19.07.2018 22:50

Oefenduels Eredivisionisten: Ajax gelijk en verlies

De ploegen uit de Eredivisie hebben nog even de tijd om zich voor te bereiden op het nieuwe seizoen. De competitiestart is op vrijdagavond 10 augustus, maar een hoop clubs willen al eerder klaar zijn in verband met Europese voorrondes. Daarom een handig overzicht van het oefenprogramma en uitslagen van alle Eredivisie-clubs. 

ADO Den Haag

  • 30 juni: LVV Lugdunum - ADO Den Haag 0-7
  • 4 juli: HVV Laakkwartier - ADO Den Haag 1-10
  • 7 juli: Scheveningen - ADO Den Haag 1-3
  • 9 juli: Goes - ADO Den Haag 2-1
  • 10 juli: WHS - ADO Den Haag 0-2
  • 13 juli: De Jonge Spartaan - ADO Den Haag 0-10
  • 17 juli: ADO Den Haag - FC Dordrecht 0-2
  • 21 juli: ADO Den Haag - TOP Oss

Ajax

  • 23 juni: VVSB - Ajax 0-7
  • 26 juni: SC Preußen Münster - Ajax 3-1
  • 30 juni: SV Lippstadt 08 - Ajax 0-9
  • 7 juli: Ajax - FC Nordsjælland 1-3
  • 7 juli: Ajax - FCSB 1-1
  • 13 juli: Ajax - RSC Anderlecht 1-3
  • 19 juli: Wolverhampton Wanderers - Ajax 1-1
  • 19 juli: Walsall FC - Ajax 2-0
  • 26 juli: Ajax - Konyaspor
  • 3 augustus: VfL Wolfsburg - Ajax

AZ Alkmaar

  • 29 juni: Regioselectie Dirkshorn - AZ 2-5
  • 30 juni: Regioselectie Amersfoort - AZ 0-3
  • 7 juli: FC Midtjylland - AZ 1-1
  • 12 juli: Zeeuws elftal - AZ 1-8
  • 14 juli: AZ - Sporting Lokeren 2-0
  • 18 jul: AZ - Panathinaikos 2-0
  • 22 juli: SV Zulte Waregem - AZ

De Graafschap

  • 7 juli: DZC '68 - De Graafschap 1-6
  • 10 juli: Silvolde - De Graafschap 1-8
  • 16 juli: De Graafschap - PAOK Saloniki 1-2
  • 17 juli: De Graafschap - Al Khor SC
  • 20 juli: De Graafschap - SC Cambuur
  • 24 juli: De Graafschap - FC Groningen
  • 28 juli: IJsselmeervogels - De Graafschap
  • 31 juli: De Graafschap - Aris Thessaloniki
  • 3 augustus: De Graafschap - MVV Maastricht

FC Emmen

  • 6 juli: SVV ’04 - FC Emmen 0-11
  • 7 juli: vv Emmen - FC Emmen 2-3
  • 12 juli: Rolder Boys - FC Emmen 0-10
  • 14 juli: Heracles Almelo - FC Emmen 1-0
  • 15 juli: Drents Verbond - FC Emmen 0-9
  • 18 juli: FC Emmen - Jong AZ Alkmaar 3-2
  • 21 juli: FC Groningen - FC Emmen
  • 25 juli: FC Twente - FC Emmen
  • 4 augustus: Go Ahead Eagles - FC Emmen

SBV Excelsior

  • 7 juli: Westlands Elftal - Excelsior 3-7
  • 10 juli: ASWH - Excelsior 3-4
  • 14 juli: PEC Zwolle - Excelsior 5-0
  • 20 juli: Go Ahead Eagles - Excelsior
  • 28 juli: NAC Breda - Excelsior

Feyenoord

  • 30 juni: SDC Putten - Feyenoord 1-8
  • 7 juli: Zeeuws elftal - Feyenoord 0-2
  • 11 juli: BSC Young Boys - Feyenoord 3-0
  • 13 juli: FC Basel - Feyenoord 0-5
  • 21 juli: Fenerbahçe - Feyenoord
  • 29 juli: Feyenoord - Levante

Fortuna Sittard

  • 7 juli: VV Sittard - Fortuna Sittard 0-13
  • 14 juli: Fortuna Sittard - Valenciennes FC 1-1
  • 19 juli: Fortuna Sittard - Antalyaspor 0-1
  • 22 juli: Fortuna Sittard - Göztepe
  • 28 juli: Fortuna Sittard - Bayer Leverkusen

FC Groningen

  • 30 juni: RWE Eemsmond - FC Groningen 0-16
  • 4 juli: Nieuw-Buinen - FC Groningen 1-2
  • 7 juli: 't Fean '58 - FC Groningen 0-16
  • 13 juli: FC Groningen - SV Meppen 2-1
  • 18 juli: FC Groningen - KFC Uerdingen 05 0-1
  • 21 juli: FC Groningen - FC Emmen
  • 24 juli: De Graafschap - FC Groningen
  • 29 juli: FC Groningen - Werder Bremen

SC Heerenveen

  • 27 juni: Regioteam Súdwest - sc Heerenveen 1-10
  • 30 juni: Drachtster Boys - sc Heerenveen 0-2
  • 3 juli: SC Stiens - sc Heerenveen 0-12
  • 7 juli: sc Heerenveen - Borussia Mönchengladbach II 3-3
  • 18 juli: sc Heerenveen - FC Twente 1-1
  • 21 juli: Panathinaikos - sc Heerenveen
  • 28 juli: 1899 Hoffenheim - Heerenveen
  • 4 augustus: sc Heerenveen - Levante UD

Heracles Almelo

  • 7 juli: Almelose Selectie - Heracles Almelo 1-7
  • 8 juli: SV Meppen - Heracles Almelo 2-0
  • 14 juli: Heracles Almelo - FC Emmen 1-0
  • 15 juli: Heracles Almelo - Jong Ajax 3-1
  • 20 juli: Sportfreunde Lotte - Heracles Almelo
  • 21 juli: SC Preußen Münster - Heracles Almelo
  • 24 juli: Heracles Almelo - FC Volendam
  • 25 juli: Heracles Almelo - Almere City FC
  • 28 juli: Heracles Almelo - Kasımpaşa S.K.
  • 31 juli: Heracles Almelo - Rosenborg BK II

NAC Breda

  • 7 juli: Madese Boys - NAC Breda 1-5
  • 10 juli: Victoria '03 - NAC Breda 1-7
  • 14 juli: NAC Breda - Sparta Rotterdam 1-3
  • 21 juli: Sheffield Wednesday - NAC Breda
  • 28 juli: NAC Breda - SBV Excelsior
  • 4 augustus: NAC Breda - Manchester City U23

PEC Zwolle

  • 29 juni: Berkum - PEC Zwolle 1-3
  • 3 juli: SC Genemuiden - PEC Zwolle 1-4
  • 7 juli: FC Dalfsen - PEC Zwolle 0-5
  • 10 juli: PEC Zwolle - SV Meppen 2-5
  • 14 juli: PEC Zwolle - SBV Excelsior 5-0
  • 18 juli: KAA Gent - PEC Zwolle 1-0
  • 21 juli: Hannover '96 - PEC Zwolle
  • 28 juli: PEC Zwolle - Levante UD
  • 4 augustus: PEC Zwolle - RKC Waalwijk

PSV

  • 7 juli: PSV - RSC Anderlecht 3-5
  • 14 juli: Neuchâtel Xamax FCS - PSV 1-1
  • 18 juli: Galatasaray - PSV 1-3
  • 24 juli: PSV - Olympiakos
  • 28 juli: PSV - Valencia

FC Utrecht

  • 30 juni: DHSC - FC Utrecht 1-9
  • 4 juli: COV Desto - FC Utrecht 0-14
  • 16 juli: FC Utrecht - Arsenal Tula 2-1
  • 28 juli: Portsmouth FC - FC Utrecht

Vitesse

  • 6 juli: Wolfsberger AC - Vitesse 2-1
  • 9 juli: Shakhtar Donetsk - Vitesse 4-1
  • 13 juli: FK Arsenal Tula - Vitesse 2-2
  • 17 juli: Lokomotiv Moskou - Vitesse 0-3

VVV-Venlo

  • 30 juni: SV Blerick - VVV-Venlo 0-10
  • 3 juli: Sparta '18 - VVV-Venlo 0-7
  • 7 juli: Veritas - VVV-Venlo 1-7
  • 10 juli: SVEB - VVV-Venlo 0-16
  • 18 juli: RKSV Wittenhorst - VVV-Venlo 0-1
  • 21 juli: De Treffers - VVV-Venlo
  • 27 juli: VVV-Venlo - FC Twente
  • 30 juli: Werder Bremen - VVV-Venlo
  • 4 augustus: FC Volendam - VVV-Venlo

Willem II

  • 7 juli: Diessense Selectie - Willem II 0-10
  • 11 juli: Dongen - Willem II 0-9
  • 14 juli: Willem II - KAA Gent 1-1
  • 25 juli: Willem II - Sparta Rotterdam
  • 4 augustus: Willem II - Aris Thessaloniki

Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner