1. Ronde
20.03.2021 08:00 Cockburn City SC - Sorrento FC 2:3 (1:1)
09:00 Armadale SC - Inglewood United 1:4 (0:3)
10:30 Bayswater City SC - Rockingham City FC 3:0 (3:0)
12:00 Perth SC - Perth Glory Youth 2:2 (1:1)
12:00 Floreat Athena - Balcatta FC 2:1 (2:1)
21.03.2021 09:00 Gwelup Croatia - ECU Joondalup 1:2 (0:1)
2. Ronde
27.03.2021 06:00 Perth Glory Youth - Floreat Athena 0:4 (0:1)
08:00 Perth SC - Inglewood United 2:1 (0:0)
08:00 ECU Joondalup - Armadale SC 0:4 (0:2)
08:00 Balcatta FC - Bayswater City SC 3:2 (2:1)
08:00 Sorrento FC - Gwelup Croatia 2:2 (2:2)
08:00 Cockburn City SC - Rockingham City FC 0:1 (0:1)
3. Ronde
01.04.2021 13:00 Armadale SC - Sorrento FC 1:4 (0:2)
13:15 Bayswater City SC - Perth Glory Youth 1:0 (0:0)
13:30 Floreat Athena - Perth SC 2:1 (1:0)
13:30 Inglewood United - ECU Joondalup 0:2 (0:1)
03.04.2021 09:00 Gwelup Croatia - Rockingham City FC 4:0 (2:0)
09:00 Balcatta FC - Cockburn City SC 1:2 (0:1)
4. Ronde
10.04.2021 09:00 Perth SC - Bayswater City SC 2:1 (1:0)
09:00 Floreat Athena - Inglewood United 3:2 (0:1)
09:00 Balcatta FC - Gwelup Croatia 1:1 (0:1)
09:00 Sorrento FC - ECU Joondalup 0:3 (0:1)
09:00 Rockingham City FC - Armadale SC 1:1 (0:0)
13:00 Perth Glory Youth - Cockburn City SC 5:3 (4:1)
5. Ronde
17.04.2021 09:00 Armadale SC - Balcatta FC 1:1 (1:1)
09:00 Gwelup Croatia - Perth Glory Youth 1:1 (0:0)
09:00 Cockburn City SC - Perth SC 0:3 (0:2)
09:00 ECU Joondalup - Rockingham City FC 2:0 (1:0)
09:00 Bayswater City SC - Floreat Athena 1:4 (0:1)
09:00 Inglewood United - Sorrento FC 1:2 (1:2)
6. Ronde
22.04.2021 13:30 Floreat Athena - Cockburn City SC 2:0 (1:0)
19.06.2021 09:00 Perth SC - Gwelup Croatia 1:1 (1:0)
09:00 Bayswater City SC - Inglewood United 3:6 (1:4)
09:00 Balcatta FC - ECU Joondalup 0:2 (0:0)
09:00 Rockingham City FC - Sorrento FC 1:3 (0:3)
09:00 Armadale SC - Perth Glory Youth 0:0 (0:0)
7. Ronde
01.05.2021 09:00 Armadale SC - Perth SC 3:4 (1:0)
09:00 Gwelup Croatia - Floreat Athena 1:1 (1:0)
09:00 Cockburn City SC - Bayswater City SC 0:1 (0:1)
09:00 ECU Joondalup - Perth Glory Youth 2:0 (1:0)
09:00 Sorrento FC - Balcatta FC 1:0 (0:0)
09:00 Inglewood United - Rockingham City FC 4:1 (2:0)
8. Ronde
08.05.2021 09:00 Gwelup Croatia - Inglewood United 3:4 (2:2)
09:00 Cockburn City SC - Armadale SC 3:0 (0:0)
09:00 Perth SC - Rockingham City FC 1:0 (0:0)
09:00 Floreat Athena - Sorrento FC 2:2 (1:2)
09:00 Bayswater City SC - ECU Joondalup 0:2 (0:2)
13:00 Perth Glory Youth - Balcatta FC 3:0 (2:0)
9. Ronde
22.05.2021 09:00 Armadale SC - Bayswater City SC 2:0 (1:0)
09:00 Gwelup Croatia - Cockburn City SC 5:1 (3:0)
09:00 ECU Joondalup - Floreat Athena 1:2 (1:2)
09:00 Sorrento FC - Perth SC 1:1 (0:0)
09:00 Inglewood United - Balcatta FC 2:2 (2:2)
09:00 Rockingham City FC - Perth Glory Youth 2:3 (2:3)
10. Ronde
29.05.2021 09:00 Perth Glory Youth - Sorrento FC 1:0 (0:0)
09:00 Cockburn City SC - Inglewood United 1:1 (0:0)
09:00 Perth SC - ECU Joondalup 1:0 (0:0)
09:00 Floreat Athena - Armadale SC 3:1 (1:0)
09:00 Bayswater City SC - Gwelup Croatia 2:2 (0:2)
09:00 Balcatta FC - Rockingham City FC 1:0 (0:0)
11. Ronde
05.06.2021 09:00 Armadale SC - Gwelup Croatia 4:3 (1:2)
09:00 ECU Joondalup - Cockburn City SC 1:2 (1:0)
09:00 Balcatta FC - Perth SC 3:0 (1:0)
09:00 Sorrento FC - Bayswater City SC 1:1 (0:1)
09:00 Inglewood United - Perth Glory Youth 2:1 (0:1)
09:00 Rockingham City FC - Floreat Athena 1:2 (1:1)
12. Ronde
12.06.2021 09:00 Inglewood United - Armadale SC 2:1 (2:1)
09:00 Sorrento FC - Cockburn City SC 2:1 (1:1)
09:00 Perth Glory Youth - Perth SC 1:1 (0:1)
09:00 Balcatta FC - Floreat Athena 1:5 (0:3)
09:00 Rockingham City FC - Bayswater City SC 0:1 (0:0)
09:00 ECU Joondalup - Gwelup Croatia 1:1 (0:0)
13. Ronde
26.06.2021 09:00 Armadale SC - ECU Joondalup 3:2 (2:2)
09:00 Bayswater City SC - Balcatta FC 5:1 (1:1)
09:00 Gwelup Croatia - Sorrento FC 1:1 (0:1)
09:00 Rockingham City FC - Cockburn City SC 0:2 (0:1)
09:00 Floreat Athena - Perth Glory Youth 0:2 (0:0)
27.06.2021 09:00 Inglewood United - Perth SC 1:2 (0:1)
14. Ronde
03.07.2021 ECU Joondalup - Inglewood United uitgest.
09:00 Sorrento FC - Armadale SC 1:2 (0:1)
09:00 Perth SC - Floreat Athena 1:0 (1:0)
11:00 Perth Glory Youth - Bayswater City SC 3:0 (0:0)
15.07.2021 13:00 Cockburn City SC - Balcatta FC 2:0 (1:0)
18.07.2021 09:00 Rockingham City FC - Gwelup Croatia 2:1 (2:1)
15. Ronde
10.07.2021 09:00 Bayswater City SC - Perth SC 1:4 (0:2)
09:00 Inglewood United - Floreat Athena 4:2 (3:0)
09:00 Gwelup Croatia - Balcatta FC 3:1 (2:0)
09:00 ECU Joondalup - Sorrento FC 2:3 (1:1)
09:00 Armadale SC - Rockingham City FC 0:5 (0:1)
09:00 Cockburn City SC - Perth Glory Youth 1:1 (1:0)
16. Ronde
24.07.2021 09:00 Balcatta FC - Armadale SC 1:2 (0:0)
09:00 Perth Glory Youth - Gwelup Croatia 5:0 (3:0)
09:00 Perth SC - Cockburn City SC 0:0 (0:0)
09:00 Rockingham City FC - ECU Joondalup 1:5 (1:1)
09:00 Floreat Athena - Bayswater City SC 1:1 (1:0)
09:00 Sorrento FC - Inglewood United 4:1 (4:0)
17. Ronde
31.07.2021 09:00 Gwelup Croatia - Perth SC -:-
09:00 Cockburn City SC - Floreat Athena -:-
09:00 Inglewood United - Bayswater City SC -:-
09:00 ECU Joondalup - Balcatta FC -:-
09:00 Sorrento FC - Rockingham City FC -:-
09:00 Perth Glory Youth - Armadale SC -:-
18. Ronde
07.08.2021 09:00 Perth SC - Armadale SC -:-
09:00 Floreat Athena - Gwelup Croatia -:-
09:00 Bayswater City SC - Cockburn City SC -:-
09:00 Perth Glory Youth - ECU Joondalup -:-
09:00 Balcatta FC - Sorrento FC -:-
09:00 Rockingham City FC - Inglewood United -:-
19. Ronde
14.08.2021 09:00 Inglewood United - Gwelup Croatia -:-
09:00 Armadale SC - Cockburn City SC -:-
09:00 Rockingham City FC - Perth SC -:-
09:00 Sorrento FC - Floreat Athena -:-
09:00 ECU Joondalup - Bayswater City SC -:-
09:00 Balcatta FC - Perth Glory Youth -:-
20. Ronde
21.08.2021 09:00 Bayswater City SC - Armadale SC -:-
09:00 Cockburn City SC - Gwelup Croatia -:-
09:00 Floreat Athena - ECU Joondalup -:-
09:00 Perth SC - Sorrento FC -:-
09:00 Balcatta FC - Inglewood United -:-
09:00 Perth Glory Youth - Rockingham City FC -:-
21. Ronde
28.08.2021 09:00 Sorrento FC - Perth Glory Youth -:-
09:00 Inglewood United - Cockburn City SC -:-
09:00 ECU Joondalup - Perth SC -:-
09:00 Armadale SC - Floreat Athena -:-
09:00 Gwelup Croatia - Bayswater City SC -:-
09:00 Rockingham City FC - Balcatta FC -:-
22. Ronde
04.09.2021 09:00 Gwelup Croatia - Armadale SC -:-
09:00 Cockburn City SC - ECU Joondalup -:-
09:00 Perth SC - Balcatta FC -:-
09:00 Bayswater City SC - Sorrento FC -:-
09:00 Perth Glory Youth - Inglewood United -:-
09:00 Floreat Athena - Rockingham City FC -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner