Periode Trainer Land geb.
09.08.2019 - 30.06.2020 Michalis Grigoriou Griekenland 19.12.1973
01.07.2019 - 07.08.2019 Gordan Petrić Servië 30.07.1969
25.09.2018 - 30.06.2019 Gianluca Festa Italië 16.03.1969
12.03.2018 - 22.09.2018 Sotiris Antoniou Griekenland 10.09.1975
21.02.2018 - 10.03.2018 Ratko Dostanić Servië 25.10.1959
25.09.2017 - 20.02.2018 Ilias Fyntanis Griekenland 21.05.1962
14.09.2017 - 25.09.2017 Jacky Mathijssen België 20.07.1963
03.04.2017 - 12.09.2017 André Paus Nederland 09.10.1965
22.03.2017 - 02.04.2017 Theodoros Voutyritsas Griekenland 27.07.1962
01.11.2016 - 21.03.2017 Sakis Tsiolis Griekenland 30.06.1959
08.06.2016 - 31.10.2016 Angelos Anastasiadis Griekenland 08.03.1953
01.07.2015 - 30.06.2016 Ratko Dostanić Servië 25.10.1959
01.11.2014 - 31.12.2014 Thomas Grafas Griekenland 10.02.1970
26.05.2011 - 09.01.2012 Chris Coleman Wales 10.06.1970
11.01.2011 - 25.05.2011 Nikos Kostenoglou Griekenland 03.10.1970
17.12.2010 - 09.01.2011 Jørn Andersen Noorwegen 03.02.1963
22.02.2010 - 29.11.2010 Giannis Papakostas Griekenland 10.12.1968
25.04.2008 - 21.02.2010 Marinos Ouzounidis Griekenland 10.10.1968
01.07.2004 - 30.06.2008 Georgios Donis Griekenland 22.10.1969
14.02.1997 - 03.03.1997 Christos Archontidis Griekenland 26.06.1938
01.07.1995 - 30.06.1996 Ioannis Matzourakis Griekenland 06.06.1949
08.11.1993 - 30.06.1994 Christos Archontidis Griekenland 26.06.1938
01.07.1988 - 30.06.1989 Vladimír Táborský Tsjechië 28.04.1944
01.07.1988 - 30.06.1989 Vladimír Tamborski Tsjechië
01.07.1986 - 30.06.1988 Jacek Gmoch Polen 13.01.1939
01.07.1984 - 30.06.1986 Andrzej Strejlau Polen 19.02.1940
01.07.1983 - 30.06.1984 Walter Skocik Oostenrijk 06.09.1940
01.07.1982 - 30.06.1983 Jacek Gmoch Polen 13.01.1939
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner