. .
UEFA > Vrouwen Champions League 2018/2019 > Achtste finale UEFA >   Vrouwen Champions League 2018/2019 > Achtste finale
18:00 Brøndby IF - LSK Kvinner -:-
19:00 Bayern München - FC Zürich Frauen -:-
19:00 Olympique Lyon - AFC Ajax -:-
19:30 ACF Fiorentina - Chelsea LFC -:-
20:00 Atlético Madrid - VfL Wolfsburg -:-
20:00 Paris Saint-Germain - Linköpings FC -:-
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 7 UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 7
13:00 Polen - Frankrijk -:-
13:00 Luxemburg - Finland -:-
UEFA > U17 EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 12 UEFA >   U17 EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep 12
12:00 Griekenland - België -:-
12:00 Moldavië - Letland -:-
UEFA > U23 Premier League International Cup 2018/2019 > Groep F UEFA >   U23 Premier League International Cup 2018/2019 > Groep F
20:00 Derby County U23 - Jong PSV -:-
CONMEBOL > Copa Libertadores 2018 > Halve Finale CONMEBOL >    Copa Libertadores 2018 > Halve Finale
00:30 Grêmio Porto Alegre - River Plate -:-
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2018 > Kwartfinale CONMEBOL >    Copa Sudamericana 2018 > Kwartfinale
01:45 Deportivo Cali - Santa Fe -:-
23:30 Nacional - Fluminense RJ -:-
Algerije > Ligue 1 2018/2019  Algerije >   Ligue 1 2018/2019 >
17:00 Paradou AC - CA Bordj Bou Arreridj -:-
CA Bordj Bou Arreridj - ES Sétif uitgest.
17:00 MO Béjaïa - MC Alger -:-
Armenie > Premier League 2018/2019  Armenie >   Premier League 2018/2019 >
11:00 Artsakh FC - Pyunik FC -:-
12:00 FC Banants - FC Ararat -:-
12:00 Shirak FC - Gandzasar FC -:-
16:00 FC Ararat-Armenia - FC Alashkert -:-
België > Eerste klasse A 2018/2019  België >   Eerste klasse A 2018/2019 >
20:30 KV Kortrijk - Waasland-Beveren -:-
20:30 AS Eupen - Cercle Brugge -:-
20:30 Royal Antwerp FC - KRC Genk -:-
België > Eerste klasse B 2018/2019 Periode 1  België >   Eerste klasse B 2018/2019 Periode 1 >
20:30 KSV Roeselare - KVC Westerlo -:-
20:30 Oud-Heverlee Leuven - Lommel SK -:-
Bolivia > Liga Profesional 2018 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2018 Clausura >
Jorge Wilstermann - Destroyers -:-
The Strongest - Real Potosí -:-
Blooming - Oriente Petrolero -:-
Nacional Potosí - Royal Pari -:-
San José - Guabirá -:-
Sport Boys Warnes - Bolívar -:-
Universitario de Sucre - Aurora -:-
Brazilië > Série B 2018  Brazilië >   Série B 2018 >
01:30 Juventude RS - GE Brasil Pelotas -:-
Bulgarije > Kupa 2018/2019 > Achtste finale  Bulgarije >   Kupa 2018/2019 > Achtste finale
13:00 Strumska Slava - PFC Chernomorets Balchik -:-
13:00 Lokomotiv Sofia - Septemvri Sofia -:-
15:00 Cherno More Varna - Levski Sofia -:-
17:00 Etar Tarnovo - FK Vereya -:-
18:00 PFC Ludogorets Razgrad - Slavia Sofia -:-
Colombia > Promoción 2018 > Groep A  Colombia >   Promoción 2018 > Groep A
21:00 Llaneros Fútbol Club S.A. - Cortuluá -:-
Cyprus > First Division 2018/2019  Cyprus >   First Division 2018/2019 >
18:00 APOEL Nicosia - Omonia Nikosia -:-
Denemarken > DBU Pokalen 2018/2019 > Achtste finale  Denemarken >   DBU Pokalen 2018/2019 > Achtste finale
18:15 Næstved BK - Aarhus GF -:-
19:00 Aalborg BK - AC Horsens -:-
19:00 Kolding IF - Vejle BK -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2018/2019  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2018/2019 >
19:00 Brønshøj BK - Hillerød GI -:-
Duitsland > DFB-Pokal 2018/2019 > 2e Ronde  Duitsland >   DFB-Pokal 2018/2019 > 2e Ronde
18:30 Hansa Rostock - 1. FC Nürnberg -:-
18:30 Weiche Flensburg 08 - Werder Bremen -:-
18:30 1. FC Köln - FC Schalke 04 -:-
18:30 Borussia Dortmund - 1. FC Union Berlin -:-
20:45 Holstein Kiel - SC Freiburg -:-
20:45 Arminia Bielefeld - MSV Duisburg -:-
20:45 RB Leipzig - 1899 Hoffenheim -:-
20:45 Bor. Mönchengladbach - Bayer Leverkusen -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nord 2018/2019 >
14:00 VfB Oldenburg - Germania Egestorf/Langreder -:-
Duitsland > Regionalliga West 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga West 2018/2019 >
19:30 SG Wattenscheid 09 - Borussia Dortmund II -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2018/2019 >
14:00 1. FC Wunstorf - VfL Oythe -:-
14:00 Atlas Delmenhorst - TuS Bersenbrück -:-
14:00 Eintracht Braunschweig II - HSC Hannover -:-
14:00 Heeslinger SC - Eintracht Northeim -:-
14:00 MTV Gifhorn - Arminia Hannover -:-
14:00 SC Spelle-Venhaus - MTV Wolfenbüttel -:-
14:00 VfV Hildesheim - FC Hagen/Uthlede -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2018/2019 >
11:15 Wedeler TSV - TSV Buchholz 08 -:-
14:00 TSV Sasel - TuS Dassendorf -:-
14:00 VfL Pinneberg - HEBC Hamburg -:-
14:00 HSV Barmbek-Uhlenhorst - SC Condor Hamburg -:-
14:00 SV Curslack-Neuengamme - SV Rugenbergen -:-
14:00 Altona 93 - Victoria Hamburg -:-
15:00 WTSV Concordia - FC Teutonia 05 -:-
Ecuador > Campeonato 2018 Segunda Etapa  Ecuador >   Campeonato 2018 Segunda Etapa >
Independiente del Valle - Guayaquil City FC -:-
Engeland > League Cup 2018/2019 > Achtste finale  Engeland >   League Cup 2018/2019 > Achtste finale
20:45 Arsenal FC - Blackpool FC -:-
20:45 West Ham United - Tottenham Hotspur -:-
20:45 Chelsea FC - Derby County -:-
21:00 Middlesbrough FC - Crystal Palace -:-
Frankrijk > Coupe de la Ligue 2018/2019 > 3e Ronde  Frankrijk >   Coupe de la Ligue 2018/2019 > 3e Ronde
18:45 OGC Nice - AJ Auxerre -:-
21:05 Nîmes Olympique - AS Saint-Étienne -:-
21:05 Toulouse FC - FC Lorient -:-
21:05 Stade Reims - US Orléans -:-
21:05 Dijon FCO - SM Caen -:-
21:05 FC Metz - Amiens SC -:-
21:05 EA Guingamp - Angers SCO -:-
21:05 Le Havre AC - ESTAC Troyes -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2018  Georgië >   Erovnuli Liga 2018 >
17:00 Dinamo Tbilisi - Torpedo Kutaisi -:-
Griekenland > Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 1  Griekenland >   Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 1
AEP Iraklis FC - Atromitos -:-
PAS Giannina - Thyella Kamari -:-
Griekenland > Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 2  Griekenland >   Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 2
Apollon Larisa - AEK Athene -:-
Lamia - Volos NFC -:-
Griekenland > Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 3  Griekenland >   Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 3
Chania Kissamikos - Panetolikos -:-
Panathinaikos - OFI Ierapetra -:-
Griekenland > Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 4  Griekenland >   Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 4
Ergotelis - PAOK Saloniki -:-
Aris Saloniki - Aittitos Spaton -:-
Griekenland > Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 5  Griekenland >   Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 5
Panachaiki GE - Olympiakos -:-
Levadiakos - Aris Avato -:-
Griekenland > Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 6  Griekenland >   Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 6
AO Trikala - Asteras Tripolis -:-
Apollon Smyrnis - Apollon Paralimniou -:-
Griekenland > Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 7  Griekenland >   Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 7
AO Kerkyra - Skoda Xanthi -:-
OFI Heraklion - Niki Volou FC -:-
Griekenland > Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 8  Griekenland >   Kypello Elladas 2018/2019 > Groep 8
Apollon Kalamarias - Panionios GSS -:-
AE Larisa - Irodotos -:-
Guatemala > Liga Nacional 2018/2019 Apertura  Guatemala >   Liga Nacional 2018/2019 Apertura >
20:00 Deportivo Malacateco - Sanarate -:-
20:00 Siquinalá FC - Deportivo Chiantla -:-
23:00 Deportivo Guastatoya - Xelaju MC -:-
23:30 Antigua GFC - Deportivo Petapa -:-
Hong-Kong > Premier League 2018/2019  Hong-Kong >   Premier League 2018/2019 >
13:00 Eastern SC - Yuen Long FC -:-
Hongarije > Magyar Kupa 2018/2019 > 7e Ronde  Hongarije >   Magyar Kupa 2018/2019 > 7e Ronde
12:00 III. Kerületi TVE - Gyirmót SE -:-
12:30 Szarvasi FC - Szombathelyi Haladás -:-
12:30 Sárvári FC - Ferencvárosi TC -:-
12:30 Jaszbereny SE Vasas - Budapest Honvéd -:-
12:30 Gyöngyösi AK-YTONG - Várda SE -:-
12:30 Vác FC - MOL Vidi FC -:-
12:30 Vecses FC - MTK Budapest -:-
12:30 Teskand SE - Debreceni VSC -:-
12:30 Érdi Városi SE - Monori SE -:-
12:30 Lipót Pékség SE - FC Ajka -:-
12:30 Budaörs SC - Cegledi VSE -:-
12:30 Sényő Carnifex - Makó FC -:-
12:30 Dabas-Gyón FC - Pénzügyőr SE -:-
12:30 Balassagyarmat VSE - Taksony SE -:-
12:30 Szekszárdi UFC - Budafoki LC -:-
12:30 KSE Iváncsa - Pápai PFC -:-
12:30 Viadukt SE - Szentlőrinc SE -:-
12:30 Balatonlelle - FC Tiszaújváros -:-
12:30 Füzesgyarmati SK - THSE Szabadkikötő -:-
12:30 Andráshida SC - Nyíregyháza Spartacus -:-
12:30 Körmendi FC - Soroksár SC -:-
12:30 Kalocsai FC - BFC Siófok -:-
12:30 Szeol SC - Kaposvári RFC -:-
12:30 Kazincbarcika BSC - Budapesti Vasas -:-
12:30 Dabas FC - Tiszakécske -:-
15:00 Oroszlány FC - Sajóbábony VSE -:-
15:30 Ménfőcsanak ESK - Mezõkövesd-Zsóry -:-
17:00 Pálhalma SE - Puskás FC -:-
17:00 Tatabánya FC - Békéscsaba 1912 Előre SE -:-
17:30 Csákvári TK - Paksi SE -:-
20:00 Györi ETO FC - Újpest FC -:-
India > Indian Super League 2018/2019  India >   Indian Super League 2018/2019 >
15:00 Bengaluru FC - ATK -:-
Irak > Super League 2018/2019  Irak >   Super League 2018/2019 >
13:30 Al Diwaniya - Al Hussein -:-
13:30 Al Kahraba - Al Shorta -:-
13:30 Al Karkh SC - Al Naft -:-
13:30 Al Minaa - Al Talaba -:-
13:30 Al Quwa Al Jawiya - Erbil -:-
13:30 Naft Al Wasat - Al Samawa -:-
13:30 Al Zawraa - Al Bahri -:-
13:30 Al Sinaat Al Kahrabaiya - Amanat Baghdad -:-
13:30 Naft Al Junoob - Al Najaf -:-
13:30 Naft Maysan - Al Hudood -:-
Italië > Serie A 2018/2019  Italië >   Serie A 2018/2019 >
20:30 AC Milan - Genoa CFC -:-
Italië > Serie B 2018/2019  Italië >   Serie B 2018/2019 >
19:00 US Salernitana 1919 - AS Livorno -:-
21:00 US Lecce - FC Crotone -:-
Japan > J1 League 2018  Japan >   J1 League 2018 >
11:00 Kashima Antlers - Cerezo Osaka -:-
Japan > J2 League 2018  Japan >   J2 League 2018 >
11:00 Kamatamare Sanuki - Machida Zelvia -:-
Kazachstan > Premier Liga 2018  Kazachstan >   Premier Liga 2018 >
10:00 Shakter Karaganda - FK Astana -:-
10:00 FK Kyzylzhar - FK Kairat -:-
Kroatië > Nogometni Kup 2018/2019 > Achtste finale  Kroatië >   Nogometni Kup 2018/2019 > Achtste finale
14:00 NK Zelina - Dinamo Zagreb -:-
14:00 NK Varaždin ŠN - HNK Rijeka -:-
14:00 HNK Šibenik - Hajduk Split -:-
14:00 NK Marsonia - Slaven Belupo -:-
14:00 NK Vinogradar - Jadran Luka Ploče -:-
14:00 NK Krk - NK Osijek -:-
14:00 NK Zadar - Lokomotiva Zagreb -:-
14:00 NK Inter Zaprešić - NK Istra 1961 -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2018/2019  Luxemburg >   Nationaldivision 2018/2019 >
19:30 F91 Dudelange - Jeunesse Esch -:-
Macedonië > 1. MFL 2018/2019  Macedonië >   1. MFL 2018/2019 >
13:30 FK Renova - Sileks Kratovo -:-
13:30 KF Shkupi - Akademija Pandev -:-
13:30 FK Rabotnički - FK Pobeda -:-
13:30 FK Belasica - KF Shkëndija 79 -:-
13:30 Makedonija GP - Vardar Skopje -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2018/2019 Apertura >
23:00 Deportivo Guadalajara - Club Necaxa -:-
Moldavië > Cupa Moldova 2018/2019 > Kwartfinale  Moldavië >   Cupa Moldova 2018/2019 > Kwartfinale
12:30 FC Milsami - CS Petrocub -:-
12:30 Speranţa Nisporeni - FC Sheriff -:-
12:30 FC Sfîntul Gheorghe - Dinamo Auto -:-
12:30 FC Zimbru - FC Zaria -:-
Nederland > KNVB beker 2018/2019 > 2e Ronde  Nederland >   KNVB beker 2018/2019 > 2e Ronde
18:30 Heracles Almelo - Vitesse -:-
19:45 Willem II - Spakenburg -:-
19:45 FC Utrecht - ASWH -:-
19:45 FC Emmen - ODIN '59 -:-
19:45 AZ Alkmaar - VVV-Venlo -:-
19:45 RKSV Groene Ster - sc Heerenveen -:-
20:45 AFC Ajax - Go Ahead Eagles -:-
Noorwegen > Cupen 2018 > Halve Finale  Noorwegen >   Cupen 2018 > Halve Finale
20:00 Strømsgodset IF - Lillestrøm SK -:-
Oekraïne > Kubok 2018/2019 > Achtste finale  Oekraïne >   Kubok 2018/2019 > Achtste finale
Inhulets Petrove - FK Mariupol -:-
Shakhtar Donetsk - Olimpik Donetsk -:-
FC Kalush - SK Dnipro-1 -:-
Chernomorets Odessa - Vorskla Poltava -:-
Desna Chernigov - Zorya Lugansk -:-
FC Mynai - Dinamo Kiev -:-
Hirnik Kriviy Rih - FK Lviv -:-
FC Cherkaskyi Dnipro - Karpaty Lviv -:-
Oezbekistan > Super League 2018 Meisterschaft  Oezbekistan >   Super League 2018 Meisterschaft >
14:00 Lokomotiv Tashkent - Metallurg Bekobod -:-
Oezbekistan > Super League 2018 Abstieg  Oezbekistan >   Super League 2018 Abstieg >
14:00 Qizilqum Zarafshon - So’g’diyona Jizzax -:-
14:00 Neftchi Farg'ona - FC AGMK -:-
Oostenrijk > ÖFB-Cup 2018/2019 > Achtste finale  Oostenrijk >   ÖFB-Cup 2018/2019 > Achtste finale
18:00 Wolfsberger AC - Rapid Wien -:-
18:30 SCR Altach - LASK -:-
18:30 Austria Lustenau - RB Salzburg -:-
19:00 SV Lafnitz - SKN St. Pölten -:-
19:12 SV Ried - SC Wiener Neustadt -:-
Peru > Primera División 2018 Clausura  Peru >   Primera División 2018 Clausura >
21:00 Universitario de Deportes - Sporting Cristal -:-
21:00 Academia Cantolao - Deportivo Municipal -:-
21:00 Universidad San Martín - Alianza Lima -:-
21:00 Ayacucho FC - Sport Boys -:-
21:00 Universidad Técnica - Real Garcilaso -:-
21:00 Sport Huancayo - Sport Rosario -:-
21:00 FBC Melgar - Comerciantes Unidos -:-
21:00 CD Unión Comercio - Deportivo Binacional -:-
Portugal > Taça da Liga 2018/2019 > Groep B  Portugal >   Taça da Liga 2018/2019 > Groep B
19:00 Vitória Setúbal - CD Tondela -:-
Portugal > Taça da Liga 2018/2019 > Groep C  Portugal >   Taça da Liga 2018/2019 > Groep C
16:00 Os Belenenses - GD Chaves -:-
20:00 FC Porto - Varzim SC -:-
Portugal > Taça da Liga 2018/2019 > Groep D  Portugal >   Taça da Liga 2018/2019 > Groep D
17:00 CD Feirense - CS Marítimo -:-
22:15 Sporting CP - GD Estoril -:-
Roemenië > Cupa Romaniei 2018/2019 > Achtste finale  Roemenië >   Cupa Romaniei 2018/2019 > Achtste finale
15:30 CS Mioveni - Sepsi OSK -:-
18:00 Universitatea Cluj - Astra Giurgiu -:-
20:45 Gaz Metan Mediaş - CFR Cluj -:-
Rusland > Kubok 2018/2019 > Achtste finale  Rusland >   Kubok 2018/2019 > Achtste finale
12:00 FK Orenburg - FK Tyumen -:-
15:00 FC Ural - Olimpiyets Nizhny Novgorod -:-
17:30 Lokomotiv Moskou - Enisey Krasnoyarsk -:-
17:30 Akhmat Grozny - Arsenal Tula -:-
Schotland > Premiership 2018/2019  Schotland >   Premiership 2018/2019 >
20:45 Aberdeen FC - Hamilton Academical -:-
20:45 Dundee FC - Celtic FC -:-
20:45 Heart of Midlothian - Hibernian FC -:-
20:45 Livingston FC - St. Johnstone FC -:-
20:45 Rangers FC - Kilmarnock FC -:-
20:45 St. Mirren FC - Motherwell FC -:-
Servië > Super Liga 2018/2019  Servië >   Super Liga 2018/2019 >
Dinamo Vranje - Proleter Novi Sad -:-
Rode Ster Belgrado - Bačka Bačka Palanka -:-
Radnički Niš - FK Mačva Šabac -:-
FK Voždovac - FK Rad Beograd -:-
Spartak Subotica - FK Zemun -:-
FK Napredak - Mladost Lučani -:-
FK Čukarički-Stankom - Partizan -:-
Vojvodina - Radnik Surdulica -:-
Slovenië > Pokal Slovenije 2018/2019 > Kwartfinale  Slovenië >   Pokal Slovenije 2018/2019 > Kwartfinale
13:00 NŠ Mura - ND Gorica -:-
17:00 NK Domžale - NK Maribor -:-
18:00 NK Aluminij - NK Krško -:-
20:00 Olimpija Ljubljana - FC Koper -:-
Spanje > Copa del Rey 2018/2019 > 4e Ronde  Spanje >   Copa del Rey 2018/2019 > 4e Ronde
CD Leonesa - FC Barcelona -:-
CD Ebro - Valencia CF -:-
UE Sant Andreu - Atlético Madrid -:-
UD Melilla - Real Madrid -:-
CF Villanovense - Sevilla FC -:-
Racing Santander - Real Betis -:-
UD Almería - Villarreal CF -:-
RCD Mallorca - Real Valladolid -:-
Cádiz CF - Espanyol -:-
Sporting Gijón - SD Eibar -:-
CD Lugo - Levante UD -:-
Córdoba CF - Getafe CF -:-
Athletic Bilbao - SD Huesca -:-
Deportivo Alavés - Girona FC -:-
CD Leganés - Rayo Vallecano -:-
Celta de Vigo - Real Sociedad -:-
Tsjechië > Pohár FAČR 2018/2019 > Achtste finale  Tsjechië >   Pohár FAČR 2018/2019 > Achtste finale
Sigma Olomouc - FC FASTAV Zlín -:-
SFC Opava - Sparta Praag -:-
Viktoria Plzeň - Baník Ostrava -:-
MFK Karvina - FK Jablonec -:-
Slovan Liberec - 1. FC Slovácko -:-
1. FK Příbram - Bohemians 1905 -:-
FK Dukla Praha - FK Teplice -:-
MFK Chrudim - Slavia Praag -:-
Tunesië > Ligue 1 2018/2019  Tunesië >   Ligue 1 2018/2019 >
15:30 CS Hammam-Lif - Étoile du Sahel -:-
Ver. Arab. Emiraten > UAE Arabian Gulf League 2018/2019  Ver. Arab. Emiraten >   UAE Arabian Gulf League 2018/2019 >
13:50 Emirates Club - Al Nasr SC -:-
13:50 Ittihad Kalba SCC - Ajman Club -:-
16:30 Al Ain FC - Sharjah FC -:-
16:30 Baniyas SC - Al Dhafra -:-
Wit-Rusland > Cempionat 2018  Wit-Rusland >   Cempionat 2018 >
Torpedo-BelAZ Zhodino - Dinamo Minsk -:-
17:30 Shakhter Soligorsk - FK Vitebsk -:-
19:45 Dinamo Brest - BATE Borisov -:-
Zweden > Allsvenskan 2018  Zweden >   Allsvenskan 2018 >
19:00 IF Brommapojkarna - IFK Norrköping -:-
19:00 Djurgårdens IF - IFK Göteborg -:-
19:00 BK Häcken - IK Sirius -:-
19:00 Kalmar FF - Trelleborgs FF -:-
19:00 GIF Sundsvall - Hammarby IF -:-
Zwitserland > Cup 2018/2019 > Achtste finale  Zwitserland >   Cup 2018/2019 > Achtste finale
19:30 Stade Nyonnais - BSC Young Boys -:-
20:00 FC Wil 1900 - FC Thun -:-
20:00 FC Winterthur - FC Basel -:-
20:00 FC Red Star Zürich - FC Zürich -:-
20:30 FC Lugano - Neuchâtel Xamax FCS -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner