9e Ronde
04.01.2019 20:55 FC Nantes - LB Châteauroux 4:1 (2:1)
05.01.2019 13:00 ES Viry-Chatillon - Angers SCO 1:0 (0:0)
13:00 IC Croix - US Raon-l'Etape 2:0 (0:0)
13:00 Marignane Gignac - Clermont Foot 3:0 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
13:00 Tours FC - Vendée Les Herbiers 1:2 (0:1)
13:00 SC Bastia - US Concarneau 5:4 (1:1, 2:2, 2:2) d.p.
15:00 Entente SSG - Montpellier HSC 1:0 (0:0)
15:00 Bergerac Foot - Chamois Niortais 2:1 (2:1)
15:00 US Orléans - Aiglons Le Lamentin 3:2 (1:0, 1:1) n.v.
15:00 Amiens SC - Valenciennes FC 1:0 (0:0)
15:00 AS Lyon-Duchère - Nîmes Olympique 3:0 (1:0)
15:00 Le Puy Foot 43 - AS Nancy 0:1 (0:1)
15:00 Stade Pontivyen - EA Guingamp 2:4 (1:2)
18:00 Red Star FC - SM Caen 0:1 (0:0)
18:00 Gravelines - FC Villefranche Beaujolais 0:3 (0:0, 0:0) n.v.
18:00 SC Schiltigheim - Dijon FCO 1:3 (0:0)
18:00 Olympique Saint-Quentin - FC Metz 1:2 (0:1, 1:1) n.v.
18:00 FC Sète - FC Limonest 1:0 (0:0)
20:55 Bourges Foot - Olympique Lyon 0:2 (0:0)
06.01.2019 14:15 Canet Roussillion - AS Monaco 0:1 (0:1)
14:15 Andrézieux - Olympique Marseille 2:0 (1:0)
14:15 Stade Rennes - Stade Brest 5:4 (1:2, 2:2, 2:2) d.p.
14:15 Stade Reims - RC Lens 2:0 (2:0)
17:15 St-Pryvé St-Hilaire - FC Aurillac-Arpajon CA 3:1 (3:1)
17:15 Olympique Strasbourg - AS Saint-Étienne 0:6 (0:2)
17:15 Noisy-Le-Grand FC - GFC Ajaccio 2:1 (2:1)
17:15 Toulouse FC - OGC Nice 4:1 (2:0)
17:15 ESC Longueau - AS Vitré 1:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
17:15 Girondins Bordeaux - Le Havre AC 0:1 (0:0)
20:45 GSI Pontivy - Paris Saint-Germain 0:4 (0:1)
07.01.2019 20:55 Lille OSC - FC Sochaux 1:0 (1:0)
16.01.2019 19:15 Grenoble Foot 38 - RC Strasbourg 0:1 (0:0, 0:0) n.v.
10e Ronde
22.01.2019 18:30 Toulouse FC - Stade Reims 4:3 (1:0, 3:3, 4:4) d.p.
18:30 AS Nancy - EA Guingamp 1:2 (0:1, 1:1) n.v.
18:30 Andrézieux - AS Lyon-Duchère 1:2 (1:0)
18:30 FC Villefranche Beaujolais - Vendée Les Herbiers 2:0 (0:0)
21:00 FC Sète - Lille OSC 0:1 (0:0)
21:00 AS Monaco - FC Metz 1:3 (1:1)
23.01.2019 18:30 AS Saint-Étienne - Dijon FCO 3:6 (1:2)
18:30 St-Pryvé St-Hilaire - Stade Rennes 0:2 (0:1)
18:30 Bergerac Foot - US Orléans 2:3 (0:0, 2:2) n.v.
18:30 ES Viry-Chatillon - SM Caen 0:6 (0:3)
18:30 Marignane Gignac - IC Croix 3:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
21:05 Paris Saint-Germain - RC Strasbourg 2:0 (1:0)
24.01.2019 18:00 SC Bastia - Noisy-Le-Grand FC 2:1 (2:0)
18:00 AS Vitré - Le Havre AC 3:0 (1:0)
21:00 Amiens SC - Olympique Lyon 0:2 (0:2)
02.02.2019 15:00 Entente SSG - FC Nantes 0:1 (0:0)
Achtste finale
05.02.2019 18:30 IC Croix - Dijon FCO 0:3 (0:2)
18:30 FC Metz - US Orléans 0:1 (0:1)
18:30 FC Nantes - Toulouse FC 2:0 (2:0)
21:00 SC Bastia - SM Caen 3:5 (0:1, 1:1, 2:2) d.p.
06.02.2019 18:30 FC Villefranche Beaujolais - Paris Saint-Germain 0:3 (0:0, 0:0) n.v.
18:30 AS Vitré - AS Lyon-Duchère 3:2 (2:2)
21:05 Stade Rennes - Lille OSC 2:1 (0:0)
07.02.2019 21:00 EA Guingamp - Olympique Lyon 1:2 (0:1)
Kwartfinale
26.02.2019 21:10 Paris Saint-Germain - Dijon FCO 3:0 (2:0)
27.02.2019 18:30 Stade Rennes - US Orléans 2:0 (0:0)
21:00 Olympique Lyon - SM Caen 3:1 (1:0)
06.03.2019 18:30 AS Vitré - FC Nantes 0:2 (0:2)
Halve Finale
02.04.2019 21:10 Olympique Lyon - Stade Rennes 2:3 (0:1)
03.04.2019 21:00 Paris Saint-Germain - FC Nantes 3:0 (1:0)
Finale
27.04.2019 21:00 Stade Rennes - Paris Saint-Germain 6:5 (1:2, 2:2, 2:2) d.p.
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner