02.07.2018 15:00 Fortuna Düsseldorf - Sportfreunde Eisbachtal -:-
17:00 PAOK Saloniki - FC Nordsjælland -:-
20:00 Cork City - Portsmouth FC -:-
20:30 Montrose FC - Dunfermline Athletic -:-
03.07.2018 FC Gute - Hammarby IF -:-
13:00 SønderjyskE - FC Midtjylland -:-
13:00 Vendsyssel FF - AC Horsens -:-
17:30 Wolfsberger AC - Astra Giurgiu -:-
18:00 ASK Ebreichsdorf - FC Admira Wacker -:-
18:00 SKN St. Pölten - Floridsdorfer AC -:-
18:30 Rostocker FC - Hansa Rostock -:-
18:30 SV Mattersburg - Gyirmót SE -:-
19:00 SC Genemuiden - PEC Zwolle -:-
20:45 East Fife FC - Queen Of The South -:-
04.07.2018 F91 Dudelange - Fortuna Köln -:-
Berwick Rangers - Hibernian FC -:-
17:00 Hallescher FC - Wacker Nordhausen -:-
18:00 RSV Eintracht 1949 - Hertha BSC -:-
18:00 SV Wehen Wiesbaden - Wormatia Worms -:-
18:00 Rapid Wien - Slavia Praag -:-
18:00 FC Brünninghausen - VfL Bochum -:-
18:30 Chemnitzer FC - 1. FC Union Berlin -:-
18:30 FSV 08 Bissingen - SG Sonnenhof Großaspach -:-
18:30 Arminia Ludwigshafen - 1. FC Kaiserslautern -:-
18:30 FC Luzern - FC Lugano -:-
18:30 RB Salzburg - FC Ufa -:-
18:30 TV Neuler - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
18:30 ASV Fußgönheim - Karlsruher SC -:-
18:30 Hamburger SV - TuS Dassendorf -:-
18:30 Hetlinger MTV - Holstein Kiel -:-
19:00 VV Nieuw Buinen - FC Groningen -:-
19:00 SV Oberachern - SV Sandhausen -:-
19:00 Cercle Brugge - Sporting Lokeren -:-
19:30 HVV Laakkwartier - ADO Den Haag -:-
20:30 Aberdeen FC - Falkirk FC -:-
05.07.2018 Korona Kielce - Wisła Płock -:-
Arka Gdynia - Dinamo Boekarest -:-
FC Ufa - KFC Uerdingen 05 -:-
18:00 VfB Auerbach - FSV Zwickau -:-
18:00 SV Waldkirch - SC Freiburg -:-
18:00 Austria Wien - Shakhtar Donetsk -:-
18:00 SV Egg an der Günz - SpVgg Unterhaching -:-
18:00 FC Dingolfing - TSV 1860 München -:-
18:30 ASV Zirndorf - SpVgg Greuther Fürth -:-
18:30 FSV Reimlingen - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
18:30 Sturm Graz - Middlesbrough FC -:-
19:00 VfB Günnigfeld - MSV Duisburg -:-
19:00 Slovan Bratislava - CF América -:-
19:00 SC Verl - SC Paderborn 07 -:-
19:35 FC Schalke 04 - Southampton FC -:-
20:45 Queen's Park FC - Dumbarton FC -:-
06.07.2018 FC Utrecht - Ross County FC -:-
FC Vaduz - FC Zürich -:-
13:00 SønderjyskE - Randers FC -:-
15:30 FC Wacker Innsbruck - FC Basel -:-
16:00 FC Liefering - Bayern München II -:-
17:00 SCR Altach - WSG Wattens -:-
17:30 FC Metz - SV Sandhausen -:-
17:30 FV Illertissen - FC Basel -:-
18:00 FCM Traiskirchen - FC Admira Wacker -:-
18:00 Hallescher FC - FC Fredericia -:-
18:00 KSV Roeselare - RSC Anderlecht -:-
18:00 VfB Grünhain-Beierfeld - Erzgebirge Aue -:-
18:00 Jahn Regensburg - 1. FC Schweinfurt 05 -:-
18:00 SV Ried - Slovan Liberec -:-
18:30 FC Helsingør - Hansa Rostock -:-
18:30 SV Mattersburg - 1. SC Znojmo -:-
18:30 ASV Vach - SpVgg Greuther Fürth -:-
19:00 Oud-Heverlee Leuven - Sint-Truidense VV -:-
19:00 Wolfsberger AC - Vitesse -:-
19:00 SVV'04 - FC Emmen -:-
19:00 SC Buitenboys - Almere City FC -:-
19:00 VV DTD - SC Cambuur -:-
19:00 SC Brühl - FC St. Gallen -:-
19:30 Sportclub NEC - NEC Nijmegen -:-
20:30 Nairn County FC - Inverness CT -:-
20:30 Boreham Wood - Brentford FC -:-
20:30 King's Lynn - Norwich City -:-
20:45 Queen Of The South - Livingston FC -:-
07.07.2018 Wisła Kraków - AS Monaco -:-
Lech Poznań - AEK Athene -:-
VV Sittard - Fortuna Sittard -:-
11:30 Karlsruher SC - FK Pirmasens -:-
12:00 Eintracht Norderstedt - 1. FC Magdeburg -:-
12:00 TSV Buchbach - SpVgg Unterhaching -:-
12:00 Weiche Flensburg 08 - FC St. Pauli -:-
13:00 TSV Steinbach - Fortuna Köln -:-
13:00 Fulham FC - Crawley Town -:-
13:00 Jahn Regensburg - ASV Cham -:-
13:30 Bonner SC - 1. FC Köln -:-
13:30 SG Sielow - Energie Cottbus -:-
13:30 Hayes & Yeading - Queens Park Rangers -:-
14:00 BSG Wismut Gera - FSV Zwickau -:-
14:00 Preußen Münster - SC Wiedenbrück -:-
14:00 Askania Bernburg - 1. FC Magdeburg -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena - FK Ústí nad Labem -:-
14:00 Dartford FC - Millwall FC -:-
14:00 Parkgate FC - Rotherham United -:-
14:30 FC Thun - FC Aarau -:-
14:30 't Fean '58 - FC Groningen -:-
14:30 Almelose Selectie - Heracles Almelo -:-
15:00 AFC Ajax - FC Nordsjælland -:-
15:00 Eintracht Braunschweig - Vejle BK -:-
16:00 Havant & Waterlooville - Portsmouth FC -:-
16:00 AFC Wimbledon - Reading FC -:-
16:00 RB Salzburg - FK Jablonec -:-
16:00 Dumbarton FC - Heart of Midlothian -:-
16:00 Forfar Athletic - Greenock Morton FC -:-
16:00 Shamrock Rovers - Celtic FC -:-
16:00 West Bromwich Albion - Barnet FC -:-
16:00 SV Gallneukirchen - LASK -:-
16:00 Chester FC - Liverpool FC -:-
16:00 Bamber Bridge - Preston North End -:-
16:00 Stocksbridge Park Steels - Sheffield United -:-
17:00 Scheveningen - ADO Den Haag -:-
17:00 Zeeuws Elftal - Feyenoord -:-
17:00 Madese Boys - NAC Breda -:-
17:00 FC Dalfsen - PEC Zwolle -:-
17:00 Diessense Selectie - Willem II -:-
18:00 VfB Lübeck - 1. FC Magdeburg -:-
18:00 FC Lausanne-Sport - FC Sion -:-
18:00 FC Thun - FC Wil 1900 -:-
18:00 DZC '68 - De Graafschap -:-
18:00 SV Zulte Waregem - Sporting Lokeren -:-
18:00 ASK Ebreichsdorf - TSV Hartberg -:-
18:00 SKN St. Pölten - 1. FC Slovácko -:-
18:30 VOC Rotterdam - Sparta Rotterdam -:-
19:00 1. FSV Mainz 05 - VfB Ginsheim -:-
19:00 AFC Ajax - FCSB -:-
19:00 VV Emmen - FC Emmen -:-
19:00 SV Terwolde - Go Ahead Eagles -:-
19:00 Schouws Elftal - FC Dordrecht -:-
19:30 KFC VW Hamme - KV Mechelen -:-
20:00 Falkirk FC - Airdrieonians -:-
08.07.2018 VfL Osnabrück - Royal Antwerp FC -:-
Arka Gdynia - Zagłębie Lubin -:-
Sportfreunde Lotte - TSV Havelse -:-
KRC Genk - Valenciennes FC -:-
RKC Waalwijk - Regioteam Waalwijk -:-
13:00 Esbjerg fB - AC Horsens -:-
13:30 Energie Cottbus - FK Dukla Praha -:-
14:00 1. FC Kaiserslautern - FC Ingolstadt 04 -:-
14:00 VfB Eichstätt - TSV 1860 München -:-
14:30 MSV Duisburg - FC Brünninghausen -:-
14:30 Hertha BSC - Westfalia Herne -:-
15:00 SV Meppen - Heracles Almelo -:-
15:00 St. Johnstone FC - Aberdeen FC -:-
15:00 TSV Schliersee - SG Sonnenhof Großaspach -:-
15:00 Wuppertaler SV - 1. FC Köln -:-
15:00 Brøndby IF - FC St. Pauli -:-
16:00 Hibernian FC - Blackburn Rovers -:-
16:00 TSV 1860 Rosenheim - SpVgg Unterhaching -:-
16:00 FC Hanau 93 - SV Darmstadt 98 -:-
16:00 Chemnitzer FC - Dynamo Dresden -:-
16:00 Rapid Wien - Krylia Sovetov -:-
16:00 SV Nersingen - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
16:00 FC Winterthur - West Ham United -:-
17:00 FSV Erlangen-Bruck - 1. FC Nürnberg -:-
17:00 SC Lahr - SC Freiburg -:-
17:00 FC Augsburg - Austria Lustenau -:-
17:30 USV Gnas - Sturm Graz -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner