CL-kwalificaties 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 11.07.2018 18:00 U FK Sūduva FK Sūduva 1:3 (0:3)
1e Ronde 17.07.2018 19:00 T FK Sūduva FK Sūduva 1:0 (1:0)
EL-kwalificaties 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
2e Ronde 26.07.2018 19:00 T FC Flora FC Flora 5:0 (2:0)
2e Ronde 02.08.2018 18:00 U FC Flora FC Flora 0:2 (0:2)
3e Ronde 09.08.2018 19:00 U Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 2:2 (2:1)
3e Ronde 16.08.2018 19:00 T Hapoel Be'er Sheva Hapoel Be'er Sheva 3:1 (0:1)
Play-Offs 23.08.2018 19:00 T FK Astana FK Astana 1:0 (0:0)
Play-Offs 30.08.2018 16:00 U FK Astana FK Astana 0:0 (0:1, 0:1, 0:1) d.p.
First Division 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
3. Ronde 16.09.2018 19:00 U Ermis Aradippou Ermis Aradippou 1:0 (1:0)
1. Ronde 19.09.2018 18:00 U Nea Salamina Nea Salamina 3:2 (2:0)
4. Ronde 23.09.2018 17:00 T Doxa Katokopias FC Doxa Katokopias FC 2:5 (0:3)
5. Ronde 06.10.2018 18:00 U Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC 3:2 (2:2)
6. Ronde 21.10.2018 18:00 T AEL Limassol AEL Limassol 0:0 (0:0)
7. Ronde 27.10.2018 18:00 U Alki Oroklini Alki Oroklini 4:2 (1:0)
2. Ronde 31.10.2018 18:00 T Omonia Nikosia Omonia Nikosia 2:0 (1:0)
8. Ronde 04.11.2018 16:00 U Paphos FC Paphos FC 0:0 (0:0)
9. Ronde 10.11.2018 16:00 T Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paralimni 3:0 (2:0)
10. Ronde 24.11.2018 16:00 U AEK Larnaca AEK Larnaca 0:1 (0:1)
11. Ronde 03.12.2018 18:00 T Apollon Limassol Apollon Limassol 5:1 (3:1)
12. Ronde 09.12.2018 17:00 T Nea Salamina Nea Salamina 4:0 (2:0)
13. Ronde 16.12.2018 15:00 U Omonia Nikosia Omonia Nikosia 2:1 (0:1)
14. Ronde 22.12.2018 17:00 T Ermis Aradippou Ermis Aradippou 2:0 (1:0)
15. Ronde 05.01.2019 18:00 U Doxa Katokopias FC Doxa Katokopias FC 2:1 (0:0)
16. Ronde 12.01.2019 18:00 T Anorthosis Famagusta FC Anorthosis Famagusta FC 4:0 (1:0)
17. Ronde 20.01.2019 15:00 U AEL Limassol AEL Limassol 1:0 (0:0)
18. Ronde 28.01.2019 18:00 T Alki Oroklini Alki Oroklini 0:0 (0:0)
19. Ronde 02.02.2019 16:00 T Paphos FC Paphos FC 1:2 (1:1)
20. Ronde 10.02.2019 15:00 U Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paralimni 2:0 (1:0)
21. Ronde 16.02.2019 16:00 T AEK Larnaca AEK Larnaca 2:2 (0:0)
22. Ronde 24.02.2019 16:00 U Apollon Limassol Apollon Limassol 2:1 (0:0)
First Division 2019 Playoff
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 02.03.2019 17:30 U Nea Salamina Nea Salamina 1:1 (1:1)
2. Ronde 10.03.2019 17:00 T AEK Larnaca AEK Larnaca 0:0 (0:0)
3. Ronde 17.03.2019 17:00 U Apollon Limassol Apollon Limassol 3:1 (0:0)
4. Ronde 30.03.2019 18:00 T Omonia Nikosia Omonia Nikosia 1:1 (1:0)
5. Ronde 06.04.2019 18:00 U AEL Limassol AEL Limassol 3:0 (2:0)
6. Ronde 13.04.2019 18:00 T Nea Salamina Nea Salamina 4:0 (2:0)
7. Ronde 21.04.2019 18:00 U AEK Larnaca AEK Larnaca 0:1 (0:0)
8. Ronde 04.05.2019 18:00 T Apollon Limassol Apollon Limassol 3:0 (3:0)
9. Ronde 11.05.2019 16:00 U Omonia Nikosia Omonia Nikosia 2:1 (1:0)
10. Ronde 18.05.2019 17:00 T AEL Limassol AEL Limassol 4:0 (1:0)
Kypello Kyprou 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 19.12.2018 18:00 T AO Agia Napa AO Agia Napa 5:0 (1:0)
Achtste finale 02.01.2019 16:00 T Doxa Katokopias FC Doxa Katokopias FC 2:1 (0:1)
Achtste finale 20.02.2019 17:00 U Doxa Katokopias FC Doxa Katokopias FC 3:0 (2:0)
Kwartfinale 27.02.2019 17:00 T AEK Larnaca AEK Larnaca 1:1 (1:1)
Kwartfinale 06.03.2019 17:00 U AEK Larnaca AEK Larnaca 3:3 (1:1)
Halve Finale 03.04.2019 17:00 T Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paralimni 1:0 (0:0)
Halve Finale 17.04.2019 16:00 U Enosis Neon Paralimni Enosis Neon Paralimni 2:2 (1:2)
Finale 22.05.2019 18:00 V AEL Limassol AEL Limassol 0:2 (0:1)
Super Cup 2018
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Finale 29.09.2018 18:00 V AEK Larnaca AEK Larnaca 1:4 (1:0, 1:1) d.p.
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner