Slovan HAC -:-
Sportunion Mauer - Gersthofer SV -:-
Oostenrijk > Vrouwen ÖFB Ladies Cup 2017/2018 > 2e Ronde  Oostenrijk >  Vrouwen ÖFB Ladies Cup 2017/2018 > 2e Ronde
11:00 FC Alberschwende - Union Kleinmünchen -:-
Peru > Primera División 2018 Torneo de Verano  Peru >   Primera División 2018 Torneo de Verano >
21:00 Universitario de Deportes - Ayacucho FC -:-
21:00 Universidad San Martín - Sporting Cristal -:-
21:00 Sport Rosario - Alianza Lima -:-
21:00 Universidad Técnica - Comerciantes Unidos -:-
21:00 Deportivo Binacional - Deportivo Municipal -:-
21:00 Sport Boys - Academia Cantolao -:-
21:00 CD Unión Comercio - FBC Melgar -:-
21:00 Sport Huancayo - Real Garcilaso -:-
Polen > I Liga 2017/2018  Polen >   I Liga 2017/2018 >
Chojniczanka Chojnice - Raków Częstochowa -:-
Puszcza Niepołomice - GKS Katowice -:-
Miedź Legnica - Odra Opole -:-
Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec -:-
Górnik Łęczna - Wigry Suwałki -:-
Olimpia Grudziądz - Stal Mielec -:-
GKS Tychy '71 - Chrobry Głogów -:-
Ruch Chorzów - Bytovia Bytów -:-
Podbeskidzie Bielsko-Biała - OKS Stomil Olsztyn -:-
Portugal > Primeira Liga 2017/2018  Portugal >   Primeira Liga 2017/2018 >
12:45 CD Tondela - GD Chaves -:-
17:00 Moreirense FC - Paços de Ferreira -:-
19:00 Vitória Setúbal - Rio Ave FC -:-
21:15 Vitória Guimarães - Os Belenenses -:-
Portugal > Segunda Liga 2017/2018  Portugal >   Segunda Liga 2017/2018 >
17:00 Sporting CP B - FC Arouca -:-
17:00 Sporting Covilhã - SL Benfica B -:-
17:00 União da Madeira - Vitória Guimarães B -:-
17:00 Real SC - CD Nacional -:-
17:00 Académico Viseu - UD Oliveirense -:-
17:00 Varzim SC - CD Santa Clara -:-
17:00 Académica de Coimbra - FC Penafiel -:-
17:00 Sporting Braga B - FC Famalicão -:-
17:00 Gil Vicente - Leixões SC -:-
17:00 CD Cova Piedade - FC Porto B -:-
Rusland > Premier Liga 2017/2018  Rusland >   Premier Liga 2017/2018 >
09:00 SKA-Energia Khabarovsk - FK Tosno -:-
12:00 FC Ufa - Dinamo Moskou -:-
14:30 Lokomotiv Moskou - Spartak Moskou -:-
17:00 Arsenal Tula - Akhmat Grozny -:-
Rusland > 1. Division 2017/2018  Rusland >   1. Division 2017/2018 >
14:00 Baltika Kaliningrad - Zenit St. Petersburg 2 -:-
14:00 Dinamo St. Petersburg - Krylia Sovetov -:-
14:00 Rotor Volgograd - FC Tambov -:-
14:00 FK Orenburg - Kuban Krasnodar -:-
14:00 Shinnik Yaroslavl - FK Tom Tomsk -:-
14:00 Sibir Novosibirsk - Luch-Energia -:-
14:00 Spartak Moskou 2 - Fakel Voronezh -:-
14:00 FK Tyumen - Olimpiyets Nizhny Novgorod -:-
14:00 FC Volgar Astrakhan - FK Khimki -:-
14:00 Enisey Krasnoyarsk - Avangard Kursk -:-
San Marino > Campionato 2017/2018  San Marino >   Campionato 2017/2018 >
15:00 AC Libertas - SP Cailungo -:-
15:00 SP Tre Fiori - FC Fiorentino -:-
15:00 SS Virtus - SS Folgore/Falciano -:-
Servië > Super Liga 2017/2018  Servië >   Super Liga 2017/2018 >
19:00 Bačka Bačka Palanka - Radnik Surdulica -:-
19:00 Borac Čačak - FK Čukarički-Stankom -:-
19:00 FK Voždovac - Mladost Lučani -:-
19:00 FK Javor - Radnički Niš -:-
19:00 Partizan - FK Rad Beograd -:-
19:00 FK Mačva Šabac - FK Napredak -:-
19:00 Spartak Subotica - FK Zemun -:-
19:00 Vojvodina - Rode Ster Belgrado -:-
Spanje > Primera División 2017/2018  Spanje >   Primera División 2017/2018 >
12:00 Levante UD - Espanyol -:-
16:15 FC Barcelona - Atlético Madrid -:-
18:30 Real Sociedad - Deportivo Alavés -:-
20:45 Valencia CF - Real Betis -:-
Spanje > Segunda División 2017/2018  Spanje >   Segunda División 2017/2018 >
12:00 Lorca FC - Albacete -:-
16:00 Gimnàstic - CD Tenerife -:-
18:00 Sevilla Atlético - Sporting Gijón -:-
18:00 AD Alcorcón - Córdoba CF -:-
18:00 Real Valladolid - Rayo Vallecano -:-
20:00 SD Huesca - UD Almería -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2017/2018  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2017/2018 >
CCD Cerceda - Real Valladolid B -:-
Rápido de Bouzas - CD Toledo -:-
Celta de Vigo B - CF Fuenlabrada -:-
Atlético Madrid B - UD SS Reyes -:-
Unión Adarve - Racing Ferrol -:-
Gimnástica Segoviana - Real Madrid Castilla -:-
Pontevedra CF - Rayo Majadahonda -:-
CD Guijuelo - Coruxo FC -:-
CDA Navalcarnero - SD Ponferradina -:-
Talavera CF - Deportivo La Coruña B -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2017/2018  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2017/2018 >
CD Izarra - SD Leioa -:-
Peña Sport FC - Athletic Bilbao B -:-
Racing Santander - CD Vitoria -:-
Sporting Gijón B - Barakaldo CF -:-
CD Mirandés - SD Amorebieta -:-
SD Gernika - Burgos CF -:-
Arenas de Getxo - Caudal Deportivo -:-
Real Unión - CD Lealtad -:-
Real Sociedad B - CA Osasuna B -:-
UD Logroñés - CD Tudelano -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2017/2018  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2017/2018 >
SD Formentera - Villarreal CF B -:-
RCD Mallorca - CD Ebro -:-
Valencia CF B - UE Cornellà -:-
Lleida Esportiu - CD Alcoyano -:-
Elche CF - UE Llagostera -:-
UE Olot - Ontinyent CF -:-
CE Sabadell - Atlético Saguntino -:-
CF Badalona - Atlético Baleares -:-
Real Zaragoza B - Peña Deportiva -:-
CF Peralada - Hércules CF -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2017/2018  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2017/2018 >
CD El Ejido 2012 - Recreativo Huelva -:-
UD Melilla - Écija Balompié -:-
UCAM Murcia CF - RB Linense -:-
CF Villanovense - Lorca Deportiva -:-
Mérida AD - Real Betis B -:-
Córdoba CF B - CD Badajoz -:-
Marbella FC - Real Murcia -:-
CD San Fernando - FC Cartagena -:-
Granada CF B - FC Jumilla -:-
UD Las Palmas B - Extremadura UD -:-
Thailand > Premier League 2018  Thailand >   Premier League 2018 >
12:00 Bangkok Glass FC - Port FC -:-
12:00 Sukhothai FC - Chainat FC -:-
13:00 Ratchaburi Mitr Phol - Bangkok United -:-
13:00 Suphanburi FC - Chonburi FC -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2017/2018  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2017/2018 >
10:15 Viktoria Žižkov - FK Olympia Praha -:-
14:00 1. SC Znojmo - FC Vítkovice -:-
14:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - 1. FK Příbram -:-
17:00 České Budějovice - FK Varnsdorf -:-
Turkije > SüperLig 2017/2018  Turkije >   SüperLig 2017/2018 >
11:30 Gençlerbirliği - Alanyaspor -:-
11:30 Antalyaspor - Sivasspor -:-
14:00 Atiker Konyaspor - Yeni Malatyaspor -:-
17:00 Fenerbahçe - Akhisar Belediyespor -:-
Turkije > 1. Lig 2017/2018  Turkije >   1. Lig 2017/2018 >
Adanaspor - Altınordu FSG -:-
Gaziantepspor - Balıkesirspor -:-
Denizlispor - Manisaspor -:-
Eskişehirspor - Adana Demirspor -:-
Boluspor - MKE Ankaragücü -:-
Samsunspor - Çaykur Rizespor -:-
Giresunspor - Gazişehir Gaziantep FK -:-
Elazığspor - Ümraniyespor -:-
Istanbulspor - BB Erzurumspor -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2017/2018  Turkije >   2. Lig Beyaz 2017/2018 >
Sakaryaspor - Şanlıurfaspor -:-
Silivrispor - Kahramanmarasspor -:-
Karşıyaka SK - Gümüşhanespor -:-
Kırklarelispor - Aydın Nazilli BS -:-
Fethiyespor - Altay Izmir -:-
Niğde Belediyespor - Hacettepe -:-
Bandırmaspor - Zonguldak Kömürspor -:-
Anadolu Selçukspor - Fatih Karagümrük SK -:-
Bugsaşspor - Pendikspor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2017/2018  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2017/2018 >
Sarıyer SK - Sancaktepe Belediye -:-
Bucaspor - Inegölspor -:-
Bodrum Belediye - Hatayspor -:-
Sivas 4 Eylül BS - Mersin Idmanyurdu -:-
Tuzlaspor - Tokatspor -:-
Menemen Belediyespor - Keçiörengücü -:-
Kocaeli Birlikspor - Amed SK -:-
Etimesgut Belediyespor - Kastamonuspor -:-
Eyüpspor - Afjet Afyonspor -:-
Venezuela > Primera División 2018 Apertura  Venezuela >   Primera División 2018 Apertura >
21:00 Zamora FC - Academia Puerto Cabello -:-
21:00 Carabobo FC - Deportivo La Guaira -:-
21:00 Atlético Venezuela - Zulia FC -:-
21:00 Estudiantes de Caracas - Deportivo Táchira -:-
21:00 Monagas - Deportivo Lara -:-
21:00 Aragua FC - Mineros de Guayana -:-
21:00 Caracas FC - Deportivo Anzoátegui -:-
21:00 Trujillanos FC - Portuguesa FC -:-
21:00 Estudiantes de Mérida - Metropolitanos FC -:-
Verenigde Staten > Major League Soccer 2018  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2018 >
01:30 Orlando City - D.C. United -:-
02:00 FC Dallas - Real Salt Lake -:-
03:00 Colorado Rapids - Chicago Fire -:-
04:30 San Jose Earthquakes - Minnesota United FC -:-
23:00 Seattle Sounders - Los Angeles FC -:-
Zuid-Afrika > Premier Division 2017/2018  Zuid-Afrika >   Premier Division 2017/2018 >
15:30 Bloemfontein Celtic - Ajax Cape Town -:-
15:30 Polokwane City FC - Golden Arrows -:-
Zuid-Korea > K League Classic 2018  Zuid-Korea >   K League Classic 2018 >
06:00 Gyeongnam FC - Sangju Sangmu -:-
Zuid-Korea > K League Challenge 2018  Zuid-Korea >   K League Challenge 2018 >
07:00 Suwon FC - Seoul E-Land FC -:-
09:00 Asan Mugunghwa FC - Ansan Greeners -:-
Zweden > Svenska Cupen 2017/2018 > Groep A  Zweden >   Svenska Cupen 2017/2018 > Groep A
17:00 Dalkurd FF - Gefle IF -:-
17:00 Malmö FF - IF Brommapojkarna -:-
Zweden > Svenska Cupen 2017/2018 > Groep B  Zweden >   Svenska Cupen 2017/2018 > Groep B
15:00 Syrianska FC - IK Oddevold -:-
15:00 AIK Solna - Halmstads BK -:-
Zweden > Svenska Cupen 2017/2018 > Groep G  Zweden >   Svenska Cupen 2017/2018 > Groep G
17:00 Östers IF - Varbergs BoIS -:-
17:00 IK Sirius - IFK Göteborg -:-
Zweden > Svenska Cupen 2017/2018 > Groep H  Zweden >   Svenska Cupen 2017/2018 > Groep H
15:00 GAIS Göteborg - Vasalunds IF -:-
15:00 IF Elfsborg - Hammarby IF -:-
Zwitserland > Super League 2017/2018  Zwitserland >   Super League 2017/2018 >
16:00 FC Lugano - BSC Young Boys -:-
16:00 FC Sion - FC Luzern -:-
16:00 FC Thun - FC St. Gallen -:-
Zwitserland > Challenge League 2017/2018  Zwitserland >   Challenge League 2017/2018 >
16:00 FC Aarau - FC Wohlen -:-
16:00 FC Rapperswil-Jona - FC Wil 1900 -:-
Zwitserland > Promotion League 2017/2018  Zwitserland >   Promotion League 2017/2018 >
14:30 Yverdon-Sport FC - Stade Nyonnais -:-
15:30 FC Sion II - SC YF/Juventus Zürich -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2017/2018  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2017/2018  >
14:30 FC Fribourg - FC Azzurri 90 LS -:-
14:30 FC Naters - Etoile Carouge FC -:-
14:30 FC Vevey Sports - FC Portalban/Gletterens -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2017/2018  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2017/2018 >
14:00 SR Delémont - FC Schötz -:-
15:00 FC Langenthal - Grasshopper Club Zürich II -:-
17:00 FC Sursee - FC Baden -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2017/2018  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2017/2018 >
14:00 FC Gossau - AC Bellinzona -:-
15:30 FC Kosova Zürich - FC St. Gallen II -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner