Periode Trainer Land geb.
01.07.2019 - 30.06.2020 Achim Feifel Duitsland 03.08.1964
05.04.2017 - 30.06.2019 Verena Hagedorn Duitsland 02.07.1982
08.03.2017 - 04.04.2017 Malte Dresen Duitsland 14.01.1989
01.07.2012 - 08.03.2017 Thomas Obliers Duitsland 21.10.1967
01.07.2008 - 30.06.2012 Doreen Meier Duitsland 09.11.1968
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner