Kwalificatie
27.06.2019 19:30 Progrès Niedercorn - Cardiff Metropolitan 1:0 (0:0)
19:30 Barry Town United - Cliftonville FC 0:0 (0:0)
20:00 UE Sant Julià - Europa FC 3:2 (1:1)
20:00 KÍ Klaksvík - SP Tre Fiori 5:1 (2:0)
20:45 SP La Fiorita - UE Engordany 0:1 (0:1)
20:45 Ballymena United - NSÍ Runavík 2:0 (0:0)
20:45 Prishtina KF - St. Joseph's FC 1:1 (1:1)
02.07.2019 17:45 St. Joseph's FC - Prishtina KF 2:0 (0:0)
04.07.2019 19:30 Cardiff Metropolitan - Progrès Niedercorn 2:1 (1:0)
19:30 UE Engordany - SP La Fiorita 2:1 (1:0)
20:00 NSÍ Runavík - Ballymena United 0:0 (0:0)
20:30 Europa FC - UE Sant Julià 4:0 (1:0)
20:45 SP Tre Fiori - KÍ Klaksvík 0:4 (0:3)
20:45 Cliftonville FC - Barry Town United 4:0 (2:0)
1e Ronde
09.07.2019 17:55 St. Joseph's FC - Rangers FC 0:4 (0:0)
18:00 Gżira United - Hajduk Split 0:2 (0:1)
19:30 CSKA Sofia - OFK Titograd 4:0 (1:0)
10.07.2019 17:55 Jeunesse Esch - Tobyl Kostanay 0:0 (0:0)
11.07.2019 15:30 Pyunik FC - KF Shkupi 3:3 (1:2)
16:00 FK Ordabasy - Torpedo Kutaisi 1:0 (0:0)
16:45 FK Ventspils - KF Teuta Durrës 3:0 (1:0)
17:00 FC Alashkert - Makedonija GP 3:1 (1:0)
17:30 KF Laçi - Hapoel Be'er Sheva 1:1 (1:0)
17:30 JK Narva Trans - FK Budućnost Podgorica 0:2 (0:1)
17:30 AEK Larnaca - CS Petrocub 1:0 (1:0)
18:00 Kuopion PS - FK Vitebsk 2:0 (0:0)
18:00 FC Flora - Radnički Niš 2:0 (0:0)
18:00 Səbail FK - CS Universitatea Craiova 2:3 (1:1)
18:30 FK Riteriai - KÍ Klaksvík 1:1 (0:0)
18:30 Balzan FC - NK Domžale 3:4 (2:1)
18:30 MFK Ružomberok - Levski Sofia 0:2 (0:1)
19:00 Malmö FF - Ballymena United 7:0 (3:0)
19:00 Radnik Bijeljina - Spartak Trnava 2:0 (1:0)
19:00 SK Brann - Shamrock Rovers 2:2 (2:1)
19:00 Dinamo Tbilisi - UE Engordany 6:0 (2:0)
19:00 Kauno Žalgiris - Apollon Limassol 0:2 (0:1)
19:00 Maccabi Haifa - NŠ Mura 2:0 (0:0)
19:00 Debreceni VSC - FK Kukësi 3:0 (0:0)
19:00 FK Liepāja - Dinamo Minsk 1:1 (1:0)
19:00 Crusaders FC - B36 Tórshavn 2:0 (1:0)
19:00 Brøndby IF - Inter Turku 4:1 (1:1)
19:00 Molde FK - KR Reykjavík 7:1 (4:0)
19:00 Akademija Pandev - Zrinjski Mostar 0:3 (0:2)
19:00 Shakhter Soligorsk - Hibernians FC 1:0 (0:0)
19:00 Speranţa Nisporeni - Neftçi PFK 0:3 (0:2)
19:30 CS FOLA Esch - Chikhura Sachkhere 1:2 (1:0)
20:00 Olimpija Ljubljana - FK Rīgas Futbola skola 2:3 (0:0)
20:00 GAP Connah's Quay FC - Kilmarnock FC 1:2 (0:0)
20:30 Europa FC - Legia Warschau 0:0 (0:0)
20:30 DAC Dunajská Streda - KS Cracovia 1:1 (1:1)
20:30 FCSB - FC Milsami 2:0 (1:0)
20:30 FK Čukarički-Stankom - FC Banants 3:0 (1:0)
20:30 FK Zeta - Fehérvár FC 1:5 (1:3)
20:45 Cliftonville FC - FK Haugesund 0:1 (0:1)
20:45 St Patrick's Athletic - IFK Norrköping 0:2 (0:0)
20:45 Aberdeen FC - Rovaniemi PS 2:1 (1:0)
20:45 Cork City - Progrès Niedercorn 0:2 (0:2)
21:00 Budapest Honvéd - FK Žalgiris 3:1 (1:0)
21:00 Široki Brijeg - FK Kairat 1:2 (1:1)
22:00 Breiðablik - FC Vaduz 0:0 (0:0)
22:00 UMF Stjarnan - FCI Levadia 2:1 (1:0)
16.07.2019 17:00 FC Banants - FK Čukarički-Stankom 0:5 (0:2)
19:00 KÍ Klaksvík - FK Riteriai 0:0 (0:0)
20:30 OFK Titograd - CSKA Sofia 0:0 (0:0)
17.07.2019 18:00 Chikhura Sachkhere - CS FOLA Esch 2:1 (1:0)
18.07.2019 14:00 Tobyl Kostanay - Jeunesse Esch 1:1 (1:0)
16:30 Makedonija GP - FC Alashkert 0:3 (0:1)
16:30 FK Kairat - Široki Brijeg 2:1 (0:0)
17:00 KF Teuta Durrës - FK Ventspils 1:0 (0:0)
17:30 Inter Turku - Brøndby IF 2:0 (0:0)
18:00 FK Rīgas Futbola skola - Olimpija Ljubljana 0:2 (0:1)
18:00 FCI Levadia - UMF Stjarnan 3:2 (1:1, 2:1) n.v.
18:00 Rovaniemi PS - Aberdeen FC 1:2 (1:1)
18:00 CS Universitatea Craiova - Səbail FK 3:2 (1:0)
18:30 Dinamo Minsk - FK Liepāja 1:2 (0:1)
18:30 Levski Sofia - MFK Ružomberok 2:0 (1:0)
19:00 FK Žalgiris - Budapest Honvéd 1:1 (1:0)
19:00 FC Vaduz - Breiðablik 2:1 (0:0)
19:00 Torpedo Kutaisi - FK Ordabasy 0:2 (0:0)
19:00 Apollon Limassol - Kauno Žalgiris 4:0 (2:0)
19:00 KS Cracovia - DAC Dunajská Streda 2:2 (1:0, 1:1) n.v.
19:00 FK Haugesund - Cliftonville FC 5:1 (3:1)
19:00 FC Milsami - FCSB 1:2 (0:2)
19:00 Zrinjski Mostar - Akademija Pandev 3:0 (0:0)
19:00 CS Petrocub - AEK Larnaca 0:1 (0:0)
19:00 Neftçi PFK - Speranţa Nisporeni 6:0 (4:0)
19:30 UE Engordany - Dinamo Tbilisi 0:1 (0:0)
19:30 Hapoel Be'er Sheva - KF Laçi 1:0 (0:0)
19:30 Progrès Niedercorn - Cork City 1:2 (0:1)
20:00 Hajduk Split - Gżira United 1:3 (1:0)
20:00 NŠ Mura - Maccabi Haifa 2:3 (1:2)
20:00 FK Kukësi - Debreceni VSC 1:1 (1:0)
20:00 IFK Norrköping - St Patrick's Athletic 2:1 (1:0)
20:00 B36 Tórshavn - Crusaders FC 2:3 (1:2)
20:00 Hibernians FC - Shakhter Soligorsk 0:1 (0:0)
20:00 Fehérvár FC - FK Zeta 0:0 (0:0)
20:30 FK Vitebsk - Kuopion PS 1:1 (1:0)
20:30 KF Shkupi - Pyunik FC 1:2 (0:2)
20:45 Ballymena United - Malmö FF 0:4 (0:1)
20:45 Spartak Trnava - Radnik Bijeljina 3:2 (1:0, 2:0, 2:0) d.p.
20:45 Kilmarnock FC - GAP Connah's Quay FC 0:2 (0:0)
20:45 Radnički Niš - FC Flora 2:2 (0:0)
20:45 NK Domžale - Balzan FC 1:0 (1:0)
20:45 FK Budućnost Podgorica - JK Narva Trans 4:1 (1:1)
20:45 Rangers FC - St. Joseph's FC 6:0 (2:0)
21:00 Shamrock Rovers - SK Brann 2:1 (0:0)
21:00 Legia Warschau - Europa FC 3:0 (2:0)
21:00 KR Reykjavík - Molde FK 0:0 (0:0)
2e Ronde
23.07.2019 17:00 FC Ararat-Armenia - Lincoln Red Imps 2:0 (2:0)
17:45 HB Tórshavn - Linfield FC 2:2 (1:1)
17:55 KF Shkëndija 79 - F91 Dudelange 1:2 (1:0)
20:00 FC Santa Coloma - FK Astana 0:0 (0:0)
20:30 SP Tre Penne - FK Sūduva 0:5 (0:2)
24.07.2019 18:00 Slovan Bratislava - KF Feronikeli 2:1 (1:0)
25.07.2019 15:30 Pyunik FC - FK Jablonec 2:1 (2:0)
16:45 FK Ventspils - Gżira United 4:0 (1:0)
17:00 Gabala FK - Dinamo Tbilisi 0:2 (0:1)
17:30 FK Partizani - FC Sheriff 0:1 (0:1)
17:30 AEK Larnaca - Levski Sofia 3:0 (0:0)
18:30 FC Utrecht - Zrinjski Mostar 1:1 (0:1)
18:45 Chikhura Sachkhere - Aberdeen FC 1:1 (1:0)
18:55 Budapest Honvéd - CS Universitatea Craiova 0:0 (0:0)
19:00 FK Haugesund - Sturm Graz 2:0 (0:0)
19:00 Lechia Gdańsk - Brøndby IF 2:1 (1:0)
19:00 Molde FK - FK Čukarički-Stankom 0:0 (0:0)
19:00 Arsenal Tula - Neftçi PFK 0:1 (0:1)
19:00 Yeni Malatyaspor - Olimpija Ljubljana 2:2 (1:1)
19:00 FC Flora - Eintracht Frankfurt 1:2 (1:1)
19:00 FK Mladá Boleslav - FK Ordabasy 1:1 (1:1)
19:00 FC Alashkert - FCSB 0:3 (0:0)
19:00 Shakhter Soligorsk - Esbjerg fB 2:0 (1:0)
19:30 Hapoel Be'er Sheva - FK Kairat 2:0 (1:0)
19:30 CSKA Sofia - NK Osijek 1:0 (0:0)
19:30 Lokomotiv Plovdiv - Spartak Trnava 2:0 (1:0)
19:30 GAP Connah's Quay FC - Partizan 0:1 (0:0)
20:00 Piast Gliwice - Riga FC 3:2 (0:1)
20:00 IFK Norrköping - FK Liepāja 2:0 (1:0)
20:00 Fehérvár FC - FC Vaduz 1:0 (1:0)
20:15 FC Luzern - KÍ Klaksvík 1:0 (0:0)
20:30 DAC Dunajská Streda - Atromitos 1:2 (1:2)
20:30 KAA Gent - FC Viitorul Constanța 6:3 (5:1)
20:30 Aris Saloniki - AEL Limassol 0:0 (0:0)
20:30 Jeunesse Esch - Vitória Guimarães 0:1 (0:0)
20:30 AZ Alkmaar - BK Häcken 0:0 (0:0)
20:45 NK Domžale - Malmö FF 2:2 (1:1)
20:45 Rangers FC - Progrès Niedercorn 2:0 (1:0)
20:45 FK Budućnost Podgorica - Zorya Lugansk 1:3 (0:2)
20:45 RC Strasbourg - Maccabi Haifa 3:1 (1:1)
20:45 Wolverhampton Wanderers - Crusaders FC 2:0 (1:0)
21:00 Valur Reykjavík - PFC Ludogorets Razgrad 1:1 (1:0)
21:00 Torino FC - Debreceni VSC 3:0 (2:0)
21:00 Legia Warschau - Kuopion PS 1:0 (1:0)
21:00 Espanyol - UMF Stjarnan 4:0 (0:0)
21:00 Shamrock Rovers - Apollon Limassol 2:1 (1:1)
30.07.2019 17:45 FK Sūduva - SP Tre Penne 5:0 (3:0)
17:45 Lincoln Red Imps - FC Ararat-Armenia 1:2 (0:1)
17:55 F91 Dudelange - KF Shkëndija 79 1:1 (0:0)
18:00 KF Feronikeli - Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
31.07.2019 20:45 FK Čukarički-Stankom - Molde FK 1:3 (0:2)
01.08.2019 16:00 FK Astana - FC Santa Coloma 4:1 (1:1)
16:00 FK Ordabasy - FK Mladá Boleslav 2:3 (1:2)
16:30 FK Kairat - Hapoel Be'er Sheva 1:1 (1:0)
17:00 FC Viitorul Constanța - KAA Gent 2:1 (0:1)
18:00 Kuopion PS - Legia Warschau 0:0 (0:0)
18:00 Zorya Lugansk - FK Budućnost Podgorica 1:0 (1:0)
18:15 CS Universitatea Craiova - Budapest Honvéd 3:1 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
18:30 Riga FC - Piast Gliwice 2:1 (1:1)
18:30 Levski Sofia - AEK Larnaca 0:4 (0:2)
18:30 Debreceni VSC - Torino FC 1:4 (0:2)
18:30 BK Häcken - AZ Alkmaar 0:3 (0:1)
19:00 FC Sheriff - FK Partizani 1:1 (0:1)
19:00 FK Liepāja - IFK Norrköping 0:1 (0:0)
19:00 Malmö FF - NK Domžale 3:2 (2:2)
19:00 FC Vaduz - Fehérvár FC 2:0 (0:0, 1:0) n.v.
19:00 Neftçi PFK - Arsenal Tula 3:0 (0:0)
19:00 Dinamo Tbilisi - Gabala FK 3:0 (0:0)
19:00 KÍ Klaksvík - FC Luzern 0:1 (0:1)
19:00 Zrinjski Mostar - FC Utrecht 2:1 (0:1, 1:1) n.v.
19:00 Atromitos - DAC Dunajská Streda 3:2 (2:0)
19:00 FK Jablonec - Pyunik FC 0:0 (0:0)
19:00 Maccabi Haifa - RC Strasbourg 2:1 (2:1)
19:00 AEL Limassol - Aris Saloniki 0:1 (0:1)
19:00 Apollon Limassol - Shamrock Rovers 3:1 (1:0, 2:1) n.v.
19:30 PFC Ludogorets Razgrad - Valur Reykjavík 4:0 (2:0)
19:30 Brøndby IF - Lechia Gdańsk 4:1 (1:0, 2:1) n.v.
19:30 Progrès Niedercorn - Rangers FC 0:0 (0:0)
19:45 Esbjerg fB - Shakhter Soligorsk 0:0 (0:0)
20:00 Olimpija Ljubljana - Yeni Malatyaspor 0:1 (0:0)
20:00 Gżira United - FK Ventspils 2:2 (1:0)
20:30 Sturm Graz - FK Haugesund 2:1 (1:0)
20:30 Eintracht Frankfurt - FC Flora 2:1 (1:1)
20:30 FCSB - FC Alashkert 2:3 (1:3)
20:45 Linfield FC - HB Tórshavn 1:0 (1:0)
20:45 NK Osijek - CSKA Sofia 3:4 (1:0, 1:0, 1:0) d.p.
20:45 Aberdeen FC - Chikhura Sachkhere 5:0 (2:0)
20:45 Spartak Trnava - Lokomotiv Plovdiv 3:1 (1:0)
21:00 Crusaders FC - Wolverhampton Wanderers 1:4 (1:3)
21:00 Vitória Guimarães - Jeunesse Esch 4:0 (1:0)
21:00 Partizan - GAP Connah's Quay FC 3:0 (0:0)
21:15 UMF Stjarnan - Espanyol 1:3 (0:1)
3e Ronde
06.08.2019 17:00 FC Ararat-Armenia - FC Saburtalo 1:2 (1:0)
18:00 Riga FC - HJK Helsinki 1:1 (0:1)
20:15 FK Sutjeska - Linfield FC 1:2 (1:1)
07.08.2019 20:15 Slovan Bratislava - Dundalk FC 1:0 (0:0)
08.08.2019 16:00 FK Astana - Valletta FC 5:1 (3:0)
17:30 AEK Larnaca - KAA Gent 1:1 (0:1)
18:00 Pyunik FC - Wolverhampton Wanderers 0:4 (0:2)
18:00 Sparta Praag - Trabzonspor 2:2 (1:0)
18:15 CS Universitatea Craiova - AEK Athene 0:2 (0:0)
18:30 Brøndby IF - Sporting Braga 2:4 (1:2)
18:45 FK Ventspils - Vitória Guimarães 0:3 (0:1)
19:00 FC Sheriff - AIK Solna 1:2 (0:2)
19:00 FK Haugesund - PSV 0:1 (0:1)
19:00 Molde FK - Aris Saloniki 3:0 (2:0)
19:00 FK Mariupol - AZ Alkmaar 0:0 (0:0)
19:00 FC Thun - Spartak Moskou 2:3 (0:2)
19:00 Malmö FF - Zrinjski Mostar 3:0 (1:0)
19:00 Neftçi PFK - Bnei Yehuda Tel Aviv 2:2 (1:2)
19:30 Maccabi Tel Aviv - FK Sūduva 1:2 (0:1)
19:30 PFC Ludogorets Razgrad - The New Saints 5:0 (3:0)
19:30 Royal Antwerp FC - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
19:30 Lokomotiv Plovdiv - RC Strasbourg 0:1 (0:1)
19:30 Feyenoord - Dinamo Tbilisi 4:0 (1:0)
19:30 CSKA Sofia - Zorya Lugansk 1:1 (1:1)
19:45 FK Sarajevo - BATE Borisov 1:2 (0:1)
20:00 F91 Dudelange - JK Nõmme Kalju 3:1 (2:1)
20:00 IFK Norrköping - Hapoel Be'er Sheva 1:1 (0:0)
20:00 FC Midtjylland - Rangers FC 2:4 (0:1)
20:00 HNK Rijeka - Aberdeen FC 2:0 (0:0)
20:30 Austria Wien - Apollon Limassol 1:2 (1:1)
20:30 FC Vaduz - Eintracht Frankfurt 0:5 (0:3)
20:30 FCSB - FK Mladá Boleslav 0:0 (0:0)
21:00 Torino FC - Shakhter Soligorsk 5:0 (2:0)
21:00 Legia Warschau - Atromitos 0:0 (0:0)
21:00 Partizan - Yeni Malatyaspor 3:1 (1:0)
21:00 FC Luzern - Espanyol 0:3 (0:1)
13.08.2019 18:00 JK Nõmme Kalju - F91 Dudelange 0:1 (0:0)
20:45 Linfield FC - FK Sutjeska 3:2 (2:1)
21:00 Dundalk FC - Slovan Bratislava 1:3 (0:2)
14.08.2019 18:00 FC Saburtalo - FC Ararat-Armenia 0:2 (0:1)
18:00 Vitória Guimarães - FK Ventspils 6:0 (1:0)
18:00 Atromitos - Legia Warschau 0:2 (0:1)
15.08.2019 18:00 HJK Helsinki - Riga FC 2:2 (1:0)
18:30 Dinamo Tbilisi - Feyenoord 1:1 (0:0)
18:45 Spartak Moskou - FC Thun 2:1 (0:1)
19:00 FK Sūduva - Maccabi Tel Aviv 2:1 (2:0)
19:00 BATE Borisov - FK Sarajevo 0:0 (0:0)
19:00 AIK Solna - FC Sheriff 1:1 (0:0)
19:00 Shakhter Soligorsk - Torino FC 1:1 (0:0)
19:00 Apollon Limassol - Austria Wien 3:1 (1:1)
19:00 FK Mladá Boleslav - FCSB 0:1 (0:0)
19:00 Yeni Malatyaspor - Partizan 1:0 (1:0)
19:00 Zrinjski Mostar - Malmö FF 1:0 (0:0)
19:00 Zorya Lugansk - CSKA Sofia 1:0 (0:0)
19:00 Bnei Yehuda Tel Aviv - Neftçi PFK 2:1 (1:0)
19:30 The New Saints - PFC Ludogorets Razgrad 0:4 (0:2)
19:30 Hapoel Be'er Sheva - IFK Norrköping 3:1 (0:0)
19:30 Trabzonspor - Sparta Praag 2:1 (1:0)
20:00 Valletta FC - FK Astana 0:4 (0:2)
20:00 Viktoria Plzeň - Royal Antwerp FC 2:1 (0:0, 1:0) n.v.
20:00 AEK Athene - CS Universitatea Craiova 1:1 (1:0)
20:30 PSV - FK Haugesund 0:0 (0:0)
20:30 Aris Saloniki - Molde FK 3:1 (2:0, 3:0) n.v.
20:30 RC Strasbourg - Lokomotiv Plovdiv 1:0 (1:0)
20:30 AZ Alkmaar - FK Mariupol 4:0 (2:0)
20:30 KAA Gent - AEK Larnaca 3:0 (0:0)
20:30 Eintracht Frankfurt - FC Vaduz 1:0 (1:0)
20:45 Sporting Braga - Brøndby IF 3:1 (2:0)
20:45 Wolverhampton Wanderers - Pyunik FC 4:0 (0:0)
20:45 Rangers FC - FC Midtjylland 3:1 (2:0)
20:45 Aberdeen FC - HNK Rijeka 0:2 (0:2)
21:00 Espanyol - FC Luzern 3:0 (3:0)
Play-Offs
22.08.2019 16:00 FK Astana - BATE Borisov 3:0 (2:0)
17:00 FC Ararat-Armenia - F91 Dudelange 2:1 (1:0)
19:00 FK Sūduva - Ferencvárosi TC 0:0 (0:0)
19:00 Malmö FF - Bnei Yehuda Tel Aviv 3:0 (2:0)
19:30 PFC Ludogorets Razgrad - NK Maribor 0:0 (0:0)
19:30 Feyenoord - Hapoel Be'er Sheva 3:0 (1:0)
19:45 FC Kopenhagen - Riga FC 3:1 (1:1)
20:00 AEK Athene - Trabzonspor 1:3 (1:2)
20:00 Legia Warschau - Rangers FC 0:0 (0:0)
20:30 FCSB - Vitória Guimarães 0:0 (0:0)
20:30 KAA Gent - HNK Rijeka 2:1 (0:1)
20:30 PSV - Apollon Limassol 3:0 (0:0)
20:30 RC Strasbourg - Eintracht Frankfurt 1:0 (1:0)
20:30 AZ Alkmaar - Royal Antwerp FC 1:1 (0:1)
20:45 Celtic FC - AIK Solna 2:0 (0:0)
20:45 Linfield FC - Qarabağ FK 3:2 (2:1)
20:45 Sporting Braga - Spartak Moskou 1:0 (0:0)
21:00 Slovan Bratislava - PAOK Saloniki 1:0 (0:0)
21:00 Torino FC - Wolverhampton Wanderers 2:3 (0:1)
21:00 Espanyol - Zorya Lugansk 3:1 (0:1)
21:00 Partizan - Molde FK 2:1 (1:1)
29.08.2019 18:00 Qarabağ FK - Linfield FC -:-
18:45 Riga FC - FC Kopenhagen -:-
19:00 AIK Solna - Celtic FC -:-
19:00 PAOK Saloniki - Slovan Bratislava -:-
19:00 BATE Borisov - FK Astana -:-
19:00 Apollon Limassol - PSV -:-
19:00 Zorya Lugansk - Espanyol -:-
19:00 Molde FK - Partizan -:-
19:00 Bnei Yehuda Tel Aviv - Malmö FF -:-
19:15 Spartak Moskou - Sporting Braga -:-
19:30 Trabzonspor - AEK Athene -:-
19:30 Hapoel Be'er Sheva - Feyenoord -:-
19:30 Royal Antwerp FC - AZ Alkmaar -:-
20:00 Ferencvárosi TC - FK Sūduva -:-
20:00 F91 Dudelange - FC Ararat-Armenia -:-
20:00 HNK Rijeka - KAA Gent -:-
20:15 NK Maribor - PFC Ludogorets Razgrad -:-
20:30 Eintracht Frankfurt - RC Strasbourg -:-
20:45 Wolverhampton Wanderers - Torino FC -:-
20:45 Rangers FC - Legia Warschau -:-
21:00 Vitória Guimarães - FCSB -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner