. .
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep A UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep A
Duitsland - Griekenland -:-
Tsjechië - Oostenrijk -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep B UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep B
België - Zwitserland -:-
Finland - Polen -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep C UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep C
Nederland - Bulgarije -:-
Rusland - IJsland -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep D UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep D
Hongarije - Ierland -:-
Spanje - Servië -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep E UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep E
Oekraïne - Denemarken -:-
Noorwegen - Noord-Ierland -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep F UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep F
Engeland - Turkije -:-
Zweden - Italië -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep G UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep G
Frankrijk - Portugal -:-
Slowakije - Slovenië -:-
UEFA > A-jun Youth League 2018/2019 > Kwartfinale UEFA >   A-jun Youth League 2018/2019 > Kwartfinale
N.N. - N.N. -:-
N.N. - N.N. -:-
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2019 > 1e Ronde CONMEBOL >    Copa Sudamericana 2019 > 1e Ronde
02:30 CD Universidad Catolica - Colo-Colo -:-
AFC > AFC Cup 2019 > Groep D AFC >    AFC Cup 2019 > Groep D
FC Istiklol - Qualifikant -:-
FC Dordoi - Altyn Asyr FK -:-
AFC > AFC Cup 2019 > Groep E AFC >    AFC Cup 2019 > Groep E
Minerva Punjab FC - Qualifikant -:-
N.N. - Dhaka Abahani Limited -:-
AFC > AFC Cup 2019 > Groep G AFC >    AFC Cup 2019 > Groep G
Shan United - Bình Dương FC -:-
Ceres–Negros FC - Persija Jakarta -:-
AFC > AFC Cup 2019 > Groep I AFC >    AFC Cup 2019 > Groep I
Kitchee SC - Qualifikant -:-
Hang Yuen FC - April 25 -:-
Armenie > Cup 2018/2019 > Halve Finale  Armenie >   Cup 2018/2019 > Halve Finale
FC Ararat-Armenia - FC Alashkert -:-
Lori FC - FC Banants -:-
Australië > NPL Tasmania 2019  Australië >   NPL Tasmania 2019 >
10:00 Olympia FC Warriors - Clarence United -:-
Colombia > Primera A 2019 Apertura  Colombia >   Primera A 2019 Apertura >
22:00 Rionegro Águilas Doradas - Atlético Huila -:-
22:00 América de Cali - La Equidad -:-
22:00 Cúcuta Deportivo - Deportivo Pasto -:-
22:00 Deportes Tolima - Atlético Nacional -:-
22:00 Envigado FC - Atlético Bucaramanga -:-
22:00 Independiente Medellín - Once Caldas -:-
22:00 Atlético Junior - Unión Magdalena -:-
22:00 Patriotas FC - Deportivo Cali -:-
22:00 Alianza Petrolera - Millonarios -:-
22:00 Independiente Santa Fe - Jaguares de Córdoba -:-
Egypte > Premiership 2018/2019  Egypte >   Premiership 2018/2019 >
18:00 Zamalek - Smouha Sporting Club -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
13:00 FC Rustavi - Sioni Bolnisi -:-
15:00 FC Saburtalo - Dila Gori -:-
17:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi -:-
Italië > Serie A 2018/2019  Italië >   Serie A 2018/2019 >
Atalanta - Bologna FC -:-
Sassuolo Calcio - Chievo Verona -:-
AS Roma - ACF Fiorentina -:-
Genoa CFC - Inter -:-
Cagliari Calcio - Juventus -:-
SPAL 2013 Ferrara - Lazio Roma -:-
Empoli FC - SSC Napoli -:-
Frosinone Calcio - Parma Calcio 1913 -:-
Torino FC - Sampdoria -:-
AC Milan - Udinese Calcio -:-
Kroatië > 1. HNL 2018/2019  Kroatië >   1. HNL 2018/2019 >
19:00 HNK Rijeka - Slaven Belupo -:-
19:00 HNK Gorica - Lokomotiva Zagreb -:-
19:00 NK Inter Zaprešić - NK Osijek -:-
19:00 Hajduk Split - Dinamo Zagreb -:-
19:00 NK Rudeš - NK Istra 1961 -:-
Luxemburg > Coupe 2018/2019 > Kwartfinale  Luxemburg >   Coupe 2018/2019 > Kwartfinale
Etzella Ettelbruck - UNA Strassen -:-
F91 Dudelange - US Mondorf -:-
Muhlenbach / Bissen - Progrès Niedercorn -:-
US Mertert/Wasserbillig - Victoria Rosport -:-
Macedonië > 1. MFL 2018/2019  Macedonië >   1. MFL 2018/2019 >
15:30 FK Belasica - FK Rabotnički -:-
15:30 Makedonija GP - Sileks Kratovo -:-
15:30 KF Shkupi - FK Renova -:-
15:30 Vardar Skopje - FK Pobeda -:-
15:30 KF Shkëndija 79 - Akademija Pandev -:-
Montenegro > 1. CFL 2018/2019  Montenegro >   1. CFL 2018/2019 >
15:30 FK Sutjeska - FK Budućnost Podgorica -:-
15:30 FK Lovćen - FK Zeta -:-
15:30 FK Mornar Bar - FK Grbalj Radanovići -:-
15:30 OFK Petrovac - OFK Titograd -:-
15:30 FK Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad -:-
Nederland > Eredivisie 2018/2019  Nederland >   Eredivisie 2018/2019 >
18:30 VVV-Venlo - FC Utrecht -:-
19:45 SBV Excelsior - NAC Breda -:-
19:45 Fortuna Sittard - ADO Den Haag -:-
20:45 FC Emmen - AFC Ajax -:-
Oekraïne > Kubok 2018/2019 > Kwartfinale  Oekraïne >   Kubok 2018/2019 > Kwartfinale
FK Lviv - Zorya Lugansk -:-
Shakhtar Donetsk - Dinamo Kiev -:-
SK Dnipro-1 - Vorskla Poltava -:-
Inhulets Petrove - Karpaty Lviv -:-
Polen > Ekstraklasa 2018/2019  Polen >   Ekstraklasa 2018/2019 >
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk -:-
Cracovia Kraków - Korona Kielce -:-
Lech Poznań - Pogoń Szczecin -:-
Legia Warschau - Jagiellonia Białystok -:-
Piast Gliwice - Wisła Płock -:-
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica -:-
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze -:-
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków -:-
Portugal > Taça 2018/2019 > Halve Finale  Portugal >   Taça 2018/2019 > Halve Finale
Sporting CP - SL Benfica -:-
Sporting Braga - FC Porto -:-
Schotland > Premiership 2018/2019  Schotland >   Premiership 2018/2019 >
20:45 Aberdeen FC - Motherwell FC -:-
20:45 Hibernian FC - Kilmarnock FC -:-
20:45 Livingston FC - Hamilton Academical -:-
20:45 Rangers FC - Heart of Midlothian -:-
20:45 St. Johnstone FC - Dundee FC -:-
20:45 St. Mirren FC - Celtic FC -:-
Servië > Super Liga 2018/2019  Servië >   Super Liga 2018/2019 >
Proleter Novi Sad - Dinamo Vranje -:-
Bačka Bačka Palanka - Rode Ster Belgrado -:-
FK Mačva Šabac - Radnički Niš -:-
FK Rad Beograd - FK Voždovac -:-
FK Zemun - Spartak Subotica -:-
Mladost Lučani - FK Napredak -:-
Partizan - FK Čukarički-Stankom -:-
Radnik Surdulica - Vojvodina -:-
Slovenië > Pokal Slovenije 2018/2019 > Halve Finale  Slovenië >   Pokal Slovenije 2018/2019 > Halve Finale
NK Aluminij - NK Maribor -:-
Olimpija Ljubljana - NŠ Mura -:-
Spanje > Primera División 2018/2019  Spanje >   Primera División 2018/2019 >
Athletic Bilbao - Levante UD -:-
Atlético Madrid - Girona FC -:-
SD Eibar - Rayo Vallecano -:-
Espanyol - Getafe CF -:-
CD Leganés - Real Valladolid -:-
Sevilla FC - Deportivo Alavés -:-
Villarreal CF - FC Barcelona -:-
Real Sociedad - Real Betis -:-
SD Huesca - Celta de Vigo -:-
Valencia CF - Real Madrid -:-
Tsjechië > Pohár FAČR 2018/2019 > Kwartfinale  Tsjechië >   Pohár FAČR 2018/2019 > Kwartfinale
16:30 Baník Ostrava - Slovan Liberec -:-
16:30 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc -:-
16:30 Slavia Praag - MFK Karvina -:-
16:30 FK Teplice - Sparta Praag -:-
Ver. Arab. Emiraten > UAE Arabian Gulf League 2018/2019  Ver. Arab. Emiraten >   UAE Arabian Gulf League 2018/2019 >
16:30 Ittihad Kalba SCC - Al Jazira Club -:-
16:30 Emirates Club - Al Dhafra -:-
16:30 Al Wasl - Shabab Al Ahli Dubai -:-
16:30 Dibba Al Fujairah - Al Fujairah -:-
16:30 Al Ain FC - Ajman Club -:-
16:30 Al Wahda - Al Nasr SC -:-
16:30 Baniyas SC - Sharjah FC -:-
Zwitserland > Super League 2018/2019  Zwitserland >   Super League 2018/2019 >
20:00 FC Lugano - Neuchâtel Xamax FCS -:-
20:00 FC St. Gallen - Grasshopper Club Zürich -:-
20:00 FC Zürich - FC Basel -:-
Zwitserland > Challenge League 2018/2019  Zwitserland >   Challenge League 2018/2019 >
20:00 FC Lausanne-Sport - Servette Genève -:-
20:00 FC Rapperswil-Jona - FC Chiasso -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner