. .
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > November FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2019 > November
12:00 Kenia - Burundi -:-
14:30 Tanzania - Oeganda -:-
CONMEBOL > Copa Libertadores 2019 > Finale CONMEBOL >    Copa Libertadores 2019 > Finale
21:00 Flamengo RJ - River Plate -:-
CONMEBOL > U15 Campeonato Sudamericano 2019 Paraguay > Groep A CONMEBOL >   U15 Campeonato Sudamericano 2019 Paraguay > Groep A
22:00 Colombia - Venezuela -:-
23:00 België - Brazilië -:-
Albanië > Kategoria Superiore 2019/2020  Albanië >   Kategoria Superiore 2019/2020 >
13:30 FK Kukësi - KF Bylis Ballsh -:-
13:30 KS Flamurtari Vlorë - Luftëtari Gjirokastër -:-
16:30 KF Skënderbeu - KF Tiranë -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
15:00 USM Bel Abbes - CS Constantine -:-
15:00 NC Magra - CA Bordj Bou Arreridj -:-
15:00 CR Bélouizdad - AS Aïn M'lila -:-
16:00 ASO Chlef - MC Alger -:-
16:00 Paradou AC - ES Sétif -:-
16:00 JS Kabylie - JS Saoura -:-
17:00 US Biskra - USM Alger -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
23:40 Huracán - Central Córdoba SdE -:-
23:40 Defensa y Justicia - Lanús -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
01:00 Sarmiento de Junín - All Boys 0:0
21:00 Brown de Adrogué - Defensores de Belgrano -:-
21:00 Riestra - Atlético Rafaela -:-
21:00 Almagro - Ramón Santamarina -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
21:00 Nueva Chicago - Agropecuario -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Apertura >
21:00 Talleres de Remedios de Escalada - Fénix -:-
21:00 Defensores Unidos de Zárate - Almirante Brown -:-
21:00 Acassuso - Tristan Suárez -:-
21:00 Villa San Carlos - Armenio -:-
21:00 Comunicaciones - San Telmo -:-
Armenie > Premier League 2019/2020  Armenie >   Premier League 2019/2020 >
11:00 Shirak FC - FC Alashkert -:-
11:00 Lori FC - FC Ararat-Armenia -:-
15:00 FC Urartu - FC Noah -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
07:00 Wellington Phoenix - Brisbane Roar -:-
09:30 Adelaide United - Melbourne Victory -:-
11:45 Perth Glory - Sydney FC -:-
Australië > National Youth League 2019/2020  Australië >   National Youth League 2019/2020 >
00:30 Melbourne City FC (Y) - Perth Glory (Y) -:-
00:30 Central Coast Mariners (Y) - Sydney FC (Y) -:-
06:00 Western Sydney Wanderers (Y) - Canberra United (Y) -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
12:00 Səbail FK - Sabah FK -:-
Bahrein > Kampioenschap 2019/2020  Bahrein >   Kampioenschap 2019/2020 >
14:15 Al Ahli - Busaiteen uitgest.
16:00 East Riffa Club - Al Najma uitgest.
16:30 Al Hidd - Al Muharraq uitgest.
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
18:00 AS Eupen - Standard Luik -:-
20:00 KV Mechelen - SV Zulte Waregem -:-
20:00 Waasland-Beveren - Cercle Brugge -:-
20:30 Royal Excel Mouscron Péruwelz - KRC Genk -:-
België > Eerste klasse B 2019/2020 Periode 2  België >   Eerste klasse B 2019/2020 Periode 2 >
17:00 Lommel SK - Union St. Gilloise -:-
20:30 KFCO Beerschot Wilrijk - Sporting Lokeren -:-
België > U18 Elite U18 2019/2020  België >  U18 Elite U18 2019/2020 >
13:30 Sint-Truidense VV - KRC Genk -:-
14:00 Sporting Charleroi - SV Zulte Waregem -:-
14:00 Club Brugge KV - Standard Liège -:-
14:30 KAA Gent - KV Mechelen -:-
14:30 Sporting Lokeren - RSC Anderlecht -:-
15:00 Oud-Heverlee Leuven - AS Eupen -:-
België > U16 Elite U16 2019/2020  België >  U16 Elite U16 2019/2020 >
12:00 AS Eupen - Oud-Heverlee Leuven -:-
13:30 KRC Genk - Sint-Truidense VV -:-
13:30 SV Zulte Waregem - Sporting Charleroi -:-
14:00 RSC Anderlecht - Sporting Lokeren -:-
Bolivia > Liga Profesional 2019 Clausura  Bolivia >   Liga Profesional 2019 Clausura >
22:15 San José - Always Ready -:-
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2019 > Zwischenrunde  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2019 > Zwischenrunde
20:30 Atlético Palmaflor - Real Santa Cruz -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2019/2020  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2019/2020 >
13:00 Zvijezda 09 Bijeljina - Sloboda Tuzla -:-
13:00 Velež Mostar - FK Sarajevo -:-
13:00 FK Mladost Doboj-Kakanj - Radnik Bijeljina -:-
13:00 FK Tuzla City - Čelik Zenica -:-
16:00 Borac Banja Luka - Zrinjski Mostar -:-
Brazilië > Série B 2019  Brazilië >   Série B 2019 >
01:30 Guarani - SP - América - MG 0:0
21:00 Botafogo - SP - Cuiabá - MT -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
11:30 Slavia Sofia - Cherno More Varna -:-
14:00 FK Botev Vratsa - CSKA Sofia -:-
16:30 PFC Ludogorets Razgrad - Lokomotiv Plovdiv -:-
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
15:30 Colo-Colo - Coquimbo Unido uitgest.
18:00 Antofagasta - Universidad de Concepción -:-
18:00 O'Higgins - Curicó Unido -:-
Chili > Primera B 2019  Chili >   Primera B 2019 >
15:30 Unión San Felipe - Santiago Morning -:-
15:30 Santiago Wanderers - Ñublense -:-
23:00 Santa Cruz - Copiapó -:-
23:30 Barnechea - Deportes Valdivia -:-
China > Super League 2019  China >   Super League 2019 >
08:30 Beijing Renhe FC - Jiāngsū Sūníng -:-
08:30 Dalian Yifang FC - Hebei China Fortune FC -:-
08:30 Tianjin Teda - Shenzhen FC -:-
12:35 Guangzhou Evergrande - Shanghai SIPG -:-
Colombia > Primera B 2019 Clausura Playoffs > Finale  Colombia >   Primera B 2019 Clausura Playoffs > Finale
00:30 Deportivo Pereira - Boyacá Chicó 1:0
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
16:00 Nea Salamina - AEK Larnaca -:-
17:00 APOEL Nicosia - Paphos FC -:-
18:00 Enosis Neon Paralimni - Omonia Nikosia -:-
Denemarken > 1. Division 2019/2020  Denemarken >   1. Division 2019/2020 >
15:00 FC Roskilde - Vejle BK -:-
17:45 Vendsyssel FF - Viborg FF -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:00 Randers SK Freja - FC Nordsjælland -:-
12:30 SønderjyskE - FC Kopenhagen -:-
12:30 Odense BK - Aarhus GF -:-
13:00 Vejle BK - Lyngby BK -:-
13:00 Aalborg BK - Brøndby IF -:-
13:00 FC Midtjylland - Esbjerg fB -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
11:00 Kolding IF - AC Horsens -:-
12:00 Næstved BK - HB Køge -:-
15:15 Hvidovre IF - AB Gladsaxe -:-
15:30 Hellerup IK - B.93 København -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020 >
14:00 Randers SK Freja - FC Nordsjælland -:-
14:45 SønderjyskE - FC København -:-
15:00 Odense BK - Aarhus GF -:-
15:15 FC Midtjylland - Esbjerg fB -:-
15:15 Aalborg BK - Brøndby IF -:-
15:30 Vejle BK - Lyngby BK -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
13:00 Hellerup IK - B.93 København -:-
13:00 Hvidovre IF - AB Gladsaxe -:-
13:30 Kolding IF - AC Horsens -:-
14:15 FK Viborg - Hobro IK -:-
14:15 Næstved BK - HB Køge -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:00 FC Midtjylland - Esbjerg fB -:-
13:00 Vejle BK - Lyngby BK -:-
13:00 Aalborg BK - Brøndby IF -:-
14:00 Randers SK Freja - Farum BK -:-
15:00 Odense BK - Aarhus GF -:-
17:00 SønderjyskE - FC København -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 Bayer Leverkusen - SC Freiburg -:-
15:30 Eintracht Frankfurt - VfL Wolfsburg -:-
15:30 Werder Bremen - FC Schalke 04 -:-
15:30 Fortuna Düsseldorf - Bayern München -:-
15:30 1. FC Union Berlin - Bor. Mönchengladbach -:-
18:30 RB Leipzig - 1. FC Köln -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:00 Hamburger SV - Dynamo Dresden -:-
13:00 Arminia Bielefeld - SV Sandhausen -:-
13:00 SV Wehen Wiesbaden - Holstein Kiel -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
14:00 FSV Zwickau - Preußen Münster -:-
14:00 Eintracht Braunschweig - Chemnitzer FC -:-
14:00 Würzburger Kickers - KFC Uerdingen 05 -:-
14:00 1. FC Magdeburg - SpVgg Unterhaching -:-
14:00 SV Meppen - SG Sonnenhof Großaspach -:-
14:00 Waldhof Mannheim - FC Ingolstadt 04 -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 Holstein Kiel II - Hamburger SV II -:-
13:30 Weiche Flensburg 08 - TSV Havelse -:-
14:00 Heider SV - Eintracht Norderstedt -:-
16:00 SSV Jeddeloh - SV Drochtersen/Assel -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 Rot-Weiß Erfurt - VSG Altglienicke -:-
13:30 Energie Cottbus - Germania Halberstadt -:-
13:30 Optik Rathenow - Bischofswerdaer FV -:-
13:30 ZFC Meuselwitz - SV Babelsberg 03 -:-
13:30 1. FC Lok Leipzig - SV Lichtenberg 47 -:-
13:30 FC Viktoria 1889 Berlin - Hertha BSC II -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 FC Schalke 04 II - Rot-Weiss Essen -:-
14:00 1. FC Köln II - Rot-Weiß Oberhausen -:-
14:00 Fortuna Düsseldorf II - Sportfreunde Lotte -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 VfR Aalen - 1899 Hoffenheim II -:-
14:00 FC Astoria Walldorf - Rot-Weiß Koblenz -:-
14:00 1. FSV Mainz 05 II - TSV Steinbach Haiger -:-
14:00 1. FC Saarbrücken - FK Pirmasens -:-
14:00 Bayern Alzenau - FC 08 Homburg -:-
14:00 FC Gießen - SV 07 Elversberg -:-
14:00 TSG Balingen - FSV Frankfurt -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 TSV Buchbach - SpVgg Oberfranken Bayreuth -:-
14:00 FC Memmingen - Türkgücü-Ataspor München -:-
14:00 SV Schalding-Heining - SpVgg Greuther Fürth II -:-
14:00 Viktoria Aschaffenburg - TSV Aubstadt -:-
14:00 VfR Garching - VfB Eichstätt -:-
14:00 FC Augsburg II - 1. FC Nürnberg II -:-
14:00 TSV 1860 Rosenheim - FV Illertissen -:-
14:00 1. FC Schweinfurt 05 - TSV 1896 Rain am Lech -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
14:00 SpVgg Bayern Hof - SV Seligenporten -:-
14:00 SpVgg Ansbach - Viktoria Kahl -:-
14:00 DJK Vilzing - Eintracht Bamberg -:-
14:00 TSV Großbardorf - ATSV Erlangen -:-
14:00 1. FC Sand - DJK Gebenbach -:-
14:00 TSV Abtswind - ASV Cham -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 FC Deisenhofen - SV Donaustauf -:-
14:00 SpVgg Hankofen-Hailing - TSV Landsberg -:-
14:00 TSV Kottern-St. Mang - Jahn Regensburg II -:-
14:00 SV Pullach - TSV Nördlingen -:-
14:00 SV Kirchanschöring - FC Ismaning -:-
14:00 TSV Schwaben Augsburg - TSV Wasserburg -:-
14:30 TSV 1860 München II - TSV 1865 Dachau -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 BTS Neustadt - SV Hemelingen -:-
13:00 Bremer SV - Brinkumer SV -:-
14:30 SG Aumund-Vegesack - Werder Bremen III -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 Hessen Kassel - SC Waldgirmes -:-
14:30 Viktoria Griesheim - Rot-Weiß Walldorf -:-
14:30 FC Hanau 93 - Hessen Dreieich -:-
14:30 TuS Dietkirchen - Türk Gücü Friedberg -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 TSV Ilshofen - FC 08 Villingen -:-
14:00 SGV Freiberg - VfB Stuttgart II -:-
14:00 Sportfreunde Dorfmerkingen - SV Linx -:-
14:00 Stuttgarter Kickers - Neckarsulmer Sport-Union -:-
14:00 1. CfR Pforzheim - FV Ravensburg -:-
14:00 SV Sandhausen II - Freiburger FC -:-
14:00 FSV 08 Bissingen - Göppinger SV -:-
15:00 SV Oberachern - 1. FC Rielasingen-Arlen -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
15:00 SV Curslack-Neuengamme - Union Tornesch -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
13:00 Blau-Weiß 90 Berlin - SC Staaken -:-
13:30 Torgelower FC Greif - Brandenburger SC Süd -:-
13:30 TSG Neustrelitz - SV Tasmania Berlin -:-
13:30 Ludwigsfelder FC - FC Strausberg -:-
13:30 1. FC Lok Stendal - Hansa Rostock II -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
13:30 FC Grimma - VfB 1921 Krieschow -:-
13:30 FC Einheit Rudolstadt - FC Eilenburg -:-
13:30 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - FC Carl Zeiss Jena II -:-
13:30 FC Oberlausitz - 1. FC Merseburg -:-
13:30 Askania Bernburg - Union Sandersdorf -:-
13:30 Wacker Nordhausen II - FSV Martinroda -:-
14:00 FSV 63 Luckenwalde - VfL Halle 96 -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
14:00 TuS Koblenz - FC Hertha Wiesbach -:-
14:30 FV Engers 07 - FV Dudenhofen -:-
14:30 SV 07 Elversberg II - TSV Schott Mainz -:-
14:30 FC Karbach - SV Gonsenheim -:-
14:30 1. FC Kaiserslautern II - SV Röchling Völklingen -:-
14:30 Wormatia Worms - Sportfreunde Eisbachtal -:-
15:00 TuS Mechtersheim - TSG Pfeddersheim -:-
15:30 Hassia Bingen - FV 07 Diefflen -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 PSV Union Neumünster - Eckernförder SV -:-
14:00 TSV Kropp - SV Todesfelde -:-
14:00 VfB Lübeck II - Oldenburger SV -:-
14:00 1. FC Phönix Lübeck - TSB Flensburg -:-
14:00 TSV Bordesholm - Preußen 09 Reinfeld -:-
16:00 Inter Türkspor Kiel - Weiche Flensburg 08 II -:-
Duitsland > Vrouwen Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Bundesliga 2019/2020 >
13:00 SGS Essen - SC Freiburg -:-
13:00 VfL Wolfsburg - Bayern München -:-
13:00 1. FC Köln - Bayer Leverkusen -:-
13:00 FF USV Jena - SC Sand -:-
Duitsland > Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen 2. Bundesliga 2019/2020 >
14:00 Bor. Mönchengladbach - SV Meppen -:-
14:00 1. FC Saarbrücken - 1. FFC Frankfurt II -:-
14:00 VfL Wolfsburg II - Turbine Potsdam II -:-
17:00 FSV Gütersloh 2009 - Arminia Bielefeld -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Niendorfer TSV - Energie Cottbus -:-
12:00 Hertha BSC - Hannover 96 -:-
12:00 Dynamo Dresden - VfL Wolfsburg -:-
12:00 RB Leipzig - FC St. Pauli -:-
12:00 1. FC Union Berlin - Chemnitzer FC -:-
13:00 Hamburger SV - Werder Bremen -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 MSV Duisburg - Fortuna Düsseldorf -:-
11:00 Bor. Mönchengladbach - Bayer Leverkusen -:-
11:00 1. FC Köln - Rot-Weiß Oberhausen -:-
11:00 Wuppertaler SV - FC Schalke 04 -:-
11:00 VfL Bochum - Preußen Münster -:-
14:30 Arminia Bielefeld - Viktoria Köln -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 SC Freiburg - FC Ingolstadt 04 -:-
11:00 Bayern München - Eintracht Frankfurt -:-
11:30 1899 Hoffenheim - 1. FC Kaiserslautern -:-
13:00 SSV Ulm 1846 - Karlsruher SC -:-
13:00 1. FC Heidenheim 1846 - FC Augsburg -:-
14:00 VfB Stuttgart - 1. FSV Mainz 05 -:-
14:30 SpVgg Greuther Fürth - Kickers Offenbach -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 FC St. Pauli - Hamburger SV -:-
11:00 FC Carl Zeiss Jena - VfL Wolfsburg -:-
11:00 Hannover 96 - Dynamo Dresden -:-
11:00 Eintracht Braunschweig - Energie Cottbus -:-
13:00 Hallescher FC - 1. FC Union Berlin -:-
13:30 Chemnitzer FC - Hertha BSC -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 FC Schalke 04 - VfL Bochum -:-
11:00 Bayer Leverkusen - 1. FC Köln -:-
11:00 Alemannia Aachen - Bor. Mönchengladbach -:-
11:00 Wuppertaler SV - Borussia Dortmund -:-
11:00 Preußen Münster - SV Lippstadt 08 -:-
11:00 FC Hennef 05 - SG Unterrath 12/24 -:-
15:00 Fortuna Düsseldorf - Arminia Bielefeld -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt 98 -:-
11:00 SV Wehen Wiesbaden - 1. FSV Mainz 05 -:-
11:00 1899 Hoffenheim - Stuttgarter Kickers -:-
13:00 SpVgg Greuther Fürth - Bayern München -:-
13:30 SpVgg Unterhaching - FC Augsburg -:-
14:00 SC Freiburg - 1. FC Nürnberg -:-
Ecuador > Serie A 2019 Playoffs > Kwartfinale  Ecuador >   Serie A 2019 Playoffs > Kwartfinale
23:15 Aucas - Barcelona -:-
Egypte > Premiership 2019/2020  Egypte >   Premiership 2019/2020 >
13:30 Tanta - Tala'ea El-Gaish SC -:-
16:00 Al-Mokawloon - Aswan -:-
El Salvador > Primera División 2019/2020 Apertura  El Salvador >   Primera División 2019/2020 Apertura >
21:30 Jocoro FC - FAS -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
13:30 West Ham United - Tottenham Hotspur -:-
16:00 AFC Bournemouth - Wolverhampton Wanderers -:-
16:00 Arsenal FC - Southampton FC -:-
16:00 Brighton & Hove Albion - Leicester City -:-
16:00 Crystal Palace - Liverpool FC -:-
16:00 Everton FC - Norwich City -:-
16:00 Watford FC - Burnley FC -:-
18:30 Manchester City - Chelsea FC -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
13:30 Charlton Athletic - Cardiff City -:-
16:00 Blackburn Rovers - Barnsley FC -:-
16:00 Brentford FC - Reading FC -:-
16:00 Bristol City - Nottingham Forest -:-
16:00 Derby County - Preston North End -:-
16:00 Huddersfield Town - Birmingham City -:-
16:00 Luton Town - Leeds United -:-
16:00 Stoke City - Wigan Athletic -:-
16:00 Swansea City - Millwall FC -:-
16:00 West Bromwich Albion - Sheffield Wednesday -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
16:00 AFC Wimbledon - Gillingham FC -:-
16:00 Accrington Stanley - Bolton Wanderers -:-
16:00 Fleetwood Town - Tranmere Rovers -:-
16:00 Ipswich Town - Blackpool FC -:-
16:00 Milton Keynes Dons - Rotherham United -:-
16:00 Peterborough United - Burton Albion -:-
16:00 Rochdale AFC - Portsmouth FC -:-
16:00 Shrewsbury Town - Bristol Rovers -:-
16:00 Southend United - Oxford United -:-
16:00 Sunderland AFC - Coventry City -:-
16:00 Wycombe Wanderers - Doncaster Rovers -:-
Engeland > League Two 2019/2020  Engeland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Carlisle United - Cambridge United -:-
16:00 Cheltenham Town - Colchester United -:-
16:00 Crawley Town - Exeter City -:-
16:00 Crewe Alexandra - Morecambe FC -:-
16:00 Leyton Orient - Forest Green Rovers -:-
16:00 Newport County - Oldham Athletic -:-
16:00 Northampton Town - Grimsby Town -:-
16:00 Plymouth Argyle - Bradford City -:-
16:00 Salford City - Macclesfield Town -:-
16:00 Scunthorpe United - Port Vale FC -:-
16:00 Swindon Town - Mansfield Town -:-
16:00 Walsall FC - Stevenage FC -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
16:00 AFC Fylde - Dagenham & Redbridge -:-
16:00 Aldershot Town - Notts County -:-
16:00 Barrow AFC - Barnet FC -:-
16:00 Chorley FC - Torquay United -:-
16:00 Dover Athletic - Solihull Moors -:-
16:00 Halifax Town - Eastleigh FC -:-
16:00 Harrogate Town - Chesterfield FC -:-
16:00 Hartlepool United - Boreham Wood -:-
16:00 Stockport County - Ebbsfleet United -:-
16:00 Sutton United - Bromley FC -:-
16:00 Wrexham AFC - Yeovil Town -:-
18:20 Maidenhead United - Woking FC -:-
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2019/2020  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2019/2020 >
13:45 Wolverhampton Wanderers U23 - Chelsea FC U23 -:-
14:00 Arsenal FC U23 - Southampton FC U23 -:-
Engeland > U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep A  Engeland >  U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep A
12:00 Chelsea FC - Arsenal FC -:-
13:30 Blackburn Rovers - Wolverhampton Wanderers -:-
Engeland > U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep B  Engeland >  U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep B
12:00 Aston Villa - Derby County -:-
14:00 Middlesbrough FC - Reading FC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep C  Engeland >  U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep C
12:00 Sunderland AFC - Fulham FC -:-
12:00 Everton FC - Norwich City -:-
Engeland > U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep D  Engeland >  U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep D
12:00 Manchester City - Swansea City -:-
12:00 Southampton FC - Liverpool FC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep E  Engeland >  U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep E
12:00 Newcastle United - Tottenham Hotspur -:-
12:00 Stoke City - West Ham United -:-
Engeland > U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep F  Engeland >  U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep F
12:00 Manchester United - Brighton & Hove Albion -:-
12:00 Leicester City - West Bromwich Albion -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division >
Grimsby Town - Chesterfield FC uitgest.
12:00 Notts County - Mansfield Town -:-
12:00 Rotherham United - Lincoln City -:-
12:00 Huddersfield Town (U17) - Scunthorpe United -:-
Estland > Relegation 2019 > Degradering  Estland >   Relegation 2019 > Degradering
12:00 FC Kuressaare - Pärnu JK Vaprus -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
17:30 Olympique Lyon - OGC Nice -:-
20:00 Dijon FCO - Stade Rennes -:-
20:00 FC Metz - Stade Reims -:-
20:00 Amiens SC - RC Strasbourg -:-
20:00 Angers SCO - Nîmes Olympique -:-
20:00 Stade Brest - FC Nantes -:-
Frankrijk > Ligue 2 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 2 2019/2020 >
15:00 RC Lens - FC Sochaux -:-
Frankrijk > National 2 Groupe A 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe A 2019/2020 >
Sainte-Geneviève-des-Bois - AF Bobigny uitgest.
16:00 SC Bastia - SC Schiltigheim -:-
17:00 ASM Belfort - RC Lens (CFA) -:-
17:00 FCSR Haguenau - IC Croix -:-
18:00 JA Drancy - FC Mulhouse -:-
18:00 Lille OSC (CFA) - Stade Reims (CFA) -:-
18:00 US Lusitanos - SAS Épinal -:-
18:00 CS Sedan - Olympique Saint-Quentin -:-
Frankrijk > National 2 Groupe B 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe B 2019/2020 >
Entente SSG - Angers SCO II uitgest.
18:00 C' Chartres Football - US Fleury-Mérogis -:-
18:00 USM Oissel - US Granvillaise -:-
18:00 AS Poissy - FC Rouen -:-
18:00 Stade Briochin - US Saint-Malo -:-
18:00 AS Vitré - EA Guingamp (CFA) -:-
18:30 FC Gobelins - Vannes OC -:-
20:00 FC Lorient (CFA) - FC Mantois -:-
Frankrijk > National 2 Groupe C 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe C 2019/2020 >
16:00 FC Nantes (CFA) - FC Sète -:-
18:00 Angoulême CFC - Montpellier HSC (CFA) -:-
18:00 Blois Foot 41 - Trélissac FC -:-
18:00 Bourges Foot - US Colomiers -:-
18:00 St-Pryvé St-Hilaire - SO Romorantin -:-
18:00 AS Saint-Étienne (CFA) - Andrézieux -:-
18:00 Stade Bordelais - Vendée Les Herbiers -:-
Frankrijk > National 2 Groupe D 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe D 2019/2020 >
17:00 Jura Sud - Moulins Yzeure Foot -:-
18:00 FC Annecy - RC Grasse -:-
18:00 Hyères FC - AS Saint-Priest -:-
18:00 Olympique Marseille (CFA) - Louhans-Cuiseaux -:-
18:00 US Endoume - Monts d'Or Azergues Foot -:-
18:00 AS Monaco (CFA) - Fréjus-St. Raphaël FC -:-
18:00 Nîmes Olympique (CFA) - FC Martigues -:-
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2019/2020  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2019/2020 >
14:30 Paris FC - Girondins Bordeaux -:-
14:30 Montpellier HSC - EA Guingamp -:-
14:30 Dijon FCO - Olympique Marseille -:-
14:30 FC Metz-Algrange - FC Fleury 91 -:-
15:30 Stade Reims - Paris Saint-Germain -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.A 2019/2020 >
14:30 Valenciennes FC - US Quevilly-Rouen -:-
14:30 Paris Saint-Germain - SM Caen -:-
14:30 Évreux FC 27 - Le Havre AC -:-
14:30 US Orléans - Lille OSC -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020 >
14:30 ASPTT Dijon - Olympique Lyon -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020 >
14:30 Castelnau Le Crès FC - Montpellier HSC -:-
14:30 SC Bastia - US Colomiers -:-
Gibraltar > Premier Divison 2019/2020  Gibraltar >   Premier Divison 2019/2020 >
16:00 FCB Magpies - Lincoln Red Imps -:-
18:15 Europa FC - Boca Gibraltar -:-
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
18:30 Panionios GSS - Olympiakos -:-
19:00 Lamia - Skoda Xanthi -:-
Hong-Kong > Premier League 2019/2020  Hong-Kong >   Premier League 2019/2020 >
07:30 Happy Valley - Lee Man FC -:-
10:30 Southern District - R&F (HK) -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
17:00 Mezõkövesd-Zsóry - Kaposvári RFC -:-
17:00 Fehérvár FC - Puskás FC -:-
17:00 Kisvárda FC - Debreceni VSC -:-
17:00 Budapest Honvéd - Paksi SE -:-
19:30 Újpest FC - Diósgyöri VTK -:-
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 Bengaluru FC - Kerala Blasters -:-
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
09:30 Arema Cronus FC - Persija Jakarta -:-
12:30 PSM Makassar - Bali United -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
15:00 Atalanta - Juventus -:-
18:00 AC Milan - SSC Napoli -:-
20:45 Torino FC - Inter -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
15:00 Benevento Calcio - FC Crotone -:-
15:00 SS Juve Stabia - US Salernitana 1919 -:-
15:00 AS Livorno - Trapani Calcio -:-
15:00 Pordenone Calcio - AC Perugia Calcio -:-
18:00 Empoli FC - Venezia FC -:-
Italië > Serie C Girone A 2019/2020  Italië >   Serie C Girone A 2019/2020 >
15:00 Pro Vercelli - AC Renate -:-
20:45 Calcio Lecco 1912 - Giana Erminio -:-
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
20:45 Virtus Verona - Carpi FC -:-
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
20:45 Reggina 1914 - Rende -:-
20:45 Ternana Calcio - Viterbese -:-
Italië > Serie D Girone F 2019/2020  Italië >   Serie D Girone F 2019/2020 >
14:30 Chieti Calcio - Campobasso -:-
14:30 Montegiorgio Calcio - SN Notaresco -:-
14:30 Porto Sant'Elpidio - ASD Pineto Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
11:00 Lazio Roma - AS Roma -:-
13:00 Inter - Torino FC -:-
14:30 Empoli FC - ACF Fiorentina -:-
14:30 Sassuolo Calcio - Sampdoria -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
14:30 Brescia Calcio - AC Milan -:-
14:30 Virtus Entella - Pordenone Calcio -:-
14:30 Parma Calcio 1913 - AS Cittadella -:-
14:30 SPAL 2013 Ferrara - US Cremonese -:-
14:30 Udinese Calcio - Hellas Verona -:-
14:30 Venezia FC - Spezia Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
14:30 Ascoli Calcio - FC Crotone -:-
14:30 Benevento Calcio - Frosinone Calcio -:-
14:30 Cosenza Calcio - AS Livorno -:-
14:30 SS Juve Stabia - AC Perugia Calcio -:-
14:30 US Lecce - Trapani Calcio -:-
14:30 AC Pisa - US Salernitana 1919 -:-
Japan > J1 League 2019  Japan >   J1 League 2019 >
05:00 Vissel Kobe - Cerezo Osaka -:-
06:00 Consadole Sapporo - Júbilo Iwata -:-
06:00 FC Tokyo - Shonan Bellmare -:-
06:00 Matsumoto Yamaga - Yokohama F. Marinos -:-
06:00 Nagoya Grampus - Sagan Tosu -:-
06:00 Sanfrecce Hiroshima - Kashima Antlers -:-
06:00 Shimizu S-Pulse - Oita Trinita -:-
07:00 Gamba Osaka - Vegalta Sendai -:-
Japan > J3 League 2019  Japan >   J3 League 2019 >
05:00 Yokohama S&CC - Kataller Toyama -:-
05:00 Fujieda MYFC - Blaublitz Akita -:-
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
05:00 MIO Biwako Shiga - Honda FC -:-
Kosovo > Superliga 2019/2020  Kosovo >   Superliga 2019/2020 >
13:00 FK Drenica - FC Vushtrria -:-
13:00 KF Flamurtari - KF Feronikeli -:-
13:00 Drita Gjilan - KF Llapi -:-
14:00 Prishtina KF - KF Trepça'89 -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
15:00 HNK Gorica - NK Varaždin ŠN -:-
17:30 Slaven Belupo - Lokomotiva Zagreb -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
13:00 Dinamo Zagreb II - Hajduk Split II -:-
13:30 HNK Cibalia - Hrvatski Dragovoljac -:-
13:30 NK Kustošija - NK Croatia Zmijavci -:-
13:30 NK Sesvete - NK Orijent Rijeka -:-
13:30 HNK Šibenik - NK Dubrava -:-
13:30 NK Solin - NK Osijek II -:-
Litouwen > A Lyga 2019 Meisterschaft  Litouwen >   A Lyga 2019 Meisterschaft >
12:00 FK Riteriai - FK Sūduva -:-
12:00 Kauno Žalgiris - FK Panevėžys -:-
Luxemburg > Nationaldivision 2019/2020  Luxemburg >   Nationaldivision 2019/2020 >
17:00 Progrès Niedercorn - Blue Boys Muhlenbach -:-
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
14:00 St. Luċija FC - Sliema Wanderers -:-
16:15 Sirens FC - Gudja United -:-
Marokko > GNF 1 2019/2020  Marokko >   GNF 1 2019/2020 >
Ittihad Tanger - Olympique de Khouribga uitgest.
Wydad AC - FAR de Rabat uitgest.
Rapide Oued Zem - Raja Casablanca uitgest.
Youssoufia Berrechid - Olympique de Safi uitgest.
Mexico > Primera División 2019/2020 Apertura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Apertura >
02:00 Puebla FC - Club Necaxa 0:0
04:10 Club Tijuana - Club León -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
17:00 Cimarrones de Sonora II - Dorados UACH -:-
18:00 Leones Negros II - Correcaminos UAT II -:-
22:30 Tuzos de la UAZ - Alacranes de Durango -:-
23:00 Gavilanes de Matamoros - Tecos Fútbol Club -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
00:45 Club Tijuana - Club León -:-
16:00 Cruz Azul - Atlético San Luis -:-
16:00 Gallos Blancos - Monarcas Morelia -:-
16:00 CF Monterrey - Atlas Guadalajara -:-
16:00 Deportivo Guadalajara - Veracruz -:-
19:00 CF Pachuca - Pumas UNAM -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:30 CF Pachuca - Pumas UNAM -:-
18:00 Cruz Azul - Atlético San Luis -:-
18:30 Gallos Blancos - Monarcas Morelia -:-
18:30 CF Monterrey - Atlas Guadalajara -:-
19:00 Deportivo Guadalajara - Veracruz -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura Playoffs > Halve Finale  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura Playoffs > Halve Finale
16:00 Atlas Guadalajara - CF Pachuca -:-
17:00 CF América - CF Monterrey -:-
Montenegro > 1. CFL 2019/2020  Montenegro >   1. CFL 2019/2020 >
13:00 FK Zeta - FK Grbalj Radanovići -:-
13:00 FK Budućnost Podgorica - OFK Titograd -:-
13:00 OFK Petrovac - FK Sutjeska -:-
13:00 FK KOM Podgorica - Iskra Danilovgrad -:-
13:00 FK Podgorica - FK Rudar Pljevlja -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 FC Utrecht - AZ Alkmaar -:-
19:45 PEC Zwolle - Fortuna Sittard -:-
19:45 AFC Ajax - Heracles Almelo -:-
20:45 ADO Den Haag - Willem II -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 Excelsior Maassluis - Scheveningen -:-
15:30 GVVV - Spakenburg -:-
15:30 IJsselmeervogels - Koninklijke HFC -:-
15:30 Jong FC Volendam - HHC Hardenberg -:-
15:30 Kozakken Boys - ASWH -:-
15:30 Quick Boys - AFC -:-
15:30 Rijnsburgse Boys - Katwijk -:-
15:30 Jong Sparta Rotterdam - Noordwijk -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 Hoek - ONS Sneek -:-
14:30 Ter Leede - DVS'33 Ermelo -:-
14:30 ODIN '59 - FC Lisse -:-
14:30 SteDoCo - Ajax (amateurs) -:-
14:30 VVOG - Jong Almere City FC -:-
15:00 Sparta Nijkerk - DOVO -:-
18:00 Harkemase Boys - GOES -:-
18:00 Barendrecht - VVSB -:-
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2019/2020  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2019/2020 >
14:30 AFC Ajax - FC Twente -:-
14:30 NAC Breda - Feyenoord -:-
14:30 FC Utrecht - Almere City FC -:-
14:30 sc Heerenveen - Sparta Rotterdam -:-
14:30 Vitesse - NEC/FC Oss -:-
15:00 ADO Den Haag - AZ Alkmaar -:-
15:00 FC Groningen - PSV Eindhoven -:-
Nicaragua > Liga Primera 2019/2020 Apertura  Nicaragua >   Liga Primera 2019/2020 Apertura >
22:00 ART Municipal - Managua FC -:-
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2019/2020  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2019/2020 >
03:00 Wellington Phoenix (R) - Auckland City FC -:-
04:30 Southern United - Hamilton Wanderers -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019/2020  Noord-Ierland >   Premier League 2019/2020 >
16:00 Larne FC - Linfield FC -:-
16:00 Glenavon FC - Carrick Rangers -:-
16:00 Linfield FC - Dungannon Swifts -:-
16:00 Ballymena United - Institute FC Drumahoe -:-
16:00 Coleraine FC - Carrick Rangers -:-
16:00 Warrenpoint Town - Crusaders FC -:-
16:00 Glentoran Belfast - Dungannon Swifts -:-
16:00 Larne FC - Cliftonville FC -:-
Noord-Macedonië > 1. MFL 2019/2020  Noord-Macedonië >   1. MFL 2019/2020 >
13:00 Makedonija GP - FK Rabotnički -:-
Noorwegen > Relegation Eliteserien 2019 > 1e Ronde  Noorwegen >   Relegation Eliteserien 2019 > 1e Ronde
18:00 Kongsvinger IL - Sogndal IL -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
13:00 FC Oleksandriya - Zorya Lugansk -:-
16:00 SK Dnipro-1 - Vorskla Poltava -:-
Oezbekistan > Super League 2019  Oezbekistan >   Super League 2019 >
09:30 Nasaf Qarshi - Pakhtakor Tashkent -:-
10:30 FK Qo’qon 1912 - FC AGMK -:-
10:30 Metallurg Bekobod - Dinamo Samarqand -:-
12:45 Qizilqum Zarafshon - Buxoro FK -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
17:00 RB Salzburg - SKN St. Pölten -:-
17:00 WSG Tirol - LASK -:-
17:00 SV Mattersburg - Wolfsberger AC -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
14:30 Austria Lustenau - SV Lafnitz -:-
14:30 FC Juniors OÖ - Floridsdorfer AC -:-
Paraguay > Primera División 2019 Clausura  Paraguay >   Primera División 2019 Clausura >
00:00 Sol de América - Deportivo Santaní 2:2 (1:0)
22:00 River Plate - Libertad -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
15:00 Korona Kielce - Raków Częstochowa -:-
17:30 Pogoń Szczecin - Legia Warschau -:-
20:00 Lechia Gdańsk - ŁKS Łódź -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
12:40 GKS Bełchatów - Warta Poznań -:-
16:00 Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec -:-
17:00 GKS Tychy '71 - GKS Jastrzębie -:-
17:00 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - Chrobry Głogów -:-
Portugal > Taça 2019/2020 > 4e Ronde  Portugal >   Taça 2019/2020 > 4e Ronde
15:00 Sertanense FC - SC Farense -:-
16:00 SC Espinho - FC Arouca -:-
16:00 Académico de Viseu - CD Feirense -:-
17:45 FC Famalicão - Académica de Coimbra -:-
19:30 Sporting Braga - Gil Vicente -:-
21:45 FC Vizela - SL Benfica -:-
Portugal > A-jun Júniores 2019/2020 Norte  Portugal >  A-jun Júniores 2019/2020 Norte >
12:45 FC Famalicão - FC Porto -:-
16:00 CD Feirense - FC Vizela -:-
16:00 Gil Vicente - CD Aves -:-
16:00 Leixões SC - Rio Ave FC -:-
16:00 Sporting Braga - CD Nacional -:-
16:00 Vitória Guimarães - Paços de Ferreira -:-
Portugal > A-jun Júniores 2019/2020 Sul  Portugal >  A-jun Júniores 2019/2020 Sul >
16:00 Amora FC - Académica de Coimbra -:-
16:00 Os Belenenses - Vitória Setúbal -:-
16:00 SG Sacavenense - GD Estoril -:-
16:00 Sporting CP - FC Alverca -:-
16:00 União Leiria - UD Vilafranquense -:-
Portugal > U23 Liga Revelação 2019/2020  Portugal >  U23 Liga Revelação 2019/2020 >
12:00 Académica de Coimbra - FC Famalicão -:-
12:00 SL Benfica - Rio Ave FC -:-
12:00 Sporting Braga - Sporting CP -:-
12:00 Vitória Setúbal - CS Marítimo -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
17:00 FC Politehnica Iași - FC Voluntari -:-
19:30 FCSB - Astra Giurgiu -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
09:30 FK Orenburg - Akhmat Grozny -:-
12:00 Rubin Kazan - Zenit St. Petersburg -:-
14:30 Dinamo Moskou - FK Rostov -:-
Rusland > 1. Division 2019/2020  Rusland >   1. Division 2019/2020 >
11:00 Spartak Moskou 2 - Avangard Kursk -:-
12:00 Chayka Peschanokopskoye - FK Torpedo Armavir -:-
12:00 Shinnik Yaroslavl - Tekstilshchik Ivanovo -:-
12:00 FC Neftekhimik - Enisey Krasnoyarsk -:-
13:00 FK Chertanovo Moskva - SKA-Energia Khabarovsk -:-
13:00 Fakel Voronezh - FK Nizhny Novgorod -:-
13:00 Rotor Volgograd - FK Tom Tomsk -:-
14:00 FK Krasnodar 2 - FK Khimki -:-
15:00 Baltika Kaliningrad - Mordovia Saransk -:-
17:30 Torpedo Moskva - Luch-Energia -:-
San Marino > Campionato 2019/2020 1. Phase  San Marino >   Campionato 2019/2020 1. Phase >
15:00 SS Murata - SP Tre Fiori -:-
15:00 FC Domagnano - SC Faetano -:-
15:00 SS Folgore/Falciano - SS Pennarossa -:-
15:00 AC Juvenes/Dogana - SP La Fiorita -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2019/2020  Saoedi-Arabië >   Premier League 2019/2020 >
13:30 Dhamk Club - Al Taawoun -:-
17:40 Al Ahli SFC - Al Faysali -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Celtic FC - Livingston FC -:-
16:00 Hibernian FC - Motherwell FC -:-
16:00 Kilmarnock FC - Heart of Midlothian -:-
16:00 St. Mirren FC - Ross County FC -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Inverness CT - Dundee FC -:-
Schotland > FA Cup 2019/2020 > 3e Ronde  Schotland >   FA Cup 2019/2020 > 3e Ronde
14:45 Auchinleck Talbot - Arbroath FC -:-
16:00 Albion Rovers - Airdrieonians -:-
16:00 Bonnyrigg Rose - Montrose FC -:-
16:00 Dumbarton FC - Forfar Athletic -:-
16:00 East Fife FC - BSC Glasgow -:-
16:00 Edinburgh City FC - Annan Athletic -:-
16:00 Elgin City - Alloa Athletic -:-
16:00 Formartine United - East Kilbride FC -:-
16:00 Greenock Morton FC - Brora Rangers FC -:-
16:00 Inverurie Loco Works - Broxburn Athletic -:-
16:00 Partick Thistle - Penicuik Athletic -:-
16:00 Queen Of The South - Queen's Park FC -:-
16:00 Raith Rovers - Peterhead FC -:-
16:00 Stirling Albion FC - Clyde FC -:-
16:00 Stranraer FC - Dunfermline Athletic -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
16:00 FK Čukarički-Stankom - FK Rad Beograd -:-
16:00 FK Voždovac - Proleter Novi Sad -:-
16:00 Mladost Lučani - TSC Bačka Topola -:-
16:00 Radnički Niš - Rode Ster Belgrado -:-
18:00 Vojvodina - FK Napredak -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
12:45 NK Bravo - Rudar Velenje -:-
14:45 NK Domžale - NK Triglav -:-
16:55 NK Celje - Olimpija Ljubljana -:-
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
14:00 MFK Zemplín Michalovce - DAC Dunajská Streda -:-
14:00 FC Nitra - MŠK Žilina -:-
14:00 FK Pohronie - Zlaté Moravce -:-
14:00 FK AS Trenčín - Spartak Trnava -:-
15:00 MFK Ružomberok - FK Senica -:-
16:00 Slovan Bratislava - ŠKF Sereď -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
13:00 CD Leganés - FC Barcelona -:-
16:00 Real Betis - Valencia CF -:-
18:30 Granada CF - Atlético Madrid -:-
21:00 Real Madrid - Real Sociedad -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
16:00 Rayo Vallecano - Real Zaragoza -:-
18:00 Deportivo La Coruña - AD Alcorcón -:-
18:00 Racing Santander - Extremadura UD -:-
20:00 SD Huesca - SD Ponferradina -:-
Spanje > Segunda B Grupo 1 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2019/2020 >
16:30 Real Madrid Castilla - Real Oviedo B -:-
Spanje > Segunda B Grupo 2 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2019/2020 >
16:00 Unionistas CF - UD Logroñés -:-
17:30 SD Leioa - SD Amorebieta -:-
18:00 Real Sociedad B - CA Osasuna B -:-
Spanje > Segunda B Grupo 3 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2019/2020 >
19:30 Lleida Esportiu - FC Barcelona B -:-
Spanje > Segunda B Grupo 4 2019/2020  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2019/2020 >
18:30 Sevilla Atlético - RB Linense -:-
Spanje > Vrouwen Primera División 2019/2020  Spanje >  Vrouwen Primera División 2019/2020 >
13:00 CD Tacón - Real Sociedad -:-
13:00 Sporting de Huelva - Madrid CFF -:-
16:00 Atlético Madrid - Espanyol Barcelona -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
14:30 Bohemians 1905 - 1. FK Příbram -:-
14:30 Slovan Liberec - FC FASTAV Zlín -:-
14:30 SFC Opava - FK Mladá Boleslav -:-
17:00 Sigma Olomouc - Slavia Praag -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
10:15 FK Baník Sokolov - Viktoria Žižkov -:-
10:15 FK Dukla Praha - FC Hradec Králové -:-
10:15 FK Pardubice - FC Zbrojovka Brno -:-
10:15 FK Fotbal Třinec - FK Varnsdorf -:-
Tunesië > Ligue 1 2019/2020  Tunesië >   Ligue 1 2019/2020 >
Espérance de Tunis - Club Africain uitgest.
14:00 Club Sportif Sfaxien - CS Hammam-Lif -:-
14:00 US Tataouine - US Monastir -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
13:00 Denizlispor - Çaykur Rizespor -:-
15:30 MKE Ankaragücü - Trabzonspor -:-
18:00 Atiker Konyaspor - Beşiktaş -:-
Turkije > 1. Lig 2019/2020  Turkije >   1. Lig 2019/2020 >
12:00 Fatih Karagümrük SK - Ümraniyespor -:-
14:30 Eskişehirspor - BB Erzurumspor -:-
17:00 Bursaspor - Keçiörengücü -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
11:30 Pendikspor - Zonguldak Kömürspor -:-
11:30 Sarıyer SK - Çorumspor -:-
Turkije > 2. Lig Kırmızı 2019/2020  Turkije >   2. Lig Kırmızı 2019/2020 >
11:30 Eyüpspor - Kastamonuspor -:-
11:30 Etimesgut Belediyespor - Elazığspor -:-
11:30 Ankara Demirspor - Kırşehir Belediyespor -:-
Uruguay > Primera División 2019 Clausura  Uruguay >   Primera División 2019 Clausura >
00:30 Peñarol - Fénix 1:1
Ver. Arab. Emiraten > UAE Arabian Gulf League 2019/2020  Ver. Arab. Emiraten >   UAE Arabian Gulf League 2019/2020 >
Al Khaleej - Al Dhafra uitgest.
Al Ain FC - Al Nasr SC uitgest.
Shabab Al Ahli Club - Al Wahda uitgest.
Wales > Premier League 2019/2020  Wales >   Premier League 2019/2020 >
15:30 Cardiff Metropolitan - Cefn Druids -:-
Wales > League Cup 2019/2020 > Halve Finale  Wales >   League Cup 2019/2020 > Halve Finale
15:30 STM Sports - Aberystwyth Town -:-
15:30 Connah's Quay Nomads - Bala Town -:-
Wit-Rusland > Cempionat 2019  Wit-Rusland >   Cempionat 2019 >
Torpedo Minsk - FK Slutsk 0:3 Toeg.
12:00 FK Slaviya Mozyr - FK Isloch Minsk -:-
Zuid-Korea > K League 1 2019 Meisterschaft  Zuid-Korea >   K League 1 2019 Meisterschaft >
06:00 FC Seoul - Pohang Steelers -:-
06:00 Gangwon FC - Daegu FC -:-
07:00 Ulsan Hyundai - Jeonbuk FC -:-
Zuid-Korea > Relegation 2019 > 1e Ronde  Zuid-Korea >   Relegation 2019 > 1e Ronde
07:00 FC Anyang - Bucheon FC 1995 -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
19:00 Servette Genève - FC Basel -:-
19:00 FC Zürich - FC Luzern -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
17:00 FC Chiasso - Stade Lausanne-Ouchy -:-
19:00 FC Schaffhausen - FC Vaduz -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
15:00 FC Sion II - Stade Nyonnais -:-
16:00 FC Zürich II - FC Basel II -:-
Zwitserland > Vrouwen Nationalliga A 2019/2020  Zwitserland >  Vrouwen Nationalliga A 2019/2020 >
16:00 Lugano Femminile - FC Basel 1893 -:-
16:00 FC St.Gallen - BSC Young Boys -:-
18:00 Grasshopper Club Zürich - FC Luzern -:-
18:30 FC Zürich Frauen - Servette FCCF -:-
Zwitserland > U18 U18 League 2019/2020 1. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2019/2020 1. Phase >
13:00 BSC Young Boys - Team Ticino -:-
14:00 FC Sion - Team Vaud -:-
14:00 FC Zürich - FC Basel -:-
15:30 FC Winterthur - FC Thun -:-
15:30 Team Aargau - Team FC Luzern/SC Kriens -:-
16:30 Servette Genève - Grasshopper Club Zürich -:-
17:00 FCO St.Gallen/Wil - Neuchâtel Xamax -:-
Zwitserland > U16 U16 Elite 2019/2020  Zwitserland >  U16 U16 Elite 2019/2020 >
13:00 FC Winterthur - FC Thun -:-
13:00 Team Aargau - FC Luzern -:-
13:15 BSC Young Boys - Team Ticino -:-
14:00 FC Sion - Team Vaud -:-
14:00 Servette Genève - Grasshopper Club Zürich -:-
14:00 FC Zürich - FC Basel -:-
14:30 FCO St.Gallen/Wil - Neuchâtel Xamax -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner