. .
AFC > AFC Champions League 2021 > Groep A AFC >    AFC Champions League 2021 > Groep A
21:00 FC Istiklol - Al Hilal 4:1 (2:1)
21:00 Shabab Al Ahli Club - FC AGMK 3:1 (3:1)
AFC > AFC Champions League 2021 > Groep C AFC >    AFC Champions League 2021 > Groep C
19:45 Al Ahli SFC - Al Shorta 2:1 (1:1)
22:15 Esteghlal - Al Duhail SC 2:2 (1:1)
Albanië > Kategoria Superiore 2020/2021  Albanië >   Kategoria Superiore 2020/2021 >
13:00 KS Kastrioti - KF Laçi 0:0 (0:0)
13:00 KF Bylis Ballsh - KF Apolonia Fier 1:0 (0:0)
13:00 FK Vllaznia - KF Skënderbeu 2:1 (1:1)
16:00 FK Partizani - FK Kukësi 4:0 (2:0)
16:00 KF Teuta Durrës - KF Tiranë 0:2 (0:0)
Argentinië > Copa de la Superliga 2021  Argentinië >   Copa de la Superliga 2021 >
02:15 Godoy Cruz - Central Córdoba SdE 1:0 (1:0)
18:30 Patronato de Paraná - Sarmiento de Junín 1:0 (0:0)
20:45 Argentinos Juniors - Banfield 1:1 (0:0)
23:00 Huracán - Boca Juniors 0:2 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo B  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo B >
19:00 All Boys - Gimnasia de Jujuy 1:0 (1:0)
20:00 Tristan Suárez - Instituto de Córdoba 2:2 (1:2)
20:00 Almagro - Guillermo Brown 2:2 (0:0)
20:00 Ramón Santamarina - Brown de Adrogué 0:0 (0:0)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo A  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo A >
20:30 Temperley - Estudiantes de Caseros 3:2 (0:1)
Argentinië > Primera B Nacional 2021 Grupo B  Argentinië >   Primera B Nacional 2021 Grupo B >
20:30 Ferro Carril Oeste - Barracas Central 2:1 (0:1)
21:00 Defensores de Belgrano - San Martín de San Juan 1:1 (1:0)
Argentinië > Primera B Metropolitana 2021 Apertura  Argentinië >   Primera B Metropolitana 2021 Apertura >
20:30 Argentino de Quilmes - UAI Urquiza 2:3
20:30 Acassuso - Deportivo Merlo 1:1
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona A  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona A >
21:00 Deportivo Madryn - Villa Mitre de Bahía Blanca 3:0
Argentinië > Torneo Federal A 2021 Zona B  Argentinië >   Torneo Federal A 2021 Zona B >
21:00 Crucero del Norte - Sarmiento de Resistencia 1:0
Australië > A-League 2020/2021  Australië >   A-League 2020/2021 >
09:05 Central Coast Mariners - Sydney FC 2:2 (2:1)
11:10 Macarthur FC - Melbourne City FC 1:1 (0:0)
Australië > NPL New South Wales 2021  Australië >   NPL New South Wales 2021 >
10:00 Marconi Stallions - Mt Druitt Town Rangers 0:2 (0:0)
Australië > NPL Victoria 2021  Australië >   NPL Victoria 2021 >
07:00 Avondale FC - Dandenong Thunder 2:1 (1:0)
07:00 Heidelberg United - Port Melbourne Sharks 3:1 (2:0)
09:30 Hume City FC - St Albans Saints 6:0 (3:0)
10:30 Altona Magic SC - Bentleigh Greens 0:2 (0:2)
Australië > NPL Northern NSW 2021  Australië >   NPL Northern NSW 2021 >
06:30 Charlestown Azzurri - Edgeworth FC 0:2 (0:0)
11:30 Maitland FC - Weston Workers FC 0:1 (0:0)
11:30 Newcastle Olympic - Lake Macquarie City 3:2 (0:2)
Australië > NPL Capital Football 2021  Australië >   NPL Capital Football 2021 >
07:00 Canberra Croatia - West Canberra Wanderers 0:1 (0:0)
07:00 Belconnen United - Monaro Panthers 2:1 (1:0)
07:00 Canberra Olympic - Gungahlin United 2:2 (1:0)
Australië > NPL Tasmania 2021  Australië >   NPL Tasmania 2021 >
06:15 Clarence Zebras - Kingborough Lions United 1:2 (0:1)
06:15 Devonport City FC - Olympia FC Warriors 2:2 (0:0)
08:30 Glenorchy Knights - South Hobart FC 1:1 (0:0)
Bahrein > Kampioenschap 2020/2021  Bahrein >   Kampioenschap 2020/2021 >
21:00 Al Hidd - Riffa SC 0:2 (0:0)
21:00 Al Muharraq - Al Ahli 3:1 (1:0)
België > Eerste klasse B 2020/2021  België >   Eerste klasse B 2020/2021 >
20:00 Lommel SK - RFC Seraing 1:3 (0:0)
20:00 KVC Westerlo - Club Brugge KV II 1:1 (1:0)
Bolivia > Liga Profesional 2021  Bolivia >   Liga Profesional 2021 >
01:30 Nacional Potosí - Royal Pari 2:1 (1:0)
21:00 Oriente Petrolero - Always Ready 0:0 (0:0)
21:00 San José - CD Guabirá 0:1 (0:0)
Bosnië-Herzegovina > Premier Liga 2020/2021  Bosnië-Herzegovina >   Premier Liga 2020/2021 >
15:00 Sloboda Tuzla - FK Mladost Doboj-Kakanj 1:0 (1:0)
15:00 Velež Mostar - FK Krupa 2:1 (1:0)
19:00 Zrinjski Mostar - FK Sarajevo 1:1 (1:0)
Brazilië > Campeonato Carioca 2021 Taça Guanabara  Brazilië >   Campeonato Carioca 2021 Taça Guanabara >
21:00 Resende - RJ - Vasco da Gama 1:3 (1:1)
Brazilië > Campeonato Paulista 2021  Brazilië >   Campeonato Paulista 2021 >
01:00 São Paulo FC - Santo André - SP 2:0 (2:0)
01:00 Guarani - SP - Palmeiras 1:2 (1:1)
03:15 Grêmio Novorizontino - SP - Santos FC 1:0 (0:0)
Brazilië > Campeonato Paranaense 2021  Brazilië >   Campeonato Paranaense 2021 >
21:00 Coritiba FC - Paraná Clube 5:0 (1:0)
Brazilië > Campeonato Pernambucano 2021  Brazilië >   Campeonato Pernambucano 2021 >
22:45 Retrô - PE - Sport - PE 0:1 (0:0)
Brazilië > Campeonato Paraibano 2021  Brazilië >   Campeonato Paraibano 2021 >
21:00 Atlético - PB - São Paulo Crystal - PB 1:1 (0:0)
Brazilië > Campeonato Sergipano 2021 Primeira Fase  Brazilië >   Campeonato Sergipano 2021 Primeira Fase >
21:00 Itabaiana - SE - Confiança - SE 1:4 (0:2)
Brazilië > Copa do Nordeste 2021 Fase Final > Halve Finale  Brazilië >   Copa do Nordeste 2021 Fase Final > Halve Finale
21:00 Ceará - CE - Vitória - BA 2:0 (2:0)
Bulgarije > Parva Liga 2020/2021  Bulgarije >   Parva Liga 2020/2021 >
16:45 Etar Veliko Tarnovo - Slavia Sofia 1:1 (0:0)
19:00 PFC Montana - PFC Beroe 1:1 (0:1)
Chili > Primera División 2021  Chili >   Primera División 2021 >
02:00 Curicó Unido - Everton 1:1 (0:1)
18:00 Antofagasta - Cobresal 2:1 (1:0)
21:30 La Serena - Unión Española 0:0 (0:0)
China > League One 2021  China >   League One 2021 >
13:30 Wuhan Three Towns - Beijing BIT 3:1 (2:0)
13:35 Zibo Cuju - Zhejiang Professional 0:4 (0:1)
Colombia > Primera A 2021 Apertura Playoffs > Kwartfinale  Colombia >   Primera A 2021 Apertura Playoffs > Kwartfinale
22:30 América de Cali - Millonarios 1:2 (0:1)
Cyprus > First Division 2020/2021 Abstieg  Cyprus >   First Division 2020/2021 Abstieg >
16:00 Karmiotissa Polemidion - Paphos FC 0:6 (0:2)
18:30 Enosis Neon Paralimni - Nea Salamina 3:3 (0:3)
Denemarken > 1. Division 2020/2021 Aufstieg  Denemarken >   1. Division 2020/2021 Aufstieg >
13:30 HB Køge - FC Fredericia 1:2 (1:1)
Denemarken > 1. Division 2020/2021 Abstieg  Denemarken >   1. Division 2020/2021 Abstieg >
14:00 Hobro IK - Hvidovre IF 1:1 (0:1)
Denemarken > 2. Division Pulje 1 (2015-2021) 2020/2021  Denemarken >   2. Division Pulje 1 (2015-2021) 2020/2021 >
13:00 FC Sydvest 05 - Holbæk B&I 0:0 (0:0)
14:00 Aarhus Fremad - Brabrand IF 4:1 (1:0)
14:00 Dalum IF - SfB-Oure FA 1:0 (1:0)
15:00 B.93 København - Middelfart Boldklub 1:0 (1:0)
15:00 BK Frem København - Næsby BK 1:1 (0:0)
Denemarken > 2. Division Pulje 2 (2015-2021) 2020/2021  Denemarken >   2. Division Pulje 2 (2015-2021) 2020/2021 >
13:00 Vanløse IF - Hillerød GI 1:0 (1:0)
13:45 FA 2000 - Nykøbing FC 2:3 (2:1)
14:00 AB Tårnby - Slagelse B&I 0:2 (0:1)
15:00 Brønshøj BK - KFUMs BK Roskilde 2:0 (0:0)
15:00 Skovshoved IF - AB Gladsaxe 1:4 (0:1)
Denemarken > Vrouwen Elitedivisionen 2020/2021 Slutspil  Denemarken >  Vrouwen Elitedivisionen 2020/2021 Slutspil >
14:00 Fortuna Hjørring - KoldingQ 1:1
15:00 FC Thy-Thisted Q - Brøndby IF 0:1
16:00 HB Køge - FC Nordsjælland 5:0
Denemarken > Vrouwen Kvalifikation Elitedivisionen 2021  Denemarken >  Vrouwen Kvalifikation Elitedivisionen 2021 >
13:00 Sundby BK - ASA Aarhus 1:1
14:00 Odense Q - B.93 København 1:2
14:00 AGF Fodbold - Aalborg BK 0:0
Denemarken > A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Ligaen 2020/2021 >
12:00 Randers SK Freja - Silkeborg IF 2:4 (2:2)
12:00 Esbjerg fB - Odense BK 3:2 (1:2)
12:30 SønderjyskE - Brøndby IF 0:1 (0:0)
12:30 Vejle BK - AC Horsens 3:1 (3:0)
13:00 Aalborg BK - FC Kopenhagen 0:5 (0:2)
13:00 Lyngby BK - FC Nordsjælland 0:1 (0:0)
14:00 Aarhus GF - FC Midtjylland 1:4 (0:3)
Denemarken > A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  A-jun U19 Drenge Divisionen 2020/2021 >
12:30 Næstved BK - Hobro IK 1:1 (0:0)
13:00 SfB-Oure FA - Næsby BK 2:1 (2:0)
14:30 AB Gladsaxe - B.93 København 0:1 (0:0)
14:30 Hellerup IK - Slagelse B&I 3:0 (0:0)
15:30 HB Køge - FC Helsingør 2:1 (1:0)
Denemarken > B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Ligaen 2020/2021 >
14:15 Esbjerg fB - Odense BK 0:4 (0:1)
14:30 Randers SK Freja - Silkeborg IF 1:0 (0:0)
14:45 SønderjyskE - Brøndby IF 2:1 (2:0)
15:15 Lyngby BK - FC Nordsjælland 0:1 (0:0)
15:15 Aalborg BK - FC København 2:4 (2:1)
Denemarken > B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021  Denemarken >  B-jun U17 Drenge Divisionen 2020/2021 >
12:00 Hellerup IK - Slagelse B&I 2:0
12:00 AB Gladsaxe - B.93 København 0:3
12:45 HB Køge - FC Helsingør 0:3
14:45 Næstved BK - Hobro IK 1:3
15:15 SfB-Oure FA - Næsby BK 2:0
Denemarken > C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021  Denemarken >  C-jun U15 Drenge Ligaen 2020/2021 >
11:00 Vejle BK - AC Horsens 1:2
12:00 Esbjerg fB - Odense BK 3:1
12:30 SønderjyskE - Brøndby IF 0:3
13:00 Lyngby BK - Farum BK 1:3
13:00 Aalborg BK - FC København 1:3
14:30 Randers SK Freja - Silkeborg IF 1:1
Duitsland > Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   Bundesliga 2020/2021 >
15:30 1. FSV Mainz 05 - Bayern München 2:1 (2:0)
15:30 VfL Wolfsburg - Borussia Dortmund 0:2 (0:1)
15:30 SC Freiburg - 1899 Hoffenheim 1:1 (0:1)
15:30 1. FC Union Berlin - Werder Bremen 3:1 (0:0)
18:30 Bayer Leverkusen - Eintracht Frankfurt 3:1 (0:0)
Duitsland > 2. Bundesliga 2020/2021  Duitsland >   2. Bundesliga 2020/2021 >
13:00 SC Paderborn 07 - Fortuna Düsseldorf 2:1 (0:0)
13:00 1. FC Nürnberg - 1. FC Heidenheim 1846 3:1 (2:1)
13:00 VfL Osnabrück - Holstein Kiel 1:3 (0:3)
Duitsland > 3. Liga 2020/2021  Duitsland >   3. Liga 2020/2021 >
14:00 Türkgücü München - KFC Uerdingen 05 0:2 (0:0)
14:00 Waldhof Mannheim - TSV 1860 München 0:2 (0:1)
14:00 Dynamo Dresden - Hallescher FC 0:3 (0:1)
14:00 SV Meppen - Hansa Rostock 2:3 (0:2)
14:00 1. FC Kaiserslautern - SpVgg Unterhaching 3:2 (2:1)
14:00 FC Ingolstadt 04 - FSV Zwickau 3:2 (1:1)
Duitsland > Regionalliga West 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga West 2020/2021 >
14:00 Bonner SC - SV Bergisch Gladbach 09 1:2 (1:1)
14:00 Borussia Dortmund II - FC Schalke 04 II 3:3 (3:1)
14:00 FC Wegberg-Beeck - Fortuna Köln 1:3 (1:1)
14:00 Rot Weiss Ahlen - Rot-Weiß Oberhausen 1:1 (1:0)
14:00 Rot-Weiss Essen - VfB Homberg 4:1 (2:0)
14:00 SC Wiedenbrück - SV 19 Straelen 2:0 (1:0)
14:00 Sportfreunde Lotte - Wuppertaler SV 1:0 (1:0)
Duitsland > Regionalliga Südwest 2020/2021  Duitsland >   Regionalliga Südwest 2020/2021 >
14:00 Bahlinger SC - FC 08 Homburg 1:2 (0:2)
14:00 FC-Astoria Walldorf - FSV Frankfurt 3:1 (1:0)
14:00 Bayern Alzenau - FK Pirmasens 2:5 (1:2)
14:00 Kickers Offenbach - Eintracht Stadtallendorf 4:0 (0:0)
14:00 SG Sonnenhof Großaspach - Hessen Kassel 2:3 (2:2)
14:00 TSG Balingen - VfB Stuttgart II 1:3 (0:0)
14:00 1899 Hoffenheim II - TSV Schott Mainz 3:1 (1:0)
14:00 TSV Steinbach Haiger - FC Gießen 4:0 (4:0)
Duitsland > Bayernliga Süd 2019-2021  Duitsland >   Bayernliga Süd 2019-2021 >
TSV Landsberg - Türkspor Augsburg niet gespeeld
SV Pullach - FC Deisenhofen niet gespeeld
FC Ismaning - TSV 1860 München II niet gespeeld
SV Kirchanschöring - FC Ingolstadt 04 II niet gespeeld
TSV Schwaben Augsburg - SV Donaustauf niet gespeeld
TSV Nördlingen - TSV 1865 Dachau niet gespeeld
TSV Kottern-St. Mang - SpVgg Hankofen-Hailing niet gespeeld
Duitsland > Bremenliga 2020/2021  Duitsland >   Bremenliga 2020/2021 >
BTS Neustadt - TuS Schwachhausen niet gespeeld
Werder Bremen III - Bremer SV niet gespeeld
SG Aumund-Vegesack - Vatan Spor Bremen niet gespeeld
Duitsland > Hessenliga 2020/2021  Duitsland >   Hessenliga 2020/2021 >
KSV Baunatal - FSV Fernwald niet gespeeld
1. FC 06 Erlensee - Hessen Dreieich niet gespeeld
Hünfelder SV - SV Buchonia Flieden niet gespeeld
TuS Dietkirchen - SC Waldgirmes niet gespeeld
Duitsland > Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021  Duitsland >   Oberliga Baden-Württemberg 2020/2021 >
1. CfR Pforzheim - TSG Backnang niet gespeeld
Göppinger SV - Freiburger FC niet gespeeld
1. FC Bruchsal - FV Lörrach-Brombach niet gespeeld
FC 08 Villingen - 1. FC Rielasingen-Arlen niet gespeeld
FC-Astoria Walldorf II - Sportfreunde Dorfmerkingen niet gespeeld
FC Nöttingen - SGV Freiberg niet gespeeld
FSV 08 Bissingen - FV Ravensburg niet gespeeld
Neckarsulmer Sport-Union - SV Oberachern niet gespeeld
SSV Reutlingen - TSV Ilshofen niet gespeeld
SV Linx - Stuttgarter Kickers niet gespeeld
Egypte > Premiership 2020/2021  Egypte >   Premiership 2020/2021 >
21:30 ENPPI - Al Ahly SC 1:3 (0:3)
21:30 Ittihad El Iskandary - Pyramids FC 0:2 (0:1)
El Salvador > Primera División 2020/2021 Clausura > Groep B  El Salvador >   Primera División 2020/2021 Clausura > Groep B
23:30 Águila - Municipal Limeño 1:1 (0:0)
Engeland > Premier League 2020/2021  Engeland >   Premier League 2020/2021 >
13:30 Liverpool FC - Newcastle United 1:1 (1:0)
18:30 West Ham United - Chelsea FC 0:1 (0:1)
21:00 Sheffield United - Brighton & Hove Albion 1:0 (1:0)
Engeland > Championship 2020/2021  Engeland >   Championship 2020/2021 >
13:30 AFC Bournemouth - Brentford FC 0:1 (0:0)
16:00 Blackburn Rovers - Huddersfield Town 5:2 (2:1)
16:00 Cardiff City - Wycombe Wanderers 2:1 (1:1)
16:00 Coventry City - Preston North End 0:1 (0:0)
16:00 Derby County - Birmingham City 1:2 (1:0)
16:00 Barnsley FC - Rotherham United 1:0 (1:0)
16:00 Middlesbrough FC - Sheffield Wednesday 3:1 (1:1)
16:00 Watford FC - Millwall FC 1:0 (1:0)
16:00 Nottingham Forest - Stoke City 1:1 (0:1)
16:00 Queens Park Rangers - Norwich City 1:3 (0:1)
Engeland > League One 2020/2021  Engeland >   League One 2020/2021 >
14:00 Portsmouth FC - Bristol Rovers 1:0 (1:0)
16:00 Blackpool FC - Shrewsbury Town 0:1 (0:0)
16:00 Charlton Athletic - Peterborough United 0:1 (0:1)
16:00 Crewe Alexandra - Rochdale AFC 1:1 (0:0)
16:00 Doncaster Rovers - Fleetwood Town 0:1 (0:0)
16:00 Gillingham FC - Northampton Town 2:2 (1:0)
16:00 Ipswich Town - AFC Wimbledon 0:0 (0:0)
16:00 Lincoln City - Hull City 1:2 (0:1)
16:00 Milton Keynes Dons - Swindon Town 5:0 (3:0)
16:00 Oxford United - Plymouth Argyle 3:1 (1:0)
16:00 Sunderland AFC - Accrington Stanley 3:3 (2:0)
16:00 Wigan Athletic - Burton Albion 1:1 (1:1)
Engeland > League Two 2020/2021  Engeland >   League Two 2020/2021 >
16:00 Cambridge United - Stevenage FC 0:1 (0:0)
16:00 Carlisle United - Harrogate Town 1:1 (0:1)
16:00 Cheltenham Town - Colchester United 1:0 (0:0)
16:00 Crawley Town - Forest Green Rovers 0:0 (0:0)
16:00 Exeter City - Newport County 0:0 (0:0)
16:00 Morecambe FC - Bolton Wanderers 0:1 (0:1)
16:00 Oldham Athletic - Grimsby Town 1:2 (1:1)
16:00 Port Vale FC - Bradford City 2:1 (2:1)
16:00 Salford City - Mansfield Town 2:0 (1:0)
16:00 Scunthorpe United - Walsall FC 0:2 (0:2)
16:00 Southend United - Leyton Orient 2:1 (1:1)
16:00 Tranmere Rovers - Barrow AFC 1:0 (0:0)
Engeland > National League 2020/2021  Engeland >   National League 2020/2021 >
16:00 Aldershot Town - Wealdstone FC 2:0 (1:0)
16:00 Altrincham FC - Barnet FC 2:3 (2:1)
16:00 Boreham Wood - Stockport County 0:3 (0:2)
16:00 Halifax Town - Bromley FC 1:2 (0:1)
16:00 King's Lynn - Dagenham & Redbridge 0:3 (0:2)
16:00 Maidenhead United - Woking FC 2:1 (2:0)
16:00 Solihull Moors - Yeovil Town 5:1 (1:0)
16:00 Torquay United - Notts County 2:2 (0:1)
16:00 Wrexham AFC - Chesterfield FC 0:0 (0:0)
18:20 Eastleigh FC - Sutton United 1:0 (1:0)
Engeland > National League North 2020/2021  Engeland >   National League North 2020/2021 >
AFC Fylde - Chester FC niet gespeeld
AFC Telford United - Farsley Celtic niet gespeeld
Bradford Park Avenue - Blyth Spartans niet gespeeld
Curzon Ashton - Hereford FC niet gespeeld
Gloucester City - Alfreton Town niet gespeeld
Guiseley AFC - Gateshead FC niet gespeeld
Kidderminster Harriers - Boston United niet gespeeld
Leamington FC - Kettering Town niet gespeeld
Southport FC - Brackley Town niet gespeeld
Spennymoor Town - Chorley FC niet gespeeld
York City - Darlington FC niet gespeeld
Engeland > National League South 2020/2021  Engeland >   National League South 2020/2021 >
Bath City FC - Concord Rangers niet gespeeld
Braintree Town - Eastbourne Borough niet gespeeld
Dartford FC - Maidstone United niet gespeeld
Dulwich Hamlet - Hungerford Town niet gespeeld
Ebbsfleet United - Chippenham Town niet gespeeld
Hampton & Richmond Borough - Chelmsford City niet gespeeld
Oxford City - Havant & Waterlooville niet gespeeld
Slough Town - Billericay Town niet gespeeld
Tonbridge Angels - Dorking FC niet gespeeld
Welling United FC - Hemel Hempstead Town niet gespeeld
Engeland > U23 Premier League Div. 1 2020/2021  Engeland >   U23 Premier League Div. 1 2020/2021 >
13:00 Everton FC U23 - Brighton & Hove Albion U23 1:1 (1:0)
Engeland > Vrouwen Women's Super League 2020/2021  Engeland >  Vrouwen Women's Super League 2020/2021 >
13:30 Aston Villa WFC - Bristol City WFC 2:2
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 South  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 South >
12:00 Tottenham Hotspur - Crystal Palace 0:3 (0:1)
13:00 Leicester City - Arsenal FC 1:1 (0:0)
13:00 Norwich City - West Ham United 3:3 (3:2)
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 North  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 North >
13:00 Manchester United - Wolverhampton Wanderers 5:1 (3:0)
13:00 Derby County - Leeds United 5:0 (3:0)
13:30 Liverpool FC - Middlesbrough FC 6:0 (1:0)
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 South  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 South >
14:00 Brighton & Hove Albion - Aston Villa 4:2 (1:1)
14:00 Southampton FC - West Bromwich Albion 1:3 (0:2)
Engeland > U18 Premier League 2020/2021 North  Engeland >  U18 Premier League 2020/2021 North >
14:00 Stoke City - Sunderland AFC 4:2 (1:1)
15:00 Manchester City - Burnley FC 2:0 (1:0)
Engeland > U18 Professional Development League 2020/2021  Engeland >  U18 Professional Development League 2020/2021 >
12:00 Hull City - Swansea City 2:2
12:00 Sheffield United - Bristol City 2:0
12:00 Wigan Athletic - Charlton Athletic 3:4
12:00 Crewe Alexandra - Queens Park Rangers 3:2
13:00 Coventry City - Millwall FC 5:0
13:30 Nottingham Forest - Watford FC 1:0
13:30 Birmingham City - Ipswich Town 4:2
15:00 Sheffield Wednesday - Cardiff City 3:0
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Merit League 2  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Merit League 2 >
11:30 Stevenage FC - Milton Keynes Dons 3:3
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Merit League 1  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Merit League 1 >
12:00 Forest Green Rovers - Cheltenham Town 2:0
12:00 Plymouth Argyle - Bristol Rovers 2:0
12:00 Exeter City - Newport County 4:1
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Merit League 2  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Merit League 2 >
12:00 Peterborough United - Northampton Town 0:2
12:00 Southend United - Luton Town 4:3
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Merit League 3  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Merit League 3 >
12:00 AFC Bournemouth - AFC Wimbledon 1:0
12:00 Oxford United - Leyton Orient 5:0
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division >
11:30 Blackpool FC - Oldham Athletic 1:0
11:30 Fleetwood Town - Bolton Wanderers 0:1
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division >
11:30 Scunthorpe United - Grimsby Town 1:1
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northwest Division >
12:00 Accrington Stanley - Rochdale AFC 1:5
12:00 Tranmere Rovers - Salford City 0:2
12:00 Walsall FC - Preston North End 1:0
Engeland > U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division  Engeland >  U18 Youth Alliance 2020/2021 Northeast Division >
12:00 Huddersfield Town - Bradford City 3:0
12:00 Mansfield Town - Lincoln City 2:0
Estland > Meistriliiga 2021  Estland >   Meistriliiga 2021 >
15:00 Tallinna JK Legion - Tulevik Viljandi 2:1 (1:0)
Finland > Veikkausliiga 2021  Finland >   Veikkausliiga 2021 >
14:00 HJK Helsinki - FC Honka 4:2 (1:1)
16:00 Inter Turku - Kuopion PS 1:0 (0:0)
Frankrijk > Ligue 1 2020/2021  Frankrijk >   Ligue 1 2020/2021 >
13:00 AS Saint-Étienne - Stade Brest 1:2 (1:0)
17:00 FC Metz - Paris Saint-Germain 1:3 (0:1)
Frankrijk > Ligue 2 2020/2021  Frankrijk >   Ligue 2 2020/2021 >
15:00 ESTAC Troyes - Grenoble Foot 38 3:1 (2:1)
20:00 AC Ajaccio - Amiens SC 2:2 (1:1)
20:00 AJ Auxerre - USL Dunkerque 2:1 (1:1)
20:00 EA Guingamp - Paris FC 0:0 (0:0)
20:00 FC Chambly - AS Nancy 1:1 (0:0)
20:00 FC Sochaux - SM Caen 1:0 (0:0)
20:00 Valenciennes FC - Chamois Niortais 1:1 (0:0)
20:00 Rodez AF - Le Havre AC 1:1 (1:0)
Frankrijk > National 2020/2021  Frankrijk >   National 2020/2021 >
20:00 Sporting Club Lyon - US Boulogne 2:2 (0:2)
20:00 Stade Laval - US Concarneau 1:0 (0:0)
20:00 US Créteil-Lusitanos - FC Sète 1:2 (1:0)
Frankrijk > National 2 Groupe A 2020/2021  Frankrijk >   National 2 Groupe A 2020/2021 >
Blois Foot 41 - Stade Plabennec niet gespeeld
C'Chartres Football - SM Caen (CFA) niet gespeeld
EA Guingamp (CFA) - AS Poissy niet gespeeld
FC Lorient (CFA) - US Granvillaise niet gespeeld
FC Rouen - Vannes OC niet gespeeld
Sainte-Geneviève-des-Bois - US Fleury-Mérogis niet gespeeld
US Saint-Malo - St-Pryvé St-Hilaire niet gespeeld
FC Versailles - Châteaubriant Voltigeurs niet gespeeld
Blois Foot 41 - US Granvillaise niet gespeeld
C'Chartres Football - Vannes OC niet gespeeld
EA Guingamp (CFA) - Châteaubriant Voltigeurs niet gespeeld
FC Rouen - FC Lorient (CFA) niet gespeeld
St-Pryvé St-Hilaire - SM Caen (CFA) niet gespeeld
US Fleury-Mérogis - AS Poissy niet gespeeld
US Saint-Malo - Stade Plabennec niet gespeeld
FC Versailles - Sainte-Geneviève-des-Bois niet gespeeld
Frankrijk > National 2 Groupe B 2020/2021  Frankrijk >   National 2 Groupe B 2020/2021 >
AJ Auxerre (CFA) - US Lusitanos niet gespeeld
AS Beauvais - Entente SSG niet gespeeld
CS Sedan - AF Bobigny niet gespeeld
GFC Ajaccio - ASM Belfort niet gespeeld
Paris 13 Atletico - Olympique Saint-Quentin niet gespeeld
RC Lens (CFA) - SC Schiltigheim niet gespeeld
SAS Épinal - FCSR Haguenau niet gespeeld
Stade Reims (CFA) - FC Metz (CFA) niet gespeeld
AJ Auxerre (CFA) - ASM Belfort niet gespeeld
AS Beauvais - SAS Épinal niet gespeeld
CS Sedan - Entente SSG niet gespeeld
GFC Ajaccio - RC Lens (CFA) niet gespeeld
Paris 13 Atletico - FC Metz (CFA) niet gespeeld
SC Schiltigheim - US Lusitanos niet gespeeld
Olympique Saint-Quentin - AF Bobigny niet gespeeld
Stade Reims (CFA) - FCSR Haguenau niet gespeeld
Frankrijk > National 2 Groupe C 2020/2021  Frankrijk >   National 2 Groupe C 2020/2021 >
Aubagne FC - RC Grasse niet gespeeld
Fréjus-St. Raphaël FC - Hyères FC niet gespeeld
Louhans-Cuiseaux - Andrézieux niet gespeeld
Olympique Marseille (CFA) - Jura Sud niet gespeeld
GFA Rumilly Vallières - AS Monaco (CFA) niet gespeeld
AS Saint-Priest - GOAL FC niet gespeeld
SC Toulon - Olympique Lyon (CFA) niet gespeeld
Marignane Gignac - FC Martigues niet gespeeld
Fréjus-St. Raphaël FC - FC Martigues niet gespeeld
Hyères FC - Jura Sud niet gespeeld
Louhans-Cuiseaux - SC Toulon niet gespeeld
Olympique Marseille (CFA) - AS Monaco (CFA) niet gespeeld
Olympique Lyon (CFA) - GOAL FC niet gespeeld
GFA Rumilly Vallières - Aubagne FC niet gespeeld
AS Saint-Priest - Andrézieux niet gespeeld
Marignane Gignac - RC Grasse niet gespeeld
Frankrijk > National 2 Groupe D 2020/2021  Frankrijk >   National 2 Groupe D 2020/2021 >
Bourges Foot - Bergerac Foot niet gespeeld
Canet Roussillon - FC Nantes (CFA) niet gespeeld
Le Puy Foot 43 - FC Chamalières niet gespeeld
Moulins Yzeure Foot - SO Romorantin niet gespeeld
Stade Montois - Angoulême CFC niet gespeeld
Trélissac FC - Bourges 18 niet gespeeld
US Colomiers - Angers SCO II niet gespeeld
Vendée Les Herbiers - AS Béziers niet gespeeld
Bourges Foot - FC Chamalières niet gespeeld
FC Nantes (CFA) - Bergerac Foot niet gespeeld
Le Puy Foot 43 - Canet Roussillon niet gespeeld
Moulins Yzeure Foot - AS Béziers niet gespeeld
Angers SCO II - Angoulême CFC niet gespeeld
Stade Montois - Bourges 18 niet gespeeld
Trélissac FC - Vendée Les Herbiers niet gespeeld
US Colomiers - SO Romorantin niet gespeeld
Frankrijk > Vrouwen Division 1 2020/2021  Frankrijk >  Vrouwen Division 1 2020/2021 >
14:30 Paris FC - FC Fleury 91 2:0 (1:0)
15:15 EA Guingamp - Olympique Lyon 0:5 (0:3)
Georgië > Erovnuli Liga 2021  Georgië >   Erovnuli Liga 2021 >
12:00 FC Kobuleti - Dila Gori 1:1 (0:0)
14:00 FC Samtredia - FC Telavi 2:1 (2:0)
16:00 Lokomotiv Tbilisi - FC Saburtalo 0:1 (0:1)
Ghana > Premier League 2020/2021  Ghana >   Premier League 2020/2021 >
17:00 Asante Kotoko - Medeama SC 1:2 (1:2)
17:00 Liberty Professionals - Berekum Chelsea 2:0 (1:0)
20:00 Ebusua Dwarfs - Great Olympics 4:1 (2:0)
Gibraltar > Premier Divison 2020/2021 Championship  Gibraltar >   Premier Divison 2020/2021 Championship >
20:30 Lincoln Red Imps - St. Joseph's FC 0:1
Griekenland > Super League 2020/2021 Abstieg  Griekenland >   Super League 2020/2021 Abstieg >
14:00 PAS Giannina - Panetolikos 0:1 (0:1)
16:15 AE Lárissa - OFI Heraklion 0:1 (0:1)
18:30 Atromitos - Lamia 0:0 (0:0)
Guatemala > Liga Nacional 2020/2021 Clausura > Interzone  Guatemala >   Liga Nacional 2020/2021 Clausura > Interzone
20:00 Iztapa - CSD Municipal 0:0 (0:0)
23:00 Santa Lucía - Sanarate 1:0 (1:0)
Hong-Kong > Premier League 2020/2021  Hong-Kong >   Premier League 2020/2021 >
09:00 TSW Pegasus FC - Eastern SC 0:1 (0:0)
11:30 Resources Capital - Happy Valley 3:0 (3:0)
Hongarije > NB I 2020/2021  Hongarije >   NB I 2020/2021 >
14:45 Puskás FC - Zalaegerszegi TE 1:4 (1:1)
17:00 Kisvárda FC - Diósgyöri VTK 0:1 (0:0)
19:30 Újpest FC - MTK Budapest 1:3 (1:1)
Ierland > Premier Division 2021  Ierland >   Premier Division 2021 >
19:00 Dundalk FC - Drogheda United 2:1 (1:0)
19:00 Waterford FC - Longford Town 1:0 (1:0)
19:00 Sligo Rovers - Derry City 0:1 (0:0)
Ierland > First Division 2021  Ierland >   First Division 2021 >
20:00 Cobh Ramblers - Bray Wanderers 1:1 (0:0)
IJsland > Bikar 2021 > 1e Ronde  IJsland >   Bikar 2021 > 1e Ronde
16:00 UMF Selfoss - Kórdrengir 0:1
16:00 Víkingur Ólafsvík - Gullfálkinn 18:0
16:00 Ýmir - KFR Hvolsvöllur 1:2
16:00 KF Berserkir - KFS Vestmannaeyjar 5:6 n.v.
16:00 Kría - Afríka 13:1
16:00 Dalvík/Reynir - Samherjar 7:1
16:00 Kormákur/Hvöt - Hamrarnir 2:3
16:00 Huginn/Höttur - UMF Einherji 7:1
16:00 Álafoss - GG Grindavík 2:1
16:00 Fram Reykjavík - Hörður Í. 8:0
16:00 SR - RB Keflavík 1:0
Israël > Ligat ha'Al 2021 Relegation  Israël >   Ligat ha'Al 2021 Relegation >
17:00 Hapoel Haifa - Bnei Sachnin FC 1:0 (1:0)
17:00 Hapoel Kfar Saba - Maccabi Netanya 0:1 (0:1)
19:30 Hapoel Tel Aviv - Beitar Jerusalem 0:0 (0:0)
Italië > Serie A 2020/2021  Italië >   Serie A 2020/2021 >
15:00 Genoa CFC - Spezia Calcio 2:0 (0:0)
18:00 Parma Calcio 1913 - FC Crotone 3:4 (1:3)
20:45 Sassuolo Calcio - Sampdoria 1:0 (0:0)
Italië > Serie B 2020/2021  Italië >   Serie B 2020/2021 >
16:00 Pordenone Calcio - AC Pisa 2:2 (1:2)
Italië > Serie D Girone A 2020/2021  Italië >   Serie D Girone A 2020/2021 >
15:00 Derthona FBC - Sanremese 1:1
Italië > Serie D Girone B 2020/2021  Italië >   Serie D Girone B 2020/2021 >
15:00 Real Calepina - Villa d'Almè 1:2
Italië > Serie D Girone F 2020/2021  Italië >   Serie D Girone F 2020/2021 >
15:00 Vastese Calcio - FC Aprilia 1:1
Italië > A-jun Campionato Primavera 1 2020/2021  Italië >  A-jun Campionato Primavera 1 2020/2021 >
11:00 Inter - Cagliari Calcio 2:0 (1:0)
13:00 AS Roma - Lazio Roma 1:1 (0:0)
15:00 ACF Fiorentina - Empoli FC 0:4 (0:2)
15:00 Bologna FC - Genoa CFC 0:0 (0:0)
17:00 Sassuolo Calcio - AC Milan 1:1 (1:0)
Italië > A-jun Campionato Primavera 2 2020/2021  Italië >  A-jun Campionato Primavera 2 2020/2021 >
11:00 Spezia Calcio - Cosenza Calcio 1:2
11:00 US Salernitana 1919 - AC Pisa 2:0
12:00 Frosinone Calcio - Benevento Calcio 4:1
14:30 SSC Napoli - Virtus Entella 4:0
15:00 Brescia Calcio - Chievo Verona 3:3
15:00 Venezia FC - Hellas Verona 0:2
15:00 AC Reggiana 1919 - Udinese Calcio 3:3
15:00 AC Monza - US Cremonese 1:2
Japan > J1 League 2021  Japan >   J1 League 2021 >
06:00 Hokkaido Consadole Sapporo - Vegalta Sendai 2:1 (0:1)
07:00 FC Tokyo - Sagan Tosu 1:2 (0:2)
07:00 Sanfrecce Hiroshima - Avispa Fukuoka 1:2 (1:1)
07:00 Yokohama F. Marinos - Yokohama FC 5:0 (2:0)
09:00 Kashiwa Reysol - Tokushima Vortis 5:1 (3:0)
10:00 Kashima Antlers - Vissel Kobe 1:1 (0:1)
Japan > J2 League 2021  Japan >   J2 League 2021 >
07:00 Ehime FC - Albirex Niigata 0:2 (0:1)
Japan > Japan Football League 2021  Japan >   Japan Football League 2021 >
06:00 Suzuka Point Getters - Kochi United 2:1 (1:0)
06:00 FC Osaka - Iwaki SC 1:1 (1:0)
06:00 Tokyo Musashino City FC - MIO Biwako Shiga 0:0 (0:0)
Japan > U18 Premier League 2021 East  Japan >  U18 Premier League 2021 East >
04:00 Omiya Ardija - FC Tokyo 1:0
Kazachstan > Premier Liga 2021  Kazachstan >   Premier Liga 2021 >
11:00 FK Kyzylzhar - Zhetysu Taldykorgan 3:0 (2:0)
12:00 FK Akzhayik - FK Aktobe 1:0 (1:0)
13:00 FK Ordabasy - Kaysar Kyzylorda 4:2 (1:2)
Kosovo > Superliga 2020/2021  Kosovo >   Superliga 2020/2021 >
15:00 FK Drenica - KF Feronikeli 1:1
15:00 KF Arbëria - Besa Pejë 2:1
Kroatië > 1. HNL 2020/2021  Kroatië >   1. HNL 2020/2021 >
17:00 HNK Šibenik - Slaven Belupo 2:0 (2:0)
19:05 HNK Gorica - Lokomotiva Zagreb 4:2 (2:1)
Kroatië > 2. HNL 2020/2021  Kroatië >   2. HNL 2020/2021 >
14:55 NK Dubrava - NK Solin 1:2 (0:0)
17:00 Hrvatski Dragovoljac - Hajduk Split II 2:1 (0:0)
17:00 NK Dugopolje - NK Opatija 0:0 (0:0)
17:00 NK Junak Sinj - Dinamo Zagreb II 0:0 (0:0)
17:00 NK Osijek II - NK BSK Bijelo Brdo 3:0 (2:0)
Kuweit > Premier League 2020/2021 Championship  Kuweit >   Premier League 2020/2021 Championship >
21:00 Al Sahel - Kazma SC 1:1 (0:0)
21:00 Al Arabi SC - Al Shabab 1:0 (1:0)
Letland > Virsliga 2021  Letland >   Virsliga 2021 >
16:00 FC Noah Jūrmala - FK Spartaks 0:5 (0:2)
18:00 FS Metta/LU - Valmiera FC 1:1 (0:1)
Litouwen > A Lyga 2021  Litouwen >   A Lyga 2021 >
16:00 Hegelmann Litauen - FC Džiugas 1:1 (0:0)
18:00 FK Nevėžis - DFK Dainava 0:1 (0:0)
Luxemburg > Nationaldivision 2020/2021  Luxemburg >   Nationaldivision 2020/2021 >
16:00 FC Wiltz 71 - Jeunesse Esch 1:0
Maleisië > Super League 2021  Maleisië >   Super League 2021 >
16:00 Penang FA - Pahang FA 3:0 (2:0)
16:00 UiTM FC - Petaling Jaya City FC 0:1 (0:0)
16:00 Johor Darul Ta’zim - Terengganu FC 0:1 (0:0)
Malta > Premier League 2020/2021  Malta >   Premier League 2020/2021 >
Balzan FC - Hibernians FC niet gespeeld
Floriana FC - Hamrun Spartans niet gespeeld
Gżira United - Birkirkara FC niet gespeeld
Zejtun Corinthians - Mosta FC niet gespeeld
Marokko > Botola Pro 1 2020/2021  Marokko >   Botola Pro 1 2020/2021 >
00:00 FAR de Rabat - Hassania US Agadir 0:2 (0:0)
00:00 CR Khemis Zemamra - Maghrib de Fès 1:1 (1:1)
Mexico > Primera División 2020/2021 Clausura  Mexico >   Primera División 2020/2021 Clausura >
02:30 Puebla FC - Pumas UNAM 0:0 (0:0)
04:06 Club Tijuana - Club Necaxa 1:0 (0:0)
04:35 Mazatlán FC - Club León 4:3 (1:2)
Mexico > LP - Serie A 2020/2021 Fase Final > Kwartfinale  Mexico >   LP - Serie A 2020/2021 Fase Final > Kwartfinale
03:30 Alacranes de Durango - Cafetaleros de Chiapas 0:0
23:00 Cruz Azul Hidalgo - Gavilanes de Matamoros 1:0
Mexico > Vrouwen Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura  Mexico >  Vrouwen Liga MX Femenil 2020/2021 Clausura >
19:00 Pumas UNAM - Atlas Guadalajara 1:1
Mexico > U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura  Mexico >  U20 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura >
00:45 Club Tijuana - Club Necaxa 3:1
16:00 Atlas Guadalajara - Deportivo Guadalajara 3:2
16:00 UANL Tigres - CF Monterrey 2:2
18:45 Cruz Azul - Atlético San Luis 0:1
Mexico > U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura  Mexico >  U17 Fuerzas Basicas 2020/2021 Clausura >
16:00 Cruz Azul - Atlético San Luis 5:0
17:00 Mazatlán FC - Club León 1:1
18:00 UANL Tigres - CF Monterrey 2:1
18:30 Atlas Guadalajara - Deportivo Guadalajara 1:0
Moldavië > Divizia Nationala 2020/2021  Moldavië >   Divizia Nationala 2020/2021 >
14:00 FC Milsami - Dacia Buiucani 3:0 (2:0)
16:00 FC Sheriff - FC Sfîntul Gheorghe 2:0 (1:0)
Nederland > Eredivisie 2020/2021  Nederland >   Eredivisie 2020/2021 >
16:30 sc Heerenveen - PEC Zwolle 0:2 (0:1)
18:45 PSV - FC Groningen 1:0 (0:0)
18:45 Sparta Rotterdam - VVV-Venlo 2:0 (1:0)
Nederland > Tweede Divisie 2020/2021  Nederland >   Tweede Divisie 2020/2021 >
Excelsior Maassluis - ASWH niet gespeeld
Kozakken Boys - Jong Sparta Rotterdam niet gespeeld
Jong FC Volendam - Noordwijk niet gespeeld
Quick Boys - AFC niet gespeeld
GVVV - Scheveningen niet gespeeld
Spakenburg - IJsselmeervogels niet gespeeld
Katwijk - Koninklijke HFC niet gespeeld
HHC Hardenberg - Rijnsburgse Boys niet gespeeld
Nederland > Derde Divisie Zaterdag 2020/2021  Nederland >   Derde Divisie Zaterdag 2020/2021 >
SteDoCo - Harkemase Boys niet gespeeld
VVOG - FC Lisse niet gespeeld
Ter Leede - ODIN '59 niet gespeeld
Excelsior '31 - DOVO niet gespeeld
Sparta Nijkerk - Barendrecht niet gespeeld
ACV Assen - VVSB niet gespeeld
Hoek - GOES niet gespeeld
Ajax (amateurs) - Sportlust '46 niet gespeeld
Staphorst - DVS'33 Ermelo niet gespeeld
Noord-Ierland > Premier League 2020/2021  Noord-Ierland >   Premier League 2020/2021 >
16:00 Ballymena United - Coleraine FC 1:2 (0:1)
16:00 Cliftonville FC - Carrick Rangers 5:0 (4:0)
16:00 Dungannon Swifts - Crusaders FC 0:2 (0:1)
16:00 Warrenpoint Town - Portadown FC 1:3 (1:1)
18:30 Glenavon FC - Linfield FC 3:2 (2:1)
Noord-Macedonië > 1. MFL 2020/2021  Noord-Macedonië >   1. MFL 2020/2021 >
13:00 Sileks Kratovo - Akademija Pandev 3:2 (2:0)
Oekraïne > Premyer Liga 2020/2021  Oekraïne >   Premyer Liga 2020/2021 >
16:00 SK Dnipro-1 - FC Mynai 3:0 (3:0)
16:00 Kolos Kovalivka - Vorskla Poltava 3:0 (0:0)
18:30 FK Lviv - Desna Chernigov 1:0 (1:0)
Oostenrijk > Bundesliga 2020/2021 Qualifikationsgruppe  Oostenrijk >   Bundesliga 2020/2021 Qualifikationsgruppe >
17:00 SV Ried - SKN St. Pölten 2:1 (0:0)
17:00 SCR Altach - TSV Hartberg 2:2 (2:1)
17:00 FC Admira Wacker - Austria Wien 0:2 (0:1)
Oostenrijk > 2. Liga 2020/2021  Oostenrijk >   2. Liga 2020/2021 >
14:30 FC Dornbirn - FC Juniors OÖ 0:3 (0:1)
Oostenrijk > Regionalliga Ost 2020/2021  Oostenrijk >   Regionalliga Ost 2020/2021 >
SC Wiener Viktoria - FC Mauerwerk niet gespeeld
Oostenrijk > Vrouwen Bundesliga 2020/2021  Oostenrijk >  Vrouwen Bundesliga 2020/2021 >
13:00 SKN St. Pölten - FC Wacker Innsbruck 6:0
14:15 SKV Altenmarkt - FC Bergheim 0:1
17:00 Sturm Graz - FC Südburgenland 7:0
Panama > Liga Panameña 2021 Apertura  Panama >   Liga Panameña 2021 Apertura >
00:00 Alianza - Costa del Este 1:3 (1:1)
02:00 San Francisco FC - UD Universitario 0:0 (0:0)
22:00 Veraguas 2010 - Independiente de La Chorrera 0:0 (0:0)
23:00 Árabe Unido - Tauro FC 0:1 (0:1)
Paraguay > Primera División 2021 Apertura  Paraguay >   Primera División 2021 Apertura >
01:00 Sol de América - 12 de Octubre de Itauguá 0:3 (0:0)
Peru > Primera División 2021 Apertura  Peru >   Primera División 2021 Apertura >
01:00 Ayacucho FC - Cienciano 1:1 (0:0)
18:00 Alianza Universidad - Sport Boys 1:0 (1:0)
20:15 FBC Melgar - Universidad San Martín 0:2 (0:1)
22:30 Alianza Lima - Universidad Cesar Vallejo 2:2 (0:1)
Polen > Ekstraklasa 2020/2021  Polen >   Ekstraklasa 2020/2021 >
15:00 Górnik Zabrze - Wisła Płock 0:2 (0:0)
17:30 Zagłębie Lubin - Piast Gliwice 2:2 (2:1)
20:00 Wisła Kraków - KS Cracovia 0:0 (0:0)
Polen > I Liga 2020/2021  Polen >   I Liga 2020/2021 >
12:40 Korona Kielce - ŁKS Łódź 1:2 (0:0)
16:00 Chrobry Głogów - GKS Tychy '71 1:0 (0:0)
16:00 GKS Jastrzębie - Bruk-Bet Termalica Nieciecza 0:0 (0:0)
16:00 Resovia Rzeszów - Zagłębie Sosnowiec 1:2 (1:1)
19:10 Radomiak Radom - Odra Opole 1:0 (0:0)
Portugal > Segunda Liga 2020/2021  Portugal >   Segunda Liga 2020/2021 >
12:00 Académica de Coimbra - GD Chaves 2:1 (0:1)
16:00 Leixões SC - CD Feirense 1:4 (0:1)
18:30 Varzim SC - FC Vizela 0:3 (0:3)
21:30 CD Mafra - Sporting Covilhã 2:2 (2:2)
Roemenië > Liga 1 2020/2021 Relegation  Roemenië >   Liga 1 2020/2021 Relegation >
16:30 Astra Giurgiu - Argeș Pitești 0:1 (0:0)
Roemenië > Liga 1 2020/2021 Championship  Roemenië >   Liga 1 2020/2021 Championship >
19:30 CFR Cluj - CS Universitatea Craiova 1:2 (0:1)
Rusland > Premier Liga 2020/2021  Rusland >   Premier Liga 2020/2021 >
13:00 FK Ural - Akhmat Grozny 1:1 (0:1)
15:30 Zenit St. Petersburg - Rotor Volgograd 6:0 (1:0)
18:00 Dinamo Moskou - FK Khimki 0:1 (0:0)
18:00 FK Tambov - Lokomotiv Moskou 2:5 (1:1)
Rusland > 1. Division 2020/2021  Rusland >   1. Division 2020/2021 >
07:00 SKA-Khabarovsk - FK Tom Tomsk 1:1 (1:1)
12:00 FK Orenburg - FK Nizhny Novgorod 2:1 (2:0)
12:00 Enisey Krasnoyarsk - Spartak Moskou 2 4:2 (1:1)
13:00 Veles Moskva - Irtysh Omsk 2:1 (0:0)
13:00 Shinnik Yaroslavl - Krylia Sovetov 2:2 (1:1)
14:00 Akron Tolyatti - Alania Vladikavkaz 1:2 (0:0)
15:00 Fakel Voronezh - Volgar Astrakhan 1:1 (1:0)
15:00 FK Chayka - FK Chertanovo 1:1 (1:0)
15:00 FK Krasnodar 2 - FK Neftekhimik 1:1 (0:1)
15:00 Torpedo Moskva - Tekstilshchik Ivanovo 2:1 (1:0)
18:00 Baltika Kaliningrad - Dinamo Bryansk 2:0 (1:0)
San Marino > Campionato 2020/2021  San Marino >   Campionato 2020/2021 >
15:00 SP Tre Fiori - SP Tre Penne 2:1
15:00 FC Domagnano - SS Folgore/Falciano 2:2
15:00 SS Pennarossa - SC Faetano 1:2
15:00 SS Murata - SS Cosmos 3:0
Schotland > Championship 2020/2021  Schotland >   Championship 2020/2021 >
16:00 Ayr United - Queen Of The South 0:0 (0:0)
16:00 Dundee FC - Raith Rovers 2:1 (2:0)
16:00 Dunfermline Athletic - Arbroath FC 4:3 (2:2)
16:00 Heart of Midlothian - Inverness CT 3:0 (3:0)
16:00 Greenock Morton FC - Alloa Athletic 1:1 (0:0)
Schotland > League One 2020/2021 Championship  Schotland >   League One 2020/2021 Championship >
16:00 Partick Thistle - Airdrieonians FC 1:0 (1:0)
16:00 Falkirk FC - Cove Rangers 2:2 (1:1)
Schotland > League One 2020/2021 Relegation  Schotland >   League One 2020/2021 Relegation >
16:00 East Fife FC - Dumbarton FC 2:1 (1:0)
16:00 Peterhead FC - Clyde FC 3:0 (0:0)
Schotland > League Two 2020/2021 Championship  Schotland >   League Two 2020/2021 Championship >
16:00 Edinburgh City FC - Stirling Albion FC 0:1 (0:1)
Schotland > League Two 2020/2021 Relegation  Schotland >   League Two 2020/2021 Relegation >
16:00 Stenhousemuir FC - Cowdenbeath FC 0:2 (0:0)
16:00 Albion Rovers - Annan Athletic 1:0 (0:0)
Schotland > FA Cup 2020/2021 > Kwartfinale  Schotland >   FA Cup 2020/2021 > Kwartfinale
18:00 Hibernian FC - Motherwell FC 4:2 (0:0, 2:2, 2:2) d.p.
Servië > Super Liga 2020/2021  Servië >   Super Liga 2020/2021 >
15:00 FK Javor - FK Mačva Šabac 2:0 (2:0)
15:00 Mladost Lučani - TSC Bačka Topola 2:1 (0:1)
15:00 FK Napredak - Proleter Novi Sad 5:0 (1:0)
15:00 FK Rad Beograd - OFK Bačka 3:0 (1:0)
15:00 FK Voždovac - FK Čukarički-Stankom 2:1 (1:1)
Singapore > Premier League 2021  Singapore >   Premier League 2021 >
14:30 Hougang United - Lion City Sailors 0:1 (0:0)
14:30 Tanjong Pagar United - Tampines Rovers 2:2 (1:2)
Slovenië > PrvaLiga 2020/2021  Slovenië >   PrvaLiga 2020/2021 >
16:15 NK Bravo - NK Maribor 0:1 (0:0)
18:00 NK Domžale - NK Celje 3:1 (1:1)
20:00 FC Koper - ND Gorica 0:0 (0:0)
Slowakije > Super Liga 2020/2021 Meisterschaft  Slowakije >   Super Liga 2020/2021 Meisterschaft >
14:30 Zlaté Moravce - DAC Dunajská Streda 0:1 (0:0)
Slowakije > Super Liga 2020/2021 Abstieg  Slowakije >   Super Liga 2020/2021 Abstieg >
15:30 MFK Ružomberok - ŠKF Sereď 2:1 (0:0)
Slowakije > Super Liga 2020/2021 Meisterschaft  Slowakije >   Super Liga 2020/2021 Meisterschaft >
17:00 Spartak Trnava - FK AS Trenčín 2:0 (2:0)
Slowakije > Super Liga 2020/2021 Abstieg  Slowakije >   Super Liga 2020/2021 Abstieg >
17:00 FK Senica - MFK Zemplín Michalovce 1:1 (1:1)
17:00 FK Pohronie - FC Nitra 0:0 (0:0)
Spanje > Primera División 2020/2021  Spanje >   Primera División 2020/2021 >
14:00 Elche CF - Levante UD 1:0 (1:0)
16:15 Real Valladolid - Cádiz CF 1:1 (1:0)
18:30 Valencia CF - Deportivo Alavés 1:1 (0:0)
21:00 Real Madrid - Real Betis 0:0 (0:0)
Spanje > Segunda División 2020/2021  Spanje >   Segunda División 2020/2021 >
16:00 Málaga CF - CF Fuenlabrada 0:1 (0:1)
16:00 UD Logroñés - FC Cartagena 0:1 (0:0)
18:15 Espanyol - UD Las Palmas 4:0 (3:0)
20:30 SD Ponferradina - CD Lugo 2:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 1 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 1 2020/2021 Primera RFEF >
18:00 UP Langreo - Racing Ferrol 2:3 (1:1)
Spanje > Segunda B Grupo 2 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 2 2020/2021 Primera RFEF >
16:30 CA Osasuna B - CD Laredo 3:1 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 Segunda RFEF >
17:00 Atzeneta UE - Espanyol B 2:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 3 2020/2021 Primera RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 3 2020/2021 Primera RFEF >
19:00 CF La Nucía - Lleida Esportiu 1:0 (0:0)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda RFEF >
17:00 CP Villarrobledo - Atlético Madrid B 0:2 (0:1)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda División  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda División >
18:00 Extremadura UD - Real Madrid Castilla 2:0 (1:0)
Spanje > Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda RFEF  Spanje >   Segunda B Grupo 5 2020/2021 Segunda RFEF >
18:30 Villarrubia CF - Getafe CF B 1:0 (0:0)
Spanje > Vrouwen Primera División 2020/2021  Spanje >  Vrouwen Primera División 2020/2021 >
11:00 Real Betis - Real Sociedad 2:2 (0:1)
14:30 UDG Tenerife Sur - Levante UD 0:2 (0:2)
16:45 Rayo Vallecano - Sevilla FC 3:2 (2:1)
Tsjechië > 1. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   1. fotbalová liga 2020/2021 >
14:00 České Budějovice - FK Jablonec 0:2 (0:2)
14:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 0:2 (0:1)
16:00 FK Mladá Boleslav - Slovan Liberec 0:1 (0:1)
18:30 Viktoria Plzeň - 1. FC Slovácko 2:1 (1:1)
Tsjechië > 2. fotbalová liga 2020/2021  Tsjechië >   2. fotbalová liga 2020/2021 >
16:00 FK Ústí nad Labem - FC Hradec Králové 0:3 (0:1)
17:00 FK Blansko - Vysočina Jihlava 1:3 (1:1)
17:00 FK Dukla Praha - FC Sellier & Bellot Vlašim 1:1 (1:0)
17:00 FK Fotbal Třinec - Slavoj Vyšehrad 3:0 (1:0)
17:00 SK Prostějov - MFK Chrudim 1:1 (1:0)
Turkije > SüperLig 2020/2021  Turkije >   SüperLig 2020/2021 >
12:30 Atiker Konyaspor - Hatayspor 0:0 (0:0)
15:00 Trabzonspor - Fatih Karagümrük SK 2:0 (1:0)
19:30 Antalyaspor - Galatasaray 0:1 (0:0)
19:30 Beşiktaş - Kayserispor 3:1 (2:1)
19:30 Denizlispor - Sivasspor 1:1 (0:1)
Venezuela > Primera División 2021 Grupo A  Venezuela >   Primera División 2021 Grupo A >
01:00 Trujillanos FC - Zamora FC 0:4 (0:3)
22:00 Zulia FC - Deportivo Táchira 5:0 (4:0)
Verenigde Staten > Major League Soccer 2021  Verenigde Staten >   Major League Soccer 2021 >
01:30 Sporting Kansas City - Orlando City 1:1 (1:0)
19:00 New York City FC - FC Cincinnati 5:0 (1:0)
20:00 Nashville SC - CF Montréal 2:2 (0:2)
21:00 Toronto FC - Vancouver Whitecaps 2:2 (1:0)
21:30 San Jose Earthquakes - FC Dallas 3:1 (1:0)
Wales > Premier League 2021 Championship  Wales >   Premier League 2021 Championship >
15:30 Bala Town - Barry Town United 1:0 (0:0)
15:30 Penybont FC - Caernarfon Town 2:0 (1:0)
Wales > Premier League 2021 Relegation  Wales >   Premier League 2021 Relegation >
15:30 Newtown AFC - Cefn Druids 5:0 (2:0)
15:30 Haverfordwest County - Flint Town United 0:0 (0:0)
Wales > Premier League 2021 Championship  Wales >   Premier League 2021 Championship >
18:15 The New Saints - Connah's Quay Nomads 1:4 (1:3)
Wit-Rusland > Cempionat 2021  Wit-Rusland >   Cempionat 2021 >
13:00 Dinamo Brest - FK Vitebsk 0:0 (0:0)
15:00 Energetik-BGU Minsk - Neman Grodno 1:1 (1:0)
17:00 FK Minsk - Dinamo Minsk 1:3 (0:2)
Zuid-Afrika > Premier Soccer League 2020/2021  Zuid-Afrika >   Premier Soccer League 2020/2021 >
15:00 Black Leopards - SuperSport United 1:1 (1:1)
15:00 Stellenbosch FC - Bloemfontein Celtic 1:1 (0:1)
17:00 Cape Town City FC - Tshakhuma FC 3:0 (0:0)
17:00 AmaZulu FC - TS Galaxy 2:1 (2:0)
17:00 Moroka Swallows - Orlando Pirates 1:1 (1:0)
Zuid-Korea > K League 1 2021  Zuid-Korea >   K League 1 2021 >
07:00 Pohang Steelers - Jeju United 0:0 (0:0)
09:30 Gwangju FC - Daegu FC 0:1 (0:0)
12:00 Gangwon FC - Jeonbuk FC 1:1 (1:0)
Zuid-Korea > K League 2 2021  Zuid-Korea >   K League 2 2021 >
06:30 Gyeongnam FC - Bucheon FC 1995 3:0 (0:0)
09:00 Ansan Greeners - Daejeon Hana Citizen 1:0 (0:0)
11:30 Busan IPark - Jeonnam Dragons 0:1 (0:0)
Zweden > Allsvenskan 2021  Zweden >   Allsvenskan 2021 >
15:00 BK Häcken - IK Sirius 1:2 (0:1)
Zweden > Superettan 2021  Zweden >   Superettan 2021 >
13:00 Trelleborgs FF - Örgryte IS 1:1 (1:1)
15:00 GIF Sundsvall - Norrby IF 2:0 (0:0)
15:00 IFK Värnamo - IK Brage 1:0 (0:0)
17:00 Östers IF - Falkenbergs FF 2:1 (0:0)
Zweden > Division 1 Norra 2021  Zweden >   Division 1 Norra 2021 >
13:00 Sollentuna FK - IF Brommapojkarna 0:0 (0:0)
16:00 Dalkurd FF - IF Sylvia 3:1 (2:1)
Zweden > Division 1 Södra 2021  Zweden >   Division 1 Södra 2021 >
13:00 Lindome GIF - FC Linköping City 3:2 (3:2)
13:00 Österlen FF - Tvååkers IF 0:1 (0:1)
13:00 Qviding FIF - IFK Malmö 0:0 (0:0)
14:00 Vänersborgs IF - Torns IF 1:2 (0:2)
15:00 Åtvidabergs FF - Oskarshamns AIK 1:1 (0:1)
16:00 Ljungskile SK - Skövde AIK 2:1 (1:0)
16:00 FC Trollhättan - Lunds BK 2:2 (1:0)
16:00 Utsiktens BK - Assyriska Turabdin IK 2:2 (1:1)
Zweden > Vrouwen Damallsvenskan 2021  Zweden >  Vrouwen Damallsvenskan 2021 >
14:00 FC Rosengård - Hammarby IF 3:1 (2:0)
14:00 Kristianstads DFF - Djurgårdens IF 2:1 (0:1)
15:00 KIF Örebro DFF - Vittsjö GIK 1:0 (0:0)
16:00 AIK Solna - Linköpings FC 1:2 (1:2)
Zwitserland > Super League 2020/2021  Zwitserland >   Super League 2020/2021 >
18:15 FC St. Gallen - FC Vaduz 1:0 (1:0)
20:30 FC Lausanne-Sport - FC Basel 3:3 (2:1)
Zwitserland > Challenge League 2020/2021  Zwitserland >   Challenge League 2020/2021 >
18:15 SC Kriens - FC Wil 1900 2:2 (2:1)
Zwitserland > Promotion League 2020/2021  Zwitserland >   Promotion League 2020/2021 >
16:00 FC Black Stars Basel - FC Zürich II 2:1 (1:1)
16:00 FC Basel II - AC Bellinzona 2:1 (1:1)
16:00 FC Köniz - Stade Nyonnais 0:2 (0:1)
16:00 FC Rapperswil-Jona - FC Bavois 1:1 (0:0)
16:00 SC Cham - Yverdon-Sport FC 1:3 (0:2)
16:00 FC Breitenrain Bern - SC Brühl 1:2 (0:0)
16:00 FC Sion II - FC Münsingen 3:0 (1:0)
16:00 SC YF/Juventus Zürich - Etoile Carouge FC 0:2 (0:2)
FC Black Stars Basel - SC Brühl niet gespeeld
FC Basel II - Stade Nyonnais niet gespeeld
FC Rapperswil-Jona - Etoile Carouge FC niet gespeeld
SC Cham - SC YF/Juventus Zürich niet gespeeld
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 1 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 1 2020/2021 >
CS Chênois - Vevey United niet gespeeld
FC Azzurri 90 LS - FC La Chaux-de-Fonds niet gespeeld
FC Meyrin - FC Lancy niet gespeeld
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 2 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 2 2020/2021 >
Zug 94 - FC Bassecourt niet gespeeld
SV Muttenz - FC Schötz niet gespeeld
Zwitserland > Erste Liga Gruppe 3 2020/2021  Zwitserland >   Erste Liga Gruppe 3 2020/2021 >
SV Höngg - FC Winterthur II niet gespeeld
Zwitserland > Vrouwen NLB 2020/2021  Zwitserland >  Vrouwen NLB 2020/2021 >
18:00 FC Luzern - SC Derendingen Solothurn 1:0
18:00 Femina Kickers Worb - FC Yverdon Féminin 0:4
18:00 FC Schlieren - FC Rapperswil-Jona 0:3
19:30 FC Walperswil - FC Aarau 0:8
FC Walperswil - FC Luzern niet gespeeld
FC Rapperswil-Jona - Femina Kickers Worb niet gespeeld
FC Thun Berner Oberland - FC Yverdon Féminin niet gespeeld
FC Aarau - FC Zürich Frauen (U21) niet gespeeld
FC Schlieren - SC Derendingen Solothurn niet gespeeld
Zwitserland > Vrouwen Schweizer Cup 2020/2021 > Kwartfinale  Zwitserland >  Vrouwen Schweizer Cup 2020/2021 > Kwartfinale
16:00 Lugano Femminile - FC Basel 1893 0:2
18:00 Servette FCCF - FC Zürich Frauen 0:1
18:00 FC Thun Berner Oberland - FC Luzern 1:4
Zwitserland > U18 U18 League 2020/2021 2. Phase  Zwitserland >  U18 U18 League 2020/2021 2. Phase >
12:00 FC Zürich - FCO St. Gallen/Wil 5:1
13:00 Neuchâtel Xamax - Grasshopper Club Zürich 1:3
14:00 FC Basel - Team Vaud 4:0
14:00 Team FC Luzern/SC Kriens - Team Ticino 3:0
14:00 FC Sion - BSC Young Boys 1:4
16:00 Team Aargau - FC Thun 4:3
17:00 Servette Genève - FC Winterthur 2:2
Zwitserland > U16 U16 Elite 2020/2021  Zwitserland >  U16 U16 Elite 2020/2021 >
13:00 FC Zürich - Grasshopper Club Zürich 5:1 (4:1)
13:00 FC Winterthur - FCO St. Gallen/Wil 4:3 (1:2)
13:30 Team Aargau - FC Basel 2:1 (1:1)
14:00 Servette Genève - Team Vaud 2:3 (1:1)
14:00 FC Sion - Team Ticino 0:1 (0:0)
14:00 BSC Young Boys - FC Thun 2:1 (1:1)
14:30 Neuchâtel Xamax - FC Luzern 2:1 (0:1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner