1. Ronde
01.03.2019 16:00 FC Saburtalo - Dinamo Batumi 1:0 (0:0)
02.03.2019 15:00 Lokomotiv Tbilisi - FC Rustavi 4:1 (2:1)
17:00 Torpedo Kutaisi - Sioni Bolnisi 3:2 (2:1)
03.03.2019 15:00 Dinamo Tbilisi - Chikhura Sachkhere 2:0 (1:0)
17:00 Dila Gori - WIT Georgia 0:1 (0:0)
2. Ronde
05.03.2019 16:00 Lokomotiv Tbilisi - FC Saburtalo 1:3 (1:1)
18:00 Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi 0:2 (0:2)
06.03.2019 13:00 Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi 2:1 (1:1)
15:00 FC Rustavi - WIT Georgia 0:0 (0:0)
17:00 Chikhura Sachkhere - Dila Gori 1:1 (1:0)
3. Ronde
09.03.2019 13:00 Torpedo Kutaisi - Lokomotiv Tbilisi 0:2 (0:0)
10.03.2019 15:00 Dinamo Tbilisi - Dinamo Batumi 0:1 (0:1)
17:00 FC Saburtalo - FC Rustavi 2:1 (0:1)
11.03.2019 16:00 WIT Georgia - Chikhura Sachkhere 1:1 (1:0)
18:00 Dila Gori - Sioni Bolnisi 0:0 (0:0)
4. Ronde
15.03.2019 17:00 FC Saburtalo - Torpedo Kutaisi 3:0 (3:0)
16.03.2019 15:00 FC Rustavi - Chikhura Sachkhere 1:1 (1:1)
17:00 Dinamo Batumi - Dila Gori 1:0 (0:0)
17.03.2019 13:00 Sioni Bolnisi - WIT Georgia 1:0 (0:0)
16:00 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Tbilisi 0:4 (0:1)
5. Ronde
30.03.2019 14:00 Chikhura Sachkhere - Sioni Bolnisi 5:0 (4:0)
16:00 Dila Gori - Lokomotiv Tbilisi 3:1 (2:1)
18:00 WIT Georgia - Dinamo Batumi 0:1 (0:0)
31.03.2019 12:00 Torpedo Kutaisi - FC Rustavi 2:0 (1:0)
14:00 Dinamo Tbilisi - FC Saburtalo 4:2 (2:2)
6. Ronde
02.04.2019 17:00 Lokomotiv Tbilisi - WIT Georgia 0:1 (0:0)
19:00 Dinamo Batumi - Chikhura Sachkhere 0:0 (0:0)
03.04.2019 14:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi 0:0 (0:0)
17:00 FC Rustavi - Sioni Bolnisi 1:1 (1:1)
19:00 FC Saburtalo - Dila Gori 2:1 (1:0)
7. Ronde
06.04.2019 17:00 Chikhura Sachkhere - Lokomotiv Tbilisi 1:0 (0:0)
07.04.2019 14:00 Sioni Bolnisi - Dinamo Batumi 2:4 (1:2)
17:00 Dinamo Tbilisi - FC Rustavi 3:1 (2:0)
19:00 Dila Gori - Torpedo Kutaisi 0:2 (0:0)
08.04.2019 17:00 WIT Georgia - FC Saburtalo 0:3 (0:0)
8. Ronde
12.04.2019 17:00 Dinamo Tbilisi - Dila Gori 1:0 (1:0)
19:00 Lokomotiv Tbilisi - Sioni Bolnisi 1:2 (0:1)
13.04.2019 14:00 Torpedo Kutaisi - WIT Georgia 2:1 (1:0)
17:00 FC Rustavi - Dinamo Batumi 0:2 (0:1)
19:00 FC Saburtalo - Chikhura Sachkhere 2:3 (1:3)
9. Ronde
20.04.2019 14:00 Sioni Bolnisi - FC Saburtalo 2:3 (0:1)
17:00 Dila Gori - FC Rustavi 2:1 (1:0)
19:00 Dinamo Batumi - Lokomotiv Tbilisi 2:1 (1:1)
21.04.2019 14:00 Chikhura Sachkhere - Torpedo Kutaisi 0:0 (0:0)
19:00 WIT Georgia - Dinamo Tbilisi 1:0 (0:0)
10. Ronde
24.04.2019 17:00 FC Rustavi - Lokomotiv Tbilisi 0:2 (0:1)
19:00 Dinamo Batumi - FC Saburtalo 4:2 (3:2)
25.04.2019 14:00 Sioni Bolnisi - Torpedo Kutaisi 2:1 (1:1)
16:00 Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi 2:2 (0:0)
19:00 WIT Georgia - Dila Gori 0:1 (0:0)
11. Ronde
04.05.2019 14:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 3:2 (2:1)
17:00 Dinamo Tbilisi - Sioni Bolnisi 5:1 (2:1)
19:00 WIT Georgia - FC Rustavi 2:3 (2:0)
05.05.2019 17:00 Dila Gori - Chikhura Sachkhere 2:0 (2:0)
19:00 FC Saburtalo - Lokomotiv Tbilisi 1:0 (0:0)
12. Ronde
10.05.2019 17:00 Lokomotiv Tbilisi - Torpedo Kutaisi 1:3 (0:2)
19:00 FC Rustavi - FC Saburtalo 3:1 (0:0)
11.05.2019 14:00 Sioni Bolnisi - Dila Gori 2:1 (1:1)
17:00 Chikhura Sachkhere - WIT Georgia 1:0 (0:0)
19:00 Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi 3:2 (2:0)
13. Ronde
14.05.2019 14:00 Torpedo Kutaisi - FC Saburtalo 2:3 (1:2)
18:00 WIT Georgia - Sioni Bolnisi 0:1 (0:0)
15.05.2019 15:00 Chikhura Sachkhere - FC Rustavi 0:0 (0:0)
17:00 Dila Gori - Dinamo Batumi 1:0 (0:0)
19:00 Dinamo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi 1:3 (0:1)
14. Ronde
19.05.2019 15:00 Sioni Bolnisi - Chikhura Sachkhere 0:5 (0:4)
17:00 Lokomotiv Tbilisi - Dila Gori 1:0 (1:0)
19:00 Dinamo Batumi - WIT Georgia 2:0 (1:0)
20.05.2019 17:00 FC Rustavi - Torpedo Kutaisi 2:4 (0:0)
19:00 FC Saburtalo - Dinamo Tbilisi 2:0 (0:0)
15. Ronde
23.05.2019 17:00 Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi 1:2 (1:1)
19:00 WIT Georgia - Lokomotiv Tbilisi 0:3 (0:1)
24.05.2019 15:00 Sioni Bolnisi - FC Rustavi 3:3 (0:2)
17:00 Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi 2:1 (1:0)
19:00 Dila Gori - FC Saburtalo 1:1 (0:0)
16. Ronde
28.05.2019 15:00 Torpedo Kutaisi - Dila Gori 3:3 (3:1)
17:00 FC Rustavi - Dinamo Tbilisi 0:1 (0:1)
19:00 FC Saburtalo - WIT Georgia 3:0 (1:0)
29.05.2019 16:30 Lokomotiv Tbilisi - Chikhura Sachkhere 2:0 (0:0)
18:30 Dinamo Batumi - Sioni Bolnisi 5:1 (1:0)
17. Ronde
01.06.2019 16:30 Dila Gori - Dinamo Tbilisi 2:3 (1:3)
18:30 WIT Georgia - Torpedo Kutaisi 3:0 (1:0)
02.06.2019 15:00 Sioni Bolnisi - Lokomotiv Tbilisi 0:0 (0:0)
17:00 Dinamo Batumi - FC Rustavi 2:1 (1:1)
19:00 Chikhura Sachkhere - FC Saburtalo 0:0 (0:0)
18. Ronde
14.06.2019 17:30 FC Rustavi - Dila Gori 2:1 (2:0)
19:30 FC Saburtalo - Sioni Bolnisi 2:1 (1:0)
15.06.2019 16:00 Torpedo Kutaisi - Chikhura Sachkhere 5:3 (4:1)
19:00 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Batumi 1:0 (0:0)
16.06.2019 17:00 Dinamo Tbilisi - WIT Georgia 2:1 (1:1)
19. Ronde
22.06.2019 16:00 Torpedo Kutaisi - Sioni Bolnisi 7:0 (4:0)
17:30 Lokomotiv Tbilisi - FC Rustavi 1:1 (1:1)
19:30 FC Saburtalo - Dinamo Batumi 0:0 (0:0)
23.06.2019 17:30 Dinamo Tbilisi - Chikhura Sachkhere 1:0 (0:0)
19:30 Dila Gori - WIT Georgia 2:0 (0:0)
20. Ronde
25.06.2019 17:30 Lokomotiv Tbilisi - FC Saburtalo 1:0 (0:0)
19:30 Dinamo Batumi - Torpedo Kutaisi 2:2 (2:1)
26.06.2019 16:00 Chikhura Sachkhere - Dila Gori 4:1 (2:1)
27.06.2019 16:00 Sioni Bolnisi - Dinamo Tbilisi 0:3 (0:1)
19:00 FC Rustavi - WIT Georgia 1:0 (0:0)
21. Ronde
02.07.2019 16:00 Torpedo Kutaisi - Lokomotiv Tbilisi 0:2 (0:0)
17:30 WIT Georgia - Chikhura Sachkhere 0:0 (0:0)
19:30 FC Saburtalo - FC Rustavi 2:2 (1:2)
03.07.2019 17:00 Dila Gori - Sioni Bolnisi 2:0 (1:0)
19:00 Dinamo Tbilisi - Dinamo Batumi 2:1 (1:1)
22. Ronde
03.08.2019 15:30 Sioni Bolnisi - WIT Georgia 1:0 (0:0)
04.08.2019 19:00 Dinamo Batumi - Dila Gori 0:0 (0:0)
19:00 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Tbilisi 0:6 (0:4)
06.08.2019 19:00 FC Rustavi - Chikhura Sachkhere 1:0 (1:0)
16.09.2019 14:00 FC Saburtalo - Torpedo Kutaisi 1:1 (0:1)
23. Ronde
10.08.2019 17:00 Dila Gori - Lokomotiv Tbilisi 0:1 (0:0)
19:00 WIT Georgia - Dinamo Batumi 0:3 (0:2)
11.08.2019 15:30 Chikhura Sachkhere - Sioni Bolnisi 2:2 (1:0)
15:30 Torpedo Kutaisi - FC Rustavi 0:1 (0:0)
02.10.2019 18:00 Dinamo Tbilisi - FC Saburtalo 2:1 (0:1)
24. Ronde
16.08.2019 18:00 Lokomotiv Tbilisi - WIT Georgia 1:1 (1:0)
17.08.2019 17:00 FC Rustavi - Sioni Bolnisi 2:1 (1:1)
19:00 Dinamo Batumi - Chikhura Sachkhere 2:0 (0:0)
20.08.2019 15:30 Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi 0:1 (0:1)
18:00 FC Saburtalo - Dila Gori 3:0 (1:0)
25. Ronde
23.08.2019 15:00 Sioni Bolnisi - Dinamo Batumi 0:4 (0:0)
24.08.2019 15:00 Chikhura Sachkhere - Lokomotiv Tbilisi 3:2 (1:1)
18:00 Dila Gori - Torpedo Kutaisi 2:2 (1:2)
25.08.2019 17:00 WIT Georgia - FC Saburtalo 0:0 (0:0)
19:00 Dinamo Tbilisi - FC Rustavi 2:2 (1:0)
26. Ronde
29.08.2019 18:00 Dinamo Tbilisi - Dila Gori 5:0 (2:0)
30.08.2019 18:00 Lokomotiv Tbilisi - Sioni Bolnisi 1:1 (0:0)
31.08.2019 15:00 Torpedo Kutaisi - WIT Georgia 1:0 (0:0)
18:00 FC Rustavi - Dinamo Batumi 0:2 (0:2)
01.09.2019 18:00 FC Saburtalo - Chikhura Sachkhere 1:0 (0:0)
27. Ronde
12.09.2019 13:00 Sioni Bolnisi - FC Saburtalo 1:3 (0:3)
14:30 Chikhura Sachkhere - Torpedo Kutaisi 1:1 (0:0)
14.09.2019 16:00 Dila Gori - FC Rustavi 0:0 (0:0)
18:15 Dinamo Batumi - Lokomotiv Tbilisi 2:1 (1:0)
15.09.2019 16:00 WIT Georgia - Dinamo Tbilisi 0:3 (0:1)
28. Ronde
20.09.2019 14:00 Sioni Bolnisi - Torpedo Kutaisi 2:0 (1:0)
14:00 FC Rustavi - Lokomotiv Tbilisi 2:1 (0:0)
18:00 Dinamo Batumi - FC Saburtalo 1:0 (0:0)
21.09.2019 14:00 Chikhura Sachkhere - Dinamo Tbilisi 0:2 (0:0)
16:00 WIT Georgia - Dila Gori 0:2 (0:1)
29. Ronde
28.09.2019 14:00 FC Saburtalo - Lokomotiv Tbilisi 4:0 (2:0)
16:00 Dinamo Tbilisi - Sioni Bolnisi 1:1 (1:0)
29.09.2019 14:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 1:2 (1:2)
16:00 WIT Georgia - FC Rustavi 0:0 (0:0)
18:00 Dila Gori - Chikhura Sachkhere 2:1 (1:1)
30. Ronde
05.10.2019 13:30 Sioni Bolnisi - Dila Gori 0:4 (0:0)
16:00 Lokomotiv Tbilisi - Torpedo Kutaisi 2:0 (1:0)
06.10.2019 12:00 Chikhura Sachkhere - WIT Georgia 2:1 (1:0)
14:00 FC Rustavi - FC Saburtalo 0:3 (0:1)
18:00 Dinamo Batumi - Dinamo Tbilisi 1:1 (0:0)
31. Ronde
19.10.2019 13:00 Torpedo Kutaisi - FC Saburtalo 0:2 (0:0)
16:00 Dinamo Tbilisi - Lokomotiv Tbilisi 0:1 (0:0)
20.10.2019 13:00 Chikhura Sachkhere - FC Rustavi 3:2 (1:2)
15:00 WIT Georgia - Sioni Bolnisi 0:0 (0:0)
17:00 Dila Gori - Dinamo Batumi 0:0 (0:0)
32. Ronde
25.10.2019 17:00 Dinamo Batumi - WIT Georgia 1:1 (1:0)
26.10.2019 13:00 Sioni Bolnisi - Chikhura Sachkhere 2:1 (0:1)
27.10.2019 11:00 FC Rustavi - Torpedo Kutaisi 2:0 (1:0)
12:00 FC Saburtalo - Dinamo Tbilisi 0:0 (0:0)
15:00 Lokomotiv Tbilisi - Dila Gori 1:0 (0:0)
33. Ronde
01.11.2019 11:00 Chikhura Sachkhere - Dinamo Batumi 2:0 (0:0)
02.11.2019 11:00 Sioni Bolnisi - FC Rustavi 2:1 (2:1)
15:00 WIT Georgia - Lokomotiv Tbilisi 0:2 (0:0)
03.11.2019 13:00 Dila Gori - FC Saburtalo 2:0 (0:0)
16:00 Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi 2:1 (2:0)
34. Ronde
08.11.2019 16:00 Dinamo Batumi - Sioni Bolnisi 2:0 (1:0)
09.11.2019 11:00 FC Rustavi - Dinamo Tbilisi 0:2 (0:0)
11:00 FC Saburtalo - WIT Georgia 3:1 (0:0)
15:00 Lokomotiv Tbilisi - Chikhura Sachkhere 0:2 (0:1)
10.11.2019 11:00 Torpedo Kutaisi - Dila Gori 1:1 (1:0)
35. Ronde
24.11.2019 11:00 Sioni Bolnisi - Lokomotiv Tbilisi 1:2 (0:2)
11:00 Chikhura Sachkhere - FC Saburtalo 1:3 (0:1)
11:00 Dila Gori - Dinamo Tbilisi 1:2 (0:2)
11:00 Dinamo Batumi - FC Rustavi 2:1 (1:1)
11:00 WIT Georgia - Torpedo Kutaisi 0:2 (0:0)
36. Ronde
30.11.2019 11:00 FC Rustavi - Dila Gori 2:2 (0:2)
11:00 FC Saburtalo - Sioni Bolnisi 5:1 (1:1)
01.12.2019 11:00 Torpedo Kutaisi - Chikhura Sachkhere 1:2 (1:1)
13:00 Dinamo Tbilisi - WIT Georgia 2:0 (1:0)
13:00 Lokomotiv Tbilisi - Dinamo Batumi 2:1 (0:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner