# Speler Land Team Punten
1. Igor Stasevich Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 22 (8+14)
2. Pavel Savitskiy Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Brest Dinamo Brest 21 (15+6)
3. Elis Bakaj Albanië Albanië Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 19 (9+10)
4. Anton Matveenko Wit-Rusland Wit-Rusland FK Vitebsk FK Vitebsk 17 (11+6)
5. Denis Laptev Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 16 (12+4)
Dmitriy Lebedev Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gorodeya FK Gorodeya 16 (11+5)
7. Kirill Vergeychik Wit-Rusland Wit-Rusland FK Vitebsk FK Vitebsk 14 (11+3)
Bojan Dubajić Servië Servië FK Gorodeya FK Gorodeya 14 (10+4)
Yuri Kovalev Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 14 (5+9)
10. Yevgeniy Shikavka Wit-Rusland Wit-Rusland FK Slutsk FK Slutsk 13 (11+2)
11. Maksim Skavysh Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 12 (11+1)
Valery Gorbachik Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino
FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI
12 (9+3)
Stanislav Dragun Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 12 (5+7)
Uroš Nikolić Servië Servië Dinamo Minsk Dinamo Minsk 12 (4+8)
15. Dmitriy Komarovskiy Wit-Rusland Wit-Rusland FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 11 (8+3)
Joel Fameyeh Ghana Ghana Dinamo Brest Dinamo Brest 11 (7+4)
Mirko Ivanić Montenegro Montenegro BATE Borisov BATE Borisov 11 (7+4)
Pavel Nekhaychik Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Brest Dinamo Brest 11 (3+8)
19. Vladislav Klimovich Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 10 (5+5)
Dmitri Antilevski Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk
FK Minsk FK Minsk
10 (4+6)
Artem Milevskiy Oekraïne Oekraïne Dinamo Brest Dinamo Brest 10 (3+7)
22. Bogdan Myshenko Oekraïne Oekraïne Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 9 (5+4)
23. Nikolay Signevich Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 8 (6+2)
Evgeni Shevchenko Wit-Rusland Wit-Rusland FK Minsk FK Minsk 8 (5+3)
Cédric Kouadio Ivoorkust Ivoorkust Torpedo Minsk Torpedo Minsk
FK Slutsk FK Slutsk
8 (5+3)
Nikolai Yanush Wit-Rusland Wit-Rusland Neman Grodno Neman Grodno 8 (4+4)
Dmitry Bessmertny Wit-Rusland Wit-Rusland FK Minsk FK Minsk 8 (4+4)
28. Valeriy Zhukovskiy Wit-Rusland Wit-Rusland Neman Grodno Neman Grodno 7 (7+0)
Vladimir Khvashchinskiy Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk 7 (6+1)
Roman Gribovski Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk 7 (5+2)
Bruno Furlan Brazilië Brazilië FK Vitebsk FK Vitebsk 7 (4+3)
Filipp Ivanov Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk 7 (4+3)
Artem Bykov Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Dinamo Brest Dinamo Brest
7 (3+4)
34. Kehinde Fatai Nigeria Nigeria Dinamo Minsk Dinamo Minsk 6 (5+1)
Ivan Bakhar Wit-Rusland Wit-Rusland FK Minsk FK Minsk 6 (5+1)
Oleksandr Noyok Oekraïne Oekraïne Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Dinamo Brest Dinamo Brest
6 (4+2)
Artem Solovey Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk 6 (4+2)
Hervaine Moukam Frankrijk Frankrijk BATE Borisov BATE Borisov
Neman Grodno Neman Grodno
6 (4+2)
Kirill Pechenin Wit-Rusland Wit-Rusland FK Vitebsk FK Vitebsk 6 (3+3)
Aleksey Rios Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 6 (2+4)
Vitaliy Kibuk Wit-Rusland Wit-Rusland FK Slutsk FK Slutsk 6 (2+4)
Oleg Evdokimov Wit-Rusland Wit-Rusland FK Minsk FK Minsk 6 (1+5)
43. Dmytro Yusov Oekraïne Oekraïne Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 5 (5+0)
Artiom Vaskov Wit-Rusland Wit-Rusland FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 5 (4+1)
Oleksiy Khoblenko Oekraïne Oekraïne Dinamo Brest Dinamo Brest 5 (4+1)
Anton Saroka Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk 5 (4+1)
Vladislav Nasibulin Oekraïne Oekraïne FK Minsk FK Minsk 5 (4+1)
Aleksandr Kholodinsky Wit-Rusland Wit-Rusland FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 5 (3+2)
Sergey Pushnyakov Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gorodeya FK Gorodeya 5 (3+2)
Egor Semenov Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk 5 (3+2)
Alyaksandr Kotlyarov Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 5 (3+2)
Nikita Nikolaevich Wit-Rusland Wit-Rusland FK Minsk FK Minsk 5 (2+3)
Vadim Demidovich Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk
Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
5 (2+3)
Rafael Gaúcho Brazilië Brazilië FK Vitebsk FK Vitebsk 5 (2+3)
Sergey Usenya Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gorodeya FK Gorodeya 5 (1+4)
Dmitriy Ignatenko Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gorodeya FK Gorodeya 5 (1+4)
Igor Bobko Wit-Rusland Wit-Rusland FK Slutsk FK Slutsk 5 (1+4)
Nenad Adamović Servië Servië FK Vitebsk FK Vitebsk 5 (1+4)
Aleksander Filipović Servië Servië BATE Borisov BATE Borisov 5 (1+4)
60. Evgen Bokhashvili Oekraïne Oekraïne FK Minsk FK Minsk 4 (4+0)
Artem Fedyanin Wit-Rusland Wit-Rusland FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 4 (4+0)
Artyom Kontsevoi Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 4 (4+0)
Nino Galović Kroatië Kroatië Dinamo Minsk Dinamo Minsk 4 (4+0)
Pavel Rybak Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 4 (4+0)
Mikhail Gordeychuk Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 4 (4+0)
Pavel Sedko Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Brest Dinamo Brest 4 (3+1)
Anton Shramchenko Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gomel FK Gomel 4 (3+1)
Yuri Kozlov Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk 4 (3+1)
Aleksey Gavrilovich Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk
Dinamo Brest Dinamo Brest
4 (3+1)
Pavel Klenyo Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 4 (2+2)
Aleksandr Pavlov Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 4 (2+2)
Evgeni Barsukov Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 4 (2+2)
Evgeni Veljko Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk 4 (2+2)
Aleksandr Makas Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk 4 (2+2)
Maksim Yablonski Wit-Rusland Wit-Rusland Neman Grodno Neman Grodno 4 (2+2)
Dmitry Klimovich Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 4 (1+3)
Sergey Krivets Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Brest Dinamo Brest 4 (1+3)
Artem Skitov Wit-Rusland Wit-Rusland FK Vitebsk FK Vitebsk 4 (1+3)
Igor Rozhkov Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gomel FK Gomel 4 (1+3)
Kirill Premudrov Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Brest Dinamo Brest
Luch Minsk Luch Minsk
4 (0+4)
Sergey Matvejchik Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 4 (0+4)
Oleg Veretilo Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Brest Dinamo Brest 4 (0+4)
83. Evgeni Klopotskiy Wit-Rusland Wit-Rusland FK Vitebsk FK Vitebsk 3 (3+0)
Igor Kuzmenok Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 3 (3+0)
Dmitriy Baga Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 3 (3+0)
Sergey Balanovich Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 3 (3+0)
Valeri Karshakevich Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gomel FK Gomel
FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI
3 (3+0)
Aleksey Legchilin Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Brest Dinamo Brest
Neman Grodno Neman Grodno
3 (3+0)
Nikita Naumov Wit-Rusland Wit-Rusland FK Vitebsk FK Vitebsk 3 (3+0)
Ruslan Teverov Wit-Rusland Wit-Rusland FK Vitebsk FK Vitebsk 3 (3+0)
Dmitri Tamelo Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 3 (3+0)
Max Ebong Ngome Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 3 (2+1)
Mikhail Kozlov Wit-Rusland Wit-Rusland FK Vitebsk FK Vitebsk 3 (2+1)
Pavel Dolgov Rusland Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 3 (2+1)
Murat Khotov Rusland Rusland FK Slutsk FK Slutsk 3 (2+1)
Miloš Nikolić Servië Servië FK Slutsk FK Slutsk 3 (2+1)
Oleksandr Vasyliev Oekraïne Oekraïne FK Minsk FK Minsk 3 (2+1)
Pavel Tseslyukevich Wit-Rusland Wit-Rusland Neman Grodno Neman Grodno 3 (2+1)
Július Szöke Slowakije Slowakije Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 3 (2+1)
Andrey Yakimov Wit-Rusland Wit-Rusland Neman Grodno Neman Grodno 3 (2+1)
Roman Yuzepchuk Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Brest Dinamo Brest 3 (2+1)
Nivaldo Brazilië Brazilië Dinamo Brest Dinamo Brest 3 (2+1)
Chidi Osuchukwu Nigeria Nigeria Dinamo Brest Dinamo Brest 3 (2+1)
Sergey Rusak Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 3 (2+1)
Artur Slabashevich Wit-Rusland Wit-Rusland FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 3 (2+1)
Andrey Khachaturyan Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 3 (2+1)
Jean-Patrick Abouna Kameroen Kameroen Neman Grodno Neman Grodno 3 (2+1)
Oleg Patotskiy Wit-Rusland Wit-Rusland FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 3 (1+2)
Boris Tsygankov Rusland Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 3 (1+2)
Evgeniy Savostyanov Wit-Rusland Wit-Rusland Neman Grodno Neman Grodno 3 (1+2)
Evgeni Yablonski Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 3 (1+2)
Vitalii Kvashuk Oekraïne Oekraïne Neman Grodno Neman Grodno 3 (1+2)
Maksim Chizh Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 3 (1+2)
Dmitri Kaplunov Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk 3 (1+2)
Sékou Doumbia Ivoorkust Ivoorkust FK Slutsk FK Slutsk 3 (1+2)
Edgar Olekhnovich Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 3 (1+2)
Sergey Glebko Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 3 (1+2)
Artem Gurenko Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk 3 (0+3)
Vladislav Zhuk Wit-Rusland Wit-Rusland FK Slutsk FK Slutsk
FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI
3 (0+3)
Roger Cañas Colombia Colombia Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 3 (0+3)
Artem Stargorodskiy Oekraïne Oekraïne FK Vitebsk FK Vitebsk 3 (0+3)
Valeriy Gromyko Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 3 (0+3)
123. Aleksandr Pavlovets Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2 (2+0)
Roman Volkov Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gomel FK Gomel 2 (2+0)
Jean-Morel Poé Ivoorkust Ivoorkust Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2 (2+0)
Sergiy Shapoval Oekraïne Oekraïne FK Gomel FK Gomel
Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino
2 (2+0)
Anton Shepelev Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 2 (2+0)
Evgeniy Berezkin Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 2 (2+0)
Dmitriy Osipenko Wit-Rusland Wit-Rusland FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk
Luch Minsk Luch Minsk
2 (2+0)
Sandro Gotal Oostenrijk Oostenrijk Dinamo Brest Dinamo Brest 2 (2+0)
Aleksandr Dzhigero Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk 2 (2+0)
Mohamed Konaté Ivoorkust Ivoorkust FK Gomel FK Gomel 2 (2+0)
Vitaliy Trubilo Wit-Rusland Wit-Rusland FK Slutsk FK Slutsk 2 (1+1)
Zakhar Volkov Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 2 (1+1)
Anton Postupalenko Oekraïne Oekraïne Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2 (1+1)
Luka Šimunović Kroatië Kroatië Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 2 (1+1)
Andrey Vasilyev Rusland Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 2 (1+1)
Aleksey Rudenok Wit-Rusland Wit-Rusland FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 2 (1+1)
Vladimir Shcherbo Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 2 (1+1)
Gleb Rassadkin Wit-Rusland Wit-Rusland Neman Grodno Neman Grodno 2 (1+1)
Pavel Nazarenko Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gorodeya FK Gorodeya 2 (1+1)
Aleksei Ivanov Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk 2 (1+1)
Artur Kats Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk 2 (1+1)
Leonid Khankevich Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk 2 (1+1)
Gideon Baah Ghana Ghana FK Gomel FK Gomel 2 (1+1)
Oleksandr Batyshchev Oekraïne Oekraïne FK Gomel FK Gomel 2 (1+1)
Igor Burko Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 2 (1+1)
Andrey Chukhley Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 2 (1+1)
Konan Ahuie Ivoorkust Ivoorkust FK Slutsk FK Slutsk 2 (1+1)
Nikita Korzun Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2 (1+1)
Aleksey Kurzenev Rusland Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 2 (1+1)
Maksim Shilo Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk
FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI
2 (0+2)
Igor Shitov Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2 (0+2)
Aleksandr Filanovich Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 2 (0+2)
Aleksei Zaleski Wit-Rusland Wit-Rusland FK Vitebsk FK Vitebsk
Luch Minsk Luch Minsk
2 (0+2)
Dmitriy Tereshchenko Oekraïne Oekraïne FK Gomel FK Gomel 2 (0+2)
Nikita Kaplenko Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2 (0+2)
Yaroslav Yarotski Wit-Rusland Wit-Rusland FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 2 (0+2)
Maksim Lukashevich Wit-Rusland Wit-Rusland Neman Grodno Neman Grodno 2 (0+2)
Seidu Yahaya Ghana Ghana Dinamo Minsk Dinamo Minsk 2 (0+2)
Andrey Klimovich Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 2 (0+2)
Oleksandr Kaplienko Oekraïne Oekraïne FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 2 (0+2)
Paul Bebey Kameroen Kameroen Neman Grodno Neman Grodno 2 (0+2)
Maksim Volodko Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 2 (0+2)
Yuri Volovik Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gorodeya FK Gorodeya 2 (0+2)
Egidijus Vaitkūnas Litouwen Litouwen FK Minsk FK Minsk 2 (0+2)
Mikhail Kalugin Oekraïne Oekraïne FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 2 (0+2)
Roman Burets Wit-Rusland Wit-Rusland FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 2 (0+2)
Aleksandr Bychenok Wit-Rusland Wit-Rusland FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 2 (0+2)
170. Junior Atemengue Kameroen Kameroen Neman Grodno Neman Grodno 1 (1+0)
Badri Akubardia Oekraïne Oekraïne FK Gomel FK Gomel 1 (1+0)
Egor Filipenko Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 1 (1+0)
Dénis Duarte Portugal Portugal Dinamo Brest Dinamo Brest 1 (1+0)
Vladislav Fedosov Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 1 (1+0)
Dmitry Borisov Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Brest Dinamo Brest 1 (1+0)
Leonid Kovel Wit-Rusland Wit-Rusland Neman Grodno Neman Grodno 1 (1+0)
Igor Shumilov Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 1 (1+0)
Aleksandr Sverchinski Wit-Rusland Wit-Rusland FK Minsk FK Minsk 1 (1+0)
Maksim Taleyko Wit-Rusland Wit-Rusland FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 1 (1+0)
Andrey Shtygel Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gomel FK Gomel 1 (1+0)
Mikhail Shibun Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 1 (1+0)
Sergiy Rudika Oekraïne Oekraïne Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 1 (1+0)
Stanislav Sazonovich Wit-Rusland Wit-Rusland FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 1 (1+0)
Aleksey Teslyuk Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gomel FK Gomel
FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI
1 (1+0)
Sergey Tikhonovskiy Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gorodeya FK Gorodeya 1 (1+0)
Ivan Zhestkin Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gomel FK Gomel 1 (1+0)
Igor Zyulev Wit-Rusland Wit-Rusland FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 1 (1+0)
Dmitriy Yashin Rusland Rusland Luch Minsk Luch Minsk 1 (1+0)
Aleksey Yanushkevich Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 1 (1+0)
Dinko Trebotić Kroatië Kroatië Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1 (1+0)
Artem Vasilyev Wit-Rusland Wit-Rusland FK Minsk FK Minsk 1 (1+0)
Luka Rotković Montenegro Montenegro Luch Minsk Luch Minsk 1 (1+0)
Rocha Portugal Portugal Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1 (1+0)
Andreja Lazović Servië Servië FK Gorodeya FK Gorodeya 1 (1+0)
Andrey Lebedev Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Brest Dinamo Brest 1 (1+0)
Pavel Lovgach Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 1 (1+0)
Sergey Kontsevoy Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1 (1+0)
Tomislav Kiš Kroatië Kroatië Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 1 (1+0)
Vyatcheslav Hleb Wit-Rusland Wit-Rusland Neman Grodno Neman Grodno 1 (1+0)
Oleg Karamushka Oekraïne Oekraïne FK Vitebsk FK Vitebsk 1 (1+0)
Vyacheslav Lukhtanov Oekraïne Oekraïne FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 1 (1+0)
Terentiy Lutsevich Wit-Rusland Wit-Rusland FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 1 (1+0)
Denis Polyakov Wit-Rusland Wit-Rusland BATE Borisov BATE Borisov 1 (1+0)
Alexandr Poznyak Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gorodeya FK Gorodeya 1 (1+0)
Dmitri Podstrelov Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 1 (1+0)
Evgeni Morozov Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 1 (1+0)
Sergey Lynko Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 1 (1+0)
Milo Mićunović Servië Servië FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 1 (1+0)
David Gatikoev Rusland Rusland FK Minsk FK Minsk 1 (1+0)
Aleksandr Yatskevich Wit-Rusland Wit-Rusland FK Slutsk FK Slutsk 1 (0+1)
Dmitriy Aliseyko Wit-Rusland Wit-Rusland FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 1 (0+1)
Egor Khatkevich Wit-Rusland Wit-Rusland FK Isloch Minsk FK Isloch Minsk 1 (0+1)
Maksim Andreev Rusland Rusland FK Gomel FK Gomel 1 (0+1)
Sergei Karpovich Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1 (0+1)
Ilya Aleksievich Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1 (0+1)
Aleksandr Aleksandrovich Wit-Rusland Wit-Rusland FK Vitebsk FK Vitebsk 1 (0+1)
Denis Levitskiy Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino
1 (0+1)
Roman Krivulkin Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 1 (0+1)
Christ Konan Ivoorkust Ivoorkust FK Gomel FK Gomel 1 (0+1)
Giannis Kargas Griekenland Griekenland Dinamo Brest Dinamo Brest 1 (0+1)
Giorgi Kantaria Georgië Georgië Neman Grodno Neman Grodno 1 (0+1)
Lassina Dao Ivoorkust Ivoorkust FK Gomel FK Gomel 1 (0+1)
Pavel Chikida Wit-Rusland Wit-Rusland FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 1 (0+1)
Evgen Chepurnenko Oekraïne Oekraïne Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 1 (0+1)
Pavel Bordukov Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 1 (0+1)
Igor Dovgyallo Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
FK Gorodeya FK Gorodeya
1 (0+1)
Dmitriy German Wit-Rusland Wit-Rusland FK Slutsk FK Slutsk 1 (0+1)
Dmitriy Aydov Rusland Rusland FK Gomel FK Gomel 1 (0+1)
Roman Gaev Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 1 (0+1)
Valery Marov Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk 1 (0+1)
Giorgi Navalovski Georgië Georgië Dinamo Minsk Dinamo Minsk 1 (0+1)
Maksim Vitus Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Brest Dinamo Brest 1 (0+1)
Nikita Stepanov Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk 1 (0+1)
Andrey Shemruk Wit-Rusland Wit-Rusland FK Minsk FK Minsk 1 (0+1)
Andrey Voronkov Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gorodeya FK Gorodeya 1 (0+1)
Artyom Buloychik Wit-Rusland Wit-Rusland Luch Minsk Luch Minsk 1 (0+1)
Dmitri Zinovich Wit-Rusland Wit-Rusland FK Minsk FK Minsk 1 (0+1)
Andrei Zaleski Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Brest Dinamo Brest 1 (0+1)
Ruslan Yudenkov Wit-Rusland Wit-Rusland FK Gomel FK Gomel 1 (0+1)
Sergey Shchegrikovich Wit-Rusland Wit-Rusland FK Slutsk FK Slutsk 1 (0+1)
Yan Senkevich Wit-Rusland Wit-Rusland Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev 1 (0+1)
Ivan Petrović Servië Servië FK Gorodeya FK Gorodeya 1 (0+1)
Yuriy Ostroukh Wit-Rusland Wit-Rusland Dinamo Minsk Dinamo Minsk
FK Minsk FK Minsk
1 (0+1)
Evgeni Nikitin Wit-Rusland Wit-Rusland Torpedo Minsk Torpedo Minsk 1 (0+1)
Egor Potapov Rusland Rusland FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 1 (0+1)
Sergiy Rozhok Oekraïne Oekraïne FK Smolevichy-STI FK Smolevichy-STI 1 (0+1)
Aleksandr Selyava Wit-Rusland Wit-Rusland Shakhter Soligorsk Shakhter Soligorsk 1 (0+1)
Aleksandr Salugin Rusland Rusland Torpedo-BelAZ Zhodino Torpedo-BelAZ Zhodino 1 (0+1)
Filipp Rudik Wit-Rusland Wit-Rusland Neman Grodno Neman Grodno 1 (0+1)
Nikolai Zolotov Wit-Rusland Wit-Rusland FK Vitebsk FK Vitebsk 1 (0+1)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner