. .
UEFA > Champions League 2018/2019 > Groep E UEFA >    Champions League 2018/2019 > Groep E
21:00 SL Benfica - AFC Ajax -:-
21:00 Bayern München - AEK Athene -:-
UEFA > Champions League 2018/2019 > Groep F UEFA >    Champions League 2018/2019 > Groep F
21:00 Manchester City - Shakhtar Donetsk -:-
21:00 Olympique Lyon - 1899 Hoffenheim -:-
UEFA > Champions League 2018/2019 > Groep G UEFA >    Champions League 2018/2019 > Groep G
18:55 CSKA Moskou - AS Roma -:-
21:00 Viktoria Plzeň - Real Madrid -:-
UEFA > Champions League 2018/2019 > Groep H UEFA >    Champions League 2018/2019 > Groep H
18:55 Valencia CF - BSC Young Boys -:-
21:00 Juventus - Manchester United -:-
UEFA > A-jun Youth League 2018/2019 > Groep E UEFA >   A-jun Youth League 2018/2019 > Groep E
14:00 Bayern München - AEK Athen -:-
16:00 SL Benfica - AFC Ajax -:-
UEFA > A-jun Youth League 2018/2019 > Groep F UEFA >   A-jun Youth League 2018/2019 > Groep F
14:00 Manchester City - Shakhtar Donetsk -:-
14:00 Olympique Lyon - 1899 Hoffenheim -:-
UEFA > A-jun Youth League 2018/2019 > Groep G UEFA >   A-jun Youth League 2018/2019 > Groep G
12:00 CSKA Moskva - AS Roma -:-
13:00 Viktoria Plzeň - Real Madrid -:-
UEFA > A-jun Youth League 2018/2019 > Groep H UEFA >   A-jun Youth League 2018/2019 > Groep H
12:00 Valencia CF - BSC Young Boys -:-
16:00 Juventus - Manchester United -:-
UEFA > A-jun Youth League 2018/2019 > 2e Ronde UEFA >   A-jun Youth League 2018/2019 > 2e Ronde
N.N. - N.N. -:-
CONMEBOL > Copa Libertadores 2018 > Finale CONMEBOL >    Copa Libertadores 2018 > Finale
Grêmio / River Plate - Boca / Palmeiras -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2018/2019  Albanië >   Kategoria Superiore 2018/2019 >
KS Flamurtari Vlorë - Luftëtari Gjirokastër -:-
KS Kamza - KF Teuta Durrës -:-
KS Kastrioti - FK Partizani -:-
KF Laçi - KF Skënderbeu -:-
KF Tiranë - FK Kukësi -:-
Argentinië > Primera División 2018/2019  Argentinië >   Primera División 2018/2019 >
Independiente - San Martín de Tucumán -:-
Armenie > Cup 2018/2019 > Kwartfinale  Armenie >   Cup 2018/2019 > Kwartfinale
11:00 FC Alashkert - Artsakh FC -:-
15:00 Gandzasar FC - FC Ararat-Armenia -:-
België > U16 Elite U16 2018/2019  België >  U16 Elite U16 2018/2019 >
16:00 Sporting Charleroi - RSC Anderlecht -:-
Bolivia > Liga Profesional 2018 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2018 Clausura >
Guabirá - Real Potosí -:-
Jorge Wilstermann - Oriente Petrolero -:-
The Strongest - Royal Pari -:-
Blooming - Bolívar -:-
Nacional Potosí - Aurora -:-
Sport Boys Warnes - Universitario de Sucre -:-
San José - Destroyers -:-
Brazilië > Série B 2018  Brazilië >   Série B 2018 >
00:30 Figueirense - Guarani FC -:-
00:30 Fortaleza - CSA -:-
00:30 CR Brasil - Juventude RS -:-
00:30 Paysandu SC - Oeste FC -:-
China > Super League 2018  China >   Super League 2018 >
12:35 Shanghai SIPG - Beijing Renhe FC -:-
12:35 Tianjin Teda - Dalian Yifang FC -:-
12:35 Chongqing Lifan - Guangzhou Evergrande -:-
12:35 Henan Jianye - Guizhou Hengfeng -:-
12:35 Guangzhou R&F - Hebei China Fortune FC -:-
12:35 Shandong Luneng - Jiāngsū Sūníng -:-
12:35 Changchun Yatai - Tianjin Quanjian FC -:-
12:35 Beijing Guoan - Shanghai Shenhua -:-
Costa Rica > Primera División 2018/2019 Apertura  Costa Rica >   Primera División 2018/2019 Apertura >
Limón FC - Guadalupe -:-
AD San Carlos - CS Herediano -:-
Municipal Grecia - Deportivo Saprissa -:-
CS Cartaginés - Santos de Guápiles -:-
Municipal Pérez Zeledón - AD Carmelita -:-
LD Alajuelense - Universidad de Costa Rica -:-
Denemarken > DBU Pokalen 2018/2019 > Achtste finale  Denemarken >   DBU Pokalen 2018/2019 > Achtste finale
19:00 SønderjyskE - Esbjerg fB -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2018/2019  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2018/2019 >
13:00 Brøndby IF - Aarhus GF -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2018/2019  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2018/2019 >
15:30 Brøndby IF - Aarhus GF -:-
Egypte > Premiership 2018/2019  Egypte >   Premiership 2018/2019 >
13:45 Ismaily - Wadi Degla FC -:-
16:00 Al-Masry Club - Pyramids FC -:-
19:00 ENPPI - Al-Ahly -:-
El Salvador > Primera División 2018/2019 Apertura  El Salvador >   Primera División 2018/2019 Apertura >
Luis Angel Firpo - Municipal Limeño -:-
CD FAS - Santa Tecla FC -:-
Sonsonate FC - Jocoro FC -:-
CD Chalatenango - CD Audaz -:-
Pasaquina FC - AD Isidro Metapan -:-
CD Águila - Alianza FC -:-
Guatemala > Liga Nacional 2018/2019 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2018/2019 Apertura >
20:00 Siquinalá FC - Deportivo Malacateco -:-
20:30 CSD Municipal - Sanarate -:-
23:30 Antigua GFC - Comunicaciones -:-
Italië > Serie C Girone A 2018/2019  Italië >   Serie C Girone A 2018/2019 >
20:30 Novara Calcio - Albissola -:-
20:30 Robur Siena - AC Pisa -:-
20:30 US Arezzo - Pro Vercelli -:-
Italië > Serie C Girone B 2018/2019  Italië >   Serie C Girone B 2018/2019 >
20:30 Alma Juventus Fano - Ternana Calcio -:-
Jamaica > National Premier League 2018/2019  Jamaica >   National Premier League 2018/2019 >
21:00 Dunbeholden FC - Arnett Gardens -:-
21:00 Montego Bay United FC - UWI Pelicans -:-
21:00 Mount Pleasant Academy - Reno FC -:-
21:00 Tivoli Gardens - Humble Lions -:-
Kosovo > Superliga 2018/2019  Kosovo >   Superliga 2018/2019 >
14:45 KEK-u Kastriot - KF Ferizaj -:-
14:45 KF Feronikeli - Prishtina KF -:-
Liechtenstein > FL 1 Cup 2018/2019 > Kwartfinale  Liechtenstein >   FL 1 Cup 2018/2019 > Kwartfinale
20:00 FC Balzers - FC Vaduz -:-
Macedonië > Kup na Makedonija 2018/2019 > Kwartfinale  Macedonië >   Kup na Makedonija 2018/2019 > Kwartfinale
KF Shkëndija 79 - FK Pobeda -:-
Sileks Kratovo - FK Belasica -:-
Akademija Pandev - KF Korabi -:-
Makedonija GP - FK Rabotnički -:-
Peru > Primera División 2018 Clausura  Peru >   Primera División 2018 Clausura >
21:00 Sport Huancayo - Sporting Cristal -:-
21:00 Universitario de Deportes - Deportivo Municipal -:-
21:00 Ayacucho FC - Alianza Lima -:-
21:00 Deportivo Binacional - Sport Boys -:-
21:00 Universidad San Martín - Real Garcilaso -:-
21:00 CD Unión Comercio - Sport Rosario -:-
21:00 Academia Cantolao - Comerciantes Unidos -:-
21:00 Universidad Técnica - FBC Melgar -:-
San Marino > Coppa Titano 2018/2019 > 1e Ronde  San Marino >   Coppa Titano 2018/2019 > 1e Ronde
20:45 SP Tre Fiori - FC Fiorentino -:-
20:45 AC Juvenes/Dogana - SP Tre Penne -:-
20:45 SP Cailungo - SS Virtus -:-
20:45 SS Folgore/Falciano - FC Domagnano -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2018/2019  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2018/2019 >
19:30 Mamelodi Sundowns - Free State Stars -:-
19:30 Kaizer Chiefs - Black Leopards -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner