Groep A
14.09.2021 16:30 Maccabi Tel Aviv - FC Alashkert 4:1 (3:1)
16.09.2021 18:45 HJK Helsinki - LASK 0:2 (0:1)
30.09.2021 18:45 FC Alashkert - HJK Helsinki 2:4 (1:1)
18:45 LASK - Maccabi Tel Aviv 1:1 (1:0)
21.10.2021 16:30 HJK Helsinki - Maccabi Tel Aviv 0:5 (0:1)
18:45 FC Alashkert - LASK 0:3 (0:1)
04.11.2021 18:45 LASK - FC Alashkert 2:0 (1:0)
18:45 Maccabi Tel Aviv - HJK Helsinki 3:0 (1:0)
25.11.2021 18:45 HJK Helsinki - FC Alashkert 1:0 (0:0)
21:00 Maccabi Tel Aviv - LASK 0:1 (0:0)
09.12.2021 18:45 FC Alashkert - Maccabi Tel Aviv 1:1 (0:0)
18:45 LASK - HJK Helsinki 3:0 (1:0)
Groep B
16.09.2021 18:45 FC Flora - KAA Gent 0:1 (0:0)
21:00 Anorthosis Famagusta - Partizan 0:2 (0:1)
30.09.2021 18:45 KAA Gent - Anorthosis Famagusta 2:0 (1:0)
18:45 Partizan - FC Flora 2:0 (2:0)
21.10.2021 18:45 Anorthosis Famagusta - FC Flora 2:2 (2:1)
21:00 Partizan - KAA Gent 0:1 (0:0)
04.11.2021 16:30 FC Flora - Anorthosis Famagusta 2:2 (0:2)
18:45 KAA Gent - Partizan 1:1 (0:0)
25.11.2021 16:30 FC Flora - Partizan 1:0 (1:0)
21:00 Anorthosis Famagusta - KAA Gent 1:0 (1:0)
09.12.2021 18:45 Partizan - Anorthosis Famagusta 1:1 (1:1)
18:45 KAA Gent - FC Flora 1:0 (0:0)
Groep C
16.09.2021 21:00 AS Roma - CSKA Sofia 5:1 (2:1)
21:00 FK Bodø/Glimt - Zorya Lugansk 3:1 (0:0)
30.09.2021 18:45 Zorya Lugansk - AS Roma 0:3 (0:1)
18:45 CSKA Sofia - FK Bodø/Glimt 0:0 (0:0)
21.10.2021 18:45 FK Bodø/Glimt - AS Roma 6:1 (2:1)
21:00 CSKA Sofia - Zorya Lugansk 0:1 (0:0)
04.11.2021 18:45 Zorya Lugansk - CSKA Sofia 2:0 (0:0)
21:00 AS Roma - FK Bodø/Glimt 2:2 (0:1)
25.11.2021 21:00 AS Roma - Zorya Lugansk 4:0 (2:0)
21:00 FK Bodø/Glimt - CSKA Sofia 2:0 (1:0)
09.12.2021 18:45 CSKA Sofia - AS Roma 2:3 (0:2)
18:45 Zorya Lugansk - FK Bodø/Glimt 1:1 (1:0)
Groep D
16.09.2021 21:00 Randers FC - AZ Alkmaar 2:2 (1:2)
21:00 FK Jablonec - CFR Cluj 1:0 (0:0)
30.09.2021 18:45 AZ Alkmaar - FK Jablonec 1:0 (0:0)
18:45 CFR Cluj - Randers FC 1:1 (0:1)
21.10.2021 21:00 CFR Cluj - AZ Alkmaar 0:1 (0:1)
21:00 FK Jablonec - Randers FC 2:2 (1:1)
04.11.2021 18:45 AZ Alkmaar - CFR Cluj 2:0 (1:0)
18:45 Randers FC - FK Jablonec 2:2 (0:0)
25.11.2021 21:00 FK Jablonec - AZ Alkmaar 1:1 (1:1)
21:00 Randers FC - CFR Cluj 2:1 (0:0)
09.12.2021 18:45 AZ Alkmaar - Randers FC 1:0 (0:0)
18:45 CFR Cluj - FK Jablonec 2:0 (1:0)
Groep E
14.09.2021 16:30 Maccabi Haifa - Feyenoord 0:0 (0:0)
16.09.2021 18:45 Slavia Praag - 1. FC Union Berlin 3:1 (1:0)
30.09.2021 21:00 1. FC Union Berlin - Maccabi Haifa 3:0 (1:0)
21:00 Feyenoord - Slavia Praag 2:1 (2:0)
21.10.2021 18:45 Feyenoord - 1. FC Union Berlin 3:1 (2:1)
18:45 Maccabi Haifa - Slavia Praag 1:0 (1:0)
04.11.2021 21:00 1. FC Union Berlin - Feyenoord 1:2 (1:1)
21:00 Slavia Praag - Maccabi Haifa 1:0 (0:0)
25.11.2021 18:45 Maccabi Haifa - 1. FC Union Berlin 0:1 (0:0)
18:45 Slavia Praag - Feyenoord 2:2 (1:1)
09.12.2021 21:00 1. FC Union Berlin - Slavia Praag 1:1 (0:0)
21:00 Feyenoord - Maccabi Haifa 2:1 (1:0)
Groep F
16.09.2021 18:45 Slovan Bratislava - FC Kopenhagen 1:3 (1:2)
18:45 Lincoln Red Imps - PAOK Saloniki 0:2 (0:1)
30.09.2021 21:00 FC Kopenhagen - Lincoln Red Imps 3:1 (2:1)
21:00 PAOK Saloniki - Slovan Bratislava 1:1 (1:1)
21.10.2021 18:45 FC Kopenhagen - PAOK Saloniki 1:2 (0:2)
21:00 Slovan Bratislava - Lincoln Red Imps 2:0 (0:0)
04.11.2021 18:45 Lincoln Red Imps - Slovan Bratislava 1:4 (1:2)
21:00 PAOK Saloniki - FC Kopenhagen 1:2 (1:1)
25.11.2021 18:45 Lincoln Red Imps - FC Kopenhagen 0:4 (0:2)
18:45 Slovan Bratislava - PAOK Saloniki 0:0 (0:0)
09.12.2021 21:00 FC Kopenhagen - Slovan Bratislava 2:0 (1:0)
21:00 PAOK Saloniki - Lincoln Red Imps 2:0 (1:0)
Groep G
16.09.2021 18:45 NŠ Mura - Vitesse 0:2 (0:1)
18:45 Stade Rennes - Tottenham Hotspur 2:2 (1:1)
30.09.2021 21:00 Tottenham Hotspur - NŠ Mura 5:1 (2:0)
21:00 Vitesse - Stade Rennes 1:2 (1:0)
21.10.2021 18:45 NŠ Mura - Stade Rennes 1:2 (1:2)
18:45 Vitesse - Tottenham Hotspur 1:0 (0:0)
04.11.2021 21:00 Stade Rennes - NŠ Mura 1:0 (0:0)
21:00 Tottenham Hotspur - Vitesse 3:2 (3:2)
25.11.2021 18:45 NŠ Mura - Tottenham Hotspur 2:1 (1:0)
18:45 Stade Rennes - Vitesse 3:3 (2:1)
09.12.2021 Tottenham Hotspur - Stade Rennes 0:3 Toeg.
21:00 Vitesse - NŠ Mura 3:1 (3:0)
Groep H
16.09.2021 16:30 FK Kairat - Omonia Nikosia 0:0 (0:0)
18:45 Qarabağ FK - FC Basel 0:0 (0:0)
30.09.2021 21:00 FC Basel - FK Kairat 4:2 (3:0)
21:00 Omonia Nikosia - Qarabağ FK 1:4 (1:0)
21.10.2021 18:45 Qarabağ FK - FK Kairat 2:1 (0:1)
21:00 FC Basel - Omonia Nikosia 3:1 (2:1)
04.11.2021 16:30 FK Kairat - Qarabağ FK 1:2 (0:0)
18:45 Omonia Nikosia - FC Basel 1:1 (1:0)
25.11.2021 16:30 FK Kairat - FC Basel 2:3 (1:1)
18:45 Qarabağ FK - Omonia Nikosia 2:2 (0:1)
09.12.2021 21:00 FC Basel - Qarabağ FK 3:0 (1:0)
21:00 Omonia Nikosia - FK Kairat 0:0 (0:0)
Play-Offs
17.02.2022 18:45 Fenerbahçe - Slavia Praag -:-
18:45 FC Midtjylland - PAOK Saloniki -:-
18:45 Rapid Wien - Vitesse -:-
21:00 Olympique Marseille - Qarabağ FK -:-
21:00 PSV - Maccabi Tel Aviv -:-
21:00 Leicester City - Randers FC -:-
21:00 Celtic FC - FK Bodø/Glimt -:-
21:00 Sparta Praag - Partizan -:-
24.02.2022 18:45 Qarabağ FK - Olympique Marseille -:-
18:45 Maccabi Tel Aviv - PSV -:-
18:45 Randers FC - Leicester City -:-
18:45 FK Bodø/Glimt - Celtic FC -:-
18:45 Partizan - Sparta Praag -:-
21:00 Slavia Praag - Fenerbahçe -:-
21:00 PAOK Saloniki - FC Midtjylland -:-
21:00 Vitesse - Rapid Wien -:-
Achtste finale
10.03.2022 N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
17.03.2022 N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
Kwartfinale
07.04.2022 N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
14.04.2022 N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
Halve Finale
28.04.2022 N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
05.05.2022 N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
Finale
25.05.2022 21:00 N.N. - N.N. -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner