Periode Trainer Land geb.
01.07.2016 - 30.06.2020 Andreas Lengsfeld Duitsland 16.05.1986
01.07.2005 - 30.06.2007 Wolfgang Beller Duitsland 19.05.1964
01.07.1998 - 30.06.2000 Wolfgang Beller Duitsland 19.05.1964
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner