. .
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep A FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep A
22:00 Brazilië - Canada -:-
FIFA > U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep B FIFA >   U17 Wereldkampioenschap 2019 Brasilien > Groep B
22:00 Nigeria - Hongarije -:-
UEFA > U17 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 4 UEFA >   U17 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 4
14:00 Oostenrijk - Finland -:-
14:00 Slowakije - Estland -:-
UEFA > U17 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 8 UEFA >   U17 (V) EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep 8
14:00 Servië - Tsjechië -:-
14:00 Georgië - Oekraïne -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
US Biskra - MC Alger -:-
NC Magra - USM Alger -:-
CR Bélouizdad - ES Sétif -:-
CA Bordj Bou Arreridj - MC Oran -:-
ASO Chlef - CS Constantine -:-
Paradou AC - USM Bel Abbes -:-
NA Hussein Dey - JS Saoura -:-
JS Kabylie - AS Aïn M'lila -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
08:15 Newcastle United Jets - Adelaide United -:-
10:30 Western Sydney Wanderers - Sydney FC -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Keşlə FK - Gabala FK -:-
17:00 Sabah FK - Zira FK -:-
Bahrein > Kampioenschap 2019/2020  Bahrein >   Kampioenschap 2019/2020 >
17:00 Al Ahli - Al Najma -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
18:00 Sporting Charleroi - Royal Excel Mouscron Péruwelz -:-
20:00 SV Zulte Waregem - KV Oostende -:-
20:00 Royal Antwerp FC - KV Kortrijk -:-
20:30 KRC Genk - Cercle Brugge -:-
België > Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1  België >   Eerste klasse B 2019/2020 Periode 1 >
Excelsior Virton - KSV Roeselare -:-
Oud-Heverlee Leuven - KVC Westerlo -:-
Union St. Gilloise - Lommel SK -:-
Sporting Lokeren - KFCO Beerschot Wilrijk -:-
België > U18 Elite U18 2019/2020  België >  U18 Elite U18 2019/2020 >
13:30 KRC Genk - RSC Anderlecht -:-
13:30 Sint-Truidense VV - Sporting Lokeren -:-
13:30 SV Zulte Waregem - AS Eupen -:-
14:00 Club Brugge KV - KV Mechelen -:-
14:00 Standard Liège - KAA Gent -:-
14:00 Sporting Charleroi - Oud-Heverlee Leuven -:-
België > U16 Elite U16 2019/2020  België >  U16 Elite U16 2019/2020 >
14:00 AS Eupen - SV Zulte Waregem -:-
14:15 KV Mechelen - Club Brugge KV -:-
14:30 KAA Gent - Standard Liège -:-
14:30 Sporting Lokeren - Sint-Truidense VV -:-
15:00 RSC Anderlecht - KRC Genk -:-
15:00 Oud-Heverlee Leuven - Sporting Charleroi -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2019/2020  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2019/2020 >
Čelik Zenica - Velež Mostar -:-
Borac Banja Luka - FK Tuzla City -:-
FK Mladost Doboj-Kakanj - Zvijezda 09 Bijeljina -:-
Zrinjski Mostar - Željezničar Sarajevo -:-
Sloboda Tuzla - FK Sarajevo -:-
Radnik Bijeljina - Široki Brijeg -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
Etar Veliko Tarnovo - CSKA Sofia -:-
Lokomotiv Plovdiv - Cherno More Varna -:-
Vitosha Bistritsa - Slavia Sofia -:-
PFC Beroe - FK Botev Vratsa -:-
Tsarsko Selo Sofia - PFC Ludogorets Razgrad -:-
Botev Plovdiv - Arda Kardzhali -:-
Levski Sofia - FC Dunav Ruse -:-
Chili > Primera División 2019  Chili >   Primera División 2019 >
Antofagasta - Universidad de Concepción -:-
Cobresal - Unión Española -:-
Colo-Colo - Coquimbo Unido -:-
Everton - Palestino -:-
Huachipato - Universidad de Chile -:-
O'Higgins - Curicó Unido -:-
Unión La Calera - Iquique -:-
Universidad Católica - Audax Italiano -:-
China > Super League 2019  China >   Super League 2019 >
09:30 Hebei China Fortune FC - Guangzhou R&F -:-
13:35 Beijing Guoan - Tianjin Teda -:-
13:35 Shenzhen FC - Wuhan Zall FC -:-
China > League One 2019  China >   League One 2019 >
08:30 Changchun Yatai - Zheijiang Greentown -:-
08:30 Guizhou Hengfeng - Nei Mongol Zhongyou -:-
08:30 Liáoníng Hóngyùn - Meizhou Hakka -:-
08:30 Guangdong Southern Tigers - Heilongjiang Lava Spring -:-
08:30 Nantong Zhiyun - Beijing Sport University -:-
08:30 Shanghai Shenxin - Qingdao Huanghai -:-
08:30 Sichuan Longfor - Shijiazhuang Ever Bright -:-
08:30 Xinjiang Tianshan Leopard FC - Shaanxi Chang'an Athletic -:-
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
17:00 Paphos FC - Ethnikos Achna -:-
18:00 Apollon Limassol - AEL Limassol -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
13:00 Hellerup IK - Hillerød GI -:-
15:00 B.93 København - Holbæk B&I -:-
15:00 Brønshøj BK - Vanløse IF -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2019/2020 >
13:00 Vejgaard BK - Næsby BK -:-
13:30 VSK Aarhus - Ringkøbing IF -:-
14:00 Middelfart Fodbold - Jammerbugt FC -:-
14:00 Dalum IF - Thisted FC -:-
14:00 FC Sydvest 05 - Aarhus Fremad -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 SønderjyskE - Lyngby BK -:-
12:30 Aarhus GF - Aalborg BK -:-
13:00 Silkeborg IF - Odense BK -:-
13:00 FC Nordsjælland - Esbjerg fB -:-
13:00 FC Kopenhagen - Vejle BK -:-
13:00 Brøndby IF - FC Midtjylland -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:00 FK Viborg - B.93 København -:-
12:00 Næstved BK - FC Roskilde -:-
12:00 Næsby BK - Hellerup IK -:-
12:30 HB Køge - FC Helsingør -:-
14:15 AB Gladsaxe - Kolding IF -:-
15:30 Holbæk B&I - Hobro IK -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 Aarhus GF - Aalborg BK -:-
13:00 FC Nordsjælland - Esbjerg fB -:-
13:00 Brøndby IF - FC Midtjylland -:-
14:45 SønderjyskE - Lyngby BK -:-
15:15 FC København - Vejle BK -:-
15:30 Silkeborg IF - Odense BK -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2019/2020 >
12:00 AB Gladsaxe - Kolding IF -:-
13:00 Holbæk B&I - Hobro IK -:-
14:15 FK Viborg - B.93 København -:-
14:15 Næstved BK - FC Roskilde -:-
14:15 Næsby BK - Hellerup IK -:-
15:30 HB Køge - FC Helsingør -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020 >
13:00 FC København - Vejle BK -:-
14:45 Aarhus GF - Aalborg BK -:-
15:15 Brøndby IF - FC Midtjylland -:-
15:30 Silkeborg IF - Odense BK -:-
15:30 Farum BK - Esbjerg fB -:-
17:00 SønderjyskE - Lyngby BK -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 Bayern München - 1. FC Union Berlin -:-
15:30 Hertha BSC - 1899 Hoffenheim -:-
15:30 SC Freiburg - RB Leipzig -:-
15:30 FC Schalke 04 - Borussia Dortmund -:-
15:30 SC Paderborn 07 - Fortuna Düsseldorf -:-
18:30 Bayer Leverkusen - Werder Bremen -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:00 Hamburger SV - VfB Stuttgart -:-
13:00 Dynamo Dresden - Arminia Bielefeld -:-
13:00 Karlsruher SC - Hannover 96 -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
14:00 KFC Uerdingen 05 - FC Carl Zeiss Jena -:-
14:00 Würzburger Kickers - MSV Duisburg -:-
14:00 FC Ingolstadt 04 - Preußen Münster -:-
14:00 SpVgg Unterhaching - FSV Zwickau -:-
14:00 Hallescher FC - SV Meppen -:-
14:00 Hansa Rostock - TSV 1860 München -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:30 Weiche Flensburg 08 - FC St. Pauli II -:-
14:00 VfB Lübeck - Hannover 96 II -:-
14:00 Werder Bremen II - SSV Jeddeloh -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 SV Lichtenberg 47 - VSG Altglienicke -:-
13:30 Germania Halberstadt - Hertha BSC II -:-
13:30 Union Fürstenwalde - Rot-Weiß Erfurt -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Fortuna Düsseldorf II - Rot-Weiss Essen -:-
14:00 Sportfreunde Lotte - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
14:00 SG Wattenscheid 09 - Rot-Weiß Oberhausen -:-
14:00 1. FC Köln II - SV Lippstadt 08 -:-
14:00 VfB Homberg - Bonner SC -:-
14:00 Borussia Dortmund II - FC Schalke 04 II -:-
14:00 TuS Haltern - SC Verl -:-
14:00 Wuppertaler SV - Fortuna Köln -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 1899 Hoffenheim II - Rot-Weiß Koblenz -:-
14:00 SSV Ulm 1846 - SC Freiburg II -:-
14:00 FC Gießen - VfR Aalen -:-
14:00 Bayern Alzenau - Bahlinger SC -:-
14:00 1. FC Saarbrücken - Kickers Offenbach -:-
14:00 1. FSV Mainz 05 II - SV 07 Elversberg -:-
14:00 FC Astoria Walldorf - FC 08 Homburg -:-
14:00 TSG Balingen - FK Pirmasens -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 SpVgg Greuther Fürth II - Wacker Burghausen -:-
14:00 TSV Aubstadt - TSV 1896 Rain am Lech -:-
14:00 VfB Eichstätt - 1. FC Schweinfurt 05 -:-
14:00 Türkgücü-Ataspor München - SV Heimstetten -:-
14:00 SpVgg Oberfranken Bayreuth - SV Schalding-Heining -:-
14:00 1. FC Nürnberg II - Viktoria Aschaffenburg -:-
14:00 FV Illertissen - VfR Garching -:-
14:00 FC Augsburg II - FC Memmingen -:-
Duitsland > Bayernliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Nord 2019/2020 >
14:00 SV Seligenporten - Würzburger FV -:-
15:00 DJK Vilzing - DJK Gebenbach -:-
15:00 SpVgg Bayern Hof - ATSV Erlangen -:-
16:00 SC Eltersdorf - ASV Cham -:-
16:00 TSV Karlburg - Eintracht Bamberg -:-
16:00 TSV Abtswind - Viktoria Kahl -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 Türkspor Augsburg - FC Pipinsried -:-
14:00 TSV Landsberg - TSV 1860 München II -:-
14:00 FC Ismaning - FC Deisenhofen -:-
14:00 SV Pullach - TSV Schwaben Augsburg -:-
15:00 SV Donaustauf - TSV 1865 Dachau -:-
15:00 SV Kirchanschöring - TSV Kottern-St. Mang -:-
15:30 TSV Nördlingen - FC Ingolstadt 04 II -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 Bremer SV - SV Hemelingen -:-
14:30 SG Aumund-Vegesack - Habenhauser FV -:-
15:00 BSC Hastedt - Brinkumer SV -:-
15:00 Blumenthaler SV - Werder Bremen III -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 Eintracht Stadtallendorf - FV Bad Vilbel -:-
15:00 Türk Gücü Friedberg - SC Waldgirmes -:-
15:00 SV Rot-Weiss Hadamar - Hessen Dreieich -:-
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - Hessen Kassel -:-
15:00 Viktoria Griesheim - TuS Dietkirchen -:-
16:00 SV 1910 Neuhof - FC Hanau 93 -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
15:00 TB Uphusen - Arminia Hannover -:-
16:00 HSC/BW Tündern - Atlas Delmenhorst -:-
16:00 Kickers Emden - FC Hagen/Uthlede -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 Göppinger SV - FV Ravensburg -:-
14:00 SGV Freiberg - TSV Ilshofen -:-
14:00 Sportfreunde Dorfmerkingen - FC 08 Villingen -:-
14:00 Stuttgarter Kickers - 1. FC Rielasingen-Arlen -:-
14:00 1. CfR Pforzheim - SSV Reutlingen -:-
14:00 SV Sandhausen II - VfB Stuttgart II -:-
14:00 FSV 08 Bissingen - SV Linx -:-
14:30 Freiburger FC - Neckarsulmer Sport-Union -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
14:00 Meiendorfer SV - Union Tornesch -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2019/2020 >
13:30 FC Strausberg - Brandenburger SC Süd -:-
14:00 MSV Pampow - 1. FC Lok Stendal -:-
14:00 Ludwigsfelder FC - Greifswalder FC -:-
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2019/2020  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2019/2020 >
13:30 VfL 05 Hohenstein-Ernstthal - Askania Bernburg -:-
14:00 FC Einheit Rudolstadt - FC Oberlausitz -:-
14:00 FC Carl Zeiss Jena II - VfB 1921 Krieschow -:-
14:00 FSV Martinroda - VfL Halle 96 -:-
14:00 Union Sandersdorf - FC Grimma -:-
14:00 VFC Plauen - FSV 63 Luckenwalde -:-
14:00 1. FC Merseburg - Wacker Nordhausen II -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
14:00 Eintracht Trier - SV Röchling Völklingen -:-
14:30 FC Karbach - FC Hertha Wiesbach -:-
15:30 1. FC Kaiserslautern II - TSG Pfeddersheim -:-
15:30 SV 07 Elversberg II - FV 07 Diefflen -:-
15:30 Sportfreunde Eisbachtal - TSV Schott Mainz -:-
16:30 TuS Koblenz - TuS Mechtersheim -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
14:00 1. FC Phönix Lübeck - TSV Kropp -:-
14:00 Oldenburger SV - Weiche Flensburg 08 II -:-
14:00 TSB Flensburg - Preußen 09 Reinfeld -:-
14:00 Husumer SV - TSV Bordesholm -:-
14:00 PSV Union Neumünster - Inter Türkspor Kiel -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 Dynamo Dresden - Hamburger SV -:-
11:00 VfL Wolfsburg - Holstein Kiel -:-
12:00 1. FC Magdeburg - Hannover 96 -:-
13:00 Chemnitzer FC - Energie Cottbus -:-
13:30 Werder Bremen - Niendorfer TSV -:-
14:00 FC St. Pauli - 1. FC Union Berlin -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
15:30 Arminia Bielefeld - 1. FC Köln -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 SC Freiburg - Bayern München -:-
13:00 VfB Stuttgart - SpVgg Greuther Fürth -:-
13:00 Eintracht Frankfurt - 1899 Hoffenheim -:-
13:00 FC Ingolstadt 04 - SSV Ulm 1846 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
11:00 1. FC Union Berlin - Hamburger SV -:-
11:00 Eintracht Braunschweig - Chemnitzer FC -:-
11:00 FC St. Pauli - Energie Cottbus -:-
11:00 Werder Bremen - Dynamo Dresden -:-
12:00 Hannover 96 - Hallescher FC -:-
13:00 RB Leipzig - VfL Wolfsburg -:-
13:30 FC Carl Zeiss Jena - Hertha BSC -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 VfL Bochum - 1. FC Köln -:-
11:00 Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund -:-
11:00 SG Unterrath 12/24 - Bor. Mönchengladbach -:-
13:00 Wuppertaler SV - Preußen Münster -:-
13:00 FC Hennef 05 - Arminia Bielefeld -:-
14:00 Alemannia Aachen - SV Lippstadt 08 -:-
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 FC Augsburg - SV Darmstadt 98 -:-
11:00 1899 Hoffenheim - SpVgg Unterhaching -:-
11:00 Bayern München - 1. FSV Mainz 05 -:-
12:30 SpVgg Greuther Fürth - Stuttgarter Kickers -:-
14:00 SC Freiburg - VfB Stuttgart -:-
14:00 SV Wehen Wiesbaden - Karlsruher SC -:-
El Salvador > Primera División 2019/2020 Apertura  El Salvador >   Primera División 2019/2020 Apertura >
FAS - El Vencedor -:-
Jocoro FC - Águila -:-
Municipal Limeño - Sonsonate FC -:-
Once Municipal - Isidro Metapán -:-
Santa Tecla FC - Alianza -:-
Chalatenango - Independiente San Vincente -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
13:30 Manchester City - Aston Villa -:-
16:00 Brighton & Hove Albion - Everton FC -:-
16:00 Watford FC - AFC Bournemouth -:-
16:00 West Ham United - Sheffield United -:-
18:30 Burnley FC - Chelsea FC -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
13:30 Sheffield Wednesday - Leeds United -:-
16:00 Birmingham City - Luton Town -:-
16:00 Huddersfield Town - Barnsley FC -:-
16:00 Hull City - Derby County -:-
16:00 Middlesbrough FC - Fulham FC -:-
16:00 Millwall FC - Stoke City -:-
16:00 Nottingham Forest - Reading FC -:-
16:00 Preston North End - Blackburn Rovers -:-
16:00 West Bromwich Albion - Charlton Athletic -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
16:00 Accrington Stanley - Gillingham FC -:-
16:00 Bristol Rovers - Portsmouth FC -:-
16:00 Burton Albion - Blackpool FC -:-
16:00 Fleetwood Town - Milton Keynes Dons -:-
16:00 Lincoln City - Bolton Wanderers -:-
16:00 Oxford United - Rochdale AFC -:-
16:00 Peterborough United - Coventry City -:-
16:00 Rotherham United - Wycombe Wanderers -:-
16:00 Shrewsbury Town - Sunderland AFC -:-
16:00 Southend United - Ipswich Town -:-
16:00 Tranmere Rovers - Doncaster Rovers -:-
Engeland > League Two 2019/2020  Engeland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Colchester United - Newport County -:-
16:00 Crawley Town - Swindon Town -:-
16:00 Exeter City - Plymouth Argyle -:-
16:00 Forest Green Rovers - Crewe Alexandra -:-
16:00 Grimsby Town - Cheltenham Town -:-
16:00 Leyton Orient - Carlisle United -:-
16:00 Macclesfield Town - Bradford City -:-
16:00 Northampton Town - Cambridge United -:-
16:00 Port Vale FC - Oldham Athletic -:-
16:00 Salford City - Scunthorpe United -:-
16:00 Stevenage FC - Morecambe FC -:-
16:00 Walsall FC - Mansfield Town -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
16:00 Boreham Wood - AFC Fylde -:-
16:00 Bromley FC - Halifax Town -:-
16:00 Chesterfield FC - Notts County -:-
16:00 Chorley FC - Yeovil Town -:-
16:00 Dagenham & Redbridge - Wrexham AFC -:-
16:00 Dover Athletic - Stockport County -:-
16:00 Harrogate Town - Aldershot Town -:-
16:00 Hartlepool United - Barnet FC -:-
16:00 Maidenhead United - Solihull Moors -:-
16:00 Sutton United - Ebbsfleet United -:-
16:00 Torquay United - Barrow AFC -:-
16:00 Woking FC - Eastleigh FC -:-
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2019/2020  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2019/2020 >
13:00 Manchester City U23 - Arsenal FC U23 -:-
14:00 Wolverhampton Wanderers U23 - Tottenham Hotspur U23 -:-
Engeland > U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep A  Engeland >  U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep A
12:00 Arsenal FC - Blackburn Rovers -:-
12:00 Chelsea FC - Wolverhampton Wanderers -:-
Engeland > U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep B  Engeland >  U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep B
12:00 Derby County - Middlesbrough FC -:-
12:00 Aston Villa - Reading FC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep C  Engeland >  U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep C
12:00 Sunderland AFC - Norwich City -:-
12:00 Fulham FC - Everton FC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep D  Engeland >  U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep D
12:00 Southampton FC - Swansea City -:-
12:00 Liverpool FC - Manchester City -:-
Engeland > U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep E  Engeland >  U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep E
12:00 Newcastle United - West Ham United -:-
12:00 Tottenham Hotspur - Stoke City -:-
Engeland > U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep F  Engeland >  U18 U18 Premier League Cup 2019/2020 > Groep F
12:00 Leicester City - Brighton & Hove Albion -:-
12:00 West Bromwich Albion - Manchester United -:-
Estland > Meistriliiga 2019  Estland >   Meistriliiga 2019 >
12:00 JK Tallinna Kalev - JK Tammeka -:-
12:00 Tulevik Viljandi - JK Narva Trans -:-
15:00 Maardu Linnameeskond - FCI Levadia -:-
Faroer Eilanden > Effodeildin 2019  Faroer Eilanden >   Effodeildin 2019 >
16:00 AB Argir - HB Tórshavn -:-
16:00 B36 Tórshavn - KÍ Klaksvík -:-
16:00 NSÍ Runavík - ÍF Fuglafjørður -:-
16:00 Skála ÍF - EB/Streymur -:-
16:00 TB Tvøroyri - Víkingur -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
AS Saint-Étienne - Amiens SC -:-
FC Nantes - AS Monaco -:-
Montpellier HSC - Angers SCO -:-
Olympique Lyon - FC Metz -:-
Lille OSC - Girondins Bordeaux -:-
RC Strasbourg - OGC Nice -:-
Stade Brest - Dijon FCO -:-
Stade Reims - Nîmes Olympique -:-
Stade Rennes - Toulouse FC -:-
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2019/2020  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2019/2020 >
Olympique Lyon - Girondins Bordeaux -:-
Paris FC - Montpellier HSC -:-
FC Metz-Algrange - Stade Reims -:-
ASJ Soyaux - Dijon FCO -:-
EA Guingamp - FC Fleury 91 -:-
Olympique Marseille - Paris Saint-Germain -:-
Georgië > Erovnuli Liga 2019  Georgië >   Erovnuli Liga 2019 >
12:00 Sioni Bolnisi - Chikhura Sachkhere -:-
12:00 Dinamo Batumi - WIT Georgia -:-
12:00 Lokomotiv Tbilisi - Dila Gori -:-
12:00 FC Rustavi - Torpedo Kutaisi -:-
12:00 FC Saburtalo - Dinamo Tbilisi -:-
Gibraltar > Premier Divison 2019/2020  Gibraltar >   Premier Divison 2019/2020 >
16:00 Glacis United FC - Manchester 62 FC -:-
18:15 Lions Gibraltar - St. Joseph's FC -:-
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
Aris Saloniki - Panetolikos -:-
Asteras Tripolis - Lamia -:-
Atromitos - Panionios GSS -:-
Volos NFC - PAOK Saloniki -:-
Olympiakos - AEK Athene -:-
OFI Heraklion - Skoda Xanthi -:-
Panathinaikos - AE Larisa -:-
Honduras > Liga Nacional 2019/2020 Apertura  Honduras >   Liga Nacional 2019/2020 Apertura >
Honduras Progreso - Real de Minas -:-
Marathón - Vida -:-
Lobos UPNFM - Platense -:-
Real Sociedad - Olimpia -:-
Motagua - Real España -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
Kisvárda FC - Puskás FC -:-
Újpest FC - Zalaegerszegi TE -:-
Paksi SE - Diósgyöri VTK -:-
Fehérvár FC - Ferencvárosi TC -:-
Mezõkövesd-Zsóry - Debreceni VSC -:-
Budapest Honvéd - Kaposvári RFC -:-
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
16:00 NorthEast United FC - Delhi Dynamos FC -:-
Indonesië > Liga 1 2019  Indonesië >   Liga 1 2019 >
10:30 Madura United FC - TIRA-Persikabo -:-
10:30 Badak Lampung FC - Persipura Jayapura -:-
13:30 Arema Cronus FC - Semen Padang -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
Hapoel Haifa - Hapoel Tel Aviv -:-
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Ra'anana -:-
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Be'er Sheva -:-
Maccabi Netanya - FC Ashdod -:-
Sektzia Nes Tziona - Hapoel Hadera FC -:-
Bnei Yehuda Tel Aviv - Beitar Jerusalem -:-
Hapoel Kfar Saba - Maccabi Haifa -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
15:00 US Lecce - Juventus -:-
18:00 Inter - Parma Calcio 1913 -:-
20:45 Genoa CFC - Brescia Calcio -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
Ascoli Calcio - Virtus Entella -:-
Cosenza Calcio - Chievo Verona -:-
US Cremonese - Frosinone Calcio -:-
FC Crotone - Venezia FC -:-
AS Livorno - AC Pisa -:-
Pescara Calcio - Benevento Calcio -:-
Pordenone Calcio - AS Cittadella -:-
US Salernitana 1919 - AC Perugia Calcio -:-
Spezia Calcio - SS Juve Stabia -:-
Trapani Calcio - Empoli FC -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
15:00 AS Roma - Genoa CFC -:-
15:00 Atalanta - Empoli FC -:-
15:00 Cagliari Calcio - Lazio Roma -:-
15:00 Chievo Verona - SSC Napoli -:-
15:00 ACF Fiorentina - Pescara Calcio -:-
15:00 Inter - Bologna FC -:-
15:00 Juventus - Sassuolo Calcio -:-
15:00 Sampdoria - Torino FC -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
15:00 AC Milan - Parma Calcio 1913 -:-
15:00 AS Cittadella - Virtus Entella -:-
15:00 US Cremonese - Pordenone Calcio -:-
15:00 Spezia Calcio - Hellas Verona -:-
15:00 Udinese Calcio - SPAL 2013 Ferrara -:-
15:00 Venezia FC - Brescia Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
15:00 Benevento Calcio - AS Livorno -:-
15:00 FC Crotone - US Lecce -:-
15:00 Frosinone Calcio - Cosenza Calcio -:-
15:00 SS Juve Stabia - AC Pisa -:-
15:00 AC Perugia Calcio - Ascoli Calcio -:-
15:00 US Salernitana 1919 - Trapani Calcio -:-
Japan > Japan Football League 2019  Japan >   Japan Football League 2019 >
05:00 Honda FC - Maruyasu Okazaki -:-
Japan > League Cup 2019 > Finale  Japan >   League Cup 2019 > Finale
06:05 Winnaar HF 1 - Winnaar HF 2 -:-
Kazachstan > Premier Liga 2019  Kazachstan >   Premier Liga 2019 >
15:00 FK Astana - FK Aktobe -:-
15:00 FK Kairat - Tobyl Kostanay -:-
15:00 Kaysar Kyzylorda - FK Atyrau -:-
15:00 FK Ordabasy - Irtysh Pavlodar -:-
15:00 Shakter Karaganda - FK Okzhetpes -:-
15:00 Zhetysu Taldykorgan - FK Taraz -:-
Kosovo > Superliga 2019/2020  Kosovo >   Superliga 2019/2020 >
KF Trepça'89 - KF Ferizaj -:-
KF Gjilani - KF Llapi -:-
FC Vushtrria - KF Feronikeli -:-
FK Drenica - KF Dukagjini -:-
KF Ballkani - KF Flamurtari -:-
Prishtina KF - Drita Gjilan -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
19:00 Dinamo Zagreb - NK Osijek -:-
19:00 Hajduk Split - Slaven Belupo -:-
19:00 NK Istra 1961 - Lokomotiva Zagreb -:-
19:00 HNK Rijeka - HNK Gorica -:-
19:00 NK Varaždin ŠN - NK Inter Zaprešić -:-
Kroatië > 2. HNL 2019/2020  Kroatië >   2. HNL 2019/2020 >
NK Croatia Zmijavci - Dinamo Zagreb II -:-
NK Dubrava - NK Međimurje -:-
NK Dugopolje - NK Solin -:-
Hajduk Split II - NK Sesvete -:-
NK Kustošija - NK BSK Bijelo Brdo -:-
NK Osijek II - NK Orijent Rijeka -:-
NK Rudeš - Hrvatski Dragovoljac -:-
HNK Šibenik - HNK Cibalia -:-
Litouwen > A Lyga 2019  Litouwen >   A Lyga 2019 >
12:00 Kauno Žalgiris - FC Stumbras 3:0 Toeg.
12:00 FK Sūduva - FK Žalgiris -:-
12:00 FK Atlantas - FK Palanga -:-
12:00 FK Riteriai - FK Panevėžys -:-
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
Gżira United - Gudja United -:-
St. Luċija FC - Hibernians FC -:-
Floriana FC - Senglea Athletics -:-
Valletta FC - Tarxien Rainbows -:-
Balzan FC - Sirens FC -:-
Hamrun Spartans - Birkirkara FC -:-
Sliema Wanderers - Mosta FC -:-
Marokko > GNF 1 2019/2020  Marokko >   GNF 1 2019/2020 >
20:00 Mouloudia Oujda - Renaissance de Berkane -:-
20:00 Ittihad Tanger - Olympique de Khouribga -:-
20:00 Wydad AC - FAR de Rabat -:-
20:00 Difaâ d'el Jadida - Raja Beni Mellal -:-
20:00 FUS de Rabat - CR Khemis Zemamra -:-
20:00 Rapide Oued Zem - Raja Casablanca -:-
20:00 Hassania US Agadir - Moghreb de Tétouan -:-
20:00 Youssoufia Berrechid - Olympique de Safi -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Apertura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Apertura >
02:00 Monarcas Morelia - Santos Laguna -:-
02:00 Club Tijuana - Veracruz -:-
04:00 Atlas Guadalajara - Club Necaxa -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Apertura >
03:00 Alebrijes de Oaxaca - Mineros de Zacatecas -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
Dorados UACH - Correcaminos UAT II -:-
00:30 Gavilanes de Matamoros - Club Tepatitlán -:-
02:00 Mineros de Fresnillo FC - Murciélagos FC -:-
23:00 Tlaxcala Fútbol Club - Pioneros de Cancún -:-
23:00 Albinegros Orizaba - Pumas UNAM II -:-
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Apertura >
19:00 Pumas UNAM - Atlas Guadalajara -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
00:45 Club Tijuana - Veracruz -:-
16:00 Gallos Blancos - Pumas UNAM -:-
16:45 Club León - Atlético San Luis -:-
18:00 CF América - Puebla FC -:-
18:15 UANL Tigres - Cruz Azul -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 CF América - Puebla FC -:-
16:00 Club León - Atlético San Luis -:-
16:00 UANL Tigres - Cruz Azul -:-
18:30 Gallos Blancos - Pumas UNAM -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Apertura >
16:00 Veracruz - Deportivo Toluca -:-
16:00 Gallos Blancos - Club Necaxa -:-
16:00 Club León - Atlético San Luis -:-
16:00 Atlas Guadalajara - UANL Tigres -:-
17:00 Santos Laguna - Monarcas Morelia -:-
17:00 CF Pachuca - FC Juárez -:-
17:00 Pumas UNAM - CF América -:-
19:00 Club Tijuana - Cruz Azul -:-
23:00 CF Monterrey - Deportivo Guadalajara -:-
Moldavië > Divizia Nationala 2019  Moldavië >   Divizia Nationala 2019 >
FC Sheriff - FC Sfîntul Gheorghe -:-
CS Petrocub - FC Codru Lozova -:-
Montenegro > 1. CFL 2019/2020  Montenegro >   1. CFL 2019/2020 >
13:30 Iskra Danilovgrad - FK Zeta -:-
13:30 FK Sutjeska - FK Rudar Pljevlja -:-
13:30 OFK Titograd - OFK Mladost Lješkopolje -:-
13:30 FK Grbalj Radanovići - FK KOM Podgorica -:-
13:30 FK Budućnost Podgorica - OFK Petrovac -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 Willem II - RKC Waalwijk -:-
19:45 Fortuna Sittard - VVV-Venlo -:-
19:45 Vitesse - ADO Den Haag -:-
20:45 Heracles Almelo - PEC Zwolle -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 Excelsior Maassluis - ASWH -:-
15:30 GVVV - Noordwijk -:-
15:30 Jong FC Volendam - Koninklijke HFC -:-
15:30 Kozakken Boys - Katwijk -:-
15:30 Quick Boys - Scheveningen -:-
15:30 Rijnsburgse Boys - AFC -:-
15:30 Spakenburg - TEC -:-
15:30 Jong Sparta Rotterdam - HHC Hardenberg -:-
18:00 De Treffers - IJsselmeervogels -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 Excelsior '31 - DVS'33 Ermelo -:-
14:30 Ter Leede - Jong Almere City FC -:-
14:30 Ajax (amateurs) - FC Lisse -:-
14:30 ODIN '59 - Sparta Nijkerk -:-
14:30 VVOG - ONS Sneek -:-
15:30 Harkemase Boys - DOVO -:-
18:00 SteDoCo - VVSB -:-
18:00 Barendrecht - GOES -:-
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2019/2020  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2019/2020 >
12:00 Almere City FC - PSV Eindhoven -:-
14:30 FC Utrecht - Sparta Rotterdam -:-
14:30 ADO Den Haag - Vitesse -:-
14:30 NAC Breda - sc Heerenveen -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019/2020  Noord-Ierland >   Premier League 2019/2020 >
16:00 Carrick Rangers - Warrenpoint Town -:-
16:00 Cliftonville FC - Dungannon Swifts -:-
16:00 Coleraine FC - Linfield FC -:-
16:00 Glenavon FC - Crusaders FC -:-
16:00 Glentoran Belfast - Ballymena United -:-
16:00 Larne FC - Institute FC Drumahoe -:-
Noorwegen > Eliteserien 2019  Noorwegen >   Eliteserien 2019 >
Rosenborg BK - Molde FK -:-
SK Brann - FK Bodø/Glimt -:-
FK Haugesund - Strømsgodset IF -:-
Kristiansund BK - Viking FK -:-
Tromsø IL - Ranheim IL -:-
Lillestrøm SK - Vålerenga IF -:-
Stabæk IF - Odds BK -:-
Mjøndalen IF - Sarpsborg 08 -:-
Noorwegen > 1. Divisjon 2019  Noorwegen >   1. Divisjon 2019 >
Aalesunds FK - IK Start -:-
FK Jerv - Nest-Sotra -:-
Hamarkameratene - Strømmen IF -:-
KFUM Oslo - Kongsvinger IL -:-
Notodden FK - Tromsdalen UIL -:-
Raufoss IL - Sogndal IL -:-
Sandnes Ulf - Skeid Fotball -:-
Ullensaker/Kisa IL - Sandefjord Fotball -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 1 2019  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 1 2019 >
13:00 Brattvåg IL - Byåsen Toppfotball -:-
13:00 Bryne FK - Egersunds IK -:-
13:00 FK Vidar - Fredrikstad FK -:-
13:00 IL Hødd - FK Arendal -:-
13:00 IL Stjørdals-Blink - Sola Fotball -:-
13:00 Kvik Halden - Nardo FK -:-
13:00 Moss FK - Levanger FK -:-
Noorwegen > 2. Divisjon Avdeling 2 2019  Noorwegen >   2. Divisjon Avdeling 2 2019 >
13:00 Elverum Fotball - Åsane Fotball -:-
13:00 FK Senja - Alta IF -:-
13:00 Florø SK - Oppsal IF -:-
13:00 Grorud IL - Fram Larvik -:-
13:00 Kjelsås Fotball - Sotra SK -:-
13:00 FK Mjølner - Bærum SK -:-
13:00 Odds BK II - Asker SK -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
17:00 Dinamo Kiev - Karpaty Lviv -:-
17:00 Zorya Lugansk - Vorskla Poltava -:-
17:00 FK Lviv - Desna Chernigov -:-
17:00 FK Mariupol - Kolos Kovalivka -:-
17:00 Olimpik Donetsk - SK Dnipro-1 -:-
17:00 Shakhtar Donetsk - FC Oleksandriya -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
17:00 Austria Wien - WSG Tirol -:-
17:00 TSV Hartberg - SV Mattersburg -:-
17:00 SKN St. Pölten - Sturm Graz -:-
Oostenrijk > 2. Liga 2019/2020  Oostenrijk >   2. Liga 2019/2020 >
14:30 FC Juniors OÖ - Austria Wien (A) -:-
17:00 SV Horn - FC Dornbirn -:-
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2019/2020  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2019/2020 >
15:00 Austria Lustenau (A) - FC Lauterach -:-
16:00 FC Wolfurt - Dornbirner SV -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
14:00 ATSV Wolfsberg - USV St. Anna -:-
14:00 SV Ried (A) - FC Wels -:-
14:00 ATSV Stadl-Paura - Union Gurten -:-
15:00 WSC Hertha - USV Allerheiligen -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
15:00 SV Stripfing/Weiden - SC Wiener Viktoria -:-
18:00 SC Team Wiener Linien - FC Mannsdorf/Großenzersdorf -:-
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2019/2020 >
14:00 SV Seekirchen - Austria Salzburg -:-
14:00 SK Bischofshofen - SV Kuchl -:-
Oostenrijk > Regionalliga Tirol 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Tirol 2019/2020 >
FC Kufstein - SV Wörgl -:-
14:00 SV Hall - SVG Reichenau -:-
16:00 SC Imst - FC Kitzbühel -:-
Panama > Liga Panameña 2019/2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2019/2020 Apertura >
23:00 Sporting San Miguelito - Árabe Unido -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
18:00 KS Cracovia - Pogoń Szczecin -:-
18:00 Lech Poznań - Zagłębie Lubin -:-
18:00 Lechia Gdańsk - Górnik Zabrze -:-
18:00 Legia Warschau - Wisła Kraków -:-
18:00 ŁKS Łódź - Raków Częstochowa -:-
18:00 Piast Gliwice - Korona Kielce -:-
18:00 Wisła Płock - Jagiellonia Białystok -:-
18:00 Śląsk Wrocław - Arka Gdynia -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
GKS Tychy '71 - Warta Poznań -:-
OKS Stomil Olsztyn - Puszcza Niepołomice -:-
GKS Bełchatów - Miedź Legnica -:-
Radomiak Radom - Termalica Bruk-Bet Nieciecza -:-
GKS Jastrzębie - Olimpia Grudziądz -:-
Odra Opole - Podbeskidzie Bielsko-Biała -:-
Sandecja Nowy Sącz - Wigry Suwałki -:-
Chrobry Głogów - FKS Stal Mielec -:-
Zagłębie Sosnowiec - Chojniczanka Chojnice -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
16:30 Gil Vicente - Portimonense SC -:-
16:30 Os Belenenses - CD Aves -:-
19:00 Vitória Setúbal - CS Marítimo -:-
21:30 Moreirense FC - Boavista -:-
Qatar > Qatar Stars League 2019/2020  Qatar >   Qatar Stars League 2019/2020 >
16:20 Al Sadd - Al Ahli Doha -:-
18:30 Al Duhail SC - Al Gharafa -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
FC Politehnica Iași - CFR Cluj -:-
Academica Clinceni - CS Universitatea Craiova -:-
Dinamo Boekarest - FC Viitorul Constanța -:-
Chindia Târgoviște - Gaz Metan Mediaş -:-
FC Hermannstadt - FCSB -:-
Sepsi OSK - FC Voluntari -:-
FC Botoşani - Astra Giurgiu -:-
Rusland > Premier Liga 2019/2020  Rusland >   Premier Liga 2019/2020 >
13:00 FK Tambov - FK Ufa -:-
15:30 Akhmat Grozny - Arsenal Tula -:-
18:00 FK Rostov - PFC Sochi -:-
San Marino > Coppa Titano 2019/2020 > 1e Ronde  San Marino >   Coppa Titano 2019/2020 > 1e Ronde
15:00 SS Folgore/Falciano - SC Faetano -:-
15:00 AC Juvenes/Dogana - AC Libertas -:-
15:00 SS San Giovanni - SS Cosmos -:-
15:00 SS Pennarossa - SP La Fiorita -:-
Saoedi-Arabië > Premier League 2019/2020  Saoedi-Arabië >   Premier League 2019/2020 >
17:05 Al Taawoun - Al Faysali -:-
17:10 Al Hazem - Al Ahli SFC -:-
18:55 Al Ittihad - Abha Club -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Hibernian FC - Ross County FC -:-
16:00 Kilmarnock FC - St. Mirren FC -:-
16:00 Livingston FC - Heart of Midlothian -:-
16:00 St. Johnstone FC - Hamilton Academical -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Alloa Athletic - Queen Of The South -:-
16:00 Ayr United - Dundee FC -:-
16:00 Dundee United - Dunfermline Athletic -:-
16:00 Greenock Morton FC - Inverness CT -:-
16:00 Partick Thistle - Arbroath FC -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Dumbarton FC - Peterhead FC -:-
16:00 Falkirk FC - Clyde FC -:-
16:00 Forfar Athletic - Airdrieonians -:-
16:00 Montrose FC - Stranraer FC -:-
16:00 Raith Rovers - East Fife FC -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Annan Athletic - Brechin City FC -:-
16:00 Cove Rangers - Albion Rovers -:-
16:00 Edinburgh City FC - Stenhousemuir FC -:-
16:00 Elgin City - Queen's Park FC -:-
16:00 Stirling Albion FC - Cowdenbeath FC -:-
Servië > Super Liga 2019/2020  Servië >   Super Liga 2019/2020 >
17:00 TSC Bačka Topola - Proleter Novi Sad -:-
17:00 FK Inđija - FK Čukarički-Stankom -:-
17:00 FK Mačva Šabac - Mladost Lučani -:-
17:00 FK Napredak - FK Voždovac -:-
17:00 Partizan - Spartak Subotica -:-
17:00 FK Rad Beograd - Radnički Niš -:-
17:00 Radnik Surdulica - Rode Ster Belgrado -:-
17:00 Vojvodina - FK Javor -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
Olimpija Ljubljana - NK Aluminij -:-
Rudar Velenje - NŠ Mura -:-
NK Triglav - NK Tabor Sežana -:-
NK Maribor - NK Celje -:-
NK Domžale - NK Bravo -:-
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
17:00 FK Pohronie - DAC Dunajská Streda -:-
17:00 MFK Ružomberok - FK AS Trenčín -:-
17:00 FK Senica - ŠKF Sereď -:-
17:00 Spartak Trnava - MŠK Žilina -:-
17:00 Zlaté Moravce - FC Nitra -:-
Thailand > Thai League 1 2019  Thailand >   Thai League 1 2019 >
13:00 Bangkok United - PTT Rayong FC -:-
13:00 Chiangmai FC - Buriram United -:-
13:00 Chonburi FC - Chainat Hornbill FC -:-
13:00 Nakhon Ratchasima - Sukhothai FC -:-
13:00 Port FC - Samut Prakan City FC -:-
13:00 PT Prachuap FC - Ratchaburi Mitr Phol -:-
13:00 Suphanburi FC - Chiangrai United -:-
13:00 Trat FC - Muangthong United -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
17:00 České Budějovice - MFK Karvina -:-
17:00 FK Jablonec - FK Teplice -:-
17:00 FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec -:-
17:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc -:-
17:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praag -:-
17:00 1. FK Příbram - FC FASTAV Zlín -:-
17:00 1. FC Slovácko - SFC Opava -:-
17:00 Sparta Praag - Bohemians 1905 -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
14:30 Viktoria Žižkov - FC Zbrojovka Brno -:-
14:30 MFK Chrudim - FK Dukla Praha -:-
14:30 FK Fotbal Třinec - FK Ústí nad Labem -:-
14:30 Slavoj Vyšehrad - FC Sellier & Bellot Vlašim -:-
14:30 Vysočina Jihlava - FK Pardubice -:-
14:30 SK Líšeň - MFK Vítkovice -:-
14:30 FK Varnsdorf - FK Baník Sokolov -:-
Turkije > SüperLig 2019/2020  Turkije >   SüperLig 2019/2020 >
14:00 Sivasspor - Antalyaspor -:-
16:30 Gazişehir Gaziantep FK - Alanyaspor -:-
19:00 Fenerbahçe - Atiker Konyaspor -:-
Venezuela > Primera División 2019 Clausura  Venezuela >   Primera División 2019 Clausura >
22:00 LALA - Caracas FC -:-
22:00 Carabobo FC - Monagas -:-
22:00 Portuguesa FC - Estudiantes de Mérida -:-
23:00 Estudiantes de Caracas - Mineros de Guayana -:-
Wales > Premier League 2019/2020  Wales >   Premier League 2019/2020 >
15:30 Barry Town United - Airbus UK -:-
15:30 Caernarfon Town - Carmarthen Town -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 Golden Arrows - Polokwane City FC -:-
15:00 Stellenbosch FC - Orlando Pirates -:-
18:00 Cape Town City FC - Maritzburg United -:-
20:15 Highlands Park - Chippa United -:-
Zuid-Korea > K League 2 2019  Zuid-Korea >   K League 2 2019 >
06:00 FC Anyang - Ansan Greeners -:-
08:00 Busan IPark - Jeonnam Dragons -:-
08:00 Seoul E-Land FC - Daejeon Citizen -:-
Zweden > Allsvenskan 2019  Zweden >   Allsvenskan 2019 >
13:30 GIF Sundsvall - Helsingborgs IF -:-
16:00 Kalmar FF - Falkenbergs FF -:-
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2019  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2019 >
15:30 Växjö DFF - Eskilstuna United -:-
15:30 Vittsjö GIK - Djurgårdens IF -:-
15:30 Piteå IF - Kungsbacka DFF -:-
15:30 Kristianstads DFF - FC Rosengård -:-
15:30 KIF Örebro DFF - Linköpings FC -:-
15:30 IF Limhamn Bunkeflo - Kopparbergs/Göteborg FC -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
19:00 Neuchâtel Xamax FCS - FC Luzern -:-
19:00 FC Sion - Servette Genève -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
Grasshopper Club Zürich - FC Vaduz -:-
SC Kriens - FC Schaffhausen -:-
FC Lausanne-Sport - Stade Lausanne-Ouchy -:-
FC Wil 1900 - FC Aarau -:-
FC Winterthur - FC Chiasso -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
15:00 FC Black Stars Basel - FC Bavois -:-
15:00 FC Sion II - AC Bellinzona -:-
15:00 FC Breitenrain Bern - FC Rapperswil-Jona -:-
16:00 FC Köniz - SC Brühl -:-
16:00 FC Zürich II - FC Münsingen -:-
16:00 SC YF/Juventus Zürich - Etoile Carouge FC -:-
17:00 Stade Nyonnais - SC Cham -:-
17:30 Yverdon-Sport FC - FC Basel II -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
CS Chênois - Olympique Genève -:-
FC Azzurri 90 LS - Martigny Sports -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
FC Solothurn - SV Muttenz -:-
Zug 94 - SR Delémont -:-
FC Baden - FC Langenthal -:-
FC Bassecourt - SC Buochs -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
16:00 FC Thalwil - FC Balzers -:-
16:00 FC Tuggen - FC Paradiso -:-
16:00 FC Red Star Zürich - FC Wettswil-Bonstetten -:-
16:00 FC Dietikon - SV Höngg -:-
16:00 FC Gossau - USV Eschen/Mauren -:-
Zwitserland > U18 U18 League 2019/2020 1. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2019/2020 1. Phase >
Neuchâtel Xamax - FC Zürich -:-
Team Aargau - Servette Genève -:-
Team FC Luzern/SC Kriens - FC Sion -:-
FC Basel - BSC Young Boys -:-
Grasshopper Club Zürich - FC Winterthur -:-
Team Vaud - Team St.Gallen/Wil -:-
Team Ticino - FC Thun -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner