. .
FIFA > Vriendschappelijke duels 2018 > Kalenderweek FIFA >    Vriendschappelijke duels 2018 > Kalenderweek
11:00 Borussia Dortmund - FC Zürich 4:3 (2:2)
19:00 UNA - FC Eindhoven 0:3 (0:2)
19:00 Jong PSV - Jong NAC Breda 1:3 (0:2)
19:30 MVV Maastricht - Spouwen-Mopertingen 2:0 (2:0)
19:30 SSC Napoli - Borussia Dortmund 3:1 (2:0)
20:30 Liverpool FC - Torino FC 3:1 (2:1)
20:45 Crystal Palace - Kingstonian FC 0:0
21:00 Chelsea FC - Olympique Lyon 5:4 (0:0, 0:0) d.p.
FIFA > U19 Vriendschappelijk 2018 > Augustus FIFA >   U19 Vriendschappelijk 2018 > Augustus
18:00 Roemenië - Israël 2:1 (2:1)
FIFA > U18 Vriendschappelijk 2018 > Augustus FIFA >   U18 Vriendschappelijk 2018 > Augustus
18:00 Italië - Slovenië 2:1
FIFA > U17 Vriendschappelijk 2018 > Augustus FIFA >   U17 Vriendschappelijk 2018 > Augustus
13:00 Denemarken - Noord-Ierland 1:0
13:00 IJsland - China 3:0
16:00 Zweden - Finland 1:4
17:00 Costa Rica - Verenigde Staten 2:2
17:00 Congo - Congo DR 0:0 (0:0)
19:00 Noorwegen - Faroer Eilanden 2:0
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2018 > Augustus FIFA >   U16 Vriendschappelijk 2018 > Augustus
10:00 Laos - Maleisië 0:1 (0:1)
13:30 Singapore - Brunei 5:0 (0:0)
16:00 India - Jemen 3:0 (1:0)
UEFA > CL-kwalificaties 2018/2019 > 3e Ronde UEFA >    CL-kwalificaties 2018/2019 > 3e Ronde
16:00 FK Astana - Dinamo Zagreb 0:2 (0:1)
19:00 Qarabağ FK - BATE Borisov 0:1 (0:1)
19:15 Malmö FF - MOL Vidi FC 1:1 (0:0)
19:30 Slavia Praag - Dinamo Kiev 1:1 (0:0)
20:00 Standard Luik - AFC Ajax 2:2 (0:2)
20:30 Rode Ster Belgrado - Spartak Trnava 1:1 (1:1)
21:00 SL Benfica - Fenerbahçe 1:0 (0:0)
UEFA > EL-kwalificaties 2018/2019 > 3e Ronde UEFA >    EL-kwalificaties 2018/2019 > 3e Ronde
18:00 Pyunik FC - Maccabi Tel Aviv 0:0 (0:0)
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 1 UEFA >   Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 1
15:00 AFC Ajax - Wexford Youths WFC 4:1 (0:0)
20:30 Þór/KA - Linfield FC 2:0 (1:0)
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 2 UEFA >   Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 2
14:00 FK Minsk - Olimpija Ljubljana 6:0 (3:0)
18:15 Barcelona FA - Slovan Bratislava 2:0 (2:0)
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 3 UEFA >   Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 3
13:30 Glasgow City FC - RSC Anderlecht 1:2 (0:1)
17:00 Górnik Łęczna - FC Martve 12:0 (4:0)
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 4 UEFA >   Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 4
18:00 Slavia Praag - Ataşehir Belediyesi Spor 7:2 (4:1)
18:00 MTK Hungaria - KFF Mitrovica 6:1 (2:0)
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 5 UEFA >   Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 5
17:00 ŽFK Spartak - Maccabi Kiryat Gat 1:0 (1:0)
17:00 FC Basel 1893 - ŽFK Breznica 4:0 (1:0)
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 6 UEFA >   Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 6
10:00 Olimpia Cluj - Cardiff Metropolitan 3:2 (0:1)
16:00 WFC Zhytlobud-1 Kharkiv - Birkirkara FC 8:0 (5:0)
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 7 UEFA >   Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 7
11:00 BIIK Kazygurt - Elpides Karditsas 2:1 (1:1)
17:00 USC Landhaus/Austria - Rīgas FS 2:1 (1:0)
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 8 UEFA >   Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 8
11:00 Pärnu JK - Agarista-ȘS Anenii Noi 2:0 (0:0)
17:00 SFK 2000 Sarajevo - FK Vllaznia 5:0 (2:0)
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 9 UEFA >   Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 9
13:00 NSA Sofia - EB/Streymur/Skála ÍF 3:0 (2:0)
17:00 Gintra Universitetas - FC Honka 1:1 (0:1)
UEFA > Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 10 UEFA >   Vrouwen Champions League Qual. 2018/2019 > Groep 10
16:00 Avaldsnes IL - Sporting CP 3:2 (1:1)
20:15 ŽNK Osijek - ŽFK Dragon 2014 13:0 (5:0)
OFC > U19 Championship 2018 Tahiti > Groep B OFC >   U19 Championship 2018 Tahiti > Groep B
03:00 Nieuw Caledonië - Solomon Eilanden 2:3 (1:1)
06:00 Vanuatu - Fiji 1:3 (0:1)
Australië > FFA Cup 2018 > 1e Ronde  Australië >   FFA Cup 2018 > 1e Ronde
11:30 Brisbane Roar - Melbourne City FC 0:1 (0:0, 0:0) n.v.
11:30 Northcote City FC - Devonport City 1:3 (0:2)
11:30 Gold Coast Knights - Newcastle United Jets 0:1 (0:1)
11:30 Bentleigh Greens - Wellington Phoenix 1:0 (1:0)
12:30 Perth Glory - Melbourne Victory 0:1 (0:1)
12:30 Hellenic Athletic - Western Sydney Wanderers 3:4 (1:2)
Australië > NPL Northern NSW 2018  Australië >   NPL Northern NSW 2018 >
11:00 Newcastle United Jets (Y) - Broadmeadow Magic 1:5 (1:2)
België > Reserve Pro League 2018/2019  België >   Reserve Pro League 2018/2019 >
19:30 KRC Genk II - KV Kortrijk II 2:0
Brazilië > Série A 2018  Brazilië >   Série A 2018 >
01:00 Atlético Mineiro - Internacional 0:1 (0:0)
Colombia > Primera A 2018 Clausura  Colombia >   Primera A 2018 Clausura >
02:45 Jaguares de Córdoba - Leones FC 2:0 (1:0)
Denemarken > DBU Pokalen 2018/2019 > 1e Ronde  Denemarken >   DBU Pokalen 2018/2019 > 1e Ronde
18:00 Nørre Aaby IK - Tarup-Paarup IF 0:6
18:00 Fuglebakken KFUM - Kjellerup IF 1:4
18:00 Fjordager IF - Middelfart Fodbold 1:5
18:00 Skjold Birkerød - B.93 København 2:3 n.v.
18:00 Tjørring IF - IF Lyseng 0:1
18:00 Egen UI - FC Skanderborg 2:1
18:00 Herning KFUM - Silkeborg KFUM 0:5
18:00 OKS - BK Marienlyst 2:4
18:00 Døllefjelde Musse - B 1908 Amager 2:7
18:00 Herlev IF - Brønshøj BK 5:1
18:00 Agerbæk/Starup - Næsby BK 1:2
18:00 Hørsholm-Usserød IK - AB Tårnby 5:0
18:00 Vordingborg IK - Tårnby FF 2:3
18:00 LSF - Stenlöse BK 3:1 n.v.
18:30 VSK Aarhus - Jammerbugt FC 0:3
18:30 Otterup B&IK - Hedensted IF 1:3
19:00 Nørresundby BK - Viby IF 1:3
19:00 IF Føroyar - Hillerød GI 0:6
Duitsland > 3. Liga 2018/2019  Duitsland >   3. Liga 2018/2019 >
19:00 Eintracht Braunschweig - FSV Zwickau 1:1 (0:1)
19:00 VfR Aalen - Würzburger Kickers 3:2 (3:1)
19:00 1. FC Kaiserslautern - Preußen Münster 1:2 (0:0)
19:00 FC Carl Zeiss Jena - Hallescher FC 0:3 (0:3)
19:00 Fortuna Köln - Karlsruher SC 0:1 (0:0)
Duitsland > Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2018/2019 >
19:00 1. FC Lok Leipzig - Bischofswerdaer FV 1:2 (0:0)
19:00 Germania Halberstadt - Rot-Weiß Erfurt 0:1 (0:1)
Duitsland > Regionalliga Südwest 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2018/2019 >
18:30 FK Pirmasens - SSV Ulm 1846 2:2 (2:1)
19:00 VfB Stuttgart II - 1. FC Saarbrücken 0:3 (0:3)
19:00 Waldhof Mannheim - Hessen Dreieich 4:2 (1:1)
19:00 TSV Steinbach Haiger - FSV Frankfurt 2:1 (1:0)
19:00 FC 08 Homburg - SV 07 Elversberg 3:0 (0:0)
19:00 Wormatia Worms - FC Astoria Walldorf 1:3 (1:2)
19:30 Kickers Offenbach - 1. FSV Mainz 05 II 0:1 (0:1)
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019 >
19:00 Hassia Bingen - FSV Jägersburg 1:3 (0:2)
19:00 Eintracht Trier - FV 07 Diefflen 1:0 (1:0)
19:00 TuS Mechtersheim - TSV Schott Mainz 3:1 (1:0)
19:00 FC Karbach - TSG Pfeddersheim 3:1 (2:0)
19:00 SV Röchling Völklingen - TSV Emmelshausen 4:0 (1:0)
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2018/2019 >
19:00 TSV Kropp - TSB Flensburg 0:4 (0:2)
Ecuador > Campeonato 2018 Segunda Etapa  Ecuador >   Campeonato 2018 Segunda Etapa >
02:15 Macará - Deportivo Cuenca 2:1 (0:0)
Egypte > Premiership 2018/2019  Egypte >   Premiership 2018/2019 >
20:00 Al-Masry Club - Al-Ahly 0:2 (0:1)
Engeland > Championship 2018/2019  Engeland >   Championship 2018/2019 >
20:45 Nottingham Forest - West Bromwich Albion 1:1 (0:0)
20:45 Middlesbrough FC - Sheffield United 3:0 (3:0)
Engeland > National League 2018/2019  Engeland >   National League 2018/2019 >
20:45 Barnet FC - Braintree Town 1:1 (0:1)
20:45 Bromley FC - Dover Athletic 2:2 (1:1)
20:45 Chesterfield FC - Aldershot Town 3:0 (2:0)
20:45 Dagenham & Redbridge - Maidstone United 1:2 (0:1)
20:45 Halifax Town - Barrow AFC 2:0 (1:0)
20:45 Gateshead FC - Salford City 2:1 (1:1)
20:45 Hartlepool United - Harrogate Town 2:2 (0:0)
20:45 Havant & Waterlooville - Boreham Wood 0:0 (0:0)
20:45 Leyton Orient - Ebbsfleet United 1:1 (1:0)
20:45 Solihull Moors - Maidenhead United 1:0 (1:0)
20:45 Sutton United - Eastleigh FC 1:0 (1:0)
20:45 Wrexham AFC - AFC Fylde 0:0 (0:0)
IJsland > Úrvalsdeild 2018  IJsland >   Úrvalsdeild 2018 >
21:15 Breiðablik - KR Reykjavík 1:0 (0:0)
Israël > Toto Cup Al 2018/2019 > Groep A  Israël >   Toto Cup Al 2018/2019 > Groep A
18:00 Ironi Kiryat Shmona - Bnei Sachnin FC 0:1
20:00 Hapoel Hadera FC - Maccabi Haifa 0:4
Italië > Coppa Italia 2018/2019 > 2e Ronde  Italië >   Coppa Italia 2018/2019 > 2e Ronde
20:30 US Lecce - AC FeralpiSalò 1:0 (0:0, 0:0) n.v.
Litouwen > A Lyga 2018  Litouwen >   A Lyga 2018 >
17:00 FK Palanga - Kauno Žalgiris 0:1 (0:1)
Litouwen > Cup 2018 > Achtste finale  Litouwen >   Cup 2018 > Achtste finale
19:00 FK Atlantas - FC Stumbras 1:3
Mexico > Vrouwen Liga MX Feminil 2018/2019 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Feminil 2018/2019 Apertura >
01:00 Deportivo Toluca - Cruz Azul 5:0
02:00 CF Pachuca - Pumas UNAM 1:0
04:00 Santos Laguna - UANL Tigres 1:4
04:00 CF Monterrey - Deportivo Guadalajara 0:0
Noorwegen > 1. Divisjon 2018  Noorwegen >   1. Divisjon 2018 >
19:00 Kongsvinger IL - Sandnes Ulf 6:0 (3:0)
Polen > Puchar Polski 2018/2019 > Voorronde  Polen >   Puchar Polski 2018/2019 > Voorronde
17:30 Znicz Pruszkow - Wisła Puławy 1:2
Singapore > Premier League 2018  Singapore >   Premier League 2018 >
14:15 Brunei DPMM FC - Albirex Niigata (S) 1:3 (1:1)
Slowakije > Slovensky Pohar 2018/2019 > 3e Ronde  Slowakije >   Slovensky Pohar 2018/2019 > 3e Ronde
17:00 MFK Sobrance - Partizán Bardejov 0:5
17:00 MŠK Tesla Stropkov - MFK Ružomberok 1:3
17:00 FTC Fiľakovo - Dukla Banská Bystrica 3:0
17:00 ŠK Vinica - Zlate Moravce 0:6
17:30 PŠC Pezinok - MFK Skalica 1:5
18:00 FK Tatran Turzovka - Oravské Veselé 1:3
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2018/2019  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2018/2019 >
19:30 Polokwane City FC - Mamelodi Sundowns 0:2 (0:1)
19:30 Kaizer Chiefs - BidVest Wits 1:3 (1:2)
Zweden > Superettan 2018  Zweden >   Superettan 2018 >
19:00 Falkenbergs FF - Örgryte IS 1:1 (1:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner