Periode Trainer Land geb.
01.07.2017 - 30.06.2020 Eusebio Di Francesco Italië 08.09.1969
14.01.2016 - 30.06.2017 Luciano Spalletti Italië 07.03.1959
01.07.2013 - 12.01.2016 Rudi García Frankrijk 20.02.1964
03.02.2013 - 30.06.2013 Aurelio Andreazzoli Italië 05.11.1953
01.07.2012 - 02.02.2013 Zdeněk Zeman Tsjechië 12.05.1947
07.06.2011 - 30.06.2012 Luis Enrique Spanje 08.05.1970
21.02.2011 - 01.06.2011 Vincenzo Montella Italië 18.06.1974
01.09.2009 - 20.02.2011 Claudio Ranieri Italië 20.10.1951
01.07.2005 - 31.08.2009 Luciano Spalletti Italië 07.03.1959
15.03.2005 - 16.06.2005 Bruno Conti Italië 13.03.1955
29.09.2004 - 14.03.2005 Luigi Delneri Italië 23.08.1950
27.09.2004 - 28.09.2004 Ezio Sella Italië 11.04.1956
31.08.2004 - 26.09.2004 Rudi Völler Duitsland 13.04.1960
01.07.2004 - 27.08.2004 Cesare Prandelli Italië 19.08.1957
01.01.2000 - 01.02.2000 Francesco Rocca Italië 02.08.1954
01.07.1999 - 30.06.2004 Fabio Capello Italië 18.06.1946
01.07.1997 - 30.06.1999 Zdeněk Zeman Tsjechië 12.05.1947
01.07.1996 - 30.06.1997 Carlos Bianchi Argentinië 26.04.1949
01.07.1993 - 30.06.1996 Carlo Mazzone Italië 19.03.1937
01.07.1992 - 30.06.1993 Vujadin Boškov Servië 16.05.1931
01.07.1990 - 30.06.1992 Ottavio Bianchi Italië 06.10.1943
01.07.1989 - 30.06.1990 Luigi Radice Italië 15.01.1935
01.07.1987 - 30.06.1989 Nils Liedholm Zweden 08.10.1922
07.05.1987 - 30.06.1987 Ángelo Sormani Brazilië 03.07.1939
01.07.1984 - 06.05.1987 Sven-Göran Eriksson Zweden 05.02.1948
01.07.1979 - 30.06.1984 Nils Liedholm Zweden 08.10.1922
01.07.1978 - 30.06.1979 Ferruccio Valcareggi Italië 12.02.1919
01.07.1977 - 30.06.1979 Gustavo Giagnoni Italië 23.03.1933
01.07.1973 - 30.06.1977 Nils Liedholm Zweden 08.10.1922
01.07.1973 - 03.12.1973 Manlio Scopigno Italië 20.11.1925
01.07.1968 - 30.06.1973 Helenio Herrera Frankrijk 10.04.1910
01.07.1965 - 30.06.1968 Oronzo Pugliese Italië 05.04.1910
01.07.1964 - 30.06.1965 Juan Carlos Lorenzo Argentinië 22.10.1922
25.01.1964 - 30.06.1964 Miró Spanje 03.03.1913
01.11.1962 - 13.01.1964 Alfredo Foni Italië 20.01.1911
01.07.1961 - 30.06.1963 Luis Carniglia Argentinië 04.10.1917
01.07.1959 - 30.06.1961 Alfredo Foni Italië 20.01.1911
01.07.1959 - 30.06.1960 György Sárosi Hongarije 16.09.1912
01.07.1958 - 30.06.1959 Gunnar Nordahl Zweden 19.10.1921
01.07.1955 - 30.06.1957 György Sárosi Hongarije 16.09.1912
01.07.1954 - 30.06.1955 Jesse Carver Engeland 07.07.1911
01.07.1952 - 30.06.1954 Mario Varglien Italië 26.12.1905
01.07.1951 - 30.06.1952 Giuseppe Viani Italië 13.09.1909
01.07.1950 - 31.12.1950 Adolfo Baloncieri Italië 27.04.1897
01.07.1950 - 30.06.1951 Guido Masetti Italië 22.11.1907
01.07.1948 - 30.06.1949 Luigi Brunella Italië 14.04.1914
01.07.1947 - 30.06.1948 Imre Senkey Hongarije 21.06.1898
01.07.1943 - 30.06.1945 Guido Masetti Italië 22.11.1907
01.07.1940 - 30.06.1942 Alfréd Schaffer Hongarije 13.02.1893
01.07.1937 - 30.06.1940 Guido Ara Italië 28.06.1888
01.07.1933 - 30.06.1937 Luigi Barbesino Italië 01.05.1894
01.07.1932 - 30.06.1933 Johann Baar Oostenrijk 00.00.1895
01.07.1932 - 30.06.1933 Dr. Lajos Kovács Hongarije 27.04.1894
01.07.1930 - 30.06.1932 Herbert Burgess Engeland 25.02.1883
01.07.1927 - 30.06.1929 Willy Garbutt Engeland 09.01.1883
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner