17.03.2018 | 15:05 | Flandria | - | Deportivo Riestra | 1:1 (0:0) | |
19:30 | Brown de Adrogué | - | Gimnasia de Jujuy | 0:2 (0:2) | ||
21:00 | Ferro Carril Oeste | - | Villa Dálmine | 2:1 (0:0) | ||
21:05 | Almagro | - | San Martín de Tucumán | 1:1 (1:0) | ||
23:00 | Agropecuario Argentino | - | Estudiantes de San Luis | 1:0 (0:0) | ||
18.03.2018 | 19:30 | Guillermo Brown | - | CA Los Andes | 0:0 (0:0) | |
20:00 | Juventud Unida de Gualeguaychú | - | Ramón Santamarina | 2:0 (1:0) | ||
21:00 | Mitre de SdE | - | Atlético Rafaela | 1:0 (1:0) | ||
22:00 | Instituto de Córdoba | - | Nueva Chicago | 1:0 (0:0) | ||
23:00 | All Boys | - | Boca Unidos | 0:2 (0:2) | ||
23:30 | Independiente Rivadavia | - | Sarmiento de Junín | 0:1 (0:0) | ||
20.03.2018 | 01:05 | Aldosivi | - | Quilmes | 1:3 (1:1) |
» Stand | Thuis | uit | Heenronde | Returnronde |
# | Team | GS. | W. | G. | V. | Dp. | Ds. | P. | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Atlético Rafaela | 19 | 8 | 7 | 4 | 30:16 | 14 | 31 | |
2 | Aldosivi | 18 | 8 | 7 | 3 | 24:18 | 6 | 31 | |
3 | Almagro | 19 | 8 | 6 | 5 | 24:15 | 9 | 30 | |
4 | Gimnasia de Jujuy | 18 | 7 | 9 | 2 | 15:6 | 9 | 30 | |
5 | Agropecuario Argentino | 18 | 9 | 3 | 6 | 25:19 | 6 | 30 | |
6 | Juventud Unida de Gualeguaychú | 19 | 8 | 5 | 6 | 17:18 | -1 | 29 | |
7 | San Martín de Tucumán | 18 | 6 | 10 | 2 | 17:15 | 2 | 28 | |
8 | Instituto de Córdoba | 19 | 8 | 4 | 7 | 15:16 | -1 | 28 | |
9 | Villa Dálmine | 18 | 7 | 6 | 5 | 19:13 | 6 | 27 | |
10 | Deportivo Morón | 18 | 6 | 9 | 3 | 18:16 | 2 | 27 | |
11 | Brown de Adrogué | 18 | 7 | 5 | 6 | 20:17 | 3 | 26 | |
12 | Sarmiento de Junín | 18 | 7 | 5 | 6 | 24:22 | 2 | 26 | |
13 | Quilmes | 19 | 6 | 6 | 7 | 16:17 | -1 | 24 | |
14 | Mitre de SdE | 18 | 6 | 6 | 6 | 15:16 | -1 | 24 | |
15 | Estudiantes de San Luis | 18 | 5 | 8 | 5 | 13:13 | 0 | 23 | |
16 | CA Los Andes | 18 | 4 | 10 | 4 | 10:11 | -1 | 22 | |
17 | Boca Unidos | 19 | 5 | 5 | 9 | 18:26 | -8 | 20 | |
18 | Guillermo Brown | 18 | 5 | 4 | 9 | 18:21 | -3 | 19 | |
19 | All Boys | 18 | 5 | 4 | 9 | 17:25 | -8 | 19 | |
20 | Ferro Carril Oeste | 18 | 5 | 4 | 9 | 15:26 | -11 | 19 | |
21 | Independiente Rivadavia | 18 | 3 | 9 | 6 | 13:17 | -4 | 18 | |
22 | Ramón Santamarina | 18 | 4 | 6 | 8 | 16:22 | -6 | 18 | |
23 | Nueva Chicago | 18 | 3 | 9 | 6 | 14:20 | -6 | 18 | |
24 | Flandria | 18 | 3 | 7 | 8 | 17:26 | -9 | 16 | |
25 | Deportivo Riestra | 18 | 5 | 6 | 7 | 21:20 | 1 | 11 |
Promotie | |
Play-offs |