1. Ronde
22.02.2020 21:30 Magallanes - Puerto Montt 1:0 (0:0)
22:00 Copiapó - Melipilla 4:1 (2:1)
23.02.2020 00:00 San Luis - Barnechea 4:1 (2:0)
23:00 Deportes Valdivia - Santa Cruz 1:0 (1:0)
24.02.2020 01:30 Deportes Temuco - Ñublense 1:2 (0:0)
25.02.2020 22:00 Santiago Morning - Cobreloa 0:1 (0:0)
26.02.2020 00:30 Rangers - Unión San Felipe 2:2 (1:1)
2. Ronde
01.03.2020 16:00 Puerto Montt - Deportes Temuco 2:2 (1:1)
22:00 Santa Cruz - Rangers 0:2 (0:0)
22:00 Cobreloa - San Marcos 3:1 (0:0)
22:00 Ñublense - Magallanes 2:1 (1:1)
02.03.2020 00:30 Unión San Felipe - Copiapó 2:1 (1:1)
22:00 Barnechea - Santiago Morning 1:3 (1:0)
04.03.2020 00:30 Melipilla - Deportes Valdivia 2:0 (0:0)
3. Ronde
07.03.2020 16:00 San Marcos - Melipilla 1:0 (0:0)
21:30 Magallanes - San Luis 1:0 (0:0)
22:00 Rangers - Ñublense 1:0 (0:0)
23:00 Barnechea - Cobreloa 2:2 (1:0)
10.03.2020 16:00 Deportes Valdivia - Unión San Felipe 2:2 (0:1)
12.03.2020 22:00 Santiago Morning - Deportes Temuco 4:4 (2:3)
13.03.2020 00:30 Copiapó - Puerto Montt 1:3 (0:0)
4. Ronde
22:00 Melipilla - Rangers 1:0 (0:0)
15.03.2020 22:00 Ñublense - Deportes Valdivia 2:1 (1:0)
22:00 Cobreloa - Magallanes 0:1 (0:0)
17.03.2020 00:50 Deportes Temuco - San Marcos 2:1 (2:1)
22:00 San Luis - Copiapó 2:2 (0:0)
18.03.2020 00:30 Unión San Felipe - Santa Cruz 1:1 (0:1)
02.09.2020 18:00 Puerto Montt - Santiago Morning 0:0 (0:0)
5. Ronde
29.08.2020 18:00 Copiapó - Cobreloa 1:2 (0:1)
18:30 Deportes Valdivia - Puerto Montt 1:0 (1:0)
21:00 Ñublense - San Marcos 1:0 (0:0)
21:00 Santiago Morning - San Luis 1:1 (0:0)
30.08.2020 19:30 Rangers - Deportes Temuco 5:1 (4:0)
31.08.2020 21:00 Santa Cruz - Melipilla 2:4 (1:2)
23:30 Magallanes - Barnechea 1:1 (1:0)
6. Ronde
03.09.2020 22:00 San Luis - San Marcos 1:2 (1:1)
04.09.2020 19:30 Deportes Temuco - Deportes Valdivia 0:0 (0:0)
05.09.2020 21:00 Melipilla - Unión San Felipe 0:1 (0:0)
06.09.2020 17:00 Cobreloa - Santa Cruz 0:1 (0:1)
17:00 Puerto Montt - Rangers 0:0 (0:0)
17:00 Barnechea - Copiapó 3:1 (1:1)
23:00 Ñublense - Santiago Morning 2:1 (0:0)
7. Ronde
08.09.2020 18:30 Unión San Felipe - Deportes Temuco 1:1 (1:0)
09.09.2020 20:30 Santiago Morning - Magallanes 1:1 (0:1)
22:00 Barnechea - San Marcos 2:1 (2:1)
23:30 Rangers - San Luis 1:2 (0:2)
10.09.2020 18:30 Santa Cruz - Puerto Montt 0:1 (0:0)
21:00 Copiapó - Ñublense 1:0 (0:0)
20.09.2020 16:00 Deportes Valdivia - Cobreloa 1:1 (0:0)
8. Ronde
13.09.2020 16:00 Magallanes - San Marcos 0:0 (0:0)
17:00 Deportes Temuco - Copiapó 0:0
17:00 Puerto Montt - Unión San Felipe 1:0 (1:0)
18:30 Rangers - Cobreloa 3:1 (2:0)
20:30 San Luis - Melipilla 1:1 (0:1)
14.09.2020 18:30 Ñublense - Santa Cruz 2:2 (2:1)
23:30 Barnechea - Deportes Valdivia 3:3 (0:2)
9. Ronde
16.09.2020 15:00 Melipilla - Cobreloa 1:1 (1:1)
20:00 Santiago Morning - San Marcos 0:1 (0:0)
17.09.2020 18:30 Deportes Valdivia - San Luis 1:1 (1:0)
18:30 Rangers - Barnechea 2:1 (0:0)
21:00 Unión San Felipe - Ñublense 0:0 (0:0)
21:00 Copiapó - Magallanes 4:4 (2:2)
20.09.2020 18:30 Santa Cruz - Deportes Temuco 0:2 (0:1)
10. Ronde
22.09.2020 22:00 Barnechea - Melipilla -:-
23.09.2020 16:00 Cobreloa - Unión San Felipe -:-
16:30 San Marcos - Copiapó -:-
18:30 Ñublense - Puerto Montt -:-
21:00 San Luis - Santa Cruz -:-
21:00 Magallanes - Rangers -:-
21:00 Santiago Morning - Deportes Valdivia -:-
11. Ronde
26.09.2020 18:30 Deportes Temuco - Barnechea -:-
27.09.2020 16:00 Puerto Montt - Cobreloa -:-
17:00 Deportes Valdivia - Magallanes -:-
18:30 Unión San Felipe - San Luis -:-
18:30 Melipilla - Ñublense -:-
18:30 Rangers - San Marcos -:-
28.09.2020 20:00 Santa Cruz - Santiago Morning -:-
12. Ronde
30.09.2020 16:00 Copiapó - Rangers -:-
16:00 San Luis - Puerto Montt -:-
17:00 San Marcos - Deportes Valdivia -:-
18:30 Cobreloa - Deportes Temuco -:-
21:00 Magallanes - Melipilla -:-
01.10.2020 21:00 Barnechea - Santa Cruz -:-
21:00 Santiago Morning - Unión San Felipe -:-
13. Ronde
04.10.2020 16:00 Deportes Valdivia - Copiapó -:-
05.10.2020 17:00 Deportes Temuco - San Luis -:-
17:00 Puerto Montt - Barnechea -:-
17:00 Santa Cruz - Magallanes -:-
17:00 Unión San Felipe - San Marcos -:-
17:00 Melipilla - Santiago Morning -:-
17:00 Ñublense - Cobreloa -:-
14. Ronde
14.06.2020 Copiapó - Santiago Morning uitgest.
San Luis - Ñublense uitgest.
Barnechea - Unión San Felipe uitgest.
San Marcos - Santa Cruz uitgest.
Rangers - Deportes Valdivia uitgest.
Melipilla - Puerto Montt uitgest.
Magallanes - Deportes Temuco uitgest.
15. Ronde
21.06.2020 Santa Cruz - Copiapó uitgest.
Ñublense - Barnechea uitgest.
Cobreloa - San Luis uitgest.
Deportes Temuco - Melipilla uitgest.
Santiago Morning - Rangers uitgest.
Puerto Montt - San Marcos uitgest.
Unión San Felipe - Magallanes uitgest.
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner