. .
UEFA > Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep D UEFA >   Vrouwen EURO Kwalificaties 2019/2020 > Groep D
Polen - Moldavië -:-
Algerije > Ligue 1 2019/2020  Algerije >   Ligue 1 2019/2020 >
MC Alger - NC Magra -:-
CS Constantine - US Biskra -:-
ES Sétif - JS Kabylie -:-
CR Bélouizdad - Paradou AC -:-
USM Bel Abbes - ASO Chlef -:-
JS Saoura - CA Bordj Bou Arreridj -:-
AS Aïn M'lila - NA Hussein Dey -:-
USM Alger - MC Oran -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona B >
Atlético Rafaela - Gimnasia de Mendoza -:-
All Boys - Quilmes -:-
Gimnasia de Jujuy - Defensores de Belgrano -:-
Ramón Santamarina - Tigre -:-
Instituto de Córdoba - Brown de Adrogué -:-
San Martín de Tucumán - Chacarita Juniors -:-
Almagro - Riestra -:-
Villa Dálmine - Sarmiento de Junín -:-
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Zona A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Zona A >
Agropecuario - Mitre de Santiago del Estero -:-
Barracas Central - San Martín de San Juan -:-
Deportivo Morón - Estudiantes de Caseros -:-
Temperley - Belgrano de Córdoba -:-
Platense - Alvarado -:-
Independiente Rivadavia - Guillermo Brown de Puerto Madryn -:-
Atlanta - Nueva Chicago -:-
Ferro Carril Oeste - Estudiantes de Río Cuarto -:-
Australië > A-League 2019/2020  Australië >   A-League 2019/2020 >
07:15 Adelaide United - Western United FC -:-
09:30 Melbourne Victory - Sydney FC -:-
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2019/2020  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2019/2020 >
17:00 Gabala FK - Sumgayit FK -:-
17:00 Neftçi PFK - Sabah FK -:-
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2019/2020  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2019/2020 >
Željezničar Sarajevo - FK Tuzla City -:-
Radnik Bijeljina - Zvijezda 09 Bijeljina -:-
Široki Brijeg - Zrinjski Mostar -:-
Sloboda Tuzla - Čelik Zenica -:-
FK Sarajevo - FK Mladost Doboj-Kakanj -:-
Velež Mostar - Borac Banja Luka -:-
Bulgarije > Parva Liga 2019/2020  Bulgarije >   Parva Liga 2019/2020 >
Lokomotiv Plovdiv - Etar Veliko Tarnovo -:-
Vitosha Bistritsa - CSKA Sofia -:-
PFC Beroe - Cherno More Varna -:-
Tsarsko Selo Sofia - Slavia Sofia -:-
Botev Plovdiv - FK Botev Vratsa -:-
Levski Sofia - PFC Ludogorets Razgrad -:-
FC Dunav Ruse - Arda Kardzhali -:-
Denemarken > Superliga 2019/2020  Denemarken >   Superliga 2019/2020 >
FC Kopenhagen - AC Horsens -:-
SønderjyskE - Odense BK -:-
Aalborg BK - Lyngby BK -:-
Randers FC - FC Midtjylland -:-
FC Nordsjælland - Brøndby IF -:-
Hobro IK - Esbjerg fB -:-
Silkeborg IF - Aarhus GF -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 1 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 1 2019/2020 >
13:00 Vanløse IF - Hillerød GI -:-
13:00 Hellerup IK - BK Frem København -:-
13:45 FA 2000 - Skovshoved IF -:-
Denemarken > 2. Division Pulje 2 2019/2020  Denemarken >   2. Division Pulje 2 2019/2020 >
13:30 VSK Aarhus - Jammerbugt FC -:-
14:00 Næsby BK - Ringkøbing IF -:-
14:00 Brabrand IF - Vejgaard BK -:-
14:00 Dalum IF - Aarhus Fremad -:-
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:30 SønderjyskE - FC Nordsjælland -:-
13:00 FC Kopenhagen - Odense BK -:-
13:00 Silkeborg IF - Randers SK Freja -:-
13:00 Esbjerg fB - Brøndby IF -:-
13:15 Lyngby BK - Aarhus GF -:-
15:45 FC Midtjylland - Aalborg BK -:-
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2019/2020 >
13:00 Esbjerg fB - Brøndby IF -:-
13:00 Lyngby BK - Aarhus GF -:-
13:30 FC Midtjylland - Aalborg BK -:-
14:45 SønderjyskE - FC Nordsjælland -:-
15:15 FC København - Odense BK -:-
15:30 Silkeborg IF - Randers SK Freja -:-
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2019/2020 >
12:00 FC Midtjylland - Aalborg BK -:-
13:00 FC København - Odense BK -:-
15:15 Esbjerg fB - Brøndby IF -:-
15:30 Silkeborg IF - Randers SK Freja -:-
16:30 Lyngby BK - Aarhus GF -:-
17:00 SønderjyskE - Farum BK -:-
Duitsland > Bundesliga 2019/2020  Duitsland >   Bundesliga 2019/2020 >
Bor. Mönchengladbach - Borussia Dortmund -:-
VfL Wolfsburg - RB Leipzig -:-
Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt -:-
Hertha BSC - Werder Bremen -:-
FC Schalke 04 - 1899 Hoffenheim -:-
1. FSV Mainz 05 - Fortuna Düsseldorf -:-
Bayern München - FC Augsburg -:-
SC Paderborn 07 - 1. FC Köln -:-
SC Freiburg - 1. FC Union Berlin -:-
Duitsland > 3. Liga 2019/2020  Duitsland >   3. Liga 2019/2020 >
KFC Uerdingen 05 - FSV Zwickau -:-
Hansa Rostock - Eintracht Braunschweig -:-
Viktoria Köln - Preußen Münster -:-
Hallescher FC - FC Ingolstadt 04 -:-
Bayern München II - SG Sonnenhof Großaspach -:-
Chemnitzer FC - SpVgg Unterhaching -:-
FC Carl Zeiss Jena - TSV 1860 München -:-
MSV Duisburg - 1. FC Magdeburg -:-
1. FC Kaiserslautern - SV Meppen -:-
Würzburger Kickers - Waldhof Mannheim -:-
Duitsland > Regionalliga Nord 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Nord 2019/2020 >
13:00 Hannover 96 II - VfL Wolfsburg II -:-
13:00 Hamburger SV II - VfB Oldenburg -:-
14:00 Werder Bremen II - Schwarz-Weiß Rehden -:-
14:00 VfB Lübeck - HSC Hannover -:-
16:00 SSV Jeddeloh - FC St. Pauli II -:-
Duitsland > Regionalliga West 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga West 2019/2020 >
14:00 Bor. Mönchengladbach II - Fortuna Düsseldorf II -:-
14:00 SV Lippstadt 08 - Sportfreunde Lotte -:-
14:00 Bonner SC - Rot-Weiss Essen -:-
14:00 FC Schalke 04 II - SV Bergisch Gladbach 09 -:-
14:00 SC Verl - Fortuna Köln -:-
14:00 1. FC Köln II - VfB Homberg -:-
14:00 SV Rödinghausen - Borussia Dortmund II -:-
14:00 SG Wattenscheid 09 - TuS Haltern -:-
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - Alemannia Aachen -:-
Duitsland > Regionalliga Südwest 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2019/2020 >
14:00 TSV Steinbach Haiger - SC Freiburg II -:-
14:00 Rot-Weiß Koblenz - SSV Ulm 1846 -:-
14:00 FSV Frankfurt - FC Gießen -:-
14:00 TSG Balingen - Bayern Alzenau -:-
14:00 FC Astoria Walldorf - 1. FC Saarbrücken -:-
14:00 1899 Hoffenheim II - 1. FSV Mainz 05 II -:-
14:00 SV 07 Elversberg - Kickers Offenbach -:-
14:00 FC 08 Homburg - Bahlinger SC -:-
14:00 FK Pirmasens - VfR Aalen -:-
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019/2020  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019/2020 >
14:00 VfR Garching - SpVgg Greuther Fürth II -:-
14:00 TSV Buchbach - VfB Eichstätt -:-
14:00 FC Augsburg II - Türkgücü-Ataspor München -:-
14:00 FV Illertissen - SpVgg Oberfranken Bayreuth -:-
14:00 TSV 1860 Rosenheim - 1. FC Nürnberg II -:-
14:00 SV Heimstetten - 1. FC Schweinfurt 05 -:-
14:00 SV Schalding-Heining - TSV 1896 Rain am Lech -:-
14:00 Viktoria Aschaffenburg - Wacker Burghausen -:-
Duitsland > Bayernliga Süd 2019/2020  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019/2020 >
14:00 SpVgg Hankofen-Hailing - Türkspor Augsburg -:-
14:00 TSV Kottern-St. Mang - SV Donaustauf -:-
14:00 SV Pullach - TSV Landsberg -:-
14:00 SV Kirchanschöring - Jahn Regensburg II -:-
14:00 TSV Wasserburg - TSV Nördlingen -:-
14:00 TSV Schwaben Augsburg - FC Ismaning -:-
14:00 FC Ingolstadt 04 II - TSV 1865 Dachau -:-
14:00 FC Deisenhofen - FC Pipinsried -:-
Duitsland > Bremenliga 2019/2020  Duitsland >   Bremenliga 2019/2020 >
13:00 BTS Neustadt - SC Borgfeld -:-
13:00 Bremer SV - FC Oberneuland -:-
14:30 SG Aumund-Vegesack - TuS Schwachhausen -:-
Duitsland > Hessenliga 2019/2020  Duitsland >   Hessenliga 2019/2020 >
14:00 KSV Baunatal - FC Hanau 93 -:-
14:00 Hessen Kassel - Hessen Dreieich -:-
15:00 Viktoria Griesheim - SV Rot-Weiss Hadamar -:-
15:00 SG Barockstadt Fulda-Lehnerz - SV 1910 Neuhof -:-
15:00 FSV Fernwald - SC Waldgirmes -:-
15:00 TuS Dietkirchen - FV Bad Vilbel -:-
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2019/2020 >
16:00 Atlas Delmenhorst - Kickers Emden -:-
16:00 HSC/BW Tündern - Heeslinger SC -:-
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2019/2020 >
14:00 FV Ravensburg - FC Nöttingen -:-
14:00 FSV 08 Bissingen - Sportfreunde Dorfmerkingen -:-
14:00 SV Sandhausen II - Stuttgarter Kickers -:-
14:00 Göppinger SV - 1. CfR Pforzheim -:-
14:00 SSV Reutlingen - 1. FC Rielasingen-Arlen -:-
14:30 Freiburger FC - SGV Freiberg -:-
15:00 SV Linx - TSV Ilshofen -:-
15:30 Neckarsulmer Sport-Union - SV Oberachern -:-
15:30 VfB Stuttgart II - FC 08 Villingen -:-
Duitsland > Oberliga Hamburg 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2019/2020 >
14:00 Meiendorfer SV - WTSV Concordia -:-
Duitsland > Oberliga Niederrhein 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Niederrhein 2019/2020 >
16:00 TVD Velbert - VfB 03 Hilden -:-
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2019/2020 >
15:00 SV Röchling Völklingen - TuS Mechtersheim -:-
15:00 SV Gonsenheim - TuS Koblenz -:-
15:00 TSV Schott Mainz - Hassia Bingen -:-
15:00 Arminia Ludwigshafen - 1. FC Kaiserslautern II -:-
15:00 Sportfreunde Eisbachtal - FC Karbach -:-
15:00 FV Dudenhofen - Eintracht Trier -:-
15:00 FC Hertha Wiesbach - TSG Pfeddersheim -:-
15:00 FV 07 Diefflen - FV Engers 07 -:-
Duitsland > Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020  Duitsland >   Schleswig-Holstein-Liga 2019/2020 >
13:30 Weiche Flensburg 08 II - VfB Lübeck II -:-
14:00 SV Eutin 08 - 1. FC Phönix Lübeck -:-
14:00 TSV Bordesholm - SV Frisia 03 -:-
14:00 TSB Flensburg - Husumer SV -:-
14:00 Oldenburger SV - PSV Union Neumünster -:-
Duitsland > Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020  Duitsland >  Vrouwen Regionalliga Nordost 2019/2020 >
14:00 FC Viktoria 1889 Berlin - FF USV Jena II -:-
Engeland > Premier League 2019/2020  Engeland >   Premier League 2019/2020 >
Arsenal FC - West Ham United -:-
Burnley FC - Tottenham Hotspur -:-
Chelsea FC - Everton FC -:-
Crystal Palace - Watford FC -:-
Leicester City - Aston Villa -:-
Liverpool FC - AFC Bournemouth -:-
Manchester United - Manchester City -:-
Sheffield United - Norwich City -:-
Southampton FC - Newcastle United -:-
Wolverhampton Wanderers - Brighton & Hove Albion -:-
Engeland > Championship 2019/2020  Engeland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Barnsley FC - Cardiff City -:-
16:00 Birmingham City - Reading FC -:-
16:00 Brentford FC - Sheffield Wednesday -:-
16:00 Bristol City - Fulham FC -:-
16:00 Charlton Athletic - Middlesbrough FC -:-
16:00 Derby County - Blackburn Rovers -:-
16:00 Leeds United - Huddersfield Town -:-
16:00 Nottingham Forest - Millwall FC -:-
16:00 Preston North End - Queens Park Rangers -:-
16:00 Stoke City - Hull City -:-
16:00 Swansea City - West Bromwich Albion -:-
16:00 Wigan Athletic - Luton Town -:-
Engeland > League One 2019/2020  Engeland >   League One 2019/2020 >
16:00 AFC Wimbledon - Bolton Wanderers -:-
16:00 Accrington Stanley - Tranmere Rovers -:-
16:00 Fleetwood Town - Blackpool FC -:-
16:00 Ipswich Town - Coventry City -:-
16:00 Lincoln City - Burton Albion -:-
16:00 Milton Keynes Dons - Doncaster Rovers -:-
16:00 Peterborough United - Portsmouth FC -:-
16:00 Rochdale AFC - Rotherham United -:-
16:00 Shrewsbury Town - Oxford United -:-
16:00 Southend United - Bristol Rovers -:-
16:00 Sunderland AFC - Gillingham FC -:-
Engeland > League Two 2019/2020  Engeland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Carlisle United - Colchester United -:-
16:00 Cheltenham Town - Port Vale FC -:-
16:00 Crawley Town - Oldham Athletic -:-
16:00 Crewe Alexandra - Stevenage FC -:-
16:00 Leyton Orient - Cambridge United -:-
16:00 Newport County - Morecambe FC -:-
16:00 Northampton Town - Mansfield Town -:-
16:00 Plymouth Argyle - Macclesfield Town -:-
16:00 Salford City - Bradford City -:-
16:00 Scunthorpe United - Grimsby Town -:-
16:00 Swindon Town - Forest Green Rovers -:-
16:00 Walsall FC - Exeter City -:-
Engeland > National League 2019/2020  Engeland >   National League 2019/2020 >
16:00 AFC Fylde - Solihull Moors -:-
16:00 Aldershot Town - Dagenham & Redbridge -:-
16:00 Barrow AFC - Notts County -:-
16:00 Chorley FC - Chesterfield FC -:-
16:00 Dover Athletic - Yeovil Town -:-
16:00 Halifax Town - Woking FC -:-
16:00 Harrogate Town - Bromley FC -:-
16:00 Hartlepool United - Ebbsfleet United -:-
16:00 Maidenhead United - Boreham Wood -:-
16:00 Stockport County - Barnet FC -:-
16:00 Sutton United - Torquay United -:-
16:00 Wrexham AFC - Eastleigh FC -:-
Engeland > U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2019/2020 Northeast Division >
12:00 Bradford City - Grimsby Town -:-
12:00 Doncaster Rovers - Notts County -:-
12:00 Mansfield Town - Rotherham United -:-
12:00 Scunthorpe United - Chesterfield FC -:-
Frankrijk > Ligue 1 2019/2020  Frankrijk >   Ligue 1 2019/2020 >
AS Saint-Étienne - Girondins Bordeaux -:-
Dijon FCO - Toulouse FC -:-
FC Metz - Nîmes Olympique -:-
OGC Nice - AS Monaco -:-
Olympique Marseille - Amiens SC -:-
Lille OSC - Olympique Lyon -:-
RC Strasbourg - Paris Saint-Germain -:-
Angers SCO - FC Nantes -:-
Stade Reims - Stade Brest -:-
Stade Rennes - Montpellier HSC -:-
Hongarije > NB I 2019/2020  Hongarije >   NB I 2019/2020 >
Kaposvári RFC - Mezõkövesd-Zsóry -:-
Puskás FC - Fehérvár FC -:-
Zalaegerszegi TE - Ferencvárosi TC -:-
Diósgyöri VTK - Újpest FC -:-
Paksi SE - Budapest Honvéd -:-
Debreceni VSC - Kisvárda FC -:-
Israël > Ligat ha'Al 2019/2020  Israël >   Ligat ha'Al 2019/2020 >
Hapoel Tel Aviv - Hapoel Hadera FC -:-
Beitar Jerusalem - FC Ashdod -:-
Maccabi Haifa - Hapoel Be'er Sheva -:-
Hapoel Kfar Saba - Hapoel Ra'anana -:-
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Haifa -:-
Sektzia Nes Tziona - Ironi Kiryat Shmona -:-
Maccabi Netanya - Maccabi Tel Aviv -:-
Italië > Serie B 2019/2020  Italië >   Serie B 2019/2020 >
Virtus Entella - Ascoli Calcio -:-
Chievo Verona - Cosenza Calcio -:-
Frosinone Calcio - US Cremonese -:-
Venezia FC - FC Crotone -:-
AC Pisa - AS Livorno -:-
Benevento Calcio - Pescara Calcio -:-
AS Cittadella - Pordenone Calcio -:-
AC Perugia Calcio - US Salernitana 1919 -:-
SS Juve Stabia - Spezia Calcio -:-
Empoli FC - Trapani Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2019/2020 >
15:00 AS Roma - Inter -:-
15:00 Atalanta - Cagliari Calcio -:-
15:00 Bologna FC - Torino FC -:-
15:00 Chievo Verona - Lazio Roma -:-
15:00 ACF Fiorentina - SSC Napoli -:-
15:00 Juventus - Genoa CFC -:-
15:00 Pescara Calcio - Sassuolo Calcio -:-
15:00 Sampdoria - Empoli FC -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone A >
15:00 AC Milan - Brescia Calcio -:-
15:00 AS Cittadella - Parma Calcio 1913 -:-
15:00 US Cremonese - SPAL 2013 Ferrara -:-
15:00 Pordenone Calcio - Virtus Entella -:-
15:00 Spezia Calcio - Venezia FC -:-
15:00 Hellas Verona - Udinese Calcio -:-
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2019/2020 Girone B >
15:00 FC Crotone - Ascoli Calcio -:-
15:00 Frosinone Calcio - Benevento Calcio -:-
15:00 AS Livorno - Cosenza Calcio -:-
15:00 AC Perugia Calcio - SS Juve Stabia -:-
15:00 US Salernitana 1919 - AC Pisa -:-
15:00 Trapani Calcio - US Lecce -:-
Kroatië > 1. HNL 2019/2020  Kroatië >   1. HNL 2019/2020 >
17:00 Dinamo Zagreb - NK Istra 1961 -:-
17:00 HNK Gorica - Lokomotiva Zagreb -:-
17:00 NK Osijek - NK Varaždin ŠN -:-
17:00 HNK Rijeka - Hajduk Split -:-
17:00 NK Inter Zaprešić - Slaven Belupo -:-
Malta > Premier League 2019/2020  Malta >   Premier League 2019/2020 >
Sliema Wanderers - Senglea Athletics -:-
St. Luċija FC - Mosta FC -:-
Valletta FC - Gudja United -:-
Floriana FC - Sirens FC -:-
Hamrun Spartans - Hibernians FC -:-
Balzan FC - Tarxien Rainbows -:-
Gżira United - Birkirkara FC -:-
Mexico > Premier de Ascenso 2019/2020  Mexico >   Premier de Ascenso 2019/2020 >
23:00 Albinegros Orizaba - Cañoneros Marina -:-
02:30 Atlético Reynosa - Cimarrones de Sonora II -:-
03:00 Murciélagos FC - Tuzos de la UAZ -:-
03:00 Coras de Nayarit - Correcaminos UAT II -:-
03:00 Alacranes de Durango - Dorados UACH -:-
Nederland > Eredivisie 2019/2020  Nederland >   Eredivisie 2019/2020 >
18:30 Fortuna Sittard - PEC Zwolle -:-
19:45 AZ Alkmaar - ADO Den Haag -:-
19:45 sc Heerenveen - AFC Ajax -:-
20:45 Vitesse - FC Twente -:-
Nederland > Tweede Divisie 2019/2020  Nederland >   Tweede Divisie 2019/2020 >
15:30 Excelsior Maassluis - Kozakken Boys -:-
15:30 HHC Hardenberg - Noordwijk -:-
15:30 IJsselmeervogels - Katwijk -:-
15:30 Jong FC Volendam - ASWH -:-
15:30 Quick Boys - Spakenburg -:-
15:30 Rijnsburgse Boys - GVVV -:-
15:30 Scheveningen - AFC -:-
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2019/2020  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2019/2020 >
14:30 Excelsior '31 - SteDoCo -:-
14:30 Ter Leede - Ajax (amateurs) -:-
14:30 DOVO - FC Lisse -:-
14:30 VVOG - HSV Hoek -:-
14:30 Barendrecht - ODIN '59 -:-
15:00 Jong Almere City FC - DVS'33 Ermelo -:-
15:30 Harkemase Boys - ONS Sneek -:-
18:00 GOES - VVSB -:-
Noord-Ierland > Premier League 2019/2020  Noord-Ierland >   Premier League 2019/2020 >
16:00 Ballymena United - Coleraine FC -:-
16:00 Carrick Rangers - Linfield FC -:-
16:00 Crusaders FC - Institute FC Drumahoe -:-
16:00 Dungannon Swifts - Warrenpoint Town -:-
16:00 Glentoran Belfast - Cliftonville FC -:-
16:00 Larne FC - Glenavon FC -:-
Oekraïne > Premyer Liga 2019/2020  Oekraïne >   Premyer Liga 2019/2020 >
17:00 Dinamo Kiev - Kolos Kovalivka -:-
17:00 Zorya Lugansk - FK Lviv -:-
17:00 Karpaty Lviv - FC Oleksandriya -:-
17:00 FK Mariupol - Vorskla Poltava -:-
17:00 Olimpik Donetsk - Desna Chernigov -:-
17:00 Shakhtar Donetsk - SK Dnipro-1 -:-
Oostenrijk > Bundesliga 2019/2020  Oostenrijk >   Bundesliga 2019/2020 >
SV Mattersburg - LASK -:-
RB Salzburg - Sturm Graz -:-
Austria Wien - SKN St. Pölten -:-
Wolfsberger AC - Rapid Wien -:-
FC Admira Wacker - SCR Altach -:-
TSV Hartberg - WSG Tirol -:-
Oostenrijk > Regionalliga Mitte 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Mitte 2019/2020 >
15:00 TuS Bad Gleichenberg - Sturm Graz (A) -:-
15:00 SV Ried (A) - USV Allerheiligen -:-
15:00 Wolfsberger AC (A) - SC Kalsdorf -:-
15:00 WSC Hertha - ATSV Wolfsberg -:-
15:00 Union Vöcklamarkt - FC Wels -:-
15:00 ATSV Stadl-Paura - Deutschlandsberger SC -:-
15:00 SC Weiz - USV St. Anna -:-
15:00 FC Gleisdorf 09 - Union Gurten -:-
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2019/2020  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2019/2020 >
15:30 SC Team Wiener Linien - ASK-BSC Bruck/Leitha -:-
15:30 SC Wiener Viktoria - SV Leobendorf -:-
15:30 SV Stripfing/Weiden - SC Wiener Neustadt -:-
Polen > Ekstraklasa 2019/2020  Polen >   Ekstraklasa 2019/2020 >
18:00 Arka Gdynia - Wisła Płock -:-
18:00 Górnik Zabrze - KS Cracovia -:-
18:00 Jagiellonia Białystok - Śląsk Wrocław -:-
18:00 Korona Kielce - ŁKS Łódź -:-
18:00 Legia Warschau - Piast Gliwice -:-
18:00 Raków Częstochowa - Pogoń Szczecin -:-
18:00 Wisła Kraków - Lech Poznań -:-
18:00 Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk -:-
Polen > I Liga 2019/2020  Polen >   I Liga 2019/2020 >
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Warta Poznań -:-
Wigry Suwałki - Olimpia Grudziądz -:-
FKS Stal Mielec - Termalica Bruk-Bet Nieciecza -:-
Chojniczanka Chojnice - Miedź Legnica -:-
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice -:-
Chrobry Głogów - GKS Tychy '71 -:-
Sandecja Nowy Sącz - OKS Stomil Olsztyn -:-
Odra Opole - GKS Bełchatów -:-
GKS Jastrzębie - Radomiak Radom -:-
Schotland > Premiership 2019/2020  Schotland >   Premiership 2019/2020 >
16:00 Aberdeen FC - Hibernian FC -:-
16:00 Celtic FC - St. Mirren FC -:-
16:00 Hamilton Academical - Kilmarnock FC -:-
16:00 Heart of Midlothian - Motherwell FC -:-
16:00 Ross County FC - Rangers FC -:-
16:00 St. Johnstone FC - Livingston FC -:-
Schotland > Championship 2019/2020  Schotland >   Championship 2019/2020 >
16:00 Alloa Athletic - Inverness CT -:-
16:00 Ayr United - Dundee FC -:-
16:00 Dundee United - Partick Thistle -:-
16:00 Dunfermline Athletic - Queen Of The South -:-
16:00 Greenock Morton FC - Arbroath FC -:-
Schotland > League One 2019/2020  Schotland >   League One 2019/2020 >
16:00 Airdrieonians - East Fife FC -:-
16:00 Clyde FC - Dumbarton FC -:-
16:00 Falkirk FC - Peterhead FC -:-
16:00 Montrose FC - Stranraer FC -:-
16:00 Raith Rovers - Forfar Athletic -:-
Schotland > League Two 2019/2020  Schotland >   League Two 2019/2020 >
16:00 Annan Athletic - Cowdenbeath FC -:-
16:00 Cove Rangers - Brechin City FC -:-
16:00 Edinburgh City FC - Albion Rovers -:-
16:00 Elgin City - Stirling Albion FC -:-
16:00 Stenhousemuir FC - Queen's Park FC -:-
Slovenië > PrvaLiga 2019/2020  Slovenië >   PrvaLiga 2019/2020 >
NK Maribor - NK Aluminij -:-
NK Triglav - NK Domžale -:-
Rudar Velenje - NK Bravo -:-
Olimpija Ljubljana - NK Celje -:-
NŠ Mura - NK Tabor Sežana -:-
Slowakije > Super Liga 2019/2020  Slowakije >   Super Liga 2019/2020 >
14:00 DAC Dunajská Streda - Spartak Trnava -:-
14:00 MFK Zemplín Michalovce - FK Pohronie -:-
14:00 FK Senica - FC Nitra -:-
14:00 ŠKF Sereď - MŠK Žilina -:-
14:00 Slovan Bratislava - MFK Ružomberok -:-
14:00 Zlaté Moravce - FK AS Trenčín -:-
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2019/2020 >
17:00 MFK Karvina - 1. FK Příbram -:-
17:00 Slovan Liberec - SFC Opava -:-
17:00 Baník Ostrava - FK Mladá Boleslav -:-
17:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice -:-
17:00 Sigma Olomouc - FK Jablonec -:-
17:00 Slavia Praag - Sparta Praag -:-
17:00 FK Teplice - 1. FC Slovácko -:-
17:00 FC FASTAV Zlín - Bohemians 1905 -:-
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2019/2020  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2019/2020 >
14:30 Viktoria Žižkov - FK Dukla Praha -:-
14:30 FC Hradec Králové - SK Líšeň -:-
14:30 SK Prostějov - FK Ústí nad Labem -:-
14:30 MFK Chrudim - FK Varnsdorf -:-
14:30 FC Sellier & Bellot Vlašim - FK Pardubice -:-
14:30 Slavoj Vyšehrad - MFK Vítkovice -:-
14:30 Vysočina Jihlava - FK Fotbal Třinec -:-
14:30 FC Zbrojovka Brno - FK Baník Sokolov -:-
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2019/2020  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2019/2020 >
15:00 Baroka FC - Black Leopards -:-
20:15 Kaizer Chiefs - AmaZulu FC -:-
Zwitserland > Challenge League 2019/2020  Zwitserland >   Challenge League 2019/2020 >
FC Aarau - FC Wil 1900 -:-
SC Kriens - Stade Lausanne-Ouchy -:-
FC Lausanne-Sport - FC Vaduz -:-
FC Schaffhausen - FC Chiasso -:-
FC Winterthur - Grasshopper Club Zürich -:-
Zwitserland > Promotion League 2019/2020  Zwitserland >   Promotion League 2019/2020 >
15:00 FC Black Stars Basel - Stade Nyonnais -:-
16:00 FC Köniz - Yverdon-Sport FC -:-
16:00 FC Rapperswil-Jona - SC Brühl -:-
17:00 Etoile Carouge FC - FC Bavois -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2019/2020 >
CS Chênois - US Terre Sainte -:-
17:00 Team Vaud - FC Echallens -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2019/2020 >
FC Solothurn - FC Bassecourt -:-
FC Schötz - Grasshopper Club Zürich II -:-
SV Muttenz - Zug 94 -:-
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2019/2020  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2019/2020 >
17:30 FC Winterthur U21 - FC Paradiso -:-
SV Höngg - USV Eschen/Mauren -:-
16:00 FC Wettswil-Bonstetten - FC Gossau -:-
16:00 FC Balzers - FC St.Gallen II -:-
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner