. .
FIFA > Vrouwen Olymp. KW 2020 > 2e Ronde Groep A FIFA >   Vrouwen Olymp. KW 2020 > 2e Ronde Groep A
10:30 India - Indonesië -:-
13:30 Myanmar - Nepal -:-
FIFA > Vrouwen Olymp. KW 2020 > 2e Ronde Groep B FIFA >   Vrouwen Olymp. KW 2020 > 2e Ronde Groep B
12:00 Jordanië - Hong-Kong -:-
12:00 Oezbekistan - Vietnam -:-
FIFA > Vrouwen Olymp. KW 2020 > 2e Ronde Groep C FIFA >   Vrouwen Olymp. KW 2020 > 2e Ronde Groep C
16:00 Taiwan - Palestina -:-
19:00 Iran - Filippijnen -:-
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2019 > April FIFA >   U16 Vriendschappelijk 2019 > April
11:00 Polen - Griekenland -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep A UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep A
12:00 Duitsland - Griekenland -:-
18:00 Tsjechië - Oostenrijk -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep B UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep B
13:00 België - Zwitserland -:-
19:00 Finland - Polen -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep C UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep C
15:00 Rusland - IJsland -:-
19:00 Nederland - Bulgarije -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep D UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep D
13:00 Hongarije - Ierland -:-
18:30 Spanje - Servië -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep E UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep E
13:00 Oekraïne - Denemarken -:-
18:00 Noorwegen - Noord-Ierland -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep F UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep F
14:00 Engeland - Turkije -:-
17:00 Zweden - Italië -:-
UEFA > U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep G UEFA >   U19 (V) EURO Kwalificaties 2018/2019 > Groep G
15:00 Slowakije - Slovenië -:-
17:00 Frankrijk - Portugal -:-
UEFA > A-jun Youth League 2018/2019 > Kwartfinale UEFA >   A-jun Youth League 2018/2019 > Kwartfinale
16:00 Chelsea FC - Dinamo Zagreb -:-
18:00 1899 Hoffenheim - Real Madrid -:-
CONMEBOL > Copa Libertadores 2019 > Groep 1 CONMEBOL >    Copa Libertadores 2019 > Groep 1
02:30 Palestino - Alianza Lima -:-
CONMEBOL > Copa Libertadores 2019 > Groep 4 CONMEBOL >    Copa Libertadores 2019 > Groep 4
00:15 San José - LDU Quito -:-
CONMEBOL > Copa Libertadores 2019 > Groep 5 CONMEBOL >    Copa Libertadores 2019 > Groep 5
00:15 Cerro Porteño - Nacional -:-
CONMEBOL > Copa Libertadores 2019 > Groep 6 CONMEBOL >    Copa Libertadores 2019 > Groep 6
00:15 San Lorenzo - Palmeiras -:-
02:30 FBC Melgar - Atlético Junior -:-
CONMEBOL > Copa Libertadores 2019 > Groep 7 CONMEBOL >    Copa Libertadores 2019 > Groep 7
02:30 Atlético Paranaense - Boca Juniors -:-
CONMEBOL > Copa Sudamericana 2019 > 1e Ronde CONMEBOL >    Copa Sudamericana 2019 > 1e Ronde
02:30 Universidad Catolica - Colo-Colo -:-
CONCACAF > U17 Campeonato 2019 USA > Qual. Gruppe B CONCACAF >   U17 Campeonato 2019 USA > Qual. Gruppe B
19:00 Dominica - Belize -:-
21:30 Montserrat - Dom. Republiek -:-
AFC > AFC Cup 2019 > Groep D AFC >    AFC Cup 2019 > Groep D
16:00 FC Istiklol - FK Khujand -:-
16:00 FC Dordoi - Altyn Asyr FK -:-
AFC > AFC Cup 2019 > Groep E AFC >    AFC Cup 2019 > Groep E
Chennaiyin FC - Minerva Punjab FC -:-
11:15 Manang Marsyangdi Club - Dhaka Abahani Limited -:-
AFC > AFC Cup 2019 > Groep G AFC >    AFC Cup 2019 > Groep G
11:00 Shan United - Bình Dương FC -:-
13:30 Ceres–Negros FC - Persija Jakarta -:-
AFC > AFC Cup 2019 > Groep I AFC >    AFC Cup 2019 > Groep I
12:00 Hang Yuen FC - April 25 -:-
13:00 Kitchee SC - Tai Po FC -:-
Albanië > Kupa 2018/2019 > Kwartfinale  Albanië >   Kupa 2018/2019 > Kwartfinale
KF Skënderbeu - KS Kamza niet gespeeld
14:00 Luftëtari Gjirokastër - FK Partizani -:-
14:00 KF Laçi - KF Tiranë -:-
17:00 FK Kukësi - KF Teuta Durrës -:-
Argentinië > Copa Argentina 2019 > 1e Ronde  Argentinië >   Copa Argentina 2019 > 1e Ronde
Nueva Chicago - Central Córdoba (SdE) -:-
Armenie > Cup 2018/2019 > Halve Finale  Armenie >   Cup 2018/2019 > Halve Finale
FC Ararat-Armenia - FC Alashkert -:-
FC Banants - Lori FC -:-
Australië > NPL Tasmania 2019  Australië >   NPL Tasmania 2019 >
10:00 Olympia FC Warriors - Clarence United -:-
België > Eerste klasse A 2018/2019 Playoff I  België >   Eerste klasse A 2018/2019 Playoff I >
20:30 KAA Gent - Standard Luik -:-
België > Europa League Playoffs 2018/2019  België >   Europa League Playoffs 2018/2019 >
20:30 Sporting Charleroi - KV Oostende -:-
20:30 KFCO Beerschot Wilrijk - Sint-Truidense VV -:-
20:30 AS Eupen - KVC Westerlo -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Apertura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Apertura >
21:00 Sport Boys Warnes - Aurora -:-
Bosnië-Herzegovina > Kup BiH 2018/2019 > Halve Finale  Bosnië-Herzegovina >   Kup BiH 2018/2019 > Halve Finale
Sloga Gornje Crnjelovo - FK Sarajevo -:-
Široki Brijeg - NK TOSK Tesanj -:-
Brazilië > Copa do Brasil 2019 > 3e Ronde  Brazilië >   Copa do Brasil 2019 > 3e Ronde
00:15 CR Brasil - AL - EC Bahia -:-
Bulgarije > Kupa 2018/2019 > Kwartfinale  Bulgarije >   Kupa 2018/2019 > Kwartfinale
17:30 PFC Ludogorets Razgrad - CSKA Sofia -:-
Colombia > Primera A 2019 Apertura  Colombia >   Primera A 2019 Apertura >
01:00 Rionegro Águilas Doradas - Atlético Huila -:-
03:00 América de Cali - La Equidad -:-
23:00 Envigado FC - Atlético Bucaramanga -:-
Colombia > Copa Colombia 2019 > Groep E  Colombia >   Copa Colombia 2019 > Groep E
22:30 Real San Andrés - Unión Magdalena -:-
Cyprus > Kypello Kyprou 2018/2019 > Halve Finale  Cyprus >   Kypello Kyprou 2018/2019 > Halve Finale
APOEL Nicosia - Enosis Neon Paralimni -:-
Apollon Limassol - AEL Limassol -:-
Denemarken > DBU Pokalen 2018/2019 > Halve Finale  Denemarken >   DBU Pokalen 2018/2019 > Halve Finale
19:00 FC Midtjylland - Odense BK -:-
Duitsland > DFB-Pokal 2018/2019 > Kwartfinale  Duitsland >   DFB-Pokal 2018/2019 > Kwartfinale
18:30 Bayern München - 1. FC Heidenheim 1846 -:-
20:45 FC Schalke 04 - Werder Bremen -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2018/2019  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2018/2019 >
17:30 FC Oberlausitz - Optik Rathenow -:-
18:00 Bischofswerdaer FV - 1. FC Lok Leipzig -:-
19:00 VfB Auerbach - Chemnitzer FC -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2018/2019  Duitsland >   Bayernliga Süd 2018/2019 >
17:30 TuS Holzkirchen - TSV Schwaben Augsburg -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2018/2019 >
19:30 SV Röchling Völklingen - Rot-Weiß Koblenz -:-
Duitsland > Oberliga Westfalen 2018/2019  Duitsland >   Oberliga Westfalen 2018/2019 >
19:30 Rot Weiss Ahlen - FC Brünninghausen -:-
Egypte > Premiership 2018/2019  Egypte >   Premiership 2018/2019 >
18:00 Zamalek - Smouha Sporting Club -:-
El Salvador > Primera División 2018/2019 Clausura  El Salvador >   Primera División 2018/2019 Clausura >
22:00 CD Águila - Luis Angel Firpo -:-
22:00 CD Audaz - Jocoro FC -:-
22:00 CD FAS - CD Chalatenango -:-
22:00 Municipal Limeño - Alianza FC -:-
22:00 Santa Tecla FC - AD Isidro Metapan -:-
22:00 Sonsonate FC - Pasaquina FC -:-
Engeland > Premier League 2018/2019  Engeland >   Premier League 2018/2019 >
20:45 Chelsea FC - Brighton & Hove Albion -:-
20:45 Tottenham Hotspur - Crystal Palace -:-
20:45 Manchester City - Cardiff City -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2018/2019 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2018/2019 North >
14:00 West Bromwich Albion - Liverpool FC -:-
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
18:00 Maardu Linnameeskond - FC Kuressaare -:-
18:00 JK Tallinna Kalev - Tulevik Viljandi -:-
18:30 JK Narva Trans - FCI Levadia -:-
Finland > Veikkausliiga 2019  Finland >   Veikkausliiga 2019 >
17:30 Kuopion PS - Rovaniemi PS -:-
17:30 HJK Helsinki - Inter Turku -:-
Frankrijk > Ligue 1 2018/2019  Frankrijk >   Ligue 1 2018/2019 >
19:00 Montpellier HSC - EA Guingamp -:-
19:00 RC Strasbourg - Stade Reims -:-
Frankrijk > Coupe de France 2018/2019 > Halve Finale  Frankrijk >   Coupe de France 2018/2019 > Halve Finale
21:00 Paris Saint-Germain - FC Nantes -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
13:00 FC Rustavi - Sioni Bolnisi -:-
15:00 FC Saburtalo - Dila Gori -:-
17:00 Torpedo Kutaisi - Dinamo Tbilisi -:-
Griekenland > Kypello Elladas 2018/2019 > Halve Finale  Griekenland >   Kypello Elladas 2018/2019 > Halve Finale
18:00 PAOK Saloniki - Asteras Tripolis -:-
20:30 AEK Athene - Lamia -:-
Hongarije > Magyar Kupa 2018/2019 > Kwartfinale  Hongarije >   Magyar Kupa 2018/2019 > Kwartfinale
15:30 Soroksár SC - Puskás FC -:-
18:00 MOL Vidi FC - Ferencvárosi TC -:-
18:00 Budapest Honvéd - Budaörs SC -:-
Iran > Persian Gulf Pro League 2018/2019  Iran >   Persian Gulf Pro League 2018/2019 >
15:15 Esteghlal - Saipa FC -:-
Israël > State Cup 2018/2019 > Halve Finale  Israël >   State Cup 2018/2019 > Halve Finale
Bnei Yehuda Tel Aviv - Maccabi Tel Aviv -:-
Italië > Serie A 2018/2019  Italië >   Serie A 2018/2019 >
19:00 Empoli FC - SSC Napoli -:-
21:00 AS Roma - ACF Fiorentina -:-
21:00 Genoa CFC - Inter -:-
21:00 SPAL 2013 Ferrara - Lazio Roma -:-
21:00 Frosinone Calcio - Parma Calcio 1913 -:-
21:00 Torino FC - Sampdoria -:-
Italië > Serie B 2018/2019  Italië >   Serie B 2018/2019 >
19:00 US Lecce - Cosenza Calcio -:-
21:00 Pescara Calcio - US Palermo -:-
Italië > Serie C Girone C 2018/2019  Italië >   Serie C Girone C 2018/2019 >
14:30 Calcio Catania - Viterbese -:-
Japan > J2 League 2019  Japan >   J2 League 2019 >
12:00 Albirex Niigata - Machida Zelvia -:-
12:00 Avispa Fukuoka - Tochigi SC -:-
12:00 Ehime FC - Yokohama FC -:-
12:00 JEF United Chiba - FC Ryūkyū -:-
12:00 Kagoshima United - Zweigen Kanazawa -:-
12:00 Kashiwa Reysol - V-Varen Nagasaki -:-
12:00 Kyoto Sanga FC - Montedio Yamagata -:-
12:00 Omiya Ardija - Fagiano Okayama -:-
12:00 Renofa Yamaguchi - Tokushima Vortis -:-
12:00 Tokyo Verdy - Mito HollyHock -:-
12:30 Ventforet Kofu - FC Gifu -:-
Kroatië > 1. HNL 2018/2019  Kroatië >   1. HNL 2018/2019 >
16:30 NK Inter Zaprešić - NK Osijek -:-
19:00 Hajduk Split - Dinamo Zagreb -:-
Luxemburg > Coupe 2018/2019 > Kwartfinale  Luxemburg >   Coupe 2018/2019 > Kwartfinale
16:00 Blue Boys Muhlenbach - Progrès Niedercorn -:-
19:30 Etzella Ettelbruck - UNA Strassen -:-
19:30 F91 Dudelange - US Mondorf -:-
19:30 US Mertert/Wasserbillig - Victoria Rosport -:-
Macedonië > 1. MFL 2018/2019  Macedonië >   1. MFL 2018/2019 >
16:30 FK Rabotnički - FK Belasica -:-
16:30 Sileks Kratovo - Makedonija GP -:-
16:30 FK Renova - KF Shkupi -:-
16:30 FK Pobeda - Vardar Skopje -:-
16:30 Akademija Pandev - KF Shkëndija 79 -:-
Marokko > GNF 1 2018/2019  Marokko >   GNF 1 2018/2019 >
16:00 Raja Casablanca - Hassania US Agadir uitgest.
17:00 Ittihad Tanger - FAR de Rabat -:-
19:00 Kawkab AC Marrakech - Raja Casablanca -:-
21:00 FUS de Rabat - Difaâ d'el Jadida -:-
Moghreb de Tétouan - Mouloudia Oujda -:-
Difaâ d'el Jadida - Rapide Oued Zem -:-
CR Al Hoceima - FUS de Rabat -:-
Hassania US Agadir - Wydad AC -:-
Raja Casablanca - Olympique de Safi -:-
FAR de Rabat - Kawkab AC Marrakech -:-
Olympique de Khouribga - Ittihad Tanger -:-
Renaissance de Berkane - Youssoufia Berrechid -:-
Mexico > Copa MX 2018/2019 Clausura > Halve Finale  Mexico >   Copa MX 2018/2019 Clausura > Halve Finale
04:00 CF América - Club Tijuana -:-
Moldavië > Divizia Nationala 2019  Moldavië >   Divizia Nationala 2019 >
Dinamo Auto - FC Sheriff -:-
FC Milsami - CS Petrocub -:-
Montenegro > 1. CFL 2018/2019  Montenegro >   1. CFL 2018/2019 >
15:30 FK Sutjeska - FK Budućnost Podgorica -:-
15:30 FK Lovćen - FK Zeta -:-
15:30 FK Mornar Bar - FK Grbalj Radanovići -:-
15:30 OFK Petrovac - OFK Titograd -:-
15:30 FK Rudar Pljevlja - Iskra Danilovgrad -:-
Nederland > Eredivisie 2018/2019  Nederland >   Eredivisie 2018/2019 >
18:30 VVV-Venlo - FC Utrecht -:-
19:45 SBV Excelsior - NAC Breda -:-
19:45 Fortuna Sittard - ADO Den Haag -:-
20:45 FC Emmen - AFC Ajax -:-
Nigeria > Professional League 2019  Nigeria >   Professional League 2019 >
16:00 Nasarawa United FC - Kada City FC -:-
16:00 Wikki Tourists - Remo Stars -:-
16:00 Rivers United FC - Niger Tornadoes -:-
16:00 Enugu Rangers - Katsina United -:-
16:00 Lobi Stars - Sunshine Stars -:-
16:00 Kwara United - MFM FC -:-
16:00 Enyimba Aba - Bendel Insurance -:-
16:00 Yobe Stars - Kada City FC -:-
16:00 Go Round - Abia Warriors FC -:-
16:00 Nasarawa United FC - Ifeanyi Uba -:-
16:00 Plateau United - Heartland FC -:-
16:00 Kano Pillars - El-Kanemi Warriors -:-
16:00 Akwa United - Gombe United -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2018/2019 Meisterschaft  Oekraïne >   Premyer Liga 2018/2019 Meisterschaft >
Zorya Lugansk - Dinamo Kiev -:-
FC Aleksandriya - Shakhtar Donetsk -:-
FK Lviv - FK Mariupol -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2018/2019 Abstieg  Oekraïne >   Premyer Liga 2018/2019 Abstieg >
Karpaty Lviv - Vorskla Poltava -:-
Olimpik Donetsk - Desna Chernigov -:-
Chernomorets Odessa - Arsenal Kiev -:-
Oekraïne > Kubok 2018/2019 > Kwartfinale  Oekraïne >   Kubok 2018/2019 > Kwartfinale
FK Lviv - Zorya Lugansk -:-
Shakhtar Donetsk - Dinamo Kiev -:-
SK Dnipro-1 - Vorskla Poltava -:-
Inhulets Petrove - Karpaty Lviv -:-
Oostenrijk > ÖFB-Cup 2018/2019 > Halve Finale  Oostenrijk >   ÖFB-Cup 2018/2019 > Halve Finale
18:00 Grazer AK - RB Salzburg -:-
20:30 LASK - Rapid Wien -:-
Oostenrijk > Regionalliga West 2018/2019  Oostenrijk >   Regionalliga West 2018/2019 >
19:30 FC Kitzbühel - SC Schwaz uitgest.
Polen > Ekstraklasa 2018/2019  Polen >   Ekstraklasa 2018/2019 >
Arka Gdynia - Lechia Gdańsk -:-
KS Cracovia - Korona Kielce -:-
Lech Poznań - Pogoń Szczecin -:-
Legia Warschau - Jagiellonia Białystok -:-
Piast Gliwice - Wisła Płock -:-
Śląsk Wrocław - Miedź Legnica -:-
Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze -:-
Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków -:-
Polen > I Liga 2018/2019  Polen >   I Liga 2018/2019 >
18:00 Chrobry Głogów - Odra Opole -:-
18:00 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Puszcza Niepołomice uitgest.
18:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Jastrzębie -:-
19:00 GKS Katowice - Chojniczanka Chojnice -:-
19:00 FKS Stal Mielec - Sandecja Nowy Sącz -:-
Portugal > Taça 2018/2019 > Halve Finale  Portugal >   Taça 2018/2019 > Halve Finale
16:00 Sporting CP - SL Benfica -:-
16:00 Sporting Braga - FC Porto -:-
Roemenië > Cupa Romaniei 2018/2019 > Halve Finale  Roemenië >   Cupa Romaniei 2018/2019 > Halve Finale
19:00 CFR Cluj - Astra Giurgiu -:-
Rusland > Kubok 2018/2019 > Halve Finale  Rusland >   Kubok 2018/2019 > Halve Finale
16:00 FC Ural - Arsenal Tula -:-
18:30 Lokomotiv Moskou - FK Rostov -:-
Schotland > Premiership 2018/2019  Schotland >   Premiership 2018/2019 >
20:45 Aberdeen FC - Motherwell FC -:-
20:45 Hibernian FC - Kilmarnock FC -:-
20:45 Livingston FC - Hamilton Academical -:-
20:45 Rangers FC - Heart of Midlothian -:-
20:45 St. Johnstone FC - Dundee FC -:-
20:45 St. Mirren FC - Celtic FC -:-
Servië > Super Liga 2018/2019  Servië >   Super Liga 2018/2019 >
Proleter Novi Sad - Dinamo Vranje -:-
Bačka Bačka Palanka - Rode Ster Belgrado -:-
FK Mačva Šabac - Radnički Niš -:-
FK Rad Beograd - FK Voždovac -:-
FK Zemun - Spartak Subotica -:-
Mladost Lučani - FK Napredak -:-
Partizan - FK Čukarički-Stankom -:-
Radnik Surdulica - Vojvodina -:-
Slovenië > Pokal Slovenije 2018/2019 > Halve Finale  Slovenië >   Pokal Slovenije 2018/2019 > Halve Finale
NK Aluminij - NK Maribor -:-
Olimpija Ljubljana - NŠ Mura -:-
Slowakije > Slovensky Pohar 2018/2019 > Halve Finale  Slowakije >   Slovensky Pohar 2018/2019 > Halve Finale
14:30 MŠK Žilina - MFK Zemplín Michalovce -:-
14:30 Spartak Trnava - FK Senica -:-
Spanje > Primera División 2018/2019  Spanje >   Primera División 2018/2019 >
19:30 Athletic Bilbao - Levante UD -:-
20:30 SD Eibar - Rayo Vallecano -:-
20:30 SD Huesca - Celta de Vigo -:-
21:30 Valencia CF - Real Madrid -:-
Thailand > Thai League 1 2019  Thailand >   Thai League 1 2019 >
12:45 Port FC - Trat FC -:-
12:45 Suphanburi FC - Chiangmai FC -:-
13:00 PTT Rayong FC - Sukhothai FC -:-
14:00 Bangkok United - Chonburi FC -:-
14:00 Chiangrai United - Buriram United -:-
14:00 Samut Prakan City FC - Ratchaburi Mitr Phol -:-
15:00 Muangthong United - Chainat FC -:-
15:00 PT Prachuap FC - Nakhon Ratchasima -:-
Tsjechië > Pohár FAČR 2018/2019 > Kwartfinale  Tsjechië >   Pohár FAČR 2018/2019 > Kwartfinale
16:30 Baník Ostrava - Slovan Liberec -:-
16:30 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc -:-
Venezuela > Primera División 2019 Apertura  Venezuela >   Primera División 2019 Apertura >
21:00 LALA - Deportivo Táchira -:-
21:00 Llaneros de Guanare - Deportivo Lara -:-
21:30 Deportivo Anzoátegui - Caracas FC -:-
21:30 Estudiantes de Caracas - Trujillanos FC -:-
21:30 Portuguesa FC - Aragua FC -:-
22:00 Atlético Venezuela - Zulia FC -:-
22:00 Deportivo La Guaira - Zamora FC -:-
22:00 Mineros de Guayana - Estudiantes de Mérida -:-
23:00 Carabobo FC - Academia Puerto Cabello -:-
23:00 Monagas - Metropolitanos FC -:-
Ver. Arab. Emiraten > UAE Arabian Gulf League 2018/2019  Ver. Arab. Emiraten >   UAE Arabian Gulf League 2018/2019 >
15:50 Al Nasr SC - Al Wasl -:-
18:30 Al Jazira Club - Al Ain FC -:-
Wales > Premier League 2019 Championship  Wales >   Premier League 2019 Championship >
20:45 Bala Town - The New Saints -:-
Zuid-Korea > K League 1 2019  Zuid-Korea >   K League 1 2019 >
12:30 Incheon United - Daegu FC -:-
12:30 Pohang Steelers - Gangwon FC -:-
12:30 Seongnam FC - Jeju United -:-
12:30 Suwon Bluewings - Sangju Sangmu -:-
Zwitserland > Super League 2018/2019  Zwitserland >   Super League 2018/2019 >
20:00 FC Lugano - Neuchâtel Xamax FCS -:-
20:00 FC St. Gallen - Grasshopper Club Zürich -:-
20:00 FC Zürich - FC Basel -:-
Zwitserland > Challenge League 2018/2019  Zwitserland >   Challenge League 2018/2019 >
20:00 FC Lausanne-Sport - Servette Genève -:-
20:00 FC Rapperswil-Jona - FC Chiasso -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2018/2019 >
20:00 Etoile Carouge FC - CS Chênois -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2018/2019  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2018/2019 >
20:00 SC Buochs - FC Biel/Bienne -:-
20:15 BSC Old Boys - Grasshopper Club Zürich II -:-
Zwitserland > U18 U18 League 2018/2019 2. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2018/2019 2. Phase >
20:00 Grasshopper Club Zürich - Team FC Luzern/SC Kriens -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner