Periode Trainer Land geb.
15.06.2018 - 30.06.2020 Ian Evatt Engeland 19.11.1981
23.11.2015 - 30.06.2017 Paul Cox Engeland 06.01.1972
10.12.2013 - 22.11.2015 Darren Edmondson Engeland 04.11.1971
18.12.2007 - 30.06.2013 David Bayliss Engeland 08.06.1976
01.07.1999 - 30.06.2003 Kenny Lowe Engeland 06.11.1961
01.07.1971 - 30.06.1972 Jack Crompton Engeland 18.12.1921
01.07.1967 - 30.06.1969 Colin Appleton Engeland 07.03.1936
24.07.1957 - 30.06.1958 Norman Dodgin Engeland 01.11.1921
01.07.1955 - 30.06.1956 Joe Harvey Engeland 11.06.1918
01.07.1938 - 30.06.1940 Fred Pentland Engeland 29.07.1883
01.07.1927 - 30.06.1928 John Maconnachie Schotland 08.05.1885
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner