Groep A
22.10.2020 18:55 BSC Young Boys - AS Roma 1:2 (1:0)
18:55 CSKA Sofia - CFR Cluj 0:2 (0:0)
29.10.2020 21:00 AS Roma - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
21:00 CFR Cluj - BSC Young Boys 1:1 (0:0)
05.11.2020 18:55 AS Roma - CFR Cluj 5:0 (3:0)
21:00 BSC Young Boys - CSKA Sofia 3:0 (3:0)
26.11.2020 18:55 CSKA Sofia - BSC Young Boys 0:1 (0:1)
21:00 CFR Cluj - AS Roma 0:2 (0:0)
03.12.2020 21:00 AS Roma - BSC Young Boys 3:1 (1:1)
21:00 CFR Cluj - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
10.12.2020 18:55 CSKA Sofia - AS Roma 3:1 (2:1)
18:55 BSC Young Boys - CFR Cluj 2:1 (0:0)
Groep B
22.10.2020 18:55 Rapid Wien - Arsenal FC 1:2 (0:0)
18:55 Dundalk FC - Molde FK 1:2 (1:0)
29.10.2020 21:00 Arsenal FC - Dundalk FC 3:0 (2:0)
21:00 Molde FK - Rapid Wien 1:0 (0:0)
05.11.2020 18:55 Rapid Wien - Dundalk FC 4:3 (1:1)
21:00 Arsenal FC - Molde FK 4:1 (1:1)
26.11.2020 18:55 Molde FK - Arsenal FC 0:3 (0:0)
21:00 Dundalk FC - Rapid Wien 1:3 (0:2)
03.12.2020 21:00 Arsenal FC - Rapid Wien 4:1 (3:0)
21:00 Molde FK - Dundalk FC 3:1 (2:0)
10.12.2020 18:55 Dundalk FC - Arsenal FC 2:4 (1:2)
18:55 Rapid Wien - Molde FK 2:2 (1:1)
Groep C
22.10.2020 18:55 Bayer Leverkusen - OGC Nice 6:2 (2:1)
18:55 Hapoel Be'er Sheva - Slavia Praag 3:1 (1:0)
29.10.2020 21:00 Slavia Praag - Bayer Leverkusen 1:0 (0:0)
21:00 OGC Nice - Hapoel Be'er Sheva 1:0 (1:0)
05.11.2020 18:55 Hapoel Be'er Sheva - Bayer Leverkusen 2:4 (2:2)
18:55 Slavia Praag - OGC Nice 3:2 (2:1)
26.11.2020 21:00 Bayer Leverkusen - Hapoel Be'er Sheva 4:1 (1:0)
21:00 OGC Nice - Slavia Praag 1:3 (0:1)
03.12.2020 21:00 OGC Nice - Bayer Leverkusen 2:3 (1:2)
21:00 Slavia Praag - Hapoel Be'er Sheva 3:0 (2:0)
10.12.2020 18:55 Bayer Leverkusen - Slavia Praag 4:0 (2:0)
18:55 Hapoel Be'er Sheva - OGC Nice 1:0 (0:0)
Groep D
22.10.2020 18:55 Lech Poznań - SL Benfica 2:4 (1:2)
18:55 Standard Luik - Rangers FC 0:2 (0:1)
29.10.2020 21:00 Rangers FC - Lech Poznań 1:0 (0:0)
21:00 SL Benfica - Standard Luik 3:0 (0:0)
05.11.2020 18:55 Lech Poznań - Standard Luik 3:1 (2:1)
18:55 SL Benfica - Rangers FC 3:3 (1:2)
26.11.2020 21:00 Standard Luik - Lech Poznań 2:1 (0:0)
21:00 Rangers FC - SL Benfica 2:2 (1:0)
03.12.2020 21:00 SL Benfica - Lech Poznań 4:0 (1:0)
21:00 Rangers FC - Standard Luik 3:2 (2:2)
10.12.2020 18:55 Lech Poznań - Rangers FC 0:2 (0:1)
18:55 Standard Luik - SL Benfica 2:2 (1:1)
Groep E
22.10.2020 18:55 PSV - Granada CF 1:2 (1:0)
18:55 PAOK Saloniki - Omonia Nikosia 1:1 (0:1)
29.10.2020 21:00 Granada CF - PAOK Saloniki 0:0 (0:0)
21:00 Omonia Nikosia - PSV 1:2 (1:1)
05.11.2020 18:55 Omonia Nikosia - Granada CF 0:2 (0:1)
18:55 PAOK Saloniki - PSV 4:1 (0:1)
26.11.2020 21:00 Granada CF - Omonia Nikosia 2:1 (1:0)
21:00 PSV - PAOK Saloniki 3:2 (1:2)
03.12.2020 21:00 Granada CF - PSV 0:1 (0:1)
21:00 Omonia Nikosia - PAOK Saloniki 2:1 (1:1)
10.12.2020 18:55 PAOK Saloniki - Granada CF 0:0 (0:0)
18:55 PSV - Omonia Nikosia 4:0 (1:0)
Groep F
22.10.2020 18:55 SSC Napoli - AZ Alkmaar 0:1 (0:0)
18:55 HNK Rijeka - Real Sociedad 0:1 (0:0)
29.10.2020 21:00 AZ Alkmaar - HNK Rijeka 4:1 (2:0)
21:00 Real Sociedad - SSC Napoli 0:1 (0:0)
05.11.2020 18:55 Real Sociedad - AZ Alkmaar 1:0 (0:0)
18:55 HNK Rijeka - SSC Napoli 1:2 (1:1)
26.11.2020 21:00 AZ Alkmaar - Real Sociedad 0:0 (0:0)
21:00 SSC Napoli - HNK Rijeka 2:0 (1:0)
03.12.2020 21:00 AZ Alkmaar - SSC Napoli 1:1 (0:1)
21:00 Real Sociedad - HNK Rijeka 2:2 (0:1)
10.12.2020 18:55 HNK Rijeka - AZ Alkmaar 2:1 (0:0)
18:55 SSC Napoli - Real Sociedad 1:1 (1:0)
Groep G
22.10.2020 21:00 Sporting Braga - AEK Athene 3:0 (1:0)
21:00 Leicester City - Zorya Lugansk 3:0 (2:0)
29.10.2020 18:55 AEK Athene - Leicester City 1:2 (0:2)
18:55 Zorya Lugansk - Sporting Braga 1:2 (0:2)
05.11.2020 21:00 Zorya Lugansk - AEK Athene 1:4 (0:2)
21:00 Leicester City - Sporting Braga 4:0 (1:0)
26.11.2020 18:55 AEK Athene - Zorya Lugansk 0:3 (0:0)
18:55 Sporting Braga - Leicester City 3:3 (2:1)
03.12.2020 18:55 AEK Athene - Sporting Braga 2:4 (1:3)
18:55 Zorya Lugansk - Leicester City 1:0 (0:0)
10.12.2020 21:00 Leicester City - AEK Athene 2:0 (2:0)
21:00 Sporting Braga - Zorya Lugansk 2:0 (0:0)
Groep H
22.10.2020 21:00 Celtic FC - AC Milan 1:3 (0:2)
21:00 Sparta Praag - Lille OSC 1:4 (0:1)
29.10.2020 18:55 AC Milan - Sparta Praag 3:0 (1:0)
18:55 Lille OSC - Celtic FC 2:2 (0:2)
05.11.2020 21:00 AC Milan - Lille OSC 0:3 (0:1)
21:00 Celtic FC - Sparta Praag 1:4 (0:2)
26.11.2020 18:55 Lille OSC - AC Milan 1:1 (0:0)
18:55 Sparta Praag - Celtic FC 4:1 (2:1)
03.12.2020 18:55 AC Milan - Celtic FC 4:2 (2:2)
18:55 Lille OSC - Sparta Praag 2:1 (0:0)
10.12.2020 21:00 Sparta Praag - AC Milan 0:1 (0:1)
21:00 Celtic FC - Lille OSC 3:2 (2:1)
Groep I
22.10.2020 21:00 Maccabi Tel Aviv - Qarabağ FK 1:0 (1:0)
21:00 Villarreal CF - Sivasspor 5:3 (2:2)
29.10.2020 18:55 Sivasspor - Maccabi Tel Aviv 1:2 (0:0)
18:55 Qarabağ FK - Villarreal CF 1:3 (0:0)
05.11.2020 18:55 Sivasspor - Qarabağ FK 2:0 (1:0)
22:10 Villarreal CF - Maccabi Tel Aviv 4:0 (1:0)
26.11.2020 18:55 Maccabi Tel Aviv - Villarreal CF 1:1 (0:1)
18:55 Qarabağ FK - Sivasspor 2:3 (1:1)
03.12.2020 18:55 Qarabağ FK - Maccabi Tel Aviv 1:1 (1:1)
18:55 Sivasspor - Villarreal CF 0:1 (0:0)
10.12.2020 Villarreal CF - Qarabağ FK 3:0 Toeg.
21:00 Maccabi Tel Aviv - Sivasspor 1:0 (0:0)
Groep J
22.10.2020 21:00 Tottenham Hotspur - LASK 3:0 (2:0)
21:00 PFC Ludogorets Razgrad - Royal Antwerp FC 1:2 (0:0)
29.10.2020 18:55 LASK - PFC Ludogorets Razgrad 4:3 (3:1)
18:55 Royal Antwerp FC - Tottenham Hotspur 1:0 (1:0)
05.11.2020 18:55 PFC Ludogorets Razgrad - Tottenham Hotspur 1:3 (0:2)
21:00 Royal Antwerp FC - LASK 0:1 (0:0)
26.11.2020 18:55 LASK - Royal Antwerp FC 0:2 (0:0)
21:00 Tottenham Hotspur - PFC Ludogorets Razgrad 4:0 (2:0)
03.12.2020 18:55 LASK - Tottenham Hotspur 3:3 (1:1)
18:55 Royal Antwerp FC - PFC Ludogorets Razgrad 3:1 (1:0)
10.12.2020 21:00 PFC Ludogorets Razgrad - LASK 1:3 (0:0)
21:00 Tottenham Hotspur - Royal Antwerp FC 2:0 (0:0)
Groep K
22.10.2020 21:00 Wolfsberger AC - CSKA Moskou 1:1 (1:1)
21:00 Dinamo Zagreb - Feyenoord 0:0 (0:0)
29.10.2020 18:55 CSKA Moskou - Dinamo Zagreb 0:0 (0:0)
18:55 Feyenoord - Wolfsberger AC 1:4 (0:2)
05.11.2020 21:00 Feyenoord - CSKA Moskou 3:1 (0:0)
21:00 Dinamo Zagreb - Wolfsberger AC 1:0 (0:0)
26.11.2020 18:55 CSKA Moskou - Feyenoord 0:0 (0:0)
18:55 Wolfsberger AC - Dinamo Zagreb 0:3 (0:0)
03.12.2020 18:55 CSKA Moskou - Wolfsberger AC 0:1 (0:1)
18:55 Feyenoord - Dinamo Zagreb 0:2 (0:1)
10.12.2020 21:00 Dinamo Zagreb - CSKA Moskou 3:1 (2:0)
21:00 Wolfsberger AC - Feyenoord 1:0 (1:0)
Groep L
22.10.2020 21:00 1899 Hoffenheim - Rode Ster Belgrado 2:0 (0:0)
21:00 Slovan Liberec - KAA Gent 1:0 (1:0)
29.10.2020 18:55 KAA Gent - 1899 Hoffenheim 1:4 (0:1)
18:55 Rode Ster Belgrado - Slovan Liberec 5:1 (2:1)
05.11.2020 21:00 1899 Hoffenheim - Slovan Liberec 5:0 (2:0)
21:00 Rode Ster Belgrado - KAA Gent 2:1 (1:1)
26.11.2020 18:55 Slovan Liberec - 1899 Hoffenheim 0:2 (0:0)
18:55 KAA Gent - Rode Ster Belgrado 0:2 (0:1)
03.12.2020 18:55 Rode Ster Belgrado - 1899 Hoffenheim 0:0 (0:0)
18:55 KAA Gent - Slovan Liberec 1:2 (0:1)
10.12.2020 21:00 1899 Hoffenheim - KAA Gent 4:1 (2:0)
21:00 Slovan Liberec - Rode Ster Belgrado 0:0 (0:0)
Zestiende finales
18.02.2021 16:00 Dinamo Kiev - Club Brugge KV 1:1 (0:0)
18:55 Wolfsberger AC - Tottenham Hotspur 1:4 (0:3)
18:55 Real Sociedad - Manchester United 0:4 (0:1)
18:55 Rode Ster Belgrado - AC Milan 2:2 (0:1)
18:55 Slavia Praag - Leicester City 0:0 (0:0)
18:55 Sporting Braga - AS Roma 0:2 (0:1)
18:55 FK Krasnodar - Dinamo Zagreb 2:3 (1:1)
18:55 BSC Young Boys - Bayer Leverkusen 4:3 (3:0)
18:55 Olympiakos - PSV 4:2 (3:2)
21:00 SL Benfica - Arsenal FC 1:1 (0:0)
21:00 Royal Antwerp FC - Rangers FC 3:4 (2:1)
21:00 RB Salzburg - Villarreal CF 0:2 (0:1)
21:00 Molde FK - 1899 Hoffenheim 3:3 (1:3)
21:00 Granada CF - SSC Napoli 2:0 (2:0)
21:00 Maccabi Tel Aviv - Shakhtar Donetsk 0:2 (0:1)
21:00 Lille OSC - AFC Ajax 1:2 (0:0)
24.02.2021 18:00 Tottenham Hotspur - Wolfsberger AC 4:0 (1:0)
25.02.2021 18:55 Arsenal FC - SL Benfica 3:2 (1:1)
18:55 Rangers FC - Royal Antwerp FC 5:2 (1:1)
18:55 Villarreal CF - RB Salzburg 2:1 (1:1)
18:55 1899 Hoffenheim - Molde FK 0:2 (0:1)
18:55 SSC Napoli - Granada CF 2:1 (1:1)
18:55 Shakhtar Donetsk - Maccabi Tel Aviv 1:0 (0:0)
18:55 AFC Ajax - Lille OSC 2:1 (1:0)
21:00 Club Brugge KV - Dinamo Kiev 0:1 (0:0)
21:00 Manchester United - Real Sociedad 0:0 (0:0)
21:00 AC Milan - Rode Ster Belgrado 1:1 (1:1)
21:00 Leicester City - Slavia Praag 0:2 (0:0)
21:00 AS Roma - Sporting Braga 3:1 (1:0)
21:00 Dinamo Zagreb - FK Krasnodar 1:0 (1:0)
21:00 Bayer Leverkusen - BSC Young Boys 0:2 (0:0)
21:00 PSV - Olympiakos 2:1 (2:0)
Achtste finale
11.03.2021 18:55 AFC Ajax - BSC Young Boys 3:0 (0:0)
18:55 Dinamo Kiev - Villarreal CF 0:2 (0:1)
18:55 Manchester United - AC Milan 1:1 (0:0)
18:55 Slavia Praag - Rangers FC 1:1 (1:1)
21:00 AS Roma - Shakhtar Donetsk 3:0 (1:0)
21:00 Olympiakos - Arsenal FC 1:3 (0:1)
21:00 Tottenham Hotspur - Dinamo Zagreb 2:0 (1:0)
21:00 Granada CF - Molde FK 2:0 (1:0)
18.03.2021 18:55 Shakhtar Donetsk - AS Roma 1:2 (0:0)
18:55 Arsenal FC - Olympiakos 0:1 (0:0)
18:55 Dinamo Zagreb - Tottenham Hotspur 3:0 (0:0, 2:0, 3:0) n.v.
18:55 Molde FK - Granada CF 2:1 (1:0)
21:00 BSC Young Boys - AFC Ajax 0:2 (0:1)
21:00 Villarreal CF - Dinamo Kiev 2:0 (2:0)
21:00 AC Milan - Manchester United 0:1 (0:0)
21:00 Rangers FC - Slavia Praag 0:2 (0:1)
Kwartfinale
08.04.2021 21:00 Granada CF - Manchester United 0:2 (0:1)
21:00 Arsenal FC - Slavia Praag 1:1 (0:0)
21:00 AFC Ajax - AS Roma 1:2 (1:0)
21:00 Dinamo Zagreb - Villarreal CF 0:1 (0:1)
15.04.2021 21:00 Manchester United - Granada CF 2:0 (1:0)
21:00 Slavia Praag - Arsenal FC 0:4 (0:3)
21:00 AS Roma - AFC Ajax 1:1 (0:0)
21:00 Villarreal CF - Dinamo Zagreb 2:1 (2:0)
Halve Finale
29.04.2021 21:00 Manchester United - AS Roma -:-
21:00 Villarreal CF - Arsenal FC -:-
06.05.2021 21:00 AS Roma - Manchester United -:-
21:00 Arsenal FC - Villarreal CF -:-
Finale
26.05.2021 Winnaar HF 2 - Winnaar HF 1 -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner