1e Ronde
05.09.2018 18:30 CD Mensajero - SD Compostela 0:3
19:00 UD Poblense - Ontinyent CF 1:4
20:00 Rápido de Bouzas - Unionistas CF 0:4
20:00 CF Internacional - CF Fuenlabrada 4:5 d.p.
20:00 CDA Navalcarnero - CD Leonesa 0:2
20:00 UP Langreo - UD Logroñés 1:2
20:00 SD Gernika - Cultural Durango 1:0
20:00 CD Castellón - UB Conquense 1:0
20:00 Lleida Esportiu - CD Teruel 2:0
20:00 UCAM Murcia CF - AD Ceuta 2:0
20:15 Barakaldo CF - UD Mutilvera 3:4 d.p.
20:30 CD Mirandés - Racing Santander 0:1
20:30 CD Calahorra - Gimnástica Torrelavega 4:2 d.p.
20:30 UE Cornellà - UE Sant Andreu 2:3 d.p.
20:30 Yeclano Deportivo - UD Melilla 1:2 n.v.
20:30 Marbella FC - CD Ebro 0:1
20:45 Don Benito - FC Cartagena 0:1
20:45 Talavera CF - Real Jaén 3:4 d.p.
2e Ronde
11.09.2018 18:45 Málaga CF - UD Almería 1:2 (1:0)
18:45 RCD Mallorca - Real Oviedo 1:0 (0:0)
12.09.2018 18:00 CD Ebro - Real Murcia 5:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
19:30 Ontinyent CF - Real Jaén 6:5 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
20:00 CA Osasuna - CF Reus Deportiu 1:2 (0:0)
20:00 AD Alcorcón - Extremadura UD 1:0 (0:0)
20:00 Lleida Esportiu - SD Compostela 1:0 (1:0)
20:00 UCAM Murcia CF - Racing Santander 0:2 (0:1)
20:30 CD Leonesa - CF Fuenlabrada 5:4 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
20:30 UE Sant Andreu - SD Gernika 1:0 (0:0, 0:0) n.v.
20:30 CD Calahorra - CD Castellón 2:0 (1:0)
20:45 CF Villanovense - CF Badalona 2:1 (1:1)
20:45 UD Melilla - CD Tudelano 3:0 (1:0)
20:45 Lorca FC - Unionistas CF 2:1 (1:1, 1:1) n.v.
21:00 Real Zaragoza - Deportivo La Coruña 2:1 (1:0)
21:00 FC Cartagena - UD Logroñés 4:5 (1:0, 1:1, 1:1) d.p.
22:00 CD Tenerife - Cádiz CF 1:2 (0:1)
22:00 Córdoba CF - Gimnàstic 2:0 (1:0)
13.09.2018 20:00 CD Numancia - Sporting Gijón 1:2 (0:2)
20:00 Albacete - CD Lugo 2:3 (1:2)
22:00 UD Las Palmas - Rayo Majadahonda 1:2 (1:1)
22:00 Elche CF - Granada CF 2:1 (1:0)
3e Ronde
16.10.2018 20:00 Elche CF - Córdoba CF 1:4 (0:2)
17.10.2018 17:00 CD Ebro - Lleida Esportiu 2:1 (0:1)
20:00 CD Lugo - AD Alcorcón 1:0 (0:0)
20:15 UD Mutilvera - CF Villanovense 1:3 (1:1)
20:30 UE Sant Andreu - CD Calahorra 1:0 (0:0, 0:0) n.v.
20:30 Racing Santander - UD Logroñés 1:0 (0:0)
20:45 UD Melilla - Ontinyent CF 2:0 (0:0)
20:45 Lorca FC - CD Leonesa 0:3 (0:1)
21:00 Real Zaragoza - Cádiz CF 0:1 (0:0)
18.10.2018 20:00 Rayo Majadahonda - Sporting Gijón 3:4 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
21:00 UD Almería - CF Reus Deportiu 3:1 (1:0)
4e Ronde
30.10.2018 19:30 CD Ebro - Valencia CF 1:2 (0:0)
19:30 CD Lugo - Levante UD 1:1 (1:0)
20:30 CD Leganés - Rayo Vallecano 2:2 (1:2)
21:30 UE Sant Andreu - Atlético Madrid 0:1 (0:1)
31.10.2018 19:30 UD Melilla - Real Madrid 0:4 (0:2)
20:30 RCD Mallorca - Real Valladolid 1:2 (0:2)
20:30 Córdoba CF - Getafe CF 1:2 (1:1)
20:30 Deportivo Alavés - Girona FC 2:2 (0:1)
21:30 CD Leonesa - FC Barcelona 0:1 (0:0)
01.11.2018 12:00 Sporting Gijón - SD Eibar 2:0 (0:0)
16:15 CF Villanovense - Sevilla FC 0:0 (0:0)
16:15 Celta de Vigo - Real Sociedad 1:1 (0:0)
18:30 UD Almería - Villarreal CF 3:3 (0:0)
18:30 Cádiz CF - Espanyol 2:1 (2:1)
20:45 Racing Santander - Real Betis 0:1 (0:1)
28.11.2018 20:45 Athletic Bilbao - SD Huesca 4:0 (3:0)
04.12.2018 19:30 Valencia CF - CD Ebro 1:0 (0:0)
19:30 Getafe CF - Córdoba CF 5:1 (2:0)
20:30 Rayo Vallecano - CD Leganés 0:1 (0:1)
21:30 Espanyol - Cádiz CF 1:0 (0:0)
05.12.2018 19:30 Atlético Madrid - UE Sant Andreu 4:0 (0:0)
19:30 Girona FC - Deportivo Alavés 2:1 (0:0)
20:30 Sevilla FC - CF Villanovense 1:0 (0:0)
20:30 Villarreal CF - UD Almería 8:0 (4:0)
20:30 Real Sociedad - Celta de Vigo 2:0 (2:0)
21:30 FC Barcelona - CD Leonesa 4:1 (3:0)
21:30 Real Valladolid - RCD Mallorca 2:1 (0:0)
06.12.2018 12:00 Levante UD - CD Lugo 2:0 (0:0)
16:15 Real Madrid - UD Melilla 6:1 (3:0)
18:30 SD Eibar - Sporting Gijón 2:2 (0:2)
18:30 SD Huesca - Athletic Bilbao 0:4 (0:1)
20:45 Real Betis - Racing Santander 4:0 (1:0)
Achtste finale
08.01.2019 21:30 Sporting Gijón - Valencia CF 2:1 (1:1)
09.01.2019 19:30 Girona FC - Atlético Madrid 1:1 (1:1)
20:30 Getafe CF - Real Valladolid 1:0 (0:0)
20:30 Villarreal CF - Espanyol 2:2 (0:1)
21:30 Real Madrid - CD Leganés 3:0 (1:0)
10.01.2019 19:30 Athletic Bilbao - Sevilla FC 1:3 (0:1)
20:30 Real Betis - Real Sociedad 0:0 (0:0)
21:30 Levante UD - FC Barcelona 2:1 (2:0)
15.01.2019 19:30 Real Valladolid - Getafe CF 1:1 (0:1)
21:30 Valencia CF - Sporting Gijón 3:0 (0:0)
16.01.2019 19:30 Atlético Madrid - Girona FC 3:3 (1:1)
20:30 Sevilla FC - Athletic Bilbao 0:1 (0:0)
21:30 CD Leganés - Real Madrid 1:0 (1:0)
17.01.2019 19:30 Real Sociedad - Real Betis 2:2 (1:1)
20:30 Espanyol - Villarreal CF 3:1 (2:1)
21:30 FC Barcelona - Levante UD 3:0 (2:0)
Kwartfinale
22.01.2019 21:30 Getafe CF - Valencia CF 1:0 (0:0)
23.01.2019 21:30 Sevilla FC - FC Barcelona 2:0 (0:0)
24.01.2019 19:30 Espanyol - Real Betis 1:1 (1:0)
21:30 Real Madrid - Girona FC 4:2 (2:1)
29.01.2019 21:30 Valencia CF - Getafe CF 3:1 (0:1)
30.01.2019 19:30 Real Betis - Espanyol 3:1 (0:1, 1:1) n.v.
21:30 FC Barcelona - Sevilla FC 6:1 (2:0)
31.01.2019 21:30 Girona FC - Real Madrid 1:3 (0:2)
Halve Finale
06.02.2019 21:00 FC Barcelona - Real Madrid 1:1 (0:1)
07.02.2019 21:00 Real Betis - Valencia CF 2:2 (1:0)
27.02.2019 21:00 Real Madrid - FC Barcelona 0:3 (0:0)
28.02.2019 21:00 Valencia CF - Real Betis 1:0 (0:0)
Finale
25.05.2019 21:00 FC Barcelona - Valencia CF -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner