Rusland » Kubok 2020/2021 » Programma
3e Ronde |
26.08.2020 |
11:00 |
SKA-Khabarovsk |
- |
Fakel Voronezh |
8:7 (0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
13:30 |
FK Tom Tomsk |
- |
FK Nizhny Novgorod |
0:1 (0:1)
|
|
|
14:00 |
Akron Tolyatti |
- |
FK Chertanovo |
0:1 (0:1)
|
|
|
15:00 |
Enisey Krasnoyarsk |
- |
Volgar Astrakhan |
2:1 (0:1)
|
|
|
16:00 |
FK Orenburg |
- |
Alania Vladikavkaz |
2:1 (2:0)
|
|
|
16:30 |
Krylia Sovetov |
- |
Irtysh Omsk |
5:0 (3:0)
|
|
|
17:00 |
FK Neftekhimik |
- |
Dinamo Bryansk |
0:1 (0:0)
|
|
|
17:30 |
Veles Moskva |
- |
Baltika Kaliningrad |
4:1 (1:1)
|
|
|
18:00 |
FK Chayka |
- |
Tekstilshchik Ivanovo |
0:2 (0:1)
|
|
|
18:30 |
Torpedo Moskva |
- |
Shinnik Yaroslavl |
1:2 (0:2)
|
|
02.09.2020 |
11:30 |
Zenit Irkutsk |
- |
FK Novosibirsk |
4:3 (0:0, 1:1) d.p.
|
|
|
12:00 |
FK Leningradets |
- |
Olimp-Dolgoprudny |
2:1 (0:1)
|
|
|
15:00 |
FK Mashuk KMV |
- |
FK Legion Dynamo Makhachkala |
2:1 (1:0)
|
|
|
15:00 |
FK Znamya Noginsk |
- |
Sokol Saratov |
6:5 (0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
15:00 |
Zvezda Perm |
- |
FK Chelyabinsk |
3:1 (1:0) |
|
|
16:00 |
FK Kolomna |
- |
Rodina Moskva |
2:3 |
|
|
16:00 |
Volga Ulyanovsk |
- |
FK Kamaz |
2:0 |
|
|
17:00 |
Kuban-Holding Pavlovskaya |
- |
Dinamo Stavropol |
3:4 |
|
|
17:00 |
FK Kaluga |
- |
Salyut Belgorod |
6:7 d.p. |
|
|
17:30 |
Chernomorets Novorossisk |
- |
FK Biolog Novokubansk |
4:0 (0:0)
|
|
Groep 1 |
16.09.2020 |
16:00 |
Volga Ulyanovsk |
- |
FK Ural |
0:3 (0:2)
|
|
30.09.2020 |
15:00 |
Volga Ulyanovsk |
- |
Veles Moskva |
2:4 (0:3)
|
|
21.10.2020 |
18:00 |
Veles Moskva |
- |
FK Ural |
1:3 (0:0)
|
|
Groep 2 |
16.09.2020 |
18:00 |
Rodina Moskva |
- |
Spartak Moskou |
1:5 (0:1)
|
|
30.09.2020 |
12:00 |
Rodina Moskva |
- |
Enisey Krasnoyarsk |
3:0 (1:0)
|
|
21.10.2020 |
14:00 |
Enisey Krasnoyarsk |
- |
Spartak Moskou |
1:0 (0:0)
|
|
Groep 3 |
23.09.2020 |
16:00 |
Salyut Belgorod |
- |
Arsenal Tula |
3:4 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
30.09.2020 |
16:00 |
Salyut Belgorod |
- |
Tekstilshchik Ivanovo |
0:3 (0:3)
|
|
21.10.2020 |
14:00 |
Tekstilshchik Ivanovo |
- |
Arsenal Tula |
3:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
Groep 4 |
16.09.2020 |
12:00 |
FK Leningradets |
- |
FK Ufa |
0:1 (0:0)
|
|
01.10.2020 |
12:00 |
FK Leningradets |
- |
FK Chertanovo |
6:5 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
21.10.2020 |
18:00 |
FK Chertanovo |
- |
FK Ufa |
0:4 (0:1)
|
|
Groep 5 |
15.09.2020 |
12:00 |
Zenit Irkutsk |
- |
FK Khimki |
0:1 (0:0)
|
|
30.09.2020 |
12:00 |
Zenit Irkutsk |
- |
FK Nizhny Novgorod |
3:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
21.10.2020 |
17:30 |
FK Nizhny Novgorod |
- |
FK Khimki |
9:10 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
Groep 6 |
17.09.2020 |
14:00 |
FK Znamya Noginsk |
- |
Akhmat Grozny |
0:3 (0:2)
|
|
01.10.2020 |
14:00 |
FK Znamya Noginsk |
- |
Shinnik Yaroslavl |
3:0 Toeg.
|
|
21.10.2020 |
17:30 |
Shinnik Yaroslavl |
- |
Akhmat Grozny |
3:4 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
Groep 7 |
23.09.2020 |
18:00 |
Dinamo Stavropol |
- |
Rotor Volgograd |
3:0 Toeg. |
|
30.09.2020 |
18:00 |
Dinamo Stavropol |
- |
Krylia Sovetov |
1:4 (0:1)
|
|
21.10.2020 |
17:00 |
Krylia Sovetov |
- |
Rotor Volgograd |
3:0 (2:0)
|
|
Groep 8 |
16.09.2020 |
16:00 |
Zvezda Perm |
- |
FK Sochi |
0:1 (0:1)
|
|
30.09.2020 |
|
Zvezda Perm |
- |
FK Orenburg |
0:3 Toeg.
|
|
21.10.2020 |
16:00 |
FK Orenburg |
- |
FK Sochi |
2:4 (1:1, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
Groep 9 |
16.09.2020 |
18:00 |
Chernomorets Novorossisk |
- |
Rubin Kazan |
2:4 (1:1)
|
|
30.09.2020 |
18:00 |
Chernomorets Novorossisk |
- |
SKA-Khabarovsk |
1:3 (0:3)
|
|
04.11.2020 |
08:00 |
SKA-Khabarovsk |
- |
Rubin Kazan |
1:0 (0:0)
|
|
Groep 10 |
16.09.2020 |
15:00 |
FK Mashuk KMV |
- |
FK Tambov |
1:2 (0:1)
|
|
30.09.2020 |
15:00 |
FK Mashuk KMV |
- |
Dinamo Bryansk |
1:0 (0:0)
|
|
21.10.2020 |
17:00 |
Dinamo Bryansk |
- |
FK Tambov |
0:2 (0:1)
|
|
Achtste finale |
20.02.2021 |
15:00 |
Zenit St. Petersburg |
- |
Arsenal Tula |
1:2 (1:2)
|
|
|
17:30 |
Dinamo Moskou |
- |
Spartak Moskou |
2:0 (1:0)
|
|
21.02.2021 |
12:30 |
CSKA Moskou |
- |
SKA-Khabarovsk |
2:0 (1:0)
|
|
|
15:00 |
Lokomotiv Moskou |
- |
FK Tambov |
3:0 (1:0)
|
|
|
15:00 |
FK Krasnodar |
- |
FK Sochi |
1:2 (0:0)
|
|
|
17:30 |
FK Rostov |
- |
Akhmat Grozny |
0:1 (0:1)
|
|
22.02.2021 |
12:30 |
FK Khimki |
- |
Krylia Sovetov |
0:4 (0:1)
|
|
03.03.2021 |
10:00 |
FK Ufa |
- |
FK Ural |
3:0 (0:0)
|
|
Kwartfinale |
07.04.2021 |
18:00 |
Akhmat Grozny |
- |
FK Ufa |
1:0 (0:0)
|
|
|
18:00 |
FK Sochi |
- |
Lokomotiv Moskou |
1:3 (0:1)
|
|
08.04.2021 |
16:30 |
Krylia Sovetov |
- |
Dinamo Moskou |
2:0 (1:0)
|
|
|
18:30 |
Arsenal Tula |
- |
CSKA Moskou |
1:2 (1:0)
|
|
Halve Finale |
21.04.2021 |
15:00 |
Akhmat Grozny |
- |
Krylia Sovetov |
1:4 (0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
18:00 |
Lokomotiv Moskou |
- |
CSKA Moskou |
3:0 (1:0)
|
|
Finale |
12.05.2021 |
19:00 |
Lokomotiv Moskou |
- |
Krylia Sovetov |
3:1 (1:1)
|
|