. .
FIFA > Vriendschappelijke duels 2020 > Kalenderweek FIFA >    Vriendschappelijke duels 2020 > Kalenderweek
11:00 FC Liefering - Brentford FC (R) -:-
12:00 Austria Wien - FC Juniors OÖ -:-
12:00 TSV Hartberg - USV Gnas -:-
12:00 WSC Hertha - Vorwärts Steyr -:-
12:00 Victoria Hamburg - FC St. Pauli II -:-
13:00 SSV Ulm 1846 - FC Memmingen -:-
13:00 FC Astoria Walldorf - 1. FC Nürnberg II -:-
14:00 Austria Wien - MFK Ružomberok -:-
14:00 Rapid Wien - FK Senica -:-
14:00 TSV Hartberg - Kapfenberger SV 1919 -:-
14:00 Progrès Niedercorn - 1. FSV Mainz 05 II -:-
14:00 Hannover 96 II - SV Drochtersen/Assel -:-
14:30 SCR Altach - FC Dornbirn -:-
15:00 SV Mattersburg - Zlaté Moravce -:-
17:00 Wolfsberger AC - Rudar Velenje -:-
FIFA > Vrouwen Olymp. KW 2020 > Halve Finale FIFA >   Vrouwen Olymp. KW 2020 > Halve Finale
02:00 Winnaar groep A - Tweede in groep B -:-
FIFA > U17 Vriendschappelijk 2020 > Februari FIFA >   U17 Vriendschappelijk 2020 > Februari
12:00 Spanje - Duitsland -:-
15:00 Polen - Noorwegen -:-
16:00 Zweden - Tsjechië -:-
16:00 Rusland - Engeland -:-
16:00 Portugal - Zuid-Korea -:-
18:00 Georgië - Kroatië -:-
FIFA > U16 Vriendschappelijk 2020 > Februari FIFA >   U16 Vriendschappelijk 2020 > Februari
14:00 Colombia - Duitsland -:-
17:00 Portugal - Nederland -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
US Biskra - JS Kabylie -:-
NC Magra - CR Bélouizdad -:-
JS Saoura - AS Aïn M'lila -:-
MC Oran - ES Sétif -:-
NA Hussein Dey - ASO Chlef -:-
USM Alger - CS Constantine -:-
CA Bordj Bou Arreridj - USM Bel Abbes -:-
MC Alger - Paradou AC -:-
Argentinië > Primera División 2019/2020  Argentinië >   Primera División 2019/2020 >
01:10 Argentinos Juniors - Lanús -:-
21:35 Gimnasia de La Plata - Patronato de Paraná -:-
21:35 Defensa y Justicia - Colón de Santa Fe -:-
23:40 Banfield - Rosario Central -:-
23:40 Newell's Old Boys - Estudiantes -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Defensores de Belgrano - Gimnasia de Mendoza -:-
Quilmes - Tigre -:-
Atlético Rafaela - Brown de Adrogué -:-
All Boys - Chacarita Juniors -:-
Gimnasia de Jujuy - Riestra -:-
Ramón Santamarina - Sarmiento de Junín -:-
Instituto de Córdoba - Villa Dálmine -:-
San Martín de Tucumán - Almagro -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Estudiantes de Caseros - Mitre de Santiago del Estero -:-
San Martín de San Juan - Belgrano de Córdoba -:-
Agropecuario - Alvarado -:-
Barracas Central - Guillermo Brown de Puerto Madryn -:-
Deportivo Morón - Nueva Chicago -:-
Temperley - Estudiantes de Río Cuarto -:-
Platense - Ferro Carril Oeste -:-
Independiente Rivadavia - Atlanta -:-
Argentinië > Primera B Metropolitana 2019/2020 Clausura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2019/2020 Clausura >
Comunicaciones - Colegiales -:-
Villa San Carlos - San Miguel -:-
Acassuso - Justo José de Urquiza -:-
Argentino de Quilmes - Los Andes -:-
Defensores Unidos de Zárate - Flandria -:-
Talleres de Remedios de Escalada - San Telmo -:-
UAI Urquiza - Armenio -:-
Fénix - Tristan Suárez -:-
Almirante Brown - Sacachispas -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
07:00 Sydney FC - Western Sydney Wanderers -:-
09:30 Brisbane Roar - Adelaide United -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Keşlə FK - Səbail FK -:-
17:00 Sabah FK - Gabala FK -:-
België > Eerste klasse A 2019/2020  België >   Eerste klasse A 2019/2020 >
18:00 Sporting Charleroi - SV Zulte Waregem -:-
20:00 Cercle Brugge - KV Mechelen -:-
20:00 Sint-Truidense VV - AS Eupen -:-
20:30 Royal Excel Mouscron Péruwelz - KV Oostende -:-
België > Eerste klasse B 2019/2020 Periode 2  België >   Eerste klasse B 2019/2020 Periode 2 >
Excelsior Virton - Union St. Gilloise -:-
Oud-Heverlee Leuven - Lommel SK -:-
KSV Roeselare - KFCO Beerschot Wilrijk -:-
KVC Westerlo - Sporting Lokeren -:-
België > U18 Elite U18 2019/2020  België >  U18 Elite U18 2019/2020 >
13:30 SV Zulte Waregem - KRC Genk -:-
14:00 AS Eupen - Club Brugge KV -:-
14:15 KV Mechelen - Sint-Truidense VV -:-
14:30 KAA Gent - Sporting Charleroi -:-
15:00 RSC Anderlecht - Standard Liège -:-
15:00 Oud-Heverlee Leuven - Sporting Lokeren -:-
België > U16 Elite U16 2019/2020  België >  U16 Elite U16 2019/2020 >
13:30 Sint-Truidense VV - KV Mechelen -:-
13:30 KRC Genk - SV Zulte Waregem -:-
14:00 Standard Liège - RSC Anderlecht -:-
14:00 Club Brugge KV - AS Eupen -:-
14:00 Sporting Charleroi - KAA Gent -:-
14:30 Sporting Lokeren - Oud-Heverlee Leuven -:-
Brazilië > Campeonato Carioca 2020 Taça Guanabara  Brazilië >   Campeonato Carioca 2020 Taça Guanabara >
20:00 Flamengo RJ - Madureira - RJ -:-
Brazilië > Campeonato Paulista 2020  Brazilië >   Campeonato Paulista 2020 >
01:30 Mirassol - SP - Red Bull Bragantino -:-
19:00 Água Santa - SP - Ferroviária - SP -:-
23:30 Ponte Preta - Palmeiras -:-
Brazilië > Campeonato Mineiro 2020  Brazilië >   Campeonato Mineiro 2020 >
20:00 Tombense - MG - Patrocinense - MG -:-
23:00 Caldense - MG - Boa Esporte - MG -:-
Brazilië > Campeonato Paraibano 2020  Brazilië >   Campeonato Paraibano 2020 >
Perilima - PB - São Paulo Crystal -:-
Brazilië > Campeonato Sergipano 2020 Primeira Fase  Brazilië >   Campeonato Sergipano 2020 Primeira Fase >
19:30 Dorense - SE - Boca Júnior - SE -:-
20:00 Lagarto - SE - Sergipe - SE -:-
Brazilië > Copa do Nordeste 2020 Fase de Grupos  Brazilië >   Copa do Nordeste 2020 Fase de Grupos >
20:00 Fortaleza - Santa Cruz - PE -:-
20:00 Botafogo - PB - Náutico - PE -:-
22:00 Freipaulistano - SE - Confiança - SE -:-
22:00 EC Bahia - Vitória - BA -:-
Chili > Primera División 2020  Chili >   Primera División 2020 >
01:00 La Serena - Cobresal -:-
16:00 Huachipato - Universidad de Concepción -:-
22:00 Universidad de Chile - Unión La Calera -:-
Colombia > Primera B 2020 Apertura  Colombia >   Primera B 2020 Apertura >
Unión Magdalena - Tigres FC -:-
Deportes Quindío - Llaneros Fútbol Club S.A. -:-
Orsomarso SC - Valledupar FC Real -:-
Boca Juniors de Cali - Barranquilla FC -:-
Real Cartagena - Atlético FC -:-
Real San Andrés - Cortuluá -:-
Bogotá FC - Atlético Huila -:-
Fortaleza FC - Leones FC -:-
Cyprus > First Division 2019/2020  Cyprus >   First Division 2019/2020 >
16:00 Olympiakos Nikosia - Anorthosis Famagusta FC -:-
18:00 AEK Larnaca - APOEL Nicosia -:-
Ethnikos Achna - Olympiakos Nikosia uitgest.
AEL Limassol - Omonia Nikosia uitgest.
Anorthosis Famagusta FC - Nea Salamina uitgest.
APOEL Nicosia - Apollon Limassol uitgest.
Doxa Katokopias FC - AEK Larnaca uitgest.
Enosis Neon Paralimni - Paphos FC uitgest.
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
15:30 SC Freiburg - 1899 Hoffenheim -:-
15:30 VfL Wolfsburg - Fortuna Düsseldorf -:-
15:30 Hertha BSC - 1. FSV Mainz 05 -:-
15:30 FC Schalke 04 - SC Paderborn 07 -:-
15:30 Werder Bremen - 1. FC Union Berlin -:-
18:30 Bayer Leverkusen - Borussia Dortmund -:-
Duitsland > 2. Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   2. Bundesliga 2019/2020 >
13:00 VfL Osnabrück - 1. FC Nürnberg -:-
13:00 VfB Stuttgart - Erzgebirge Aue -:-
13:00 Hamburger SV - Karlsruher SC -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
14:00 1. FC Kaiserslautern - Preußen Münster -:-
14:00 KFC Uerdingen 05 - SG Sonnenhof Großaspach -:-
14:00 Hansa Rostock - SpVgg Unterhaching -:-
14:00 Viktoria Köln - Bayern München II -:-
14:00 1. FC Magdeburg - SV Meppen -:-
14:00 TSV 1860 München - Waldhof Mannheim -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
14:00 HSC Hannover - Hamburger SV II -:-
Duitsland > Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nordost 2019/2020 >
13:30 VfB Auerbach - Rot-Weiß Erfurt -:-
13:30 BFC Dynamo - Germania Halberstadt -:-
13:30 BSG Chemie Leipzig - Bischofswerdaer FV -:-
16:00 Energie Cottbus - 1. FC Lok Leipzig -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 FC Schalke 04 II - Fortuna Düsseldorf II -:-
14:00 SV Rödinghausen - Sportfreunde Lotte -:-
14:00 SG Wattenscheid 09 - Rot-Weiss Essen niet gespeeld
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
14:00 SV Lippstadt 08 - Bor. Mönchengladbach II -:-
14:00 Bonner SC - SC Verl -:-
15:00 Borussia Dortmund II - TuS Haltern -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
15:00 FT Braunschweig - MTV Eintracht Celle -:-
16:00 HSC/BW Tündern - MTV Wolfenbüttel -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2019/2020 >
12:00 Chemnitzer FC - Dynamo Dresden -:-
12:00 1. FC Magdeburg - VfL Wolfsburg -:-
13:00 Niendorfer TSV - Holstein Kiel -:-
13:00 Werder Bremen - FC St. Pauli -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2019/2020 >
11:00 VfL Bochum - MSV Duisburg -:-
11:00 Borussia Dortmund - Bor. Mönchengladbach -:-
11:00 Fortuna Düsseldorf - 1. FC Köln -:-
13:00 Alemannia Aachen - Wuppertaler SV -:-
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2019/2020 >
11:00 Karlsruher SC - FC Ingolstadt 04 -:-
13:00 1. FC Heidenheim 1846 - VfB Stuttgart -:-
13:00 1899 Hoffenheim - SSV Ulm 1846 -:-
Egypte > Premiership 2019/2020  Egypte >   Premiership 2019/2020 >
13:30 Ittihad El-Iskandary - Aswan -:-
16:00 FC Masr - Smouha Sporting Club -:-
18:30 Misr lel-Maqasah SC - El-Entag El-Harby -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
13:30 Everton FC - Crystal Palace -:-
18:30 Brighton & Hove Albion - Watford FC -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
13:30 Wigan Athletic - Preston North End -:-
14:30 Barnsley FC - Sheffield Wednesday -:-
16:00 Blackburn Rovers - Fulham FC -:-
16:00 Brentford FC - Middlesbrough FC -:-
16:00 Huddersfield Town - Queens Park Rangers -:-
16:00 Luton Town - Cardiff City -:-
16:00 Reading FC - Hull City -:-
16:00 Stoke City - Charlton Athletic -:-
16:00 Swansea City - Derby County -:-
18:30 Nottingham Forest - Leeds United -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
16:00 AFC Wimbledon - Fleetwood Town -:-
16:00 Blackpool FC - Southend United -:-
16:00 Burton Albion - Gillingham FC -:-
16:00 Coventry City - Bolton Wanderers -:-
16:00 Doncaster Rovers - Rochdale AFC -:-
16:00 Peterborough United - Oxford United -:-
16:00 Shrewsbury Town - Milton Keynes Dons -:-
16:00 Sunderland AFC - Ipswich Town -:-
16:00 Tranmere Rovers - Portsmouth FC -:-
16:00 Wycombe Wanderers - Bristol Rovers -:-
Engeland > League Two 2019/2020  Engeland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Bradford City - Grimsby Town -:-
16:00 Carlisle United - Swindon Town -:-
16:00 Colchester United - Plymouth Argyle -:-
16:00 Crewe Alexandra - Oldham Athletic -:-
16:00 Exeter City - Stevenage FC -:-
16:00 Forest Green Rovers - Walsall FC -:-
16:00 Leyton Orient - Macclesfield Town -:-
16:00 Morecambe FC - Mansfield Town -:-
16:00 Newport County - Cambridge United -:-
16:00 Northampton Town - Port Vale FC -:-
16:00 Salford City - Crawley Town -:-
16:00 Scunthorpe United - Cheltenham Town -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
16:00 Boreham Wood - Halifax Town -:-
16:00 Bromley FC - Solihull Moors -:-
16:00 Chesterfield FC - Wrexham AFC -:-
16:00 Chorley FC - Eastleigh FC -:-
16:00 Dagenham & Redbridge - Stockport County -:-
16:00 Dover Athletic - Barrow AFC -:-
16:00 Harrogate Town - Yeovil Town -:-
16:00 Hartlepool United - Aldershot Town -:-
16:00 Maidenhead United - Ebbsfleet United -:-
16:00 Sutton United - AFC Fylde -:-
16:00 Torquay United - Notts County -:-
16:00 Woking FC - Barnet FC -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 South  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 South >
12:00 Fulham FC - Brighton & Hove Albion -:-
Engeland > U18 U18 Premier League 2019/2020 North  Engeland >  U18 U18 Premier League 2019/2020 North >
12:00 Middlesbrough FC - Newcastle United -:-
12:30 Derby County - Everton FC -:-
Engeland > U18 FA Youth Cup 2019/2020 > 5e Ronde  Engeland >  U18 FA Youth Cup 2019/2020 > 5e Ronde
20:00 Manchester United - Leeds United -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division >
12:00 Bradford City - Lincoln City -:-
12:00 Doncaster Rovers - Chesterfield FC -:-
12:00 Notts County - Huddersfield Town (U17) -:-
12:00 Rotherham United - Grimsby Town -:-
Finland > Suomen Cup 2020 > Groep A  Finland >   Suomen Cup 2020 > Groep A
12:00 FC Honka - IFK Mariehamn -:-
12:30 HJK Helsinki - Inter Turku -:-
Finland > Suomen Cup 2020 > Groep B  Finland >   Suomen Cup 2020 > Groep B
13:00 SJK Seinäjoki - FC Lahti -:-
13:30 Ilves Tampere - Kuopion PS -:-
Finland > Suomen Cup 2020 > Groep C  Finland >   Suomen Cup 2020 > Groep C
13:00 KTP - IF Gnistan -:-
13:00 Ekenäs IF - Myllykosken Pallo −47 -:-
Finland > Suomen Cup 2020 > Groep D  Finland >   Suomen Cup 2020 > Groep D
14:15 FF Jaro - KPV Kokkola -:-
17:00 Vaasan PS - AC Oulu -:-
18:00 AC Kajaani - SJK Seinäjoki Akatemia -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
17:30 Olympique Marseille - Toulouse FC -:-
20:00 Dijon FCO - FC Nantes -:-
20:00 FC Metz - Girondins Bordeaux -:-
20:00 OGC Nice - Nîmes Olympique -:-
20:00 Amiens SC - AS Monaco -:-
20:00 Stade Rennes - Stade Brest -:-
Frankrijk > Ligue 2 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 2 2019/2020 >
15:00 EA Guingamp - FC Lorient -:-
Frankrijk > National 2 Groupe A 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe A 2019/2020 >
18:00 ASM Belfort - CS Sedan -:-
18:00 SC Bastia - FCSR Haguenau -:-
18:00 AF Bobigny - IC Croix -:-
18:00 SAS Épinal - Stade Reims (CFA) -:-
18:00 RC Lens (CFA) - JA Drancy -:-
18:00 US Lusitanos - FC Mulhouse -:-
18:00 Sainte-Geneviève-des-Bois - Lille OSC (CFA) -:-
18:00 SC Schiltigheim - Olympique Saint-Quentin -:-
Frankrijk > National 2 Groupe B 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe B 2019/2020 >
18:00 Angers SCO II - AS Vitré -:-
18:00 US Granvillaise - US Saint-Malo -:-
18:00 FC Mantois - FC Rouen -:-
18:00 USM Oissel - AS Poissy -:-
18:00 Entente SSG - Stade Briochin -:-
18:30 FC Gobelins - EA Guingamp (CFA) -:-
18:30 Vannes OC - US Fleury-Mérogis -:-
19:00 FC Lorient (CFA) - C' Chartres Football -:-
Frankrijk > National 2 Groupe C 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe C 2019/2020 >
18:00 Andrézieux - Stade Bordelais -:-
18:00 Bergerac Foot - Blois Foot 41 -:-
18:00 Bourges Foot - Vendée Les Herbiers -:-
18:00 US Colomiers - Montpellier HSC (CFA) -:-
18:00 SO Romorantin - Trélissac FC -:-
18:00 St-Pryvé St-Hilaire - Angoulême CFC -:-
18:00 AS Saint-Étienne (CFA) - FC Nantes (CFA) -:-
20:00 FC Chamalières - FC Sète -:-
Frankrijk > National 2 Groupe D 2019/2020  Frankrijk >   National 2 Groupe D 2019/2020 >
18:00 Fréjus-St. Raphaël FC - RC Grasse -:-
18:00 Jura Sud - Olympique Lyon (CFA) -:-
18:00 US Endoume - Olympique Marseille (CFA) -:-
18:00 FC Martigues - Marignane Gignac -:-
18:00 AS Monaco (CFA) - Hyères FC -:-
18:00 Monts d'Or Azergues Foot - AS Saint-Priest -:-
18:00 Nîmes Olympique (CFA) - FC Annecy -:-
18:30 Moulins Yzeure Foot - Louhans-Cuiseaux -:-
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2019/2020  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2019/2020 >
Olympique Marseille - Olympique Lyon -:-
Dijon FCO - Paris FC -:-
Stade Reims - Montpellier HSC -:-
FC Fleury 91 - Girondins Bordeaux -:-
ASJ Soyaux - Paris Saint-Germain -:-
FC Metz-Algrange - EA Guingamp -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.B 2019/2020 >
16:00 ESTAC Troyes - Olympique Lyon -:-
Frankrijk > A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020  Frankrijk >  A-jun Championnat National Gr.D 2019/2020 >
14:30 SC Bastia - OGC Nice -:-
Ghana > Premier League 2020  Ghana >   Premier League 2020 >
Aduana Stars - Hearts of Oak -:-
Ashanti Gold - Liberty Professionals -:-
Bechem United - Ebusua Dwarfs Cape Coast -:-
Dreams FC - Asante Kotoko -:-
Elmina Sharks - Berekum Chelsea -:-
Great Olympics - Eleven Wonders -:-
Inter Allies - Legon Cities -:-
Karela FC - Medeama SC -:-
King Faisal - WAFA -:-
Gibraltar > Premier Divison 2019/2020 Championship  Gibraltar >   Premier Divison 2019/2020 Championship >
16:00 St. Joseph's FC - Lincoln Red Imps -:-
18:15 Lions Gibraltar - FCB Magpies -:-
Gibraltar > Premier Divison 2019/2020 Relegation  Gibraltar >   Premier Divison 2019/2020 Relegation >
20:30 Mons Calpe S.C. - Europa Point FC -:-
Griekenland > Super League 2019/2020  Griekenland >   Super League 2019/2020 >
18:30 Panionios GSS - Skoda Xanthi -:-
19:00 Lamia - AE Larisa -:-
Griekenland > Super League 2 2019/2020  Griekenland >   Super League 2 2019/2020 >
18:00 Chania Kissamikos - AE Karaiskakis -:-
18:00 Doxa Dramas FC - Platanias Chanion -:-
18:00 Ergotelis - Apollon Larisa -:-
18:00 PAS Giannina - Apollon Smyrnis -:-
18:00 AO Kerkyra - Apollon Pontou -:-
18:00 Levadiakos - Panachaiki GE -:-
Honduras > Liga Nacional 2019/2020 Clausura  Honduras >   Liga Nacional 2019/2020 Clausura >
22:00 Marathón - Real España -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
17:00 Budapest Honvéd - Zalaegerszegi TE -:-
17:00 Diósgyöri VTK - Debreceni VSC -:-
17:00 Fehérvár FC - Mezõkövesd-Zsóry -:-
17:00 Kisvárda FC - Kaposvári RFC -:-
17:00 Paksi SE - Puskás FC -:-
19:30 Újpest FC - Ferencvárosi TC -:-
India > Indian Super League 2019/2020  India >   Indian Super League 2019/2020 >
15:00 ATK - Odisha FC -:-
India > I-League 2019/2020  India >   I-League 2019/2020 >
09:30 NEROCA FC - TRAU FC -:-
14:30 Gokulam Kerala - Real Kashmir -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
Maccabi Haifa - Hapoel Tel Aviv -:-
Hapoel Kfar Saba - Beitar Jerusalem -:-
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Hadera FC -:-
Sektzia Nes Tziona - FC Ashdod -:-
Maccabi Netanya - Hapoel Be'er Sheva -:-
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Ra'anana -:-
Ironi Kiryat Shmona - Hapoel Haifa -:-
Italië > Serie A 2019/2020  Italië >   Serie A 2019/2020 >
15:00 ACF Fiorentina - Atalanta -:-
18:00 Torino FC - Sampdoria -:-
20:45 Hellas Verona - Juventus -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
15:00 FC Crotone - US Cremonese -:-
15:00 AS Cittadella - Empoli FC -:-
15:00 Venezia FC - Frosinone Calcio -:-
15:00 Pordenone Calcio - AS Livorno -:-
18:00 AC Perugia Calcio - Spezia Calcio -:-
Italië > Serie C Girone B 2019/2020  Italië >   Serie C Girone B 2019/2020 >
20:45 Alma Juventus Fano - FeralpiSalò -:-
Italië > Serie C Girone C 2019/2020  Italië >   Serie C Girone C 2019/2020 >
20:45 FC Rieti - US Catanzaro -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
15:00 AS Roma - ACF Fiorentina -:-
15:00 Atalanta - Sassuolo Calcio -:-
15:00 Cagliari Calcio - Juventus -:-
15:00 Chievo Verona - Bologna FC -:-
15:00 Empoli FC - Lazio Roma -:-
15:00 Inter - SSC Napoli -:-
15:00 Sampdoria - Pescara Calcio -:-
15:00 Torino FC - Genoa CFC -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
14:30 AS Cittadella - Pordenone Calcio -:-
14:30 US Cremonese - AC Milan -:-
14:30 Parma Calcio 1913 - Hellas Verona -:-
14:30 Spezia Calcio - Brescia Calcio -:-
14:30 Udinese Calcio - Virtus Entella -:-
14:30 Venezia FC - SPAL 2013 Ferrara -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
14:30 Benevento Calcio - Ascoli Calcio -:-
14:30 FC Crotone - Trapani Calcio -:-
14:30 Frosinone Calcio - AC Perugia Calcio -:-
14:30 SS Juve Stabia - Cosenza Calcio -:-
14:30 AC Pisa - AS Livorno -:-
14:30 US Salernitana 1919 - US Lecce -:-
Japan > Super Cup 2020 > Finale  Japan >   Super Cup 2020 > Finale
05:35 Yokohama F. Marinos - Vissel Kobe -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
15:00 NK Osijek - NK Inter Zaprešić -:-
17:30 Hajduk Split - Lokomotiva Zagreb -:-
Kuweit > Premier League 2019/2020  Kuweit >   Premier League 2019/2020 >
14:40 Al Yarmouk - Al Tadamun -:-
17:10 Al Salmiya SC - Al Nasr SC -:-
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
14:00 Gudja United - Sliema Wanderers -:-
14:00 Valletta FC - Balzan FC -:-
16:00 Gżira United - Floriana FC -:-
16:15 Birkirkara FC - Mosta FC -:-
Marokko > Botola Pro 1 2019/2020  Marokko >   Botola Pro 1 2019/2020 >
Olympique de Khouribga - Olympique de Safi -:-
FAR de Rabat - Moghreb de Tétouan -:-
Ittihad Tanger - FUS de Rabat -:-
CR Khemis Zemamra - Youssoufia Berrechid -:-
Mouloudia Oujda - Rapide Oued Zem -:-
Renaissance de Berkane - Hassania US Agadir -:-
Wydad AC - Difaâ d'el Jadida -:-
Raja Beni Mellal - Raja Casablanca -:-
Mexico > Primera División 2019/2020 Clausura  Mexico >   Primera División 2019/2020 Clausura >
Puebla FC - Santos Laguna -:-
04:10 Club Tijuana - Deportivo Toluca -:-
Mexico > Liga de Ascenso 2019/2020 Clausura  Mexico >   Liga de Ascenso 2019/2020 Clausura >
02:00 Mineros de Zacatecas - Correcaminos UAT -:-
04:00 Venados FC - Club Celaya -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
19:00 Pumas UNAM II - Atlético San Luis II -:-
02:30 Atlético Reynosa - Coras de Nayarit -:-
03:00 Atlético Saltillo - Gavilanes de Matamoros -:-
03:00 Murciélagos FC - Tecos Fútbol Club -:-
23:00 Tuzos de la UAZ - Leones Negros II -:-
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Clausura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2019/2020 Clausura >
03:00 FC Juárez - Cruz Azul -:-
18:00 Atlas Guadalajara - Club Tijuana -:-
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
00:45 Club Tijuana - Deportivo Toluca -:-
16:00 Cruz Azul - CF Pachuca -:-
16:45 Club León - CF Monterrey -:-
18:15 UANL Tigres - Deportivo Guadalajara -:-
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
16:00 Club León - CF Monterrey -:-
16:00 UANL Tigres - Deportivo Guadalajara -:-
18:00 Cruz Azul - CF Pachuca -:-
Mexico > U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura  Mexico >  U15 Fuerzas Basicas 2019/2020 Clausura >
16:00 Puebla FC - Cruz Azul -:-
16:00 UANL Tigres - Atlético San Luis -:-
16:00 Atlas Guadalajara - CF Monterrey -:-
17:00 Pumas UNAM - Gallos Blancos -:-
17:00 Santos Laguna - Deportivo Guadalajara -:-
19:00 Club Tijuana - CF Pachuca -:-
23:00 CF América - Deportivo Toluca -:-
23:00 Club Necaxa - Monarcas Morelia -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 FC Groningen - Vitesse -:-
19:45 sc Heerenveen - VVV-Venlo -:-
19:45 PSV - Willem II -:-
20:45 RKC Waalwijk - PEC Zwolle -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 ASWH - GVVV -:-
15:30 Katwijk - Excelsior Maassluis -:-
15:30 Kozakken Boys - Jong Sparta Rotterdam -:-
15:30 Noordwijk - Quick Boys -:-
15:30 Scheveningen - De Treffers -:-
15:30 Spakenburg - HHC Hardenberg -:-
15:30 Koninklijke HFC - Jong FC Volendam -:-
18:00 AFC - Rijnsburgse Boys -:-
18:00 TEC - IJsselmeervogels -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 Hoek - Barendrecht -:-
14:30 DOVO - Harkemase Boys -:-
14:30 DVS'33 Ermelo - Excelsior '31 -:-
14:30 FC Lisse - Sparta Nijkerk -:-
15:00 Jong Almere City FC - ODIN '59 -:-
15:00 ONS Sneek - SteDoCo -:-
18:00 Ajax (amateurs) - GOES -:-
18:00 VVSB - Ter Leede -:-
Nederland > A-jun Eredivisie U19 2019/2020 Playoffs  Nederland >  A-jun Eredivisie U19 2019/2020 Playoffs >
14:30 sc Heerenveen - AFC Ajax -:-
14:30 Feyenoord - PSV Eindhoven -:-
14:30 FC Utrecht - FC Twente -:-
15:00 AZ Alkmaar - FC Groningen -:-
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2019/2020  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2019/2020 >
04:00 Waitakere United - Eastern Suburbs AFC -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019/2020  Noord-Ierland >   Premier League 2019/2020 >
16:00 Ballymena United - Carrick Rangers -:-
16:00 Cliftonville FC - Dungannon Swifts -:-
16:00 Glenavon FC - Crusaders FC -:-
16:00 Glentoran Belfast - Coleraine FC -:-
16:00 Institute FC Drumahoe - Larne FC -:-
16:00 Warrenpoint Town - Linfield FC -:-
Oostenrijk > ÖFB-Cup 2019/2020 > Kwartfinale  Oostenrijk >   ÖFB-Cup 2019/2020 > Kwartfinale
15:00 Austria Lustenau - WSG Tirol -:-
18:00 LASK - Sturm Graz -:-
Panama > Liga Panameña 2020 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2020 Apertura >
02:00 Árabe Unido - Plaza Amador -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
15:00 Korona Kielce - Górnik Zabrze -:-
17:30 Lech Poznań - Raków Częstochowa -:-
20:00 Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok -:-
Portugal > Primeira Liga 2019/2020  Portugal >   Primeira Liga 2019/2020 >
16:30 FC Famalicão - Vitória Guimarães -:-
16:30 Os Belenenses - CD Santa Clara -:-
19:00 Sporting Braga - Gil Vicente -:-
21:30 FC Porto - SL Benfica -:-
Portugal > U23 Liga Revelação 2019/2020  Portugal >  U23 Liga Revelação 2019/2020 >
12:00 CD Cova Piedade - FC Famalicão -:-
12:00 CD Aves - Sporting Braga -:-
12:00 Vitória Guimarães - Os Belenenses -:-
12:00 Leixões SC - SL Benfica -:-
12:00 CS Marítimo - Académica de Coimbra -:-
12:00 Portimonense SC - GD Estoril -:-
12:00 Rio Ave FC - CD Feirense -:-
12:00 Sporting CP - Vitória Setúbal -:-
Roemenië > Liga 1 2019/2020  Roemenië >   Liga 1 2019/2020 >
19:00 Gaz Metan Mediaş - CFR Cluj -:-
San Marino > Campionato 2019/2020 2. Phase  San Marino >   Campionato 2019/2020 2. Phase >
15:00 SC Faetano - FC Fiorentino -:-
15:00 SS Cosmos - FC Domagnano -:-
15:00 AC Juvenes/Dogana - SS Pennarossa -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Greenock Morton FC - Queen Of The South -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Clyde FC - Montrose FC -:-
16:00 Dumbarton FC - Airdrieonians -:-
16:00 Falkirk FC - East Fife FC -:-
16:00 Peterhead FC - Forfar Athletic -:-
16:00 Stranraer FC - Raith Rovers -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Albion Rovers - Brechin City FC -:-
16:00 Edinburgh City FC - Annan Athletic -:-
16:00 Elgin City - Cove Rangers -:-
16:00 Stenhousemuir FC - Cowdenbeath FC -:-
16:00 Stirling Albion FC - Queen's Park FC -:-
Schotland > FA Cup 2019/2020 > Achtste finale  Schotland >   FA Cup 2019/2020 > Achtste finale
13:30 Hamilton Academical - Rangers FC -:-
16:00 Aberdeen FC - Kilmarnock FC -:-
16:00 Ayr United - St. Johnstone FC -:-
16:00 Inverness CT - Livingston FC -:-
16:00 St. Mirren FC - Motherwell FC -:-
20:20 Falkirk FC - Heart of Midlothian -:-
Spanje > Primera División 2019/2020  Spanje >   Primera División 2019/2020 >
13:00 Levante UD - CD Leganés -:-
16:00 Getafe CF - Valencia CF -:-
18:30 Deportivo Alavés - SD Eibar -:-
21:00 Atlético Madrid - Granada CF -:-
Spanje > Segunda División 2019/2020  Spanje >   Segunda División 2019/2020 >
16:00 Extremadura UD - CD Tenerife -:-
18:15 UD Las Palmas - Cádiz CF -:-
21:00 Real Zaragoza - CF Fuenlabrada -:-
Tunesië > Ligue 1 2019/2020  Tunesië >   Ligue 1 2019/2020 >
14:00 Stade Tunisien - Club Africain -:-
14:00 AS Slimane - JS Kairouan -:-
14:00 Club Sportif Sfaxien - US Monastir -:-
14:00 US Ben Guerdane - ES Métlaoui -:-
14:00 CS Hammam-Lif - CA Bizertin -:-
14:00 Étoile du Sahel - CS Chebba -:-
16:00 Espérance de Tunis - US Tataouine -:-
Turkije > 2. Lig Beyaz 2019/2020  Turkije >   2. Lig Beyaz 2019/2020 >
11:30 Pendikspor - Çorumspor -:-
11:30 Sarıyer SK - Manisa FK -:-
11:30 Hacettepe - Inegölspor -:-
Wales > Premier League 2020 Championship  Wales >   Premier League 2020 Championship >
Barry Town United - Connah's Quay Nomads -:-
Wales > Premier League 2020 Relegation  Wales >   Premier League 2020 Relegation >
Cardiff Metropolitan - Aberystwyth Town -:-
Zwitserland > Super League 2019/2020  Zwitserland >   Super League 2019/2020 >
19:00 BSC Young Boys - FC Sion -:-
19:00 FC Zürich - FC Basel -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
17:00 FC Schaffhausen - FC Winterthur -:-
17:30 SC Kriens - FC Wil 1900 -:-
Zwitserland > Vrouwen Nationalliga A 2019/2020  Zwitserland >  Vrouwen Nationalliga A 2019/2020 >
16:00 Servette FCCF - FC St.Gallen -:-
16:00 BSC Young Boys - FC Basel 1893 -:-
18:00 Grasshopper Club Zürich - Lugano Femminile -:-
18:00 FC Luzern - FC Zürich Frauen -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner