Groep A
06.10.2020 20:45 East Fife FC - Cowdenbeath FC 2:0 (0:0)
20:45 Heart of Midlothian - Inverness CT 1:0 (0:0)
10.10.2020 16:00 Cowdenbeath FC - Heart of Midlothian 0:1 (0:0)
16:00 Raith Rovers - East Fife FC 2:1 (1:1)
13.10.2020 19:30 Inverness CT - Cowdenbeath FC 4:2 (0:0, 0:0) d.p.
20:45 Heart of Midlothian - Raith Rovers 3:1 (2:0)
10.11.2020 20:45 East Fife FC - Heart of Midlothian 2:3 (1:2)
20:45 Raith Rovers - Inverness CT 3:2 (1:1, 3:3) d.p.
14.11.2020 16:00 Cowdenbeath FC - Raith Rovers 0:1 (0:1)
16:00 Inverness CT - East Fife FC 1:0 (0:0)
Groep B
06.10.2020 20:45 Dundee FC - Forfar Athletic 3:0 Toeg.
07.10.2020 20:45 Hibernian FC - Brora Rangers FC 3:1 (2:0)
10.10.2020 13:30 Cove Rangers - Hibernian FC 1:2 (1:0)
16:00 Brora Rangers FC - Dundee FC 0:2 (0:2)
13.10.2020 20:45 Brora Rangers FC - Cove Rangers 5:6 (1:2, 2:2) d.p.
20:45 Forfar Athletic - Hibernian FC 0:1 (0:0)
10.11.2020 20:45 Dundee FC - Cove Rangers 3:0 (1:0)
20:45 Forfar Athletic - Brora Rangers FC 4:3 (1:1, 3:3) d.p.
14.11.2020 16:00 Cove Rangers - Forfar Athletic 1:0 (0:0)
15.11.2020 17:30 Hibernian FC - Dundee FC 4:1 (1:0)
Groep C
07.10.2020 20:45 Kelty Hearts - St. Johnstone FC 1:2 (0:1)
20:45 Brechin City FC - Dundee United 2:6 (0:3)
10.10.2020 16:00 Dundee United - Peterhead FC 0:1 (0:0)
16:00 St. Johnstone FC - Brechin City FC 7:0 (2:0)
13.10.2020 20:45 Dundee United - Kelty Hearts 1:0 (1:0)
20:45 Peterhead FC - Brechin City FC 3:1 (3:0)
10.11.2020 20:45 Kelty Hearts - Peterhead FC 3:5 (0:0, 1:1) d.p.
20:45 St. Johnstone FC - Dundee United 3:4 (0:0, 0:0) d.p.
14.11.2020 16:00 Brechin City FC - Kelty Hearts 0:2 (0:0)
16:00 Peterhead FC - St. Johnstone FC 1:3 (0:0)
Groep D
06.10.2020 20:45 Stirling Albion FC - Arbroath FC 1:2 (0:2)
07.10.2020 20:45 Montrose FC - Ross County FC 4:5 (0:2, 3:3) d.p.
10.10.2020 16:00 Arbroath FC - Montrose FC 3:1 (2:1)
16:00 Elgin City - Stirling Albion FC 2:0 (0:0)
13.10.2020 20:45 Montrose FC - Elgin City 0:2 (0:2)
20:45 Ross County FC - Arbroath FC 2:1 (0:0)
10.11.2020 20:45 Elgin City - Ross County FC 1:4 (0:2)
20:45 Stirling Albion FC - Montrose FC 2:1 (2:1)
14.11.2020 16:00 Arbroath FC - Elgin City 3:0 (2:0)
16:00 Ross County FC - Stirling Albion FC 3:0 (1:0)
Groep E
06.10.2020 20:45 Dumbarton FC - Dunfermline Athletic 0:1 (0:1)
20:45 Falkirk FC - Kilmarnock FC 3:0 Toeg.
09.10.2020 20:45 Dunfermline Athletic - Falkirk FC 2:0 (0:0)
10.10.2020 16:00 Clyde FC - Dumbarton FC 3:2 (3:1)
13.10.2020 20:45 Falkirk FC - Clyde FC 2:1 (1:1)
20:45 Kilmarnock FC - Dunfermline Athletic 0:3 (0:0)
10.11.2020 20:45 Clyde FC - Kilmarnock FC 0:2 (0:1)
20:45 Dumbarton FC - Falkirk FC 0:4 (0:1)
14.11.2020 16:00 Dunfermline Athletic - Clyde FC 3:2 (0:1)
16:00 Kilmarnock FC - Dumbarton FC 2:0 (2:0)
Groep F
06.10.2020 20:45 Albion Rovers - Ayr United 2:5 (2:3)
20:45 Annan Athletic - Hamilton Academical 3:1 (3:0)
10.10.2020 16:00 Annan Athletic - Stranraer FC 4:5 (0:1, 1:1) d.p.
16:00 Hamilton Academical - Ayr United 2:1 (2:0)
13.10.2020 20:30 Stranraer FC - Albion Rovers 14:15 (1:2, 2:2) d.p.
20:45 Ayr United - Annan Athletic 1:0 (1:0)
10.11.2020 20:45 Albion Rovers - Annan Athletic 1:5 (0:4)
11.11.2020 20:30 Stranraer FC - Hamilton Academical 2:1 (1:0)
14.11.2020 16:00 Ayr United - Stranraer FC 6:5 (0:1, 1:1) d.p.
16:00 Hamilton Academical - Albion Rovers 3:0 Toeg.
Groep G
06.10.2020 20:45 Greenock Morton FC - Queen Of The South 2:4 (1:0, 2:2) d.p.
07.10.2020 20:45 St. Mirren FC - Partick Thistle 4:1 (1:0)
10.10.2020 16:00 Partick Thistle - Queen’s Park FC 2:0 (0:0)
16:00 Queen Of The South - St. Mirren FC 2:4 (2:0, 2:2) d.p.
13.10.2020 20:45 Greenock Morton FC - Queen’s Park FC 1:0 (0:0)
20:45 Queen Of The South - Partick Thistle 2:3 (0:0, 0:0, 0:0) d.p.
10.11.2020 20:45 Queen’s Park FC - Queen Of The South 1:3 (1:2)
11.11.2020 20:45 St. Mirren FC - Greenock Morton FC 6:5 (1:0, 1:1) d.p.
14.11.2020 16:00 Partick Thistle - Greenock Morton FC 4:2 (0:0, 0:0) d.p.
16:00 Queen’s Park FC - St. Mirren FC 0:1 (0:0)
Groep H
06.10.2020 20:45 Edinburgh City FC - Livingston FC 1:5 (0:3)
07.10.2020 20:45 Airdrieonians FC - Alloa Athletic 0:2 (0:1)
10.10.2020 16:00 Edinburgh City FC - Stenhousemuir FC 2:4 (1:1, 2:2) d.p.
16:00 Livingston FC - Alloa Athletic 2:1 (0:1)
13.10.2020 20:30 Stenhousemuir FC - Airdrieonians FC 0:2 (0:0)
20:45 Alloa Athletic - Edinburgh City FC 2:1 (1:0)
10.11.2020 20:30 Stenhousemuir FC - Livingston FC 0:4 (0:3)
11.11.2020 20:45 Airdrieonians FC - Edinburgh City FC 0:1 (0:1)
14.11.2020 16:00 Alloa Athletic - Stenhousemuir FC 4:2 (0:2)
16:00 Livingston FC - Airdrieonians FC 4:1 (0:0)
Achtste finale
28.11.2020 16:00 Livingston FC - Ayr United 4:0 (4:0)
16:00 Hibernian FC - Dundee FC 1:0 (1:0)
16:00 Arbroath FC - Dunfermline Athletic 1:3 (0:2)
16:00 Motherwell FC - St. Johnstone FC 1:2 (0:0)
16:00 Alloa Athletic - Heart of Midlothian 1:0 (0:0, 0:0) n.v.
18:15 St. Mirren FC - Aberdeen FC 2:1 (1:1)
29.11.2020 15:00 Celtic FC - Ross County FC 0:2 (0:1)
18:00 Falkirk FC - Rangers FC 0:4 (0:3)
Kwartfinale
15.12.2020 20:45 Dunfermline Athletic - St. Johnstone FC 3:4 (0:0, 0:0, 1:1) d.p.
21:00 Alloa Athletic - Hibernian FC 1:2 (1:0)
16.12.2020 20:45 Livingston FC - Ross County FC 2:0 (2:0)
21:00 St. Mirren FC - Rangers FC 3:2 (1:1)
Halve Finale
23.01.2021 18:30 St. Johnstone FC - Hibernian FC 3:0 (1:0)
24.01.2021 17:00 Livingston FC - St. Mirren FC 1:0 (1:0)
Finale
28.02.2021 St. Johnstone FC - Livingston FC -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner