. .
FIFA > Vrouwen Vriendschappelijk 2020 > November FIFA >   Vrouwen Vriendschappelijk 2020 > November
01:30 Brazilië - Ecuador 6:0 (1:0)
15:00 Chili - Zambia 1:2 (0:0)
FIFA > U19 (V) Freundschaft 2020 > November FIFA >   U19 (V) Freundschaft 2020 > November
Duitsland - Nederland niet gespeeld
CAF > CAF Champions League 2020/2021 > Voorronde CAF >    CAF Champions League 2020/2021 > Voorronde
14:00 Forest Rangers - AS Bouenguidi 0:0 (0:0)
14:00 Vipers SC - Al Hilal Omdurman 0:1 (0:1)
14:00 APR FC - Gor Mahia FC 2:1 (1:1)
14:30 Jwaneng Galaxy - US Zilimadjou 4:0 (2:0)
14:30 Mlandege - Club Sportif Sfaxien 0:5 (0:2)
14:30 CD Costa do Sol - FC Platinum 1:2 (0:0)
15:00 Buffles du Borgou FC - MC Alger 1:1 (0:1)
19:00 Al Ahly Benghazi - Mekelle 70 Enderta 3:0 Toeg.
AFC > AFC Champions League 2020 > Groep G AFC >    AFC Champions League 2020 > Groep G
11:00 Vissel Kobe - Guangzhou Evergrande 0:2 (0:2)
AFC > AFC Champions League 2020 > Groep H AFC >    AFC Champions League 2020 > Groep H
14:00 Yokohama F. Marinos - Shanghai SIPG 1:2 (1:1)
Algerije > Ligue 1 2020/2021  Algerije >   Ligue 1 2020/2021 >
14:30 NC Magra - ASO Chlef 3:2 (1:0)
14:30 Olympique Médéa - JS Saoura 0:1 (0:0)
15:00 US Biskra - JSM Skikda 1:0 (0:0)
16:00 USM Alger - ES Sétif 0:2 (0:0)
Argentinië > Primera División 2020 > Groep A  Argentinië >   Primera División 2020 > Groep A
21:10 Racing Club - Unión de Santa Fe 1:0 (1:0)
Argentinië > Primera División 2020 > Groep B  Argentinië >   Primera División 2020 > Groep B
23:20 Colón de Santa Fe - Independiente 1:2 (0:0)
Argentinië > Primera División 2020 > Groep F  Argentinië >   Primera División 2020 > Groep F
23:20 Vélez Sarsfield - Gimnasia de La Plata 0:1 (0:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone A
21:10 Atlanta - Platense 0:2 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 1. Aufstieg Zone B
23:00 Sarmiento de Junín - Villa Dálmine 0:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone A  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone A
21:10 Barracas Central - Independiente Rivadavia 2:1 (1:0)
23:10 Mitre de SdE - Belgrano de Córdoba 0:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone B  Argentinië >   Primera B Nacional 2019/2020 Finalización > 2. Aufstieg Zone B
21:10 Almagro - Gimnasia de Jujuy 1:0 (0:0)
21:10 Ramón Santamarina - Quilmes 1:0 (1:0)
21:10 Brown de Adrogué - All Boys 0:0 (0:0)
23:10 Instituto de Córdoba - Chacarita Juniors 2:1 (2:0)
Armenie > Premier League 2020/2021  Armenie >   Premier League 2020/2021 >
11:30 Lori FC - FC Ararat-Armenia 0:1
Australië > NPL Queensland 2020 Finals > Finale  Australië >   NPL Queensland 2020 Finals > Finale
10:30 Lions FC - Olympic FC 1:0 (0:0)
Azerbeidzjan > Premyer Liqası 2020/2021  Azerbeidzjan >   Premyer Liqası 2020/2021 >
13:00 Neftçi PFK - Zira FK 0:0 (0:0)
België > Eerste klasse A 2020/2021  België >   Eerste klasse A 2020/2021 >
16:15 Sint-Truidense VV - Waasland-Beveren 1:1 (1:0)
18:30 Cercle Brugge - KRC Genk 1:5 (0:4)
20:45 Royal Excel Mouscron - Club Brugge KV 0:0 (0:0)
België > Eerste klasse B 2020/2021  België >   Eerste klasse B 2020/2021 >
20:45 Lierse Kempenzonen - KVC Westerlo 0:1 (0:1)
België > U18 Elite 2020/2021  België >  U18 Elite 2020/2021 >
Cercle Brugge - Sint-Truidense VV niet gespeeld
Oud-Heverlee Leuven - KRC Genk niet gespeeld
KV Mechelen - Sporting Charleroi niet gespeeld
SV Zulte Waregem - Club Brugge KV niet gespeeld
KAA Gent - KVC Westerlo niet gespeeld
Standard Liège - RSC Anderlecht niet gespeeld
België > U16 Elite 2020/2021  België >  U16 Elite 2020/2021 >
Club Brugge KV - SV Zulte Waregem niet gespeeld
Sint-Truidense VV - Cercle Brugge niet gespeeld
Sporting Charleroi - KV Mechelen niet gespeeld
KVC Westerlo - KAA Gent niet gespeeld
KRC Genk - Oud-Heverlee Leuven niet gespeeld
Bolivia > Liga Profesional 2020  Bolivia >   Liga Profesional 2020 >
01:00 Oriente Petrolero - Bolívar 3:4 (3:2)
20:00 Atlético Palmaflor - San José 5:0 (1:0)
22:15 The Strongest - Blooming 3:0 (2:0)
Bolivia > Copa Simón Bolívar 2020 > 2e Ronde  Bolivia >   Copa Simón Bolívar 2020 > 2e Ronde
Vaca Díez - Mariscal Sucre 3:0
20:00 Stormers de Potosí - Empresa Minera Huanuni 6:2
20:30 Deportivo FATIC - Municipal de Tiquipaya 2:1
20:30 Cochabamba FC - Chaco Petrolero 3:0
20:30 Oruro Royal - Rosario Central de Potosí 0:0
20:30 Torre Fuerte - Deportivo Kivón 1:1
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2020/2021  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2020/2021 >
13:00 Olimpic Sarajevo - FK Tuzla City 3:2 (1:1)
13:00 Sloboda Tuzla - Zrinjski Mostar 0:0 (0:0)
15:00 Velež Mostar - FK Sarajevo 0:0 (0:0)
17:00 Borac Banja Luka - Široki Brijeg 1:1 (1:0)
Brazilië > Série A 2020  Brazilië >   Série A 2020 >
21:00 Santos FC - Sport - PE 4:2 (2:2)
21:00 Palmeiras - Athletico Paranaense 3:0 (2:0)
23:00 Bahia - BA - São Paulo FC 1:3 (0:0)
Brazilië > Série B 2020  Brazilië >   Série B 2020 >
01:30 Cruzeiro - Confiança - SE 1:2 (0:2)
02:30 Cuiabá - MT - Avaí - SC 2:1 (1:0)
20:00 CSA - AL - Ponte Preta 2:1 (0:1)
22:30 Vitória - BA - CR Brasil - AL 2:1 (2:1)
Brazilië > Série C 2020 Gruppe A  Brazilië >   Série C 2020 Gruppe A >
00:00 Paysandu - PA - Botafogo - PB 1:0 (1:0)
Brazilië > Série C 2020 Gruppe B  Brazilië >   Série C 2020 Gruppe B >
19:00 São José - RS - Criciúma - SC 2:0 (1:0)
19:00 Brusque - SC - Volta Redonda - RJ 1:8 (0:6)
20:00 Ituano - SP - Ypiranga - RS 1:2 (0:2)
20:00 Boa Esporte - MG - São Bento - SP 0:1 (0:0)
20:00 Londrina - PR - Tombense - MG 2:1 (0:1)
Brazilië > Série C 2020 Gruppe A  Brazilië >   Série C 2020 Gruppe A >
21:00 Treze - PB - Vila Nova - GO 1:1 (0:1)
22:00 Ferroviário - CE - Imperatriz - MA 7:0 (4:0)
23:00 Manaus - AM - Remo - PA 0:2 (0:0)
Brazilië > Série D 2020 > Groep A  Brazilië >   Série D 2020 > Groep A
20:00 Vilhenense - RO - Bragantino - PA 0:3 (0:2)
20:00 Fast Clube - AM - Galvez - AC 1:1 (0:1)
20:00 Independente - PA - Rio Branco - AC 3:2 (0:2)
22:00 Atlético Acreano - AC - Ji-Paraná - RO 2:2 (0:1)
Brazilië > Série D 2020 > Groep B  Brazilië >   Série D 2020 > Groep B
20:00 Santos - AP - Juventude - MA 1:2 (1:0)
20:00 São Raimundo - RR - Altos - PI 3:0 (0:0)
20:00 River - PI - Sinop - MT 2:0 (1:0)
20:00 Moto Club - MA - Baré - RO 1:0 (1:0)
Brazilië > Série D 2020 > Groep E  Brazilië >   Série D 2020 > Groep E
20:00 Goiânia - GO - Real Noroeste - ES 1:0 (0:0)
20:00 Águia Negra - MS - União Rondonópolis - MT 4:3 (1:2)
20:00 Operário - MT - Aparecidense - GO 2:6 (0:3)
20:00 Vitória - ES - Goianésia - GO 1:0 (0:0)
Brazilië > Série D 2020 > Groep G  Brazilië >   Série D 2020 > Groep G
19:00 Toledo - PR - Portuguesa - RJ 0:1 (0:1)
19:00 Cabofriense - RJ - Cascavel FC - PR 0:1 (0:0)
19:00 Ferroviária - SP - Nacional - PR 2:0 (1:0)
19:00 Bangu - RJ - Mirassol - SP 0:0 (0:0)
Brazilië > Série D 2020 > Groep H  Brazilië >   Série D 2020 > Groep H
19:00 Marcílio Dias - SC - Pelotas - RS 1:0 (1:0)
19:00 Grêmio Novorizontino - SP - Joinville - SC 0:0 (0:0)
19:00 S.E.R. Caxias - RS - São Caetano - SP 6:0 (1:0)
19:00 São Luiz - RS - Tubarão - SC 3:0 (1:0)
Brazilië > U20 Campeonato Brasileiro 2020  Brazilië >  U20 Campeonato Brasileiro  2020 >
19:00 Athletico Paranaense - América - MG 2:1 (1:1)
19:00 Chapecoense - Bahia - BA 4:2 (3:1)
19:00 Corinthians SP - Sport - PE 5:1 (1:0)
19:00 Grêmio Porto Alegre - São Paulo FC 3:2 (2:0)
19:00 Internacional - Cruzeiro 2:1 (2:0)
19:00 Santos FC - Ceará - CE 1:0 (1:0)
19:00 Vasco da Gama - Palmeiras 0:1 (0:0)
Brazilië > U23 Campeonato Brasileiro 2020 2a Fase > Groep A  Brazilië >  U23 Campeonato Brasileiro 2020 2a Fase > Groep A
19:00 Vila Nova - GO - Avaí - SC 0:0 (0:0)
Brazilië > U23 Campeonato Brasileiro 2020 2a Fase > Groep B  Brazilië >  U23 Campeonato Brasileiro 2020 2a Fase > Groep B
19:00 Juventude - RS - Corinthians SP 0:0 (0:0)
19:00 Red Bull Bragantino - Fluminense - RJ 1:2 (0:1)
Bulgarije > Parva Liga 2020/2021  Bulgarije >   Parva Liga 2020/2021 >
12:00 Arda Kardzhali - PFC Montana 3:0 (1:0)
17:00 Lokomotiv Plovdiv - Botev Plovdiv 6:0 (4:0)
China > Cup 2020 > Achtste finale  China >   Cup 2020 > Achtste finale
07:30 Wuhan Zall FC - Taizhou Yuanda 2:0 (1:0)
12:35 Beijing Guoan - Chengdu Better City 1:0 (1:0)
Colombia > Primera A 2020 Liguilla de Eliminados > Groep A  Colombia >   Primera A 2020 Liguilla de Eliminados > Groep A
00:00 Independiente Medellín - Deportivo Pereira 1:2 (0:2)
Colombia > Primera A 2020 Liguilla de Eliminados > Groep B  Colombia >   Primera A 2020 Liguilla de Eliminados > Groep B
02:00 Millonarios - Once Caldas 5:2 (3:0)
Colombia > Primera A 2020 Playoffs > Kwartfinale  Colombia >   Primera A 2020 Playoffs > Kwartfinale
23:30 Deportivo Cali - La Equidad 0:1 (0:0)
Cyprus > First Division 2020/2021  Cyprus >   First Division 2020/2021 >
15:00 Anorthosis Famagusta - Enosis Neon Paralimni 4:2 (1:0)
17:30 Nea Salamina - APOEL Nicosia 0:3 (0:1)
Denemarken > Superliga 2020/2021  Denemarken >   Superliga 2020/2021 >
16:00 FC Midtjylland - Aalborg BK 0:0 (0:0)
Denemarken > 1. Division 2020/2021  Denemarken >   1. Division 2020/2021 >
13:00 Skive IK - FC Fredericia 0:4 (0:1)
14:00 HB Køge - Esbjerg fB 0:2 (0:0)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021 >
11:45 Esbjerg fB - AC Horsens 4:0 (3:0)
12:00 Lyngby BK - Aarhus GF 1:1 (1:0)
12:00 FC Midtjylland - Aalborg BK 3:3 (1:1)
14:00 FC Kopenhagen - SønderjyskE 3:1 (3:1)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021 >
13:00 Hobro IK - FC Roskilde 3:2 (3:0)
12:00 B.93 København - Slagelse B&I 2:2 (1:1)
12:30 Næstved BK - FK Viborg 4:3 (1:2)
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021 >
12:00 FC København - SønderjyskE 5:1 (0:0)
12:30 Odense BK - Silkeborg IF 2:4 (1:1)
13:00 Brøndby IF - Randers SK Freja 1:1 (1:0)
14:00 Esbjerg fB - AC Horsens 1:2 (0:1)
14:00 FC Midtjylland - Aalborg BK 3:2 (1:1)
14:30 Lyngby BK - Aarhus GF 2:1 (1:0)
15:30 FC Nordsjælland - Vejle BK 1:1 (1:0)
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021 >
15:15 Hobro IK - FC Roskilde 1:5 (0:1)
14:00 B.93 København - Slagelse B&I 5:1 (4:0)
14:45 Næstved BK - FK Viborg 1:4 (1:1)
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021 >
12:00 FC København - SønderjyskE 3:0 (3:0)
12:30 FC Midtjylland - Aalborg BK 0:0 (0:0)
13:00 Farum BK - Vejle BK 6:4 (1:3)
13:00 Brøndby IF - Randers SK Freja 2:1 (1:0)
13:15 Lyngby BK - Aarhus GF 0:1 (0:0)
15:00 Odense BK - Silkeborg IF 7:1 (4:0)
Duitsland > Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   Bundesliga 2020/2021 >
15:30 Borussia Dortmund - 1. FC Köln 1:2 (0:1)
15:30 RB Leipzig - Arminia Bielefeld 2:1 (1:0)
15:30 1. FC Union Berlin - Eintracht Frankfurt 3:3 (2:2)
15:30 FC Augsburg - SC Freiburg 1:1 (0:0)
15:30 VfB Stuttgart - Bayern München 1:3 (1:2)
18:30 Bor. Mönchengladbach - FC Schalke 04 4:1 (2:1)
Duitsland > 2. Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   2. Bundesliga 2020/2021 >
13:00 SV Sandhausen - Erzgebirge Aue 1:4 (1:2)
13:00 Jahn Regensburg - Würzburger Kickers 2:1 (0:0)
13:00 Karlsruher SC - SC Paderborn 07 1:0 (1:0)
Duitsland > 3. Liga 2020/2021  Duitsland >   3. Liga 2020/2021 >
14:00 Hansa Rostock - Bayern München II 2:0 (0:0)
14:00 Hallescher FC - Viktoria Köln 2:0 (0:0)
14:00 FSV Zwickau - 1. FC Magdeburg 0:1 (0:0)
14:00 SpVgg Unterhaching - SV Wehen Wiesbaden 2:1 (1:1)
14:00 TSV 1860 München - Türkgücü München 2:2 (1:1)
Duitsland > Regionalliga Nord 2020/2021 Nord  Duitsland >   Regionalliga Nord 2020/2021 Nord >
Weiche Flensburg 08 - 1. FC Phönix Lübeck niet gespeeld
Heider SV - Hamburger SV II niet gespeeld
Duitsland > Regionalliga Nord 2020/2021 Süd  Duitsland >   Regionalliga Nord 2020/2021 Süd >
Schwarz-Weiß Rehden - Atlas Delmenhorst niet gespeeld
SSV Jeddeloh - TSV Havelse niet gespeeld
Duitsland > Regionalliga West 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga West 2020/2021 >
14:00 1. FC Köln II - Sportfreunde Lotte 2:0 (2:0)
14:00 Bor. Mönchengladbach II - Fortuna Köln 0:0 (0:0)
14:00 FC Schalke 04 II - SV Lippstadt 08 6:2 (0:2)
14:00 Preußen Münster - FC Wegberg-Beeck 0:0 (0:0)
14:00 Rot-Weiß Oberhausen - Fortuna Düsseldorf II 1:0 (1:0)
14:00 SV Rödinghausen - Rot Weiss Ahlen 2:0 (0:0)
14:00 VfB Homberg - Bonner SC 3:1 (3:0)
14:00 Wuppertaler SV - SC Wiedenbrück 0:1 (0:1)
Duitsland > Regionalliga Bayern 2019-2021  Duitsland >   Regionalliga Bayern 2019-2021 >
VfR Garching - TSV 1896 Rain am Lech niet gespeeld
Duitsland > Hessenliga 2020/2021  Duitsland >   Hessenliga 2020/2021 >
FC Hanau 93 - VfB Ginsheim niet gespeeld
FSV Fernwald - SV Buchonia Flieden niet gespeeld
Hünfelder SV - TuS Dietkirchen niet gespeeld
KSV Baunatal - 1. FC 06 Erlensee niet gespeeld
SV Rot-Weiss Hadamar - SG Barockstadt Fulda-Lehnerz niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Niedersachsen 2020/2021 Weser-Ems/Lüneburg  Duitsland >   Oberliga Niedersachsen 2020/2021 Weser-Ems/Lüneburg >
Rotenburger SV - FC Hagen/Uthlede niet gespeeld
Kickers Emden - TuS Bersenbrück niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021 >
1. CfR Pforzheim - 1. FC Bruchsal niet gespeeld
Freiburger FC - FV Lörrach-Brombach niet gespeeld
TSG Backnang - FC Nöttingen niet gespeeld
1. FC Rielasingen-Arlen - SSV Reutlingen niet gespeeld
FV Ravensburg - SV Sandhausen II niet gespeeld
Sportfreunde Dorfmerkingen - TSV Ilshofen niet gespeeld
FC 08 Villingen - SV Linx niet gespeeld
FC-Astoria Walldorf II - Neckarsulmer Sport-Union niet gespeeld
FSV 08 Bissingen - Göppinger SV niet gespeeld
SV Oberachern - SGV Freiberg niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Hamburg 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Hamburg 2020/2021 >
TuS Dassendorf - Hamburger SV III niet gespeeld
Meiendorfer SV - SV Curslack-Neuengamme niet gespeeld
FC Süderelbe - Victoria Hamburg niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Nord 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Nord 2020/2021 >
Torgelower FC Greif - Rostocker FC niet gespeeld
Brandenburger SC Süd - Blau-Weiß 90 Berlin niet gespeeld
FC Strausberg - TSG Neustrelitz niet gespeeld
Duitsland > Oberliga NOFV-Süd 2020/2021  Duitsland >   Oberliga NOFV-Süd 2020/2021 >
FC Einheit Rudolstadt - VFC Plauen niet gespeeld
FC Eilenburg - Rot-Weiß Erfurt niet gespeeld
FC Oberlausitz - FC An der Fahner Höhe niet gespeeld
FSV Martinroda - Blau-Weiß Zorbau niet gespeeld
Ludwigsfelder FC - FC Grimma niet gespeeld
VfL Halle 96 - Inter Leipzig niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Nord  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Nord >
FSV Salmrohr - SG Mülheim-Kärlich niet gespeeld
Hassia Bingen - SV Alemannia Waldalgesheim niet gespeeld
FV Engers 07 - SV Gonsenheim niet gespeeld
1. FC Kaiserslautern II - Eintracht Trier niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Süd  Duitsland >   Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar 2020/2021 Süd >
FC Speyer 09 - FSV Jägersburg niet gespeeld
Arminia Ludwigshafen - FV Eppelborn niet gespeeld
FV 07 Diefflen - FC Hertha Wiesbach niet gespeeld
SV Röchling Völklingen - SV 07 Elversberg II niet gespeeld
TuS Mechtersheim - Wormatia Worms niet gespeeld
Duitsland > A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021  Duitsland >  A-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021 >
1. FC Magdeburg - RB Leipzig niet gespeeld
1. FC Union Berlin - VfL Wolfsburg niet gespeeld
Energie Cottbus - FC St. Pauli niet gespeeld
Hamburger SV - Hannover 96 niet gespeeld
Duitsland > A-jun Bundesliga West 2020/2021  Duitsland >  A-jun Bundesliga West 2020/2021 >
Borussia Dortmund - Viktoria Köln niet gespeeld
Wuppertaler SV - Bor. Mönchengladbach niet gespeeld
Duitsland > A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021  Duitsland >  A-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021 >
SpVgg Greuther Fürth - FC Ingolstadt 04 niet gespeeld
Bayern München - 1. FC Nürnberg niet gespeeld
1. FC Saarbrücken - 1. FC Kaiserslautern niet gespeeld
Eintracht Frankfurt - SV Darmstadt 98 niet gespeeld
FC Augsburg - VfB Stuttgart niet gespeeld
1. FC Heidenheim 1846 - FC-Astoria Walldorf niet gespeeld
Kickers Offenbach - 1899 Hoffenheim niet gespeeld
Duitsland > B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021  Duitsland >  B-jun Bundesliga Nord/Nordost 2020/2021 >
Werder Bremen - VfL Wolfsburg niet gespeeld
Chemnitzer FC - Holstein Kiel niet gespeeld
FC Viktoria 1889 Berlin - Dynamo Dresden niet gespeeld
Energie Cottbus - Hertha Zehlendorf niet gespeeld
Hallescher FC - FC Carl Zeiss Jena niet gespeeld
Duitsland > B-jun Bundesliga West 2020/2021  Duitsland >  B-jun Bundesliga West 2020/2021 >
FC Hennef 05 - FC Schalke 04 niet gespeeld
Arminia Bielefeld - 1. FC Köln niet gespeeld
Bor. Mönchengladbach - VfL Bochum niet gespeeld
Duitsland > B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021  Duitsland >  B-jun Bundesliga Süd/Südwest 2020/2021 >
VfB Stuttgart - 1. FC Heidenheim 1846 niet gespeeld
1899 Hoffenheim - Bayern München niet gespeeld
Ecuador > Serie A 2020 Segunda Etapa  Ecuador >   Serie A 2020 Segunda Etapa >
01:00 Mushuc Runa - Emelec 2:3 (0:2)
21:30 Técnico Universitario - Deportivo Cuenca 1:1 (0:1)
El Salvador > Primera División 2020/2021 Apertura > Groep A  El Salvador >   Primera División 2020/2021 Apertura > Groep A
22:00 Águila - Alianza 1:0 (0:0)
Engeland > Premier League 2020/2021  Engeland >   Premier League 2020/2021 >
13:30 Brighton & Hove Albion - Liverpool FC 1:1 (0:0)
16:00 Manchester City - Burnley FC 5:0 (3:0)
18:30 Everton FC - Leeds United 0:1 (0:0)
21:00 West Bromwich Albion - Sheffield United 1:0 (1:0)
Engeland > Championship 2020/2021  Engeland >   Championship 2020/2021 >
13:30 Reading FC - Bristol City 3:1 (0:0)
16:00 Birmingham City - Millwall FC 0:0 (0:0)
16:00 Blackburn Rovers - Barnsley FC 2:1 (1:0)
16:00 Cardiff City - Luton Town 4:0 (2:0)
16:00 Derby County - Wycombe Wanderers 1:1 (1:0)
16:00 Watford FC - Preston North End 4:1 (1:0)
16:00 Huddersfield Town - Middlesbrough FC 3:2 (2:1)
16:00 Norwich City - Coventry City 1:1 (1:0)
16:00 Rotherham United - AFC Bournemouth 2:2 (1:1)
16:00 Sheffield Wednesday - Stoke City 0:0 (0:0)
Engeland > FA Cup 2020/2021 > 2e Ronde  Engeland >   FA Cup 2020/2021 > 2e Ronde
13:30 Morecambe FC - Solihull Moors 4:2 (0:1, 2:2) n.v.
14:00 Newport County - Salford City 3:0 (0:0)
14:00 Gillingham FC - Exeter City 2:3 (1:3)
16:00 Harrogate Town - Blackpool FC 0:4 (0:0)
16:00 Plymouth Argyle - Lincoln City 2:0 (1:0)
16:00 Portsmouth FC - King's Lynn 6:1 (2:0)
16:00 Cheltenham Town - Crewe Alexandra 2:1 (1:0, 1:1) n.v.
16:00 Bradford City - Oldham Athletic 1:2 (1:1)
18:30 Peterborough United - Chorley FC 1:2 (1:0)
Engeland > League One 2020/2021  Engeland >   League One 2020/2021 >
16:00 Ipswich Town - Charlton Athletic 0:2 (0:1)
16:00 Oxford United - Swindon Town 1:2 (1:0)
Engeland > League Two 2020/2021  Engeland >   League Two 2020/2021 >
14:00 Port Vale FC - Leyton Orient 2:3 (1:2)
16:00 Bolton Wanderers - Southend United 3:0 (1:0)
Engeland > National League 2020/2021  Engeland >   National League 2020/2021 >
16:00 Altrincham FC - Maidenhead United 2:0 (0:0)
16:00 Bromley FC - Wrexham AFC 1:1 (1:0)
16:00 Weymouth FC - Chesterfield FC 1:2 (1:1)
16:00 Sutton United - Halifax Town 1:0 (1:0)
Engeland > National League North 2020/2021  Engeland >   National League North 2020/2021 >
16:00 Hereford FC - Kettering Town 3:3
16:00 AFC Fylde - Boston United 2:1
16:00 AFC Telford United - Guiseley AFC 2:0
16:00 Chester FC - Gateshead FC 1:2
16:00 Gloucester City - Farsley Celtic 1:2
16:00 Kidderminster Harriers - Curzon Ashton 1:0
16:00 Leamington - York City 2:1
16:00 Spennymoor Town - Bradford Park Avenue 2:2
Engeland > National League South 2020/2021  Engeland >   National League South 2020/2021 >
16:00 Billericay Town - Hampton & Richmond Borough 2:6
16:00 Chippenham Town - Concord Rangers 1:1
16:00 Eastbourne Borough - St. Albans City 0:1
16:00 Hungerford Town - Dartford FC 1:2
16:00 Tonbridge Angels - Hemel Hempstead Town 1:2
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2020/2021  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2020/2021 >
14:00 Liverpool FC U23 - Manchester City U23 2:7 (0:3)
Engeland > U23 Professional Development League 2020/2021  Engeland >   U23 Professional Development League 2020/2021 >
12:00 Colchester United U23 - Cardiff City U23 2:0
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 South  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 South >
12:00 Aston Villa - Crystal Palace 2:1 (0:0)
12:00 Southampton FC - Norwich City 1:2 (1:2)
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 North  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 North >
12:00 Stoke City - Leeds United 2:2 (1:1)
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 South  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 South >
12:30 Tottenham Hotspur - Leicester City 1:1 (1:0)
13:00 West Bromwich Albion - West Ham United 2:2 (1:1)
13:00 Reading FC - Brighton & Hove Albion 2:3 (1:1)
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 North  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 North >
13:30 Derby County - Blackburn Rovers 5:1 (4:1)
13:30 Manchester United - Newcastle United 4:1 (1:0)
14:00 Wolverhampton Wanderers - Middlesbrough FC 2:1 (1:1)
15:00 Manchester City - Sunderland AFC 5:0 (1:0)
Engeland > U18 FA Youth Cup 2020/2021 > 3e Ronde  Engeland >  U18 FA Youth Cup 2020/2021 > 3e Ronde
15:00 Chelsea FC - Barnsley FC 8:1 (3:0)
Engeland > U18 Professional Development League 2020/2021  Engeland >  U18 Professional Development League 2020/2021 >
11:30 Bristol City - Watford FC 0:3
12:00 Millwall FC - Colchester United 3:2
12:30 Coventry City - Wigan Athletic 1:2
13:00 Crewe Alexandra - Sheffield Wednesday 1:3
13:00 Queens Park Rangers - Cardiff City 2:3
13:30 Sheffield United - Birmingham City 2:4
14:00 Swansea City - Ipswich Town 1:5
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Southeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Southeast Division >
11:30 Leyton Orient - Luton Town 1:2
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division >
12:00 Grimsby Town - Scunthorpe United 2:1
12:00 Notts County - Bradford City 5:3
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division >
12:00 Bolton Wanderers - Preston North End 3:2
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Southeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Southeast Division >
12:00 AFC Wimbledon - Southend United 2:0
12:00 Cambridge United - Milton Keynes Dons 2:1
12:00 Peterborough United - Northampton Town 2:1
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Southwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Southwest Division >
12:00 AFC Bournemouth - Yeovil Town 2:0
12:00 Forest Green Rovers - Bristol Rovers 3:3
12:00 Portsmouth FC - Cheltenham Town 3:0
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division >
12:30 Carlisle United - Oldham Athletic 6:1
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Southwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Southwest Division >
12:30 Plymouth Argyle - Newport County 2:1
13:00 Oxford United - Exeter City 4:0
Estland > Meistriliiga 2020 Abstieg  Estland >   Meistriliiga 2020 Abstieg >
12:00 JK Narva Trans - Tallinna JK Legion 1:3 (0:2)
12:00 JK Tallinna Kalev - FC Kuressaare 1:1 (0:0)
Faroer Eilanden > Cup 2020 > Halve Finale  Faroer Eilanden >   Cup 2020 > Halve Finale
20:00 Víkingur - B36 Tórshavn 2:1 (1:1)
Frankrijk > Ligue 1 2020/2021  Frankrijk >   Ligue 1 2020/2021 >
17:00 Olympique Marseille - FC Nantes 3:1 (2:0)
21:00 Paris Saint-Germain - Girondins Bordeaux 2:2 (2:1)
Frankrijk > Ligue 2 2020/2021  Frankrijk >   Ligue 2 2020/2021 >
15:00 Toulouse FC - Chamois Niortais 2:1 (1:1)
15:00 Grenoble Foot 38 - Paris FC 0:0 (0:0)
19:00 AC Ajaccio - FC Chambly 0:0 (0:0)
19:00 AJ Auxerre - Valenciennes FC 1:1 (1:1)
19:00 Clermont Foot - AS Nancy 2:0 (1:0)
19:00 ESTAC Troyes - Amiens SC 2:1 (2:0)
19:00 FC Sochaux - Le Havre AC 4:0 (3:0)
19:00 Rodez AF - EA Guingamp 1:1 (1:0)
19:00 SM Caen - LB Châteauroux 1:1 (0:0)
19:00 USL Dunkerque - Pau FC 2:2 (2:1)
Frankrijk > National 2020/2021  Frankrijk >   National 2020/2021 >
17:00 FC Annecy - US Quevilly-Rouen 1:2 (1:1)
18:00 SO Cholet - Red Star FC 0:2 (0:1)
Ghana > Premier League 2020/2021  Ghana >   Premier League 2020/2021 >
16:00 Liberty Professionals - Eleven Wonders 1:1 (1:1)
Gibraltar > Premier Divison 2020/2021  Gibraltar >   Premier Divison 2020/2021 >
16:00 Europa Point FC - Boca Gibraltar geannuleerd
18:30 Mons Calpe S.C. - Lincoln Red Imps 0:2
Griekenland > Super League 2020/2021  Griekenland >   Super League 2020/2021 >
16:15 AE Lárissa - Atromitos 0:0 (0:0)
18:30 Aris Saloniki - Olympiakos 1:2 (0:1)
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Interzone  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Apertura > Interzone
18:00 Cobán Imperial - Deportivo Malacateco 2:1 (2:0)
20:05 Sacachispas - Xelaju MC 2:1 (0:1)
Honduras > Liga Nacional 2020/2021 Apertura  Honduras >   Liga Nacional 2020/2021 Apertura >
22:00 Marathón - Real Sociedad 5:0 (3:0)
Hong-Kong > Premier League 2020/2021  Hong-Kong >   Premier League 2020/2021 >
08:00 Southern District - Hong Kong Rangers FC 3:3 (1:0)
10:30 Resources Capital - TSW Pegasus FC 0:1 (0:1)
Hongarije > NB I 2020/2021  Hongarije >   NB I 2020/2021 >
14:45 Kisvárda FC - Budafoki MTE 0:0 (0:0)
17:00 Fehérvár FC - Zalaegerszegi TE 2:0 (2:0)
19:30 Ferencvárosi TC - MTK Budapest 2:0 (1:0)
India > Indian Super League 2020/2021  India >   Indian Super League 2020/2021 >
15:00 Bengaluru FC - Hyderabad FC 0:0 (0:0)
Indonesië > Liga 1 2020/2021  Indonesië >   Liga 1 2020/2021 >
PSIS Semarang - Persik Kediri niet gespeeld
Persib Bandung - Persija Jakarta niet gespeeld
Persebaya Surabaya - Persiraja Banda Aceh niet gespeeld
Irak > Super League 2020/2021  Irak >   Super League 2020/2021 >
12:00 Al Quwa Al Jawiya - Amanat Baghdad 0:1 (0:0)
12:00 Al Hudood - Al Zawra’a 1:2 (0:1)
12:00 Al Samawa - Al Karkh SC 1:0 (0:0)
12:00 Al Najaf - Naft Maysan 0:0 (0:0)
14:15 Naft Al Wasat - Erbil SC 1:0 (1:0)
16:30 Naft Al Basra - Al Minaa 1:2 (1:0)
Israël > Ligat ha'Al 2020/2021  Israël >   Ligat ha'Al 2020/2021 >
14:00 Maccabi Petach-Tikva - Hapoel Hadera FC 1:0 (0:0)
16:20 Bnei Sachnin FC - FC Ashdod 1:0 (0:0)
18:50 Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Tel Aviv 1:0 (0:0)
Italië > Serie A 2020/2021  Italië >   Serie A 2020/2021 >
15:00 Sassuolo Calcio - Inter 0:3 (0:2)
18:00 Benevento Calcio - Juventus 1:1 (1:1)
20:45 Atalanta - Hellas Verona 0:2 (0:0)
Italië > Serie B 2020/2021  Italië >   Serie B 2020/2021 >
14:00 AC Pisa - AS Cittadella 1:4 (0:2)
14:00 Brescia Calcio - Frosinone Calcio 1:2 (1:1)
14:00 Pescara Calcio - Pordenone Calcio 0:2 (0:1)
14:00 Empoli FC - Vicenza Virtus 2:2 (0:1)
14:00 Venezia FC - Ascoli Calcio 2:1 (0:1)
16:00 AC Monza - Reggina 1914 1:0 (0:0)
Italië > Serie C Girone A 2020/2021  Italië >   Serie C Girone A 2020/2021 >
15:00 US Pergolettese - AC Renate 0:2 (0:1)
Italië > Serie C Girone B 2020/2021  Italië >   Serie C Girone B 2020/2021 >
20:45 Imolese Calcio - US Arezzo 0:2 (0:1)
Italië > Serie C Girone C 2020/2021  Italië >   Serie C Girone C 2020/2021 >
15:00 Vibonese - Ternana Calcio 2:3 (0:1)
Japan > J1 League 2020  Japan >   J1 League 2020 >
06:00 Nagoya Grampus - Oita Trinita 0:0 (0:0)
06:00 Sanfrecce Hiroshima - Consadole Sapporo 2:2 (0:1)
Japan > J2 League 2020  Japan >   J2 League 2020 >
06:00 V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata 2:0 (1:0)
07:00 Giravanz Kitakyushu - Fagiano Okayama 1:1 (1:0)
Japan > J3 League 2020  Japan >   J3 League 2020 >
05:00 Fujieda MyFC - Gamba Osaka II 1:0 (0:0)
05:00 Kamatamare Sanuki - FC Gifu 0:1 (0:0)
09:00 SC Sagamihara - Gainare Tottori 3:2 (1:0)
Kosovo > Superliga 2020/2021  Kosovo >   Superliga 2020/2021 >
13:00 Besa Pejë - Prishtina KF 0:2
Kroatië > 1. HNL 2020/2021  Kroatië >   1. HNL 2020/2021 >
15:00 NK Varaždin ŠN - NK Istra 1961 1:1 (0:0)
17:05 HNK Gorica - Lokomotiva Zagreb 1:1 (1:0)
Kroatië > 2. HNL 2020/2021  Kroatië >   2. HNL 2020/2021 >
12:55 HNK Cibalia - Hrvatski Dragovoljac 6:0 (2:0)
13:30 NK Opatija - NK Croatia Zmijavci 2:3 (2:2)
13:30 NK Solin - NK Junak Sinj 0:0 (0:0)
Kuweit > Premier League 2020/2021  Kuweit >   Premier League 2020/2021 >
14:00 Al Salibikhaet SC - Al Shabab 2:4 (0:1)
Malta > Premier League 2020/2021  Malta >   Premier League 2020/2021 >
14:00 Hibernians FC - Sirens FC 1:2 (0:1)
14:00 Birkirkara FC - Gudja United 3:0 (3:0)
18:15 Sliema Wanderers - Lija Athletics FC 4:1 (1:1)
18:15 Gżira United - St. Luċija FC 2:2 (1:2)
Mexico > Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo A  Mexico >   Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo A >
23:00 Gavilanes de Matamoros - Tuzos de la UAZ 1:0 (1:0)
Mexico > Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo B  Mexico >   Premier de Ascenso 2020/2021 Grupo B >
19:00 Cañoneros Marina - Azores de Hidalgo 2:3 (1:1)
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2020/2021 Apertura Playoffs > Kwartfinale  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2020/2021 Apertura Playoffs > Kwartfinale
02:00 Gallos Blancos - Atlas Guadalajara 1:2 (0:1)
04:00 CF Pachuca - UANL Tigres 1:2 (0:1)
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura Playoffs > Halve Finale  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura Playoffs > Halve Finale
16:00 CF Monterrey - Atlas Guadalajara 1:1 (0:0)
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura Playoffs > Kwartfinale  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Apertura Playoffs > Kwartfinale
16:00 Atlas Guadalajara - Club Tijuana 4:0 (3:0)
17:00 Club Necaxa - Pumas UNAM 3:1 (1:1)
Moldavië > Divizia Nationala 2020/2021  Moldavië >   Divizia Nationala 2020/2021 >
15:00 FC Codru Lozova - FC Sheriff 1:2 (1:1)
Nederland > Eredivisie 2020/2021  Nederland >   Eredivisie 2020/2021 >
18:45 FC Emmen - AFC Ajax 0:5 (0:3)
20:00 ADO Den Haag - sc Heerenveen 1:1 (1:1)
21:00 VVV-Venlo - PEC Zwolle 2:2 (1:1)
Nederland > Eerste Divisie 2020/2021  Nederland >   Eerste Divisie 2020/2021 >
14:00 Roda JC Kerkrade - SBV Excelsior 3:1 (1:1)
16:30 FC Dordrecht - Jong Ajax 3:1 (2:1)
Nederland > Tweede Divisie 2020/2021  Nederland >   Tweede Divisie 2020/2021 >
Scheveningen - De Treffers niet gespeeld
Kozakken Boys - Noordwijk niet gespeeld
ASWH - Excelsior Maassluis niet gespeeld
GVVV - HHC Hardenberg niet gespeeld
Spakenburg - Quick Boys niet gespeeld
Koninklijke HFC - IJsselmeervogels niet gespeeld
Jong Sparta Rotterdam - AFC niet gespeeld
Katwijk - Jong FC Volendam niet gespeeld
TEC - Rijnsburgse Boys niet gespeeld
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2020/2021  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2020/2021 >
VVSB - ODIN '59 niet gespeeld
VVOG - DOVO niet gespeeld
Ter Leede - DVS'33 Ermelo niet gespeeld
Harkemase Boys - SteDoCo niet gespeeld
ACV Assen - Staphorst niet gespeeld
Hoek - Sparta Nijkerk niet gespeeld
Ajax (amateurs) - Excelsior '31 niet gespeeld
FC Lisse - Barendrecht niet gespeeld
Sportlust '46 - GOES niet gespeeld
Nederland > U21 Divisie 1 2020/2021  Nederland >  U21 Divisie 1 2020/2021 >
Feyenoord - ADO Den Haag uitgest.
sc Heerenveen - NAC Breda uitgest.
NEC Nijmegen - Almere City FC uitgest.
Twente/Heracles - FC Groningen uitgest.
Nederland > U21 Divisie 2 2020/2021  Nederland >  U21 Divisie 2 2020/2021 >
De Graafschap - SBV Excelsior uitgest.
PEC Zwolle - FC Emmen uitgest.
Willem II - Vitesse uitgest.
Alphense Boys - Roda JC Kerkrade uitgest.
Nederland > U18 Divisie 1 2020/2021  Nederland >  U18 Divisie 1 2020/2021 >
sc Heerenveen - FC Utrecht uitgest.
Feyenoord - PSV Eindhoven uitgest.
PEC Zwolle - AZ Alkmaar uitgest.
AFC Ajax - Sparta Rotterdam uitgest.
Nederland > U18 Divisie 2 2020/2021  Nederland >  U18 Divisie 2 2020/2021 >
FC Volendam - AFC uitgest.
Vitesse - Twente/Heracles uitgest.
NAC Breda - NEC Nijmegen uitgest.
FC Groningen - ADO Den Haag uitgest.
Nederland > U18 Divisie 3 2020/2021  Nederland >  U18 Divisie 3 2020/2021 >
FC Dordrecht - VVV-Venlo uitgest.
Almere City FC - Alphense Boys uitgest.
De Graafschap - SBV Excelsior uitgest.
Koninklijke HFC - Willem II uitgest.
Nieuw-Zeeland > NZ Football Championship 2020/2021  Nieuw-Zeeland >   NZ Football Championship 2020/2021 >
01:00 Waitakere United - Team Wellington 2:2 (0:1)
01:00 Wellington Phoenix (R) - Eastern Suburbs AFC 0:4 (0:2)
Noord-Ierland > Premier League 2020/2021  Noord-Ierland >   Premier League 2020/2021 >
16:00 Cliftonville FC - Portadown FC 5:0 (2:0)
16:00 Coleraine FC - Larne FC 0:2 (0:2)
16:00 Glenavon FC - Crusaders FC 3:1 (0:1)
16:00 Glentoran Belfast - Dungannon Swifts 5:1 (4:1)
18:30 Warrenpoint Town - Linfield FC 2:1 (1:1)
Noord-Macedonië > 1. MFL 2020/2021  Noord-Macedonië >   1. MFL 2020/2021 >
13:00 Vardar Skopje - Akademija Pandev 2:0 (0:0)
Noorwegen > Eliteserien 2020  Noorwegen >   Eliteserien 2020 >
16:00 Viking FK - IK Start 4:1 (1:0)
18:00 SK Brann - Aalesunds FK 3:1 (2:1)
Noorwegen > 1. Divisjon 2020  Noorwegen >   1. Divisjon 2020 >
15:00 Tromsø IL - Ranheim IL 3:0 (2:0)
Oekraïne > Premyer Liga 2020/2021  Oekraïne >   Premyer Liga 2020/2021 >
13:00 FC Oleksandriya - Rukh Lviv 0:0 (0:0)
16:00 Dinamo Kiev - Vorskla Poltava 2:0 (2:0)
18:30 SK Dnipro-1 - Shakhtar Donetsk 0:1 (0:0)
Oostenrijk > Bundesliga 2020/2021  Oostenrijk >   Bundesliga 2020/2021 >
17:00 Sturm Graz - WSG Tirol 1:0 (0:0)
17:00 SKN St. Pölten - RB Salzburg 2:8 (1:4)
17:00 FC Admira Wacker - TSV Hartberg 2:3 (2:1)
Oostenrijk > 2. Liga 2020/2021  Oostenrijk >   2. Liga 2020/2021 >
14:30 FC Wacker Innsbruck - Rapid Wien (A) 2:1 (1:1)
14:30 Vorwärts Steyr - FC Juniors OÖ 3:1 (1:1)
Oostenrijk > Regionalliga Salzburg 2020/2021 Herbst  Oostenrijk >   Regionalliga Salzburg 2020/2021 Herbst >
Salzburger AK 1914 - SK Bischofshofen niet gespeeld
Oostenrijk > Eliteliga Vorarlberg 2020/2021 Herbst  Oostenrijk >   Eliteliga Vorarlberg 2020/2021 Herbst >
SC Röthis - FC Lauterach uitgest.
Panama > Liga Panameña 2020 Clausura  Panama >   Liga Panameña 2020 Clausura >
21:00 Independiente de La Chorrera - Atlético Chiriquí 2:0 (1:0)
23:00 San Francisco FC - Árabe Unido 3:0 (2:0)
Paraguay > Primera División 2020 Clausura  Paraguay >   Primera División 2020 Clausura >
00:30 Guaireña FC - San Lorenzo 2:2 (1:0)
23:00 Club Olimpia - River Plate 3:1 (3:0)
Peru > Primera División 2020 Clausura Grupo B  Peru >   Primera División 2020 Clausura Grupo B >
17:00 Llacuabamba - Cusco FC 2:3 (1:2)
Peru > Primera División 2020 Clausura Grupo A  Peru >   Primera División 2020 Clausura Grupo A >
21:30 Sporting Cristal - Academia Cantolao 3:2 (3:0)
21:30 Atlético Grau - Alianza Universidad 1:1 (0:0)
21:30 Carlos Stein - Universidad Técnica 1:1 (1:1)
Peru > Primera División 2020 Clausura Grupo B  Peru >   Primera División 2020 Clausura Grupo B >
21:30 Sport Huancayo - Alianza Lima 2:0 (1:0)
Polen > Ekstraklasa 2020/2021  Polen >   Ekstraklasa 2020/2021 >
15:00 FKS Stal Mielec - Jagiellonia Białystok 3:1 (1:1)
17:30 Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0:2 (0:1)
20:00 Wisła Kraków - Zagłębie Lubin 1:2 (0:0)
Polen > I Liga 2020/2021  Polen >   I Liga 2020/2021 >
12:30 GKS Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec 2:1 (1:0)
12:30 Puszcza Niepołomice - OKS Stomil Olsztyn 0:2 (0:0)
12:40 Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS Tychy '71 0:0 (0:0)
15:00 Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz 0:2 (0:1)
18:00 Korona Kielce - Resovia Rzeszów 1:0 (0:0)
19:10 Radomiak Radom - GKS Bełchatów 2:0 (1:0)
Portugal > Primeira Liga 2020/2021  Portugal >   Primeira Liga 2020/2021 >
19:00 CD Santa Clara - FC Porto 0:1 (0:1)
21:30 Sporting CP - Moreirense FC 2:1 (1:1)
Portugal > Segunda Liga 2020/2021  Portugal >   Segunda Liga 2020/2021 >
12:00 Académico de Viseu - FC Penafiel 0:0 (0:0)
16:00 CD Cova Piedade - CD Feirense 0:0 (0:0)
Roemenië > Cupa Romaniei 2020/2021 > 5e Ronde  Roemenië >   Cupa Romaniei 2020/2021 > 5e Ronde
10:00 Turris-Oltul - Sepsi OSK 1:0 (0:0)
11:00 CSC Sânmartin - FC Dunărea Călărași 0:1 (0:0)
12:15 FC Universitatea Craiova - ASU Poli Timişoara 1:3 (1:1)
12:30 Farul Constanta - Academica Clinceni 2:1 (1:0)
12:30 Concordia Chiajna - FC Botoşani 0:2 (0:0)
12:30 Pandurii Târgu Jiu - Argeș Pitești 1:0 (0:0)
17:00 Ceahlăul Piatra Neamt - Petrolul Ploieşti 1:2 (1:0)
19:45 Dinamo Boekarest - FC Viitorul Constanța 3:0 (2:0)
Rusland > Premier Liga 2020/2021  Rusland >   Premier Liga 2020/2021 >
12:00 Arsenal Tula - Zenit St. Petersburg 0:0 (0:0)
14:30 FK Khimki - FK Krasnodar 1:0 (0:0)
17:00 Akhmat Grozny - Lokomotiv Moskou 0:0 (0:0)
17:00 FK Rostov - Dinamo Moskou 4:1 (1:0)
Rusland > A-jun UFL-1 2020/2021  Rusland >  A-jun UFL-1 2020/2021 >
12:00 FK Strogino Moskva - FK Krasnodar 0:1 (0:0)
12:30 Dinamo Moskva - Akademiya Konopleva 3:1 (1:1)
13:00 Zenit St. Petersburg - FK Saturn 2:2 (2:0)
13:00 Rubin Kazan - Lokomotiv Moskva 3:1 (2:1)
13:00 CSKA Moskva - Chertanovo Football Academy 3:1 (2:0)
14:00 Spartak Moskou - FShM Moskva 3:0 Toeg.
14:00 SShOR Zenit - FK Rostov 0:3 Toeg.
Saoedi-Arabië > Premier League 2020/2021  Saoedi-Arabië >   Premier League 2020/2021 >
13:35 Al Ain - Al Ra’ed 1:0 (0:0)
Saoedi-Arabië > King Cup 2019/2020 > Finale  Saoedi-Arabië >   King Cup 2019/2020 > Finale
17:45 Al Hilal - Al Nassr 2:1 (2:0)
Schotland > League One 2020/2021  Schotland >   League One 2020/2021 >
16:00 Airdrieonians FC - Cove Rangers 1:1 (0:1)
16:00 Montrose FC - Partick Thistle 0:1 (0:1)
16:00 Peterhead FC - Forfar Athletic 0:1 (0:1)
Schotland > League Two 2020/2021  Schotland >   League Two 2020/2021 >
16:00 Albion Rovers - Stirling Albion FC 0:1 (0:1)
16:00 Annan Athletic - Edinburgh City FC 0:4 (0:2)
16:00 Brechin City FC - Stranraer FC 1:4 (1:1)
16:00 Elgin City - Cowdenbeath FC 5:2 (2:0)
16:00 Queen’s Park FC - Stenhousemuir FC 3:1 (1:1)
Schotland > League Cup 2020/2021 > Achtste finale  Schotland >   League Cup 2020/2021 > Achtste finale
16:00 Livingston FC - Ayr United 4:0 (4:0)
16:00 Hibernian FC - Dundee FC 1:0 (1:0)
16:00 Arbroath FC - Dunfermline Athletic 1:3 (0:2)
16:00 Motherwell FC - St. Johnstone FC 1:2 (0:0)
16:00 Alloa Athletic - Heart of Midlothian 1:0 (0:0, 0:0) n.v.
18:15 St. Mirren FC - Aberdeen FC 2:1 (1:1)
Servië > Super Liga 2020/2021  Servië >   Super Liga 2020/2021 >
13:00 FK Mačva Šabac - FK Inđija 3:0 (2:0)
Singapore > Premier League 2020  Singapore >   Premier League 2020 >
10:30 Hougang United - Tanjong Pagar United 3:2 (1:1)
10:30 Balestier Khalsa - Geylang International 2:0 (0:0)
Slovenië > PrvaLiga 2020/2021  Slovenië >   PrvaLiga 2020/2021 >
14:15 NŠ Mura - FC Koper 2:1 (0:0)
17:15 NK Maribor - NK Tabor Sežana 1:0 (0:0)
Slowakije > Super Liga 2020/2021  Slowakije >   Super Liga 2020/2021 >
14:00 Zlaté Moravce - MFK Zemplín Michalovce 0:0 (0:0)
14:00 MFK Ružomberok - FC Nitra 3:0 (3:0)
14:00 MŠK Žilina - FK Pohronie 2:1 (1:0)
16:15 Spartak Trnava - DAC Dunajská Streda 0:2 (0:0)
Spanje > Primera División 2020/2021  Spanje >   Primera División 2020/2021 >
14:00 Elche CF - Cádiz CF 1:1 (1:0)
16:15 Valencia CF - Atlético Madrid 0:1 (0:0)
18:30 SD Huesca - Sevilla FC 0:1 (0:0)
21:00 Real Madrid - Deportivo Alavés 1:2 (0:1)
Spanje > Segunda División 2020/2021  Spanje >   Segunda División 2020/2021 >
16:00 CE Sabadell - CF Fuenlabrada 1:2 (1:1)
18:15 Rayo Vallecano - FC Cartagena 0:0 (0:0)
20:30 CD Mirandés - CD Castellón 1:1 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 >
16:00 CD Numancia - Real Valladolid B 2:2 (1:1)
17:00 SD Compostela - Pontevedra CF 2:2 (2:1)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 >
16:00 CA Osasuna B - CD Izarra 3:2 (0:1)
15:45 SD Amorebieta - Real Unión 1:0 (0:0)
16:00 CD Alavés B - SD Leioa 0:0 (0:0)
18:00 Racing Santander - Barakaldo CF 3:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 4 2020/2021  Spanje >   Segunda B Grupo 4 2020/2021 >
18:00 San Fernando CD - Algeciras CF 1:2 (0:1)
Thailand > Thai League 1 2020/2021  Thailand >   Thai League 1 2020/2021 >
12:00 Chonburi FC - Port FC 0:2 (0:1)
12:00 Rayong FC - Sukhothai FC 2:1 (1:0)
12:30 Suphanburi FC - Ratchaburi Mitr Phol 1:2 (0:1)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2020/2021 >
14:00 1. FK Příbram - FK Mladá Boleslav 2:1 (0:1)
16:00 1. FC Slovácko - SFC Opava 3:1 (3:1)
16:00 MFK Karvina - FC FASTAV Zlín 0:2 (0:2)
18:30 České Budějovice - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2020/2021 >
13:30 MFK Chrudim - FK Blansko 1:0 (1:0)
13:30 FC Hradec Králové - SK Prostějov 0:1 (0:1)
13:30 Vysočina Jihlava - FK Varnsdorf 0:1 (0:0)
13:30 FK Ústí nad Labem - FK Fotbal Třinec 0:1 (0:1)
13:30 FK MAS Táborsko - SK Líšeň 0:1 (0:0)
13:30 Viktoria Žižkov - FK Dukla Praha 0:2 (0:1)
13:30 Slavoj Vyšehrad - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:2 (1:0)
Turkije > SüperLig 2020/2021  Turkije >   SüperLig 2020/2021 >
11:30 Gaziantep FK - Yeni Malatyaspor 2:2 (1:0)
14:00 İstanbul Başakşehir - Denizlispor 3:3 (2:0)
17:00 Çaykur Rizespor - Galatasaray 0:4 (0:1)
Turkije > 1. Lig 2020/2021  Turkije >   1. Lig 2020/2021 >
11:30 Ümraniyespor - Menemen Belediyespor 0:2 (0:0)
14:00 Akhisar Belediyespor - Ankaraspor 0:1 (0:0)
14:00 İstanbulspor AŞ - Giresunspor 1:1 (1:0)
17:00 Altay Izmir - Bursaspor 3:1 (1:1)
Uruguay > Primera División 2020 Intermedio > Groep B  Uruguay >   Primera División 2020 Intermedio > Groep B
14:00 Fénix - Deportivo Maldonado 1:1 (0:0)
Uruguay > Segunda División 2020  Uruguay >   Segunda División 2020 >
01:30 Villa Española - Tacuarembó 3:2 (0:1)
23:15 Atenas - Cerrito 0:2 (0:1)
Venezuela > Primera División 2020 Grupo B  Venezuela >   Primera División 2020 Grupo B >
01:00 GV Maracay - Aragua FC 0:2 (0:1)
Venezuela > Primera División 2020 Grupo A  Venezuela >   Primera División 2020 Grupo A >
22:00 Atlético Venezuela - Yaracuyanos FC 0:1 (0:1)
Wales > Premier League 2020/2021  Wales >   Premier League 2020/2021 >
14:30 Connah's Quay Nomads - Barry Town United 3:1 (2:1)
15:30 Caernarfon Town - Haverfordwest County 1:4 (1:2)
15:30 Flint Town United - Cardiff Metropolitan 0:1 (0:0)
15:30 The New Saints - Aberystwyth Town 4:1 (1:1)
Wit-Rusland > Cempionat 2020  Wit-Rusland >   Cempionat 2020 >
FK Slutsk - FK Smolevichy-STI niet gespeeld
12:00 FK Slaviya Mozyr - Energetik-BGU Minsk 2:1 (0:0)
12:00 Dinamo Minsk - BATE Borisov 0:0 (0:0)
12:00 Belshina Bobruisk - Rukh Brest 3:7 (1:4)
12:00 Shakhter Soligorsk - FK Minsk 4:2 (1:1)
12:00 FK Vitebsk - Torpedo-BelAZ Zhodino 2:3 (1:1)
12:00 FK Isloch Minsk - FK Gorodeya 2:2 (1:2)
12:00 Dinamo Brest - Neman Grodno 3:1 (1:1)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2020/2021  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2020/2021 >
14:30 Orlando Pirates - Baroka FC 1:1 (0:0)
14:30 TS Galaxy - Golden Arrows 1:1 (0:0)
17:00 Mamelodi Sundowns - Stellenbosch FC 3:0 (2:0)
19:15 AmaZulu FC - Cape Town City FC 1:1 (1:1)
Zweden > Superettan 2020  Zweden >   Superettan 2020 >
15:00 Degerfors IF - GIF Sundsvall 2:5 (1:1)
15:00 GAIS Göteborg - Akropolis IF 1:1 (1:0)
15:00 Halmstads BK - Örgryte IS 1:0 (0:0)
15:00 Jönköpings Södra IF - Trelleborgs FF 2:1 (0:1)
15:00 Östers IF - Ljungskile SK 0:1 (0:0)
15:00 Umeå FC - Västerås SK 0:0 (0:0)
Zweden > Division 1 Södra 2020  Zweden >   Division 1 Södra 2020 >
14:00 Qviding FIF - Oskarshamns AIK 4:1
14:00 FK Karlskrona - Tvååkers IF 1:1
14:00 FC Linköping City - Utsiktens BK 0:0
14:00 Eskilsminne IF - Torns IF 1:1
14:00 Skövde AIK - FC Trollhättan 4:1
14:00 Lunds BK - Lindome GIF 2:1
14:00 IFK Värnamo - Assyriska Turabdin IK 2:0
14:00 Landskrona BoIS - Motala AIF 2:0
Zwitserland > Super League 2020/2021  Zwitserland >   Super League 2020/2021 >
18:15 FC Vaduz - FC Sion 4:1 (1:1)
20:30 Servette Genève - FC Luzern 1:3 (0:1)
Zwitserland > Challenge League 2020/2021  Zwitserland >   Challenge League 2020/2021 >
18:15 FC Thun - FC Chiasso 3:0 (0:0)
Zwitserland > Promotion League 2020/2021  Zwitserland >   Promotion League 2020/2021 >
FC Basel II - SC Brühl niet gespeeld
Yverdon-Sport FC - FC Black Stars Basel niet gespeeld
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2020/2021 >
FC Balzers - USV Eschen/Mauren uitgest.
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner