1. Ronde
01.08.2020 17:00 FC Lauterach - Dornbirner SV 2:1 (1:1)
17:00 FC Rot-Weiß Rankweil - VfB Hohenems 0:5 (0:3)
17:00 Schwarz-Weiß Bregenz - SC Röthis 2:2 (2:1)
02.08.2020 16:30 FC Wolfurt - FC Rotenberg 2:1 (0:0)
2. Ronde
08.08.2020 17:00 Austria Lustenau (A) - FC Wolfurt 3:2 (2:1)
17:00 VfB Hohenems - FC Lauterach 5:0 (2:0)
09.08.2020 10:30 FC Rotenberg - Schwarz-Weiß Bregenz 0:2 (0:0)
16:00 SC Röthis - FC Rot-Weiß Rankweil 1:3 (0:2)
3. Ronde
11.08.2020 18:15 FC Lauterach - SC Röthis 3:0 (0:0)
12.08.2020 18:00 Dornbirner SV - VfB Hohenems 1:1 (1:1)
18:30 FC Rot-Weiß Rankweil - FC Rotenberg 3:2 (1:1)
18:30 Schwarz-Weiß Bregenz - Austria Lustenau (A) 3:0 (0:0)
4. Ronde
15.08.2020 17:00 Austria Lustenau (A) - FC Rot-Weiß Rankweil 2:1 (1:1)
17:00 FC Wolfurt - Schwarz-Weiß Bregenz 4:0 (0:0)
18:00 FC Rotenberg - FC Lauterach 3:1 (2:0)
16.08.2020 16:00 SC Röthis - Dornbirner SV 1:1 (0:1)
5. Ronde
21.08.2020 18:30 VfB Hohenems - SC Röthis 2:1 (2:0)
22.08.2020 16:00 FC Lauterach - Austria Lustenau (A) 3:0 (2:0)
18:00 Dornbirner SV - FC Rotenberg 2:2 (0:0)
23.08.2020 16:00 FC Rot-Weiß Rankweil - FC Wolfurt 2:4 (1:2)
6. Ronde
01.09.2020 17:45 FC Wolfurt - FC Lauterach 0:1 (0:0)
02.09.2020 18:30 Austria Lustenau (A) - Dornbirner SV 3:4 (1:2)
16.09.2020 18:30 Schwarz-Weiß Bregenz - FC Rot-Weiß Rankweil 6:1 (0:1)
13.10.2020 18:30 FC Rotenberg - VfB Hohenems 1:3 (1:1)
7. Ronde
05.09.2020 17:30 Dornbirner SV - FC Wolfurt 2:1 (2:1)
06.09.2020 16:00 SC Röthis - FC Rotenberg 2:2 (0:1)
07.10.2020 18:15 FC Lauterach - Schwarz-Weiß Bregenz 6:3 (2:2)
13.03.2021 Austria Lustenau (A) - VfB Hohenems -:-
8. Ronde
09.09.2020 18:00 FC Rot-Weiß Rankweil - FC Lauterach 0:3 (0:0)
18:30 Austria Lustenau (A) - SC Röthis 3:2 (0:1)
30.09.2020 18:30 Schwarz-Weiß Bregenz - Dornbirner SV 2:1 (1:1)
07.10.2020 18:30 FC Wolfurt - VfB Hohenems 3:4 (0:3)
9. Ronde
12.09.2020 15:00 FC Rotenberg - Austria Lustenau (A) 1:3 (0:1)
16:00 VfB Hohenems - Schwarz-Weiß Bregenz 3:3
23.09.2020 17:30 Dornbirner SV - FC Rot-Weiß Rankweil 6:2 (3:2)
13.03.2021 SC Röthis - FC Wolfurt -:-
10. Ronde
19.09.2020 16:00 VfB Hohenems - FC Rot-Weiß Rankweil 4:1 (2:1)
20.09.2020 16:00 SC Röthis - Schwarz-Weiß Bregenz 0:4 (0:2)
21.11.2020 Dornbirner SV - FC Lauterach uitgest.
FC Rotenberg - FC Wolfurt uitgest.
11. Ronde
26.09.2020 16:00 Schwarz-Weiß Bregenz - FC Rotenberg 1:2 (0:0)
17:00 FC Lauterach - VfB Hohenems 2:4 (0:2)
27.09.2020 16:00 FC Wolfurt - Austria Lustenau (A) 4:2 (3:1)
16:00 FC Rot-Weiß Rankweil - SC Röthis 2:1 (1:0)
12. Ronde
03.10.2020 13:30 FC Rotenberg - FC Rot-Weiß Rankweil 6:3 (2:3)
16:00 VfB Hohenems - Dornbirner SV 4:0 (1:0)
20.10.2020 18:30 Austria Lustenau (A) - Schwarz-Weiß Bregenz 1:0 (0:0)
28.11.2020 SC Röthis - FC Lauterach uitgest.
13. Ronde
10.10.2020 16:00 Schwarz-Weiß Bregenz - FC Wolfurt 4:0 (1:0)
17:00 FC Lauterach - FC Rotenberg 5:2 (3:0)
24.10.2020 16:00 Dornbirner SV - SC Röthis 1:3 (1:1)
22.11.2020 FC Rot-Weiß Rankweil - Austria Lustenau (A) uitgest.
14. Ronde
17.10.2020 13:00 Austria Lustenau (A) - FC Lauterach 2:5 (0:2)
18.10.2020 11:00 FC Rotenberg - Dornbirner SV 2:3 (2:0)
16:00 FC Wolfurt - FC Rot-Weiß Rankweil 0:2 (0:0)
21.11.2020 SC Röthis - VfB Hohenems uitgest.
15. Ronde
24.10.2020 15:30 FC Lauterach - FC Wolfurt 2:2 (1:1)
16:00 FC Rot-Weiß Rankweil - Schwarz-Weiß Bregenz 1:2 (0:2)
16:00 FC Rotenberg - VfB Hohenems 1:4
26.10.2020 11:30 Dornbirner SV - Austria Lustenau (A) 1:3 (1:0)
16. Ronde
31.10.2020 FC Wolfurt - Dornbirner SV uitgest.
12:15 FC Rotenberg - SC Röthis 0:3 (0:1)
14:00 VfB Hohenems - Austria Lustenau (A) 3:0 (2:0)
16:00 Schwarz-Weiß Bregenz - FC Lauterach 0:1 (0:0)
17. Ronde
07.11.2020 FC Lauterach - FC Rot-Weiß Rankweil uitgest.
SC Röthis - Austria Lustenau (A) uitgest.
08.11.2020 VfB Hohenems - FC Wolfurt uitgest.
Dornbirner SV - Schwarz-Weiß Bregenz uitgest.
18. Ronde
14.11.2020 Austria Lustenau (A) - FC Rotenberg uitgest.
Schwarz-Weiß Bregenz - VfB Hohenems uitgest.
15.11.2020 FC Rot-Weiß Rankweil - Dornbirner SV uitgest.
FC Wolfurt - SC Röthis uitgest.
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner