. .
FIFA > Vriendschappelijk 2019 > Juni FIFA >    Vriendschappelijk 2019 > Juni
18:30 Marokko - Gambia 0:1 (0:1)
FIFA > Vrouwen Wereldkampioenschap 2019 Frankrijk > Groep A FIFA >   Vrouwen Wereldkampioenschap 2019 Frankrijk > Groep A
15:00 Nigeria - Zuid-Korea 2:0 (1:0)
21:00 Frankrijk - Noorwegen 2:1 (0:0)
FIFA > Vrouwen Wereldkampioenschap 2019 Frankrijk > Groep B FIFA >   Vrouwen Wereldkampioenschap 2019 Frankrijk > Groep B
18:00 Duitsland - Spanje 1:0 (1:0)
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > Juni FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > Juni
16:30 Bosnië-Herzegovina - Montenegro 0:0 (0:0)
18:00 Oekraïne - Wit-Rusland 1:1 (1:0)
FIFA > U21 Vriendschappelijk 2019 > Juni FIFA >   U21 Vriendschappelijk 2019 > Juni
11:00 Portugal - Frankrijk 3:0 (3:0)
15:00 Japan - Mexico 5:4 (0:0, 2:2) d.p.
17:30 Brazilië - Ierland 2:0 (1:0)
18:30 Kroatië - Denemarken 1:0 (0:0)
FIFA > U18 Vriendschappelijk 2019 > Juni FIFA >   U18 Vriendschappelijk 2019 > Juni
11:00 Argentinië - Turkije 2:0 (1:0)
18:00 Rusland - Rusland 5:3 (1:1, 1:1) d.p.
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2019 > Juni FIFA >   U16 Vriendschappelijk 2019 > Juni
11:00 Japan - Roemenië 2:4 d.p.
Australië > NPL Capital Football 2019  Australië >   NPL Capital Football 2019 >
11:00 Canberra Olympic - Canberra FC 0:2 (0:1)
Brazilië > Série B 2019  Brazilië >   Série B 2019 >
00:15 Vila Nova - GO - São Bento 1:0 (0:0)
00:15 Figueirense - Botafogo - SP 2:1 (1:0)
00:15 Brasil de Pelotas - Criciúma - SC 0:1 (0:1)
01:30 Bragantino - SP - América - MG 2:0 (1:0)
01:30 Oeste - SP - Vitória - BA 3:0 (1:0)
01:30 Cuiabá - MT - Atlético Goianiense 0:1 (0:0)
02:30 Guarani - SP - Coritiba FC 0:1 (0:0)
02:30 Paraná Clube - Operário Ferroviário - PR 1:0 (0:0)
02:30 Sport - PE - CR Brasil - AL 1:0 (1:0)
Canada > Canadian Championship 2019 > Kwal. 2e Ronde  Canada >   Canadian Championship 2019 > Kwal. 2e Ronde
03:30 Cavalry FC - Forge FC 2:1
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
02:30 Universidad Católica - Unión Española 0:0 (0:0)
Chili > Cup 2019 > 2e Ronde  Chili >   Cup 2019 > 2e Ronde
00:00 Audax Italiano - Santiago Wanderers 3:1 (2:0)
Duitsland > Relegation Oberliga 2019 NOFV > Degradering  Duitsland >   Relegation Oberliga 2019 NOFV > Degradering
18:30 FC Anker Wismar - VfL 05 Hohenstein-Ernstthal 1:1
Estland > Eesti Karikas 2019/2020 > 1e Ronde  Estland >   Eesti Karikas 2019/2020 > 1e Ronde
19:00 JK Tammeka IV - JK Tallinna Kalev III 0:4
Nigeria > Professional League 2019 Championship  Nigeria >   Professional League 2019 Championship >
16:00 Ifeanyi Uba - Enugu Rangers 2:4
18:00 Enyimba Aba - Akwa United 3:0
20:00 Lobi Stars - Kano Pillars 0:1
Paraguay > Copa Paraguay 2019 > 1e Ronde  Paraguay >   Copa Paraguay 2019 > 1e Ronde
18:00 Nueva Estrella - 3 de Febrero 1:9
21:00 Independiente de Nanawa - Rubio Ñu 0:4
Roemenië > Playoff 1/2 2018/2019 > Degradering  Roemenië >   Playoff 1/2 2018/2019 > Degradering
17:00 FC Hermannstadt - Universitatea Cluj 0:1 (0:0)
Spanje > Primera Aufstieg 2018/2019 > Halve Finale  Spanje >   Primera Aufstieg 2018/2019 > Halve Finale
21:00 Deportivo La Coruña - Málaga CF 4:2 (1:2)
Spanje > Segunda B Playoff 2018/2019 Meisterschaft > Finale  Spanje >   Segunda B Playoff 2018/2019 Meisterschaft > Finale
20:30 CF Fuenlabrada - Racing Santander 0:0 (0:0)
Thailand > Thai League 1 2019  Thailand >   Thai League 1 2019 >
13:00 Buriram United - PTT Rayong FC 5:0 (1:0)
Tunesië > Ligue 1 2018/2019  Tunesië >   Ligue 1 2018/2019 >
17:00 US Ben Guerdane - Espérance de Tunis 1:0 (1:0)
Verenigde Staten > U.S. Open Cup 2019 > 4e Ronde  Verenigde Staten >   U.S. Open Cup 2019 > 4e Ronde
01:00 Columbus Crew - Pittsburgh Riverhounds 1:0 (0:0)
01:30 New York RB - New England Revolution 2:3 (1:1, 2:2) n.v.
02:00 Houston Dynamo - Austin Bold 3:2 (3:0)
02:30 Saint Louis FC - Chicago Fire 2:1 (2:0)
04:00 Real Salt Lake - Los Angeles FC 0:3 (0:1)
04:30 San Jose Earthquakes - Sacramento Republic 4:3 (2:2)
Wit-Rusland > Kubok 2019/2020 > 2e Ronde  Wit-Rusland >   Kubok 2019/2020 > 2e Ronde
15:00 Victoria Maryina Gorka - Sputnik Rechytsa 2:3 (0:1)
16:30 Montazhnik Mozyr - Naftan Novopolotsk 0:1 (0:1)
17:00 UAS Zhitkovichi - NFK Minsk 0:3 Toeg.
17:00 FK Kletsk - FK Orsha 5:4 (0:1, 2:2, 2:2) d.p.
17:00 FK Osipovichi - FK Smolevichy-STI 0:1 (0:0)
17:00 FK Čist́ - FK Lida 1:3 (0:1)
17:00 Ivatsevichi - Rukh Brest 2:3 (1:1, 2:2) n.v.
17:00 Oshmyany FK - Khimik Svetlogorsk 2:1 (2:0)
17:30 SMI Autotrans - FK Smorgon 0:6 (0:3)
17:30 FK Molodechno - Arsenal Dzerzhinsk 0:5 (0:2)
18:00 FK Belita-Vitex Uzda - Belshina Bobruisk 1:2 (0:1)
18:00 PK Im. Kremko - FC Slonim-2017 0:2 (0:2)
18:00 FK Gorki - Volna Pinsk 0:3 (0:2)
18:00 Neman-Agro Stoŭbcy - FK Baranovichi 1:2 (1:0)
Zweden > Svenska Cupen 2019/2020 > 1e Ronde  Zweden >   Svenska Cupen 2019/2020 > 1e Ronde
19:00 IK Östria Lambohov - Husqvarna FF 1:4
19:00 Raslätts SK - Skövde AIK 2:0
19:00 Assyriska BK - Utsiktens BK 0:5
19:30 IFK Timra - IFK Östersund 4:0
19:45 Värtans IK - Enskede IK 1:2
20:00 IFK Haninge - IFK Stocksund 4:5 d.p.
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner