Polen » Puchar Polski 2018/2019 » Programma
Voorronde |
07.08.2018 |
17:30 |
Znicz Pruszków |
- |
Wisła Puławy |
1:2 |
|
08.08.2018 |
17:00 |
Stal Stalowa Wola |
- |
Legionovia Legionowo |
2:3 |
|
|
17:30 |
Błękitni Stargard Szczeciński |
- |
MKS Kluczbork |
1:2 |
|
|
18:00 |
KS ROW 1964 Rybnik |
- |
Gwardia Koszalin |
5:4 d.p. |
|
1e Ronde |
25.09.2018 |
15:00 |
ŁKS Łódź |
- |
Lech Poznań |
0:1 (0:0, 0:0) n.v.
|
|
|
15:00 |
Śląsk Świętochłowice |
- |
Arka Gdynia |
0:3 (0:3)
|
|
|
15:30 |
Siarka Tarnobrzeg |
- |
Wisła Płock |
1:4 (0:1)
|
|
|
15:30 |
Gryf Wejherowo |
- |
OKS Stomil Olsztyn |
1:3 (0:3)
|
|
|
16:00 |
Polonia Głubczyce |
- |
Chrobry Głogów |
0:8 (0:4)
|
|
|
17:30 |
Chojniczanka Chojnice |
- |
Legia Warschau |
0:1 (0:1)
|
|
|
18:30 |
Pogoń Siedlce |
- |
FKS Stal Mielec |
2:1 (0:1)
|
|
|
19:20 |
Ruch Chorzów |
- |
Odra Opole |
1:5 (1:2)
|
|
|
20:30 |
Wisła Kraków |
- |
Lechia Gdańsk |
4:5 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
26.09.2018 |
15:00 |
Olimpia Elblag |
- |
Śląsk Wrocław |
0:3 (0:2)
|
|
|
15:00 |
Resovia Rzeszów |
- |
Warta Poznań |
2:0 (2:0)
|
|
|
15:30 |
KP Starogard Gdanski |
- |
Górnik Łęczna |
1:0 (1:0) |
|
|
15:30 |
Elana Toruń |
- |
Bytovia Bytów |
1:3 (0:2)
|
|
|
16:00 |
Lechia Dzierżoniów |
- |
Jagiellonia Białystok |
0:1 (0:0)
|
|
|
16:00 |
GKS Drwinia |
- |
Wisła Puławy |
0:1 (0:1) |
|
|
16:00 |
Polonia Środa |
- |
Radomiak Radom |
4:3 (0:0) |
|
|
16:00 |
Tur Bielsk Podlaski |
- |
Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
1:4 (0:1)
|
|
|
16:00 |
KS ROW 1964 Rybnik |
- |
KS Cracovia |
1:3 (1:0)
|
|
|
16:00 |
KS Paradyz |
- |
Puszcza Niepołomice |
0:7 (0:4)
|
|
|
16:00 |
Falubaz Zielona Góra |
- |
Wigry Suwałki |
0:1 (0:1)
|
|
|
16:00 |
Huragan Morag |
- |
Zagłębie Lubin |
3:2 (0:1)
|
|
|
16:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
GKS Tychy '71 |
2:1 (1:1)
|
|
|
16:30 |
Bałtyk Koszalin |
- |
Rozwój Katowice |
1:3 (1:1, 1:1) n.v. |
|
|
17:30 |
GKS Jastrzębie |
- |
Piast Gliwice |
1:2 (0:2)
|
|
|
18:00 |
MKS Kluczbork |
- |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
0:2 (0:2)
|
|
|
18:00 |
Sandecja Nowy Sącz |
- |
Miedź Legnica |
0:3 (0:2)
|
|
|
18:30 |
GKS Bełchatów |
- |
Garbarnia Krakow |
6:5 (0:0, 0:0, 1:1) d.p.
|
|
|
20:30 |
GKS Katowice |
- |
Pogoń Szczecin |
4:3 (1:0, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
27.09.2018 |
18:00 |
Olimpia Grudziądz |
- |
Zagłębie Sosnowiec |
5:3 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
02.10.2018 |
15:00 |
Unia Hrubieszów |
- |
Górnik Zabrze |
0:9 (0:4)
|
|
03.10.2018 |
15:00 |
Wisła Sandomierz |
- |
Korona Kielce |
3:2 (1:2)
|
|
|
19:00 |
Victoria Sulejówek |
- |
Raków Częstochowa |
0:4 (0:3)
|
|
2e Ronde |
30.10.2018 |
13:00 |
Huragan Morag |
- |
Arka Gdynia |
0:1 (0:0)
|
|
|
15:00 |
Bytovia Bytów |
- |
Śląsk Wrocław |
0:3 (0:2)
|
|
|
17:45 |
Raków Częstochowa |
- |
Lech Poznań |
1:0 (1:0)
|
|
|
18:30 |
Pogoń Siedlce |
- |
Chrobry Głogów |
1:2 (0:2)
|
|
|
20:30 |
Piast Gliwice |
- |
Legia Warschau |
2:4 (0:0, 0:0, 1:1) d.p.
|
|
31.10.2018 |
13:00 |
Polonia Środa |
- |
Odra Opole |
0:1 (0:0)
|
|
|
13:00 |
Wisła Sandomierz |
- |
Podbeskidzie Bielsko-Biała |
3:2 (1:0, 2:2) n.v.
|
|
|
13:00 |
Legionovia Legionowo |
- |
Górnik Zabrze |
0:1 (0:1)
|
|
|
15:30 |
Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
- |
KS Cracovia |
2:0 (0:0)
|
|
|
18:00 |
Olimpia Grudziądz |
- |
Wisła Płock |
2:7 (1:4)
|
|
|
18:00 |
Wisła Puławy |
- |
Rozwój Katowice |
0:1 (0:1)
|
|
|
18:30 |
GKS Bełchatów |
- |
Miedź Legnica |
0:1 (0:0)
|
|
|
20:30 |
GKS Katowice |
- |
Jagiellonia Białystok |
0:1 (0:0, 0:0) n.v.
|
|
07.11.2018 |
13:00 |
Resovia Rzeszów |
- |
Lechia Gdańsk |
1:3 (1:0)
|
|
|
13:00 |
KP Starogard Gdanski |
- |
Puszcza Niepołomice |
1:3 (0:1)
|
|
|
18:00 |
Wigry Suwałki |
- |
OKS Stomil Olsztyn |
3:2 (1:1)
|
|
Achtste finale |
04.12.2018 |
13:30 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Wisła Płock |
3:1 (1:0)
|
|
|
17:00 |
Śląsk Wrocław |
- |
Miedź Legnica |
0:1 (0:1)
|
|
|
20:30 |
Arka Gdynia |
- |
Jagiellonia Białystok |
0:2 (0:0)
|
|
05.12.2018 |
12:15 |
Wisła Sandomierz |
- |
Odra Opole |
0:1 (0:1)
|
|
|
17:00 |
Bruk-Bet Termalica Nieciecza |
- |
Lechia Gdańsk |
1:3 (0:1)
|
|
|
20:30 |
Chrobry Głogów |
- |
Legia Warschau |
0:3 (0:2)
|
|
06.12.2018 |
12:15 |
Rozwój Katowice |
- |
Górnik Zabrze |
1:4 (1:1, 1:1) n.v.
|
|
|
20:30 |
Wigry Suwałki |
- |
Raków Częstochowa |
0:3 (0:2)
|
|
Kwartfinale |
27.02.2019 |
20:30 |
Górnik Zabrze |
- |
Lechia Gdańsk |
1:2 (0:1)
|
|
12.03.2019 |
18:00 |
Odra Opole |
- |
Jagiellonia Białystok |
0:2 (0:0)
|
|
13.03.2019 |
18:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Legia Warschau |
2:1 (1:1, 1:1) n.v.
|
|
14.03.2019 |
16:15 |
Puszcza Niepołomice |
- |
Miedź Legnica |
0:1 (0:1)
|
|
Halve Finale |
09.04.2019 |
18:00 |
Jagiellonia Białystok |
- |
Miedź Legnica |
2:1 (0:0)
|
|
10.04.2019 |
18:00 |
Raków Częstochowa |
- |
Lechia Gdańsk |
0:1 (0:1)
|
|
Finale |
02.05.2019 |
16:00 |
Jagiellonia Białystok |
- |
Lechia Gdańsk |
0:1 (0:0)
|
|