Rusland » Kubok 2022/2023 » Programma
PL Gruppe A |
31.08.2022 |
15:30 |
FK Khimki |
- |
FK Krasnodar |
0:2 (0:2)
|
|
|
17:30 |
FK Nizhny Novgorod |
- |
Lokomotiv Moskou |
2:0 (1:0)
|
|
13.09.2022 |
14:00 |
FK Nizhny Novgorod |
- |
FK Khimki |
5:3 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
14.09.2022 |
14:00 |
Lokomotiv Moskou |
- |
FK Krasnodar |
3:1 (1:2, 2:2) d.p.
|
|
28.09.2022 |
16:30 |
FK Khimki |
- |
Lokomotiv Moskou |
0:5 (0:2)
|
|
|
19:00 |
FK Krasnodar |
- |
FK Nizhny Novgorod |
2:0 (0:0)
|
|
18.10.2022 |
17:00 |
Lokomotiv Moskou |
- |
FK Khimki |
1:0 (0:0)
|
|
19.10.2022 |
17:00 |
FK Nizhny Novgorod |
- |
FK Krasnodar |
1:0 (0:0)
|
|
22.11.2022 |
15:30 |
FK Khimki |
- |
FK Nizhny Novgorod |
1:3 (1:0, 1:1) d.p.
|
|
23.11.2022 |
18:00 |
FK Krasnodar |
- |
Lokomotiv Moskou |
1:0 (1:0)
|
|
27.11.2022 |
17:00 |
Lokomotiv Moskou |
- |
FK Nizhny Novgorod |
3:1 (2:0)
|
|
|
17:00 |
FK Krasnodar |
- |
FK Khimki |
4:1 (2:1)
|
|
PL Gruppe B |
30.08.2022 |
18:00 |
Spartak Moskou |
- |
Krylia Sovetov |
1:0 (0:0)
|
|
31.08.2022 |
18:00 |
Zenit St. Petersburg |
- |
Fakel Voronezh |
2:0 (2:0)
|
|
14.09.2022 |
16:30 |
Krylia Sovetov |
- |
Zenit St. Petersburg |
2:0 (0:0)
|
|
15.09.2022 |
16:30 |
Spartak Moskou |
- |
Fakel Voronezh |
3:0 (2:0)
|
|
29.09.2022 |
16:30 |
Fakel Voronezh |
- |
Krylia Sovetov |
0:1 (0:1)
|
|
|
19:30 |
Spartak Moskou |
- |
Zenit St. Petersburg |
3:0 (0:0)
|
|
19.10.2022 |
17:00 |
Fakel Voronezh |
- |
Spartak Moskou |
1:2 (0:1)
|
|
20.10.2022 |
19:30 |
Zenit St. Petersburg |
- |
Krylia Sovetov |
2:1 (1:0)
|
|
16.11.2022 |
16:00 |
Fakel Voronezh |
- |
Zenit St. Petersburg |
0:2 (0:0)
|
|
23.11.2022 |
16:00 |
Krylia Sovetov |
- |
Spartak Moskou |
2:1 (0:0)
|
|
27.11.2022 |
14:00 |
Krylia Sovetov |
- |
Fakel Voronezh |
1:0 (0:0)
|
|
|
14:00 |
Zenit St. Petersburg |
- |
Spartak Moskou |
4:2 (0:0, 0:0) d.p.
|
|
PL Gruppe C |
31.08.2022 |
19:30 |
Akhmat Grozny |
- |
FK Orenburg |
3:1 (2:0)
|
|
|
20:00 |
FK Rostov |
- |
Dinamo Moskou |
2:0 (2:0)
|
|
13.09.2022 |
16:30 |
Dinamo Moskou |
- |
Akhmat Grozny |
2:1 (2:1)
|
|
14.09.2022 |
16:30 |
FK Rostov |
- |
FK Orenburg |
3:1 (0:0)
|
|
28.09.2022 |
16:30 |
FK Orenburg |
- |
Dinamo Moskou |
4:3 (0:1, 2:2) d.p.
|
|
29.09.2022 |
14:00 |
Akhmat Grozny |
- |
FK Rostov |
3:1 (0:0)
|
|
18.10.2022 |
19:30 |
Dinamo Moskou |
- |
FK Rostov |
3:1 (1:0)
|
|
19.10.2022 |
14:30 |
FK Orenburg |
- |
Akhmat Grozny |
4:2 (3:2)
|
|
23.11.2022 |
12:00 |
FK Orenburg |
- |
FK Rostov |
4:2 (3:0)
|
|
|
14:00 |
Akhmat Grozny |
- |
Dinamo Moskou |
2:1 (2:0)
|
|
27.11.2022 |
12:00 |
FK Rostov |
- |
Akhmat Grozny |
3:0 (2:0)
|
|
|
12:00 |
Dinamo Moskou |
- |
FK Orenburg |
1:0 (0:0)
|
|
PL Gruppe D |
31.08.2022 |
14:00 |
FK Ural |
- |
FK Sochi |
2:0 (1:0)
|
|
|
16:00 |
Torpedo Moskva |
- |
CSKA Moskou |
0:2 (0:1)
|
|
14.09.2022 |
14:00 |
FK Sochi |
- |
Torpedo Moskva |
1:3 (1:0)
|
|
|
16:30 |
CSKA Moskou |
- |
FK Ural |
2:1 (0:0)
|
|
28.09.2022 |
14:00 |
FK Ural |
- |
Torpedo Moskva |
1:0 (1:0)
|
|
|
19:00 |
CSKA Moskou |
- |
FK Sochi |
2:1 (1:0)
|
|
19.10.2022 |
19:30 |
CSKA Moskou |
- |
Torpedo Moskva |
0:1 (0:1)
|
|
20.10.2022 |
17:00 |
FK Sochi |
- |
FK Ural |
2:3 (1:2)
|
|
22.11.2022 |
13:00 |
FK Ural |
- |
CSKA Moskou |
5:4 (0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
18:00 |
Torpedo Moskva |
- |
FK Sochi |
2:4 (0:0, 1:1) d.p.
|
|
26.11.2022 |
14:00 |
FK Sochi |
- |
CSKA Moskou |
1:2 (1:1)
|
|
|
14:00 |
Torpedo Moskva |
- |
FK Ural |
1:2 (0:0)
|
|
Regions 1. Runde |
16.08.2022 |
18:00 |
FK Amkal |
- |
Zorkiy Krasnogorsk |
8:7 (0:1, 1:1) d.p.
|
|
17.08.2022 |
13:30 |
Temp Barnaul |
- |
Dinamo Barnaul |
2:1 (1:0)
|
|
|
14:00 |
FK Kolomna |
- |
FK Saturn |
1:0 (1:0)
|
|
|
16:00 |
FK Yessentuki |
- |
SAS Nevinnomysk |
0:3 (0:0)
|
|
|
17:00 |
Dinamo Stavropol |
- |
FK Torpedo Armavir |
3:0 (1:0)
|
|
|
17:30 |
2Drots |
- |
FK Chertanovo |
3:0 (0:0)
|
|
|
18:00 |
FK Electron |
- |
Karelia Petrozavodsk |
2:0 (1:0)
|
|
|
18:00 |
FC Nefis Kazan |
- |
Khimik-Avgust |
0:1 (0:0)
|
|
|
18:30 |
FK Sakhalinets |
- |
FK Balashikha |
1:0 (0:0)
|
|
18.08.2022 |
09:00 |
Okean Nakhodka |
- |
Dinamo Vladivostok |
0:2 (0:2)
|
|
|
15:00 |
FShM Moskva |
- |
Khimik Dzerzhinsk |
2:3 (1:2)
|
|
|
17:00 |
Peresvet Trekhgorka |
- |
Kosmos Dolgoprudny |
4:5 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
Regions 2. Runde |
30.08.2022 |
15:00 |
Tekstilshchik Ivanovo |
- |
2Drots |
5:3 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
|
16:00 |
Spartak Nalchik |
- |
FK Mashuk KMV |
1:0 (1:0)
|
|
31.08.2022 |
12:00 |
FK Tver |
- |
FK Amkal |
0:1 (0:1)
|
|
|
12:00 |
FK Strogino Moskva |
- |
FK Kaluga |
3:2 (0:1)
|
|
|
12:00 |
Dinamo Vladivostok |
- |
FK Novosibirsk |
6:4 (0:1, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
|
13:00 |
Zvezda St. Petersburg |
- |
FK Yadro |
2:1 (1:0)
|
|
|
13:00 |
FK Zhasmin Mikhaylovsk |
- |
FK Chelyabinsk |
0:4 (0:2)
|
|
|
13:00 |
FK Leningradets |
- |
FK Electron |
3:0 (1:0)
|
|
|
14:00 |
Khimik-Avgust |
- |
Torpedo Miass |
2:0 (1:0)
|
|
|
15:00 |
Zenit Penza |
- |
Sokol Saratov |
5:4 (1:0, 2:2, 2:2) d.p.
|
|
|
15:00 |
Irtysh Omsk |
- |
Temp Barnaul |
4:0 (3:0)
|
|
|
15:00 |
FK Biolog Novokubansk |
- |
Dinamo Stavropol |
2:3 (1:2)
|
|
|
15:30 |
FK Amkar Perm |
- |
Zenit Izhevsk |
0:1 (0:1)
|
|
|
16:00 |
FK Tyumen |
- |
Nosta Novotroitsk |
3:1 (1:0)
|
|
|
16:00 |
SAS Nevinnomysk |
- |
FK Legion Dynamo Makhachkala |
4:3 (1:1)
|
|
|
16:00 |
Kvant Obninsk |
- |
Dinamo Bryansk |
0:3 (0:0)
|
|
|
16:00 |
Kosmos Dolgoprudny |
- |
FK Sakhalin |
3:0 (1:0)
|
|
|
16:00 |
Khimik Dzerzhinsk |
- |
FK Murom |
1:2 (1:0)
|
|
|
16:00 |
Forte Taganrog |
- |
FK SKA Rostov |
1:2 (1:2)
|
|
|
16:30 |
Luki-Energiya Velikiye Luki |
- |
Dinamo St. Petersburg |
2:4 (1:1, 1:1) d.p.
|
|
|
17:00 |
Torpedo Vladimir |
- |
FK Znamya Truda |
2:0 (0:0)
|
|
|
17:00 |
Spartak Tambov |
- |
Salyut Belgorod |
3:1 (3:1)
|
|
|
17:30 |
Spartak Kostroma |
- |
Dinamo Vologda |
3:1 (2:0)
|
|
|
17:30 |
FK Ryazan |
- |
FK Kolomna |
4:0 (2:0)
|
|
|
17:30 |
Avangard Kursk |
- |
FK Sakhalinets |
2:0 (2:0)
|
|
|
17:30 |
FK Chayka |
- |
Kuban-Holding Pavlovskaya |
1:3 (0:1, 1:1) d.p.
|
|
|
17:30 |
Chernomorets Novorossisk |
- |
FK Druzhba |
2:0 (1:0)
|
|
01.09.2022 |
17:00 |
FK Znamya Noginsk |
- |
FK Peresvet Domodedovo |
1:2 (0:0)
|
|
Regions 3. Runde |
13.09.2022 |
15:00 |
Kosmos Dolgoprudny |
- |
Zenit Penza |
2:0 (1:0)
|
|
14.09.2022 |
11:00 |
Dinamo Vladivostok |
- |
Irtysh Omsk |
2:1 (2:0)
|
|
|
12:00 |
FK Amkal |
- |
Zvezda St. Petersburg |
2:4 (1:2, 2:2) d.p.
|
|
|
13:30 |
FK Chelyabinsk |
- |
FK Tyumen |
0:1 (0:1)
|
|
|
14:00 |
Zenit Izhevsk |
- |
Khimik-Avgust |
5:1 (4:1)
|
|
|
15:00 |
FK SKA Rostov |
- |
Kuban-Holding Pavlovskaya |
0:3 (0:1)
|
|
|
15:00 |
FK Peresvet Domodedovo |
- |
FK Ryazan |
2:1 (1:0)
|
|
|
17:00 |
Metallurg Lipetsk |
- |
Rotor Volgograd |
1:2 (1:0)
|
|
|
17:00 |
Dinamo Stavropol |
- |
Chernomorets Novorossisk |
1:2 (0:1)
|
|
|
17:00 |
FK Murom |
- |
Torpedo Vladimir |
1:3 (0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
17:00 |
Dinamo Bryansk |
- |
FK Strogino Moskva |
3:1 (1:1)
|
|
|
17:30 |
Spartak Kostroma |
- |
Tekstilshchik Ivanovo |
1:4 (0:1)
|
|
|
17:30 |
Avangard Kursk |
- |
Spartak Tambov |
3:2 (2:1)
|
|
|
18:00 |
Dinamo St. Petersburg |
- |
FK Leningradets |
5:4 (0:0, 0:0) d.p.
|
|
15.09.2022 |
14:00 |
Spartak Nalchik |
- |
SAS Nevinnomysk |
10:11 (0:0, 1:1) d.p.
|
|
Regions 4. Runde |
04.10.2022 |
16:00 |
SAS Nevinnomysk |
- |
FK Neftekhimik |
0:3 (0:1)
|
|
05.10.2022 |
11:30 |
Dinamo Vladivostok |
- |
SKA-Khabarovsk |
1:0 (0:0)
|
|
|
12:00 |
Zenit Izhevsk |
- |
FK Kamaz |
0:1 (0:0)
|
|
|
13:00 |
Kosmos Dolgoprudny |
- |
Rodina Moskva |
4:5 (1:0, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
|
14:00 |
Kuban-Holding Pavlovskaya |
- |
FK Ufa |
0:1 (0:1)
|
|
|
14:00 |
Volga Ulyanovsk |
- |
Rubin Kazan |
2:1 (1:1)
|
|
|
16:00 |
FK Tyumen |
- |
Volgar Astrakhan |
0:3 (0:1)
|
|
|
17:00 |
Torpedo Vladimir |
- |
Akron Tolyatti |
0:1 (0:0)
|
|
|
17:00 |
Dinamo Bryansk |
- |
Arsenal Tula |
5:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
17:00 |
FK Peresvet Domodedovo |
- |
Baltika Kaliningrad |
5:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
17:00 |
Avangard Kursk |
- |
FK Dinamo Makhachkala |
0:2 (0:0)
|
|
|
17:30 |
Chernomorets Novorossisk |
- |
Enisey Krasnoyarsk |
0:1 (0:0)
|
|
|
17:30 |
Tekstilshchik Ivanovo |
- |
Kuban Krasnodar |
2:4 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
18:00 |
Rotor Volgograd |
- |
Shinnik Yaroslavl |
4:5 (0:0, 1:1, 1:1) d.p.
|
|
|
18:00 |
Dinamo St. Petersburg |
- |
Alania Vladikavkaz |
2:3 (1:1)
|
|
|
18:00 |
Zvezda St. Petersburg |
- |
Veles Moskva |
2:0 (1:0)
|
|
Regions 5. Runde |
01.11.2022 |
16:00 |
FK Kamaz |
- |
Enisey Krasnoyarsk |
2:0 (1:0)
|
|
02.11.2022 |
10:00 |
FK Ufa |
- |
Dinamo Bryansk |
1:0 (1:0)
|
|
|
12:00 |
Rodina Moskva |
- |
Zvezda St. Petersburg |
3:4 (2:1)
|
|
|
14:00 |
Akron Tolyatti |
- |
FK Peresvet Domodedovo |
5:0 (2:0)
|
|
|
15:00 |
Alania Vladikavkaz |
- |
Volgar Astrakhan |
3:0 (1:0)
|
|
|
16:00 |
FK Neftekhimik |
- |
Volga Ulyanovsk |
1:2 (1:2)
|
|
|
16:30 |
FK Dinamo Makhachkala |
- |
Dinamo Vladivostok |
5:3 (0:0, 0:0) d.p.
|
|
|
17:00 |
Shinnik Yaroslavl |
- |
Kuban Krasnodar |
4:5 (0:0, 0:0) d.p.
|
|
Regions 6. Runde |
15.11.2022 |
13:00 |
FK Ufa |
- |
FK Dinamo Makhachkala |
4:3 (0:1, 2:2) d.p.
|
|
16.11.2022 |
12:00 |
FK Kamaz |
- |
Zvezda St. Petersburg |
1:2 (0:1)
|
|
|
13:00 |
Akron Tolyatti |
- |
Alania Vladikavkaz |
1:0 (0:0)
|
|
|
16:00 |
Kuban Krasnodar |
- |
Volga Ulyanovsk |
1:2 (0:2)
|
|
PL Viertelfinale |
22.02.2023 |
15:30 |
FK Rostov |
- |
FK Ural |
1:1 (0:1)
|
|
|
18:00 |
Lokomotiv Moskou |
- |
Spartak Moskou |
0:1 (0:1)
|
|
23.02.2023 |
13:00 |
Krylia Sovetov |
- |
Dinamo Moskou |
2:1 (0:0)
|
|
|
15:30 |
CSKA Moskou |
- |
FK Krasnodar |
3:0 (2:0)
|
|
27.02.2023 |
15:00 |
FK Ural |
- |
FK Rostov |
2:1 (1:0)
|
|
|
18:00 |
Spartak Moskou |
- |
Lokomotiv Moskou |
4:2 (1:1)
|
|
28.02.2023 |
17:30 |
FK Krasnodar |
- |
CSKA Moskou |
1:0 (0:0)
|
|
01.03.2023 |
18:00 |
Dinamo Moskou |
- |
Krylia Sovetov |
1:1 (0:1)
|
|
Regions Viertelfinale 1 |
25.02.2023 |
12:30 |
Volga Ulyanovsk |
- |
Zenit St. Petersburg |
0:3 (0:1)
|
|
26.02.2023 |
10:00 |
Akron Tolyatti |
- |
Torpedo Moskva |
2:0 (2:0)
|
|
|
12:30 |
FK Ufa |
- |
Akhmat Grozny |
1:2 (0:2)
|
|
27.02.2023 |
12:30 |
Zvezda St. Petersburg |
- |
FK Nizhny Novgorod |
0:2 (0:1)
|
|
Regions Viertelfinale 2 |
14.03.2023 |
15:30 |
Akron Tolyatti |
- |
Lokomotiv Moskou |
7:6 (1:0, 1:1) d.p.
|
|
15.03.2023 |
13:00 |
Akhmat Grozny |
- |
FK Krasnodar |
0:3 (0:1)
|
|
|
18:00 |
Zenit St. Petersburg |
- |
Dinamo Moskou |
4:5 (1:1, 1:1) d.p.
|
|
16.03.2023 |
16:00 |
FK Nizhny Novgorod |
- |
FK Rostov |
0:1 (0:0)
|
|
PL Halbfinale |
14.03.2023 |
18:00 |
Spartak Moskou |
- |
FK Ural |
1:1 (1:0)
|
|
15.03.2023 |
15:30 |
Krylia Sovetov |
- |
CSKA Moskou |
2:2 (0:0)
|
|
04.04.2023 |
16:00 |
FK Ural |
- |
Spartak Moskou |
2:1 (1:0)
|
|
05.04.2023 |
18:30 |
CSKA Moskou |
- |
Krylia Sovetov |
1:0 (0:0)
|
|
Regions Halbfinale 1 |
04.04.2023 |
18:30 |
Dinamo Moskou |
- |
Akron Tolyatti |
1:4 (0:0, 0:0) d.p.
|
|
06.04.2023 |
19:00 |
FK Krasnodar |
- |
FK Rostov |
5:3 (1:0, 1:1) d.p.
|
|
Regions Halbfinale 2 |
19.04.2023 |
15:30 |
Akron Tolyatti |
- |
Spartak Moskou |
2:1 (2:0)
|
|
|
18:00 |
FK Krasnodar |
- |
Krylia Sovetov |
3:0 (1:0, 2:2) d.p.
|
|
PL Finale |
19.04.2023 |
18:00 |
CSKA Moskou |
- |
FK Ural |
1:1 (0:0)
|
|
03.05.2023 |
16:00 |
FK Ural |
- |
CSKA Moskou |
1:2 (0:1)
|
|
Regions Finale 1 |
03.05.2023 |
18:30 |
FK Krasnodar |
- |
Akron Tolyatti |
4:2 (0:0, 0:0) d.p.
|
|
Regions Finale 2 |
17.05.2023 |
18:30 |
FK Krasnodar |
- |
FK Ural |
2:1 (1:1)
|
|
Finale |
11.06.2023 |
16:00 |
FK Krasnodar |
- |
CSKA Moskou |
5:6 (0:1, 1:1) d.p.
|
|