. .
FIFA > Vriendschappelijke duels 2018 > Kalenderweek FIFA >    Vriendschappelijke duels 2018 > Kalenderweek
Southport FC - Accrington Stanley 1:1
11:30 Oakleigh Cannons - Melbourne Victory 2:4 (1:2)
15:30 Kerala Blasters - Melbourne City FC 0:6 (0:2)
18:00 Amiens SC - AFC Tubize 3:2 (1:2)
18:30 ZFC Meuselwitz - RB Leipzig 2:2 (0:2)
18:30 FC Lausanne-Sport - Valencia CF 0:0 (0:0)
18:30 FSV Budissa Bautzen - Erzgebirge Aue 0:2 (0:1)
19:00 Heracles Almelo - FC Volendam 5:2 (3:0)
19:00 Wuppertaler SV - Bayer Leverkusen 0:2 (0:0)
19:00 De Graafschap - FC Groningen 1:3 (0:2)
19:00 SC Cambuur - Jong Vitesse 0:0 (0:0)
19:00 NEC Nijmegen - Kayserispor 2:1 (0:0)
19:00 SD Eibar - Swansea City 2:1 (1:0)
19:00 KRC Harelbeke - KV Kortrijk 0:5
19:00 PSV - Olympiakos 4:0 (0:0)
19:00 Wolfsberger AC - Udinese Calcio 0:2
19:30 Koninklijke HFC - Jong AZ Alkmaar 1:3 (0:1)
20:00 GVVV - FC Den Bosch 3:3 (1:2)
20:30 Solihull Moors - Burton Albion 3:2 (1:0)
20:30 Rochdale AFC - Middlesbrough FC 3:2 (0:1)
20:30 Mansfield Town - Sheffield Wednesday 2:1 (1:0)
20:30 Barnsley FC - West Bromwich Albion 2:3 (2:1)
20:30 Sheffield United - Inter 1:1 (1:1)
20:45 Stevenage FC - Crystal Palace 1:2 (1:1)
20:45 Hull City - Newcastle United 2:2 (1:1)
20:45 Charlton Athletic - Brighton & Hove Albion 1:1 (0:0)
20:45 Milton Keynes Dons - Ipswich Town 0:1 (0:0)
20:45 Guiseley AFC - Bolton Wanderers 3:1 (2:0)
20:45 Oxford United - Leeds United 4:3 (3:0)
20:45 Colchester United - Millwall FC 2:1 (2:0)
20:45 Ebbsfleet United - Cambridge United 2:2 (0:2)
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2018 > Juli FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2018 > Juli
02:00 Jamaica - Colombia 2:1
23:00 Trinidad & Tobago - Haiti 3:0
FIFA > U21 Vriendschappelijk 2018 > Juli FIFA >   U21 Vriendschappelijk 2018 > Juli
02:00 Mexico - El Salvador 0:1
23:00 Costa Rica - Honduras 1:2
FIFA > U17 Vriendschappelijk 2018 > Juli FIFA >   U17 Vriendschappelijk 2018 > Juli
10:00 Namibië - Botswana 2:0 (1:0)
10:00 Mauritius - Seychelles 6:1 (0:0)
13:00 Lesotho - Mozambique 1:2 (0:2)
13:00 Zuid-Afrika - Zambia 2:1 (1:1)
UEFA > CL-kwalificaties 2018/2019 > 2e Ronde UEFA >    CL-kwalificaties 2018/2019 > 2e Ronde
16:00 FK Astana - FC Midtjylland 2:1 (1:0)
18:00 CFR Cluj - Malmö FF 0:1 (0:1)
19:30 PAOK Saloniki - FC Basel 2:1 (1:0)
20:00 Dinamo Zagreb - Hapoel Be'er Sheva 5:0 (2:0)
20:15 KF Shkëndija 79 - FC Sheriff 1:0 (1:0)
20:30 Rode Ster Belgrado - FK Sūduva 3:0 (2:0)
21:00 Legia Warschau - Spartak Trnava 0:2 (0:1)
UEFA > U19 (V) EURO 2018 Schweiz > Groep A UEFA >   U19 (V) EURO 2018 Schweiz > Groep A
18:15 Noorwegen - Zwitserland 1:3 (0:1)
18:15 Frankrijk - Spanje 1:2 (0:0)
UEFA > U19 (V) EURO 2018 Schweiz > Groep B UEFA >   U19 (V) EURO 2018 Schweiz > Groep B
18:15 Denemarken - Nederland 3:1 (2:1)
18:15 Italië - Duitsland 0:2 (0:1)
Argentinië > Copa Argentina 2018 > 1e Ronde  Argentinië >   Copa Argentina 2018 > 1e Ronde
02:10 Godoy Cruz - Defensores Unidos de Zárate 2:4 (0:1, 1:1) d.p.
22:10 Atlético Rafaela - Defensores de Belgrano 4:1 (2:1)
Australië > NPL Northern NSW 2018  Australië >   NPL Northern NSW 2018 >
11:00 Lambton Jaffas - Newcastle United Jets (Y) 3:0 (1:0)
Brazilië > Série A 2018  Brazilië >   Série A 2018 >
01:00 Internacional - Ceará SC 1:0 (0:0)
Brazilië > Série B 2018  Brazilië >   Série B 2018 >
01:00 Atlético Goianiense - CSA 2:2 (1:2)
China > Cup 2018 > Kwartfinale  China >   Cup 2018 > Kwartfinale
13:35 Sichuan Jiuniu - Dalian Yifang FC 0:2 (0:1)
Denemarken > Reserveligaen 2018/2019 Efterår  Denemarken >   Reserveligaen 2018/2019 Efterår >
14:00 Hobro IK II - Vendsyssel FF II 1:2
Duitsland > Regionalliga Bayern 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2018/2019 >
18:30 1. FC Nürnberg II - TSV Buchbach 1:0 (1:0)
18:30 SpVgg Greuther Fürth II - SV Schalding-Heining 1:2 (0:1)
18:30 VfB Eichstätt - FC Pipinsried 4:0 (2:0)
19:00 1. FC Schweinfurt 05 - SpVgg Oberfranken Bayreuth 4:0 (2:0)
19:00 SV Heimstetten - VfR Garching 3:4 (1:1)
19:00 FC Memmingen - Viktoria Aschaffenburg 2:2 (0:2)
19:00 Wacker Burghausen - FV Illertissen 2:0 (2:0)
19:00 TSV 1860 Rosenheim - FC Augsburg II 1:1 (0:1)
Ecuador > Serie A 2018 Segunda Etapa  Ecuador >   Serie A 2018 Segunda Etapa >
02:15 Universidad Catolica - Guayaquil City 0:0 (0:0)
Estland > Eesti Karikas 2018/2019 > 2e Ronde  Estland >   Eesti Karikas 2018/2019 > 2e Ronde
18:45 JK Piraaja Tallinn - FC Helios II 7:0 (4:0)
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2018/2019 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2018/2019 Apertura >
00:00 Veracruz - Club Tijuana 1:1
02:00 CF Pachuca - Puebla FC 2:1
03:00 CF América - Deportivo Toluca 2:1
04:00 Santos Laguna - Monarcas Morelia 1:1
Oezbekistan > Super League 2018  Oezbekistan >   Super League 2018 >
16:00 So’g’diyona Jizzax - Lokomotiv Tashkent 0:0 (0:0)
17:00 Neftchi Farg'ona - Qizilqum Zarafshon 0:1 (0:0)
18:00 Bunyodkor PFK - Navbahor Namangan 2:1 (1:1)
Paraguay > Primera División 2018 Clausura  Paraguay >   Primera División 2018 Clausura >
01:00 Deportivo Capiatá - Libertad 1:1 (1:0)
Peru > Primera División 2018 Apertura  Peru >   Primera División 2018 Apertura >
20:15 Universidad San Martín - Sport Rosario 0:1 (0:0)
Schotland > League Cup 2018/2019 > Groep A  Schotland >   League Cup 2018/2019 > Groep A
20:45 Elgin City - Alloa Athletic 0:3 (0:2)
Schotland > League Cup 2018/2019 > Groep B  Schotland >   League Cup 2018/2019 > Groep B
20:45 St. Johnstone FC - Falkirk FC 1:0 (1:0)
Schotland > League Cup 2018/2019 > Groep C  Schotland >   League Cup 2018/2019 > Groep C
20:45 Heart of Midlothian - Cowdenbeath FC 5:0 (0:0)
20:45 Inverness CT - Raith Rovers 2:1 (0:0)
Schotland > League Cup 2018/2019 > Groep E  Schotland >   League Cup 2018/2019 > Groep E
20:45 Ayr United - Stenhousemuir FC 5:0 (3:0)
20:45 Albion Rovers - Partick Thistle 0:2 (0:0)
Schotland > League Cup 2018/2019 > Groep F  Schotland >   League Cup 2018/2019 > Groep F
20:45 Airdrieonians - Annan Athletic 4:1 (1:0)
20:45 Berwick Rangers - Hamilton Academical 0:4 (0:2)
Schotland > League Cup 2018/2019 > Groep G  Schotland >   League Cup 2018/2019 > Groep G
20:45 Motherwell FC - Queen Of The South 2:0 (2:0)
20:45 Stranraer FC - Clyde FC 1:3 (0:3)
Schotland > League Cup 2018/2019 > Groep H  Schotland >   League Cup 2018/2019 > Groep H
20:45 Queen's Park FC - St. Mirren FC 4:5 (0:0, 0:0) d.p.
20:45 Spartans FC - Kilmarnock FC 0:3 (0:0)
Wit-Rusland > Kubok 2018/2019 > 3e Ronde  Wit-Rusland >   Kubok 2018/2019 > 3e Ronde
16:30 FK Orsha - FK Vitebsk 0:4 (0:1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner