ÖFB-Cup 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1e Ronde 20.07.2018 19:00 T Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr 1:2 (0:1)
Regionalliga Ost 2018/2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
1. Ronde 03.08.2018 19:30 U FC Marchfeld Mannsdorf FC Marchfeld Mannsdorf 3:0 (2:0)
2. Ronde 10.08.2018 19:30 T SV Mattersburg (A) SV Mattersburg (A) 5:0 (1:0)
3. Ronde 17.08.2018 19:30 U SV Schwechat SV Schwechat 5:0 (4:0)
4. Ronde 24.08.2018 19:30 T FC Mauerwerk FC Mauerwerk 0:3 (0:3)
5. Ronde 31.08.2018 19:00 U Rapid Wien (A) Rapid Wien (A) 1:2 (1:1)
6. Ronde 07.09.2018 19:30 T FC Stadlau FC Stadlau 5:0 (2:0)
7. Ronde 15.09.2018 18:00 U SC Team Wiener Linien SC Team Wiener Linien 3:1 (1:0)
8. Ronde 21.09.2018 19:30 T Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club 6:1 (2:0)
9. Ronde 28.09.2018 19:00 U ASK-BSC Bruck/Leitha ASK-BSC Bruck/Leitha 3:0 (2:0)
10. Ronde 07.10.2018 16:00 T FC Admira Wacker (A) FC Admira Wacker (A) 2:0 (1:0)
11. Ronde 12.10.2018 18:45 U SC Neusiedl/See 1919 SC Neusiedl/See 1919 2:1 (1:0)
12. Ronde 19.10.2018 19:30 T SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 2:2 (0:1)
13. Ronde 26.10.2018 17:00 U FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen 2:1 (1:0)
14. Ronde 31.10.2018 19:30 T SKN St. Pölten (A) SKN St. Pölten (A) 4:0 (2:0)
15. Ronde 10.11.2018 14:00 U SV Leobendorf SV Leobendorf 1:2 (0:0)
16. Ronde 16.11.2018 19:30 T FC Mannsdorf/Großenzersdorf FC Mannsdorf/Großenzersdorf 4:1 (3:0)
17. Ronde 08.03.2019 19:00 U SV Mattersburg (A) SV Mattersburg (A) 2:0 (1:0)
18. Ronde 15.03.2019 19:30 T SV Schwechat SV Schwechat 7:0 (5:0)
19. Ronde 22.03.2019 19:30 U FC Mauerwerk FC Mauerwerk 0:0 (0:0)
20. Ronde 29.03.2019 19:30 T Rapid Wien (A) Rapid Wien (A) 2:1 (1:0)
21. Ronde 06.04.2019 14:00 U FC Stadlau FC Stadlau 4:0 (1:0)
22. Ronde 12.04.2019 19:30 T SC Team Wiener Linien SC Team Wiener Linien 2:1 (1:0)
23. Ronde 19.04.2019 19:30 U Wiener Sport-Club Wiener Sport-Club 1:2 (1:1)
24. Ronde 26.04.2019 19:30 T ASK-BSC Bruck/Leitha ASK-BSC Bruck/Leitha 1:1 (0:0)
25. Ronde 05.05.2019 16:30 U FC Admira Wacker (A) FC Admira Wacker (A) 4:0 (1:0)
26. Ronde 10.05.2019 19:30 T SC Neusiedl/See 1919 SC Neusiedl/See 1919 6:0 (2:0)
27. Ronde 17.05.2019 19:00 U SC/ESV Parndorf SC/ESV Parndorf 3:0 (3:0)
28. Ronde 24.05.2019 19:30 T FCM Traiskirchen FCM Traiskirchen 2:0 (0:0)
29. Ronde 31.05.2019 19:00 U SKN St. Pölten (A) SKN St. Pölten (A) 2:0 (1:0)
30. Ronde 07.06.2019 18:00 T SV Leobendorf SV Leobendorf 6:1 (1:1)
Vriendschappelijke duels 2018
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 03.07.2018 18:00 T FC Admira Wacker FC Admira Wacker 1:2 (1:1)
Kalenderweek 07.07.2018 18:00 T TSV Hartberg TSV Hartberg 1:3
Vriendschappelijke duels 2019
Ronde Datum Thuis/Uit Tegenstander Res.
Kalenderweek 25.01.2019 16:30 V FC Admira Wacker FC Admira Wacker 1:0 (1:0)
Kalenderweek 12.02.2019 18:30 U Austria Wien (A) Austria Wien (A) 2:1 (1:0)
Kalenderweek 26.07.2019 18:30 U First Vienna FC First Vienna FC 1:0 (1:0)
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner