1. Ronde
02.11.2019 03:00 Hawke’s Bay United FC - Auckland City FC -:-
03:00 Waitakere United - Wellington Phoenix (R) -:-
04:00 Southern United - Tasman United -:-
03.11.2019 02:00 Team Wellington - Hamilton Wanderers -:-
04:00 Eastern Suburbs AFC - Canterbury United -:-
2. Ronde
10.11.2019 01:00 Wellington Phoenix (R) - Hawke’s Bay United FC -:-
02:00 Canterbury United - Southern United -:-
02:00 Hamilton Wanderers - Eastern Suburbs AFC -:-
02:00 Tasman United - Waitakere United -:-
04:00 Auckland City FC - Team Wellington -:-
3. Ronde
16.11.2019 02:00 Hamilton Wanderers - Auckland City FC -:-
03:00 Waitakere United - Canterbury United -:-
04:00 Hawke’s Bay United FC - Tasman United -:-
04:00 Southern United - Eastern Suburbs AFC -:-
17.11.2019 02:00 Team Wellington - Wellington Phoenix (R) -:-
4. Ronde
23.11.2019 04:30 Southern United - Hamilton Wanderers -:-
04:30 Wellington Phoenix (R) - Auckland City FC -:-
24.11.2019 02:00 Canterbury United - Hawke’s Bay United FC -:-
02:00 Tasman United - Team Wellington -:-
04:00 Eastern Suburbs AFC - Waitakere United -:-
5. Ronde
30.11.2019 03:00 Waitakere United - Southern United -:-
01.12.2019 02:00 Hawke’s Bay United FC - Eastern Suburbs AFC -:-
02:00 Hamilton Wanderers - Wellington Phoenix (R) -:-
02:00 Team Wellington - Canterbury United -:-
04:00 Auckland City FC - Tasman United -:-
6. Ronde
07.12.2019 04:00 Southern United - Hawke’s Bay United FC -:-
08.12.2019 02:00 Canterbury United - Auckland City FC -:-
02:00 Hamilton Wanderers - Waitakere United -:-
02:00 Tasman United - Wellington Phoenix (R) -:-
04:00 Eastern Suburbs AFC - Team Wellington -:-
7. Ronde
14.12.2019 01:00 Wellington Phoenix (R) - Canterbury United -:-
04:30 Auckland City FC - Eastern Suburbs AFC -:-
15.12.2019 02:00 Hawke’s Bay United FC - Waitakere United -:-
02:00 Tasman United - Hamilton Wanderers -:-
02:00 Team Wellington - Southern United -:-
8. Ronde
20.12.2019 06:30 Canterbury United - Tasman United -:-
21.12.2019 03:00 Waitakere United - Team Wellington -:-
04:00 Southern United - Auckland City FC -:-
22.12.2019 04:00 Eastern Suburbs AFC - Wellington Phoenix (R) -:-
04:00 Hamilton Wanderers - Hawke’s Bay United FC -:-
9. Ronde
11.01.2020 03:00 Waitakere United - Auckland City FC -:-
04:30 Wellington Phoenix (R) - Southern United -:-
12.01.2020 02:00 Canterbury United - Hamilton Wanderers -:-
02:00 Tasman United - Eastern Suburbs AFC -:-
02:00 Team Wellington - Hawke’s Bay United FC -:-
10. Ronde
18.01.2020 04:00 Tasman United - Southern United -:-
19.01.2020 02:00 Canterbury United - Eastern Suburbs AFC -:-
02:00 Hamilton Wanderers - Team Wellington -:-
02:00 Wellington Phoenix (R) - Waitakere United -:-
02:00 Auckland City FC - Hawke’s Bay United FC -:-
11. Ronde
25.01.2020 03:00 Waitakere United - Tasman United -:-
04:00 Southern United - Canterbury United -:-
26.01.2020 02:00 Hawke’s Bay United FC - Wellington Phoenix (R) -:-
04:00 Eastern Suburbs AFC - Hamilton Wanderers -:-
04:00 Team Wellington - Auckland City FC -:-
12. Ronde
01.02.2020 02:00 Wellington Phoenix (R) - Team Wellington -:-
02.02.2020 02:00 Auckland City FC - Hamilton Wanderers -:-
02:00 Tasman United - Hawke’s Bay United FC -:-
04:00 Canterbury United - Waitakere United -:-
12:00 Eastern Suburbs AFC - Southern United -:-
13. Ronde
08.02.2020 04:00 Waitakere United - Eastern Suburbs AFC -:-
09.02.2020 00:00 Hamilton Wanderers - Southern United -:-
01:00 Hawke’s Bay United FC - Canterbury United -:-
02:00 Auckland City FC - Wellington Phoenix (R) -:-
02:00 Team Wellington - Tasman United -:-
14. Ronde
15.02.2020 04:00 Southern United - Waitakere United -:-
04:30 Wellington Phoenix (R) - Hamilton Wanderers -:-
23.02.2020 02:00 Eastern Suburbs AFC - Hawke’s Bay United FC -:-
02:00 Tasman United - Auckland City FC -:-
04:00 Canterbury United - Team Wellington -:-
15. Ronde
29.02.2020 04:00 Waitakere United - Hamilton Wanderers -:-
01.03.2020 01:00 Hawke’s Bay United FC - Southern United -:-
02:00 Team Wellington - Eastern Suburbs AFC -:-
08.03.2020 02:00 Auckland City FC - Canterbury United -:-
02:00 Wellington Phoenix (R) - Tasman United -:-
16. Ronde
14.03.2020 03:00 Waitakere United - Hawke’s Bay United FC -:-
04:00 Southern United - Team Wellington -:-
15.03.2020 02:00 Canterbury United - Wellington Phoenix (R) -:-
04:00 Eastern Suburbs AFC - Auckland City FC -:-
12:00 Hamilton Wanderers - Tasman United -:-
17. Ronde
22.03.2020 01:00 Wellington Phoenix (R) - Eastern Suburbs AFC -:-
02:00 Hawke’s Bay United FC - Hamilton Wanderers -:-
02:00 Auckland City FC - Southern United -:-
03:00 Team Wellington - Waitakere United -:-
04:00 Tasman United - Canterbury United -:-
18. Ronde
28.03.2020 04:00 Southern United - Wellington Phoenix (R) -:-
29.03.2020 03:00 Hamilton Wanderers - Canterbury United -:-
03:00 Auckland City FC - Waitakere United -:-
03:00 Eastern Suburbs AFC - Tasman United -:-
05:00 Hawke’s Bay United FC - Team Wellington -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner