Periode Trainer Land geb.
01.07.2019 - 30.06.2023 Graham Potter Engeland 20.05.1975
31.12.2014 - 13.05.2019 Chris Hughton Ierland 11.12.1958
23.12.2014 - 30.12.2014 Nathan Jones Wales 28.05.1973
01.07.2014 - 22.12.2014 Sami Hyypiä Finland 07.10.1973
01.07.2013 - 12.05.2014 Óscar Spanje 26.04.1973
11.11.2009 - 30.06.2013 Gustavo Poyet Uruguay 15.11.1967
06.03.2009 - 10.11.2009 Russell Slade Engeland 10.10.1960
21.02.2009 - 28.02.2009 Dean White Engeland 04.12.1958
01.07.2007 - 21.02.2009 Micky Adams Engeland 08.11.1961
08.09.2006 - 08.05.2008 Dean Wilkins Engeland 12.07.1962
28.10.2003 - 08.09.2006 Mark McGhee Schotland 20.05.1957
07.10.2002 - 08.10.2003 Steve Coppell Engeland 09.07.1955
17.10.2001 - 30.06.2002 Peter Taylor Engeland 03.01.1953
12.04.1999 - 10.10.2001 Micky Adams Engeland 08.11.1961
22.01.1999 - 11.04.1999 Jeff Wood Engeland 04.02.1954
26.02.1998 - 22.01.1999 Brian Horton Engeland 04.02.1949
01.07.1996 - 30.06.1998 Steve Gritt Engeland 31.10.1957
01.07.1995 - 30.06.1996 Jimmy Case Engeland 18.05.1954
01.07.1993 - 30.06.1995 Liam Brady Ierland 13.02.1956
01.07.1986 - 31.01.1987 Alan Mullery Engeland 23.11.1941
10.12.1982 - 30.06.1983 James Melia Engeland 01.11.1937
01.07.1981 - 05.12.1982 Mike Bailey Engeland 27.02.1942
01.07.1976 - 30.06.1981 Alan Mullery Engeland 23.11.1941
01.11.1973 - 30.06.1974 Brian Clough Engeland 21.03.1935
01.07.1968 - 30.06.1970 Freddie Goodwin Engeland 28.06.1933
01.07.1963 - 30.06.1968 Archibald Macaulay Schotland 30.07.1915
01.07.1961 - 30.06.1963 George Curtis Engeland 03.12.1919
01.11.1947 - 22.03.1951 Don Welsh Engeland 25.02.1911
01.07.1908 - 27.12.1914 Jack Robson Engeland 24.05.1860
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner