1. Ronde
26.02.2021 09:00 Manly United - Mt Druitt Town Rangers 1:1 (0:0)
09:45 Marconi Stallions - Sydney FC Youth 0:1 (0:0)
27.02.2021 06:00 Sydney Olympic - Sydney United 58 0:1 (0:0)
09:00 Northbridge Bulls - Sutherland Sharks 2:2 (0:0)
09:00 Blacktown City FC - APIA Leichhardt FC 0:0 (0:0)
28.02.2021 05:00 Rockdale Illinden FC - Wollongong Wolves 4:0 (2:0)
2. Ronde
06.03.2021 05:30 Sutherland Sharks - Marconi Stallions 1:1 (1:0)
09:00 Mt Druitt Town Rangers - APIA Leichhardt FC 3:1 (2:0)
07.03.2021 03:00 Wollongong Wolves - Manly United 1:1 (0:1)
05:00 Blacktown City FC - Northbridge Bulls 2:0 (1:0)
05:00 Rockdale Illinden FC - Sydney Olympic 1:0 (0:0)
06:00 Sydney United 58 - Sydney FC Youth 5:2 (3:1)
3. Ronde
12.03.2021 09:00 Manly United - Blacktown City FC 1:0 (1:0)
13.03.2021 05:30 Sutherland Sharks - Sydney United 58 0:2 (0:1)
06:00 Sydney Olympic - APIA Leichhardt FC 1:0 (0:0)
08:00 Marconi Stallions - Rockdale Illinden FC 3:3 (2:1)
14.03.2021 04:30 Wollongong Wolves - Mt Druitt Town Rangers 3:0 (0:0)
08:30 Sydney FC Youth - Northbridge Bulls 3:2 (1:1)
4. Ronde
20.03.2021 09:00 Mt Druitt Town Rangers - Sydney FC Youth 1:1 (0:1)
21.03.2021 05:00 Rockdale Illinden FC - Manly United 1:1 (1:1)
06:00 Sydney United 58 - Blacktown City FC 4:1 (2:0)
24.03.2021 09:30 Northbridge Bulls - Marconi Stallions 3:3 (0:2)
31.03.2021 10:15 APIA Leichhardt FC - Sutherland Sharks 1:0 (0:0)
14.04.2021 11:30 Sydney Olympic - Wollongong Wolves 0:1 (0:1)
5. Ronde
27.03.2021 05:30 Sutherland Sharks - Mt Druitt Town Rangers 4:1 (1:1)
07:15 APIA Leichhardt FC - Manly United 1:2 (0:1)
28.03.2021 04:00 Wollongong Wolves - Northbridge Bulls 0:1 (0:0)
06:00 Blacktown City FC - Rockdale Illinden FC 4:1 (1:1)
08:00 Marconi Stallions - Sydney United 58 2:0 (1:0)
09:30 Sydney FC Youth - Sydney Olympic 1:2 (0:0)
6. Ronde
02.04.2021 07:00 Marconi Stallions - Wollongong Wolves 2:2 (2:1)
10:00 Manly United - Sydney FC Youth 2:0 (0:0)
03.04.2021 06:30 Sutherland Sharks - Blacktown City FC 0:2 (0:1)
10:00 Mt Druitt Town Rangers - Sydney Olympic 2:1 (0:0)
04.04.2021 07:00 Rockdale Illinden FC - APIA Leichhardt FC 2:0 (2:0)
05.04.2021 08:00 Sydney United 58 - Northbridge Bulls 1:5 (0:5)
7. Ronde
09.04.2021 11:00 Manly United - Sydney Olympic 0:2 (0:1)
10.04.2021 11:00 Northbridge Bulls - Rockdale Illinden FC 0:1 (0:0)
11.04.2021 07:00 Blacktown City FC - Mt Druitt Town Rangers 0:1 (0:0)
07:00 Sydney United 58 - Wollongong Wolves 0:0 (0:0)
08:45 APIA Leichhardt FC - Marconi Stallions 1:1 (0:0)
10:30 Sydney FC Youth - Sutherland Sharks 2:2 (0:1)
8. Ronde
17.04.2021 07:00 Northbridge Bulls - Manly United 3:4 (0:1)
07:30 Sutherland Sharks - Rockdale Illinden FC 0:4 (0:2)
10:00 Marconi Stallions - Sydney Olympic 0:0 (0:0)
11:00 Mt Druitt Town Rangers - Sydney United 58 0:0 (0:0)
18.04.2021 06:30 Wollongong Wolves - Blacktown City FC 0:5 (0:2)
10:30 Sydney FC Youth - APIA Leichhardt FC 2:3 (0:2)
9. Ronde
23.04.2021 11:30 Manly United - Sutherland Sharks 0:1 (0:0)
11:30 APIA Leichhardt FC - Wollongong Wolves 2:1 (2:0)
24.04.2021 10:00 Marconi Stallions - Mt Druitt Town Rangers 0:2 (0:0)
25.04.2021 07:00 Blacktown City FC - Sydney FC Youth 3:0 (0:0)
07:00 Rockdale Illinden FC - Sydney United 58 0:0 (0:0)
08:00 Sydney Olympic - Northbridge Bulls 2:1 (0:1)
10. Ronde
01.05.2021 07:30 Sutherland Sharks - Sydney Olympic 2:3 (2:1)
10:00 Marconi Stallions - Blacktown City FC 2:4 (1:2)
11:00 Mt Druitt Town Rangers - Rockdale Illinden FC 1:1 (0:0)
11:00 Northbridge Bulls - APIA Leichhardt FC 0:1 (0:0)
02.05.2021 07:00 Sydney United 58 - Manly United 5:0 (3:0)
10:30 Sydney FC Youth - Wollongong Wolves 3:5 (1:3)
11. Ronde
07.05.2021 11:00 Manly United - Marconi Stallions 1:1 (0:0)
08.05.2021 09:15 APIA Leichhardt FC - Sydney United 58 2:3 (1:1)
09.05.2021 06:30 Wollongong Wolves - Sutherland Sharks 3:2 (1:2)
07:00 Northbridge Bulls - Mt Druitt Town Rangers 2:2 (1:2)
07:00 Rockdale Illinden FC - Sydney FC Youth 4:1 (1:0)
08:00 Sydney Olympic - Blacktown City FC 1:2 (0:0)
12. Ronde
14.05.2021 11:00 Mt Druitt Town Rangers - Manly United 0:1 (0:0)
15.05.2021 07:30 Sutherland Sharks - Northbridge Bulls 1:5 (0:2)
16.05.2021 06:30 Wollongong Wolves - Rockdale Illinden FC 1:1 (0:0)
07:00 Sydney United 58 - Sydney Olympic 3:1 (0:0)
08:00 APIA Leichhardt FC - Blacktown City FC 0:1 (0:1)
10:30 Sydney FC Youth - Marconi Stallions 3:3 (1:1)
13. Ronde
22.05.2021 09:15 APIA Leichhardt FC - Mt Druitt Town Rangers 4:1 (3:0)
10:00 Marconi Stallions - Sutherland Sharks 1:1 (1:1)
11:00 Manly United - Wollongong Wolves 1:2 (0:1)
23.05.2021 05:05 Sydney FC Youth - Sydney United 58 1:5 (0:4)
07:00 Northbridge Bulls - Blacktown City FC 1:1 (1:1)
07:00 Sydney Olympic - Rockdale Illinden FC 2:2 (2:0)
14. Ronde
29.05.2021 11:00 Mt Druitt Town Rangers - Wollongong Wolves 3:0 (0:0)
11:00 Northbridge Bulls - Sydney FC Youth 2:2 (0:1)
30.05.2021 07:00 Blacktown City FC - Manly United 2:2 (0:1)
07:00 Sydney United 58 - Sutherland Sharks 0:0 (0:0)
07:00 Rockdale Illinden FC - Marconi Stallions 0:2 (0:1)
09:30 APIA Leichhardt FC - Sydney Olympic 1:1 (0:1)
15. Ronde
04.06.2021 11:00 Manly United - Rockdale Illinden FC 3:0
05.06.2021 07:30 Sutherland Sharks - APIA Leichhardt FC 0:2 (0:0)
06.06.2021 06:30 Wollongong Wolves - Sydney Olympic 1:5 (1:2)
07:00 Blacktown City FC - Sydney United 58 2:0 (1:0)
09:00 Marconi Stallions - Northbridge Bulls 2:2 (1:2)
10:30 Sydney FC Youth - Mt Druitt Town Rangers 5:2 (0:2)
16. Ronde
11.06.2021 11:00 Manly United - APIA Leichhardt FC 2:1 (1:1)
12.06.2021 09:30 Sydney Olympic - Sydney FC Youth 1:0 (0:0)
11:00 Mt Druitt Town Rangers - Sutherland Sharks 0:1 (0:0)
13.06.2021 07:00 Sydney United 58 - Marconi Stallions 1:0 (0:0)
07:00 Rockdale Illinden FC - Blacktown City FC 2:4 (1:2)
14.06.2021 07:00 Northbridge Bulls - Wollongong Wolves 2:3 (2:1)
17. Ronde
20.06.2021 06:30 Wollongong Wolves - Marconi Stallions 0:1 (0:0)
07:00 Blacktown City FC - Sutherland Sharks 3:2 (2:0)
07:00 APIA Leichhardt FC - Rockdale Illinden FC 0:1 (0:0)
07:00 Northbridge Bulls - Sydney United 58 1:1 (0:1)
08:00 Sydney Olympic - Mt Druitt Town Rangers 0:1 (0:1)
10:30 Sydney FC Youth - Manly United 2:2 (1:0)
18. Ronde
26.06.2021 Marconi Stallions - APIA Leichhardt FC niet gespeeld
Mt Druitt Town Rangers - Blacktown City FC niet gespeeld
Sutherland Sharks - Sydney FC Youth niet gespeeld
27.06.2021 Sydney Olympic - Manly United niet gespeeld
Rockdale Illinden FC - Northbridge Bulls niet gespeeld
Wollongong Wolves - Sydney United 58 niet gespeeld
19. Ronde
02.07.2021 Manly United - Northbridge Bulls niet gespeeld
03.07.2021 APIA Leichhardt FC - Sydney FC Youth niet gespeeld
04.07.2021 Rockdale Illinden FC - Sutherland Sharks niet gespeeld
Sydney Olympic - Marconi Stallions niet gespeeld
Sydney United 58 - Mt Druitt Town Rangers niet gespeeld
Blacktown City FC - Wollongong Wolves niet gespeeld
20. Ronde
10.07.2021 Sutherland Sharks - Manly United niet gespeeld
Mt Druitt Town Rangers - Marconi Stallions niet gespeeld
Northbridge Bulls - Sydney Olympic niet gespeeld
11.07.2021 Wollongong Wolves - APIA Leichhardt FC niet gespeeld
Sydney FC Youth - Blacktown City FC niet gespeeld
Sydney United 58 - Rockdale Illinden FC niet gespeeld
21. Ronde
16.07.2021 Manly United - Sydney United 58 niet gespeeld
17.07.2021 APIA Leichhardt FC - Northbridge Bulls niet gespeeld
18.07.2021 Sydney Olympic - Sutherland Sharks niet gespeeld
Blacktown City FC - Marconi Stallions niet gespeeld
Rockdale Illinden FC - Mt Druitt Town Rangers niet gespeeld
Wollongong Wolves - Sydney FC Youth niet gespeeld
22. Ronde
25.07.2021 Marconi Stallions - Manly United niet gespeeld
Sydney United 58 - APIA Leichhardt FC niet gespeeld
Mt Druitt Town Rangers - Northbridge Bulls niet gespeeld
Sutherland Sharks - Wollongong Wolves niet gespeeld
Sydney FC Youth - Rockdale Illinden FC niet gespeeld
Blacktown City FC - Sydney Olympic niet gespeeld
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner