Periode Trainer Land geb.
01.07.2019 - 30.06.2020 Nuno Manta Santos Portugal 25.07.1978
27.11.2018 - 30.06.2019 Petit Portugal 25.09.1976
01.07.2018 - 26.11.2018 Cláudio Braga Portugal 23.11.1974
22.09.2016 - 07.06.2018 Daniel Ramos Portugal 25.12.1970
01.07.2016 - 21.09.2016 Gusmão Brazilië 19.05.1962
19.01.2016 - 30.06.2016 Nelo Vingada Portugal 30.03.1953
03.03.2015 - 18.01.2016 Ivo Vieira Portugal 10.01.1976
01.07.2014 - 02.03.2015 Leonel Pontes Portugal 09.07.1972
16.09.2010 - 30.06.2014 Pedro Martins Portugal 17.07.1970
30.09.2009 - 15.09.2010 Mitchell van der Gaag Nederland 22.10.1971
23.02.2009 - 29.09.2009 Carlos Carvalhal Portugal 04.12.1965
01.07.2008 - 24.02.2009 Lori Sandri Brazilië 29.01.1949
01.07.2007 - 30.06.2008 Sebastião Lazaroni Brazilië 25.09.1950
16.03.2006 - 30.06.2007 Ulisses Morais Portugal 22.11.1959
25.09.2005 - 12.03.2006 Paulo Bonamigo Brazilië 23.09.1960
24.09.2005 - 24.09.2005 João Silva Portugal 17.05.1968
21.03.2005 - 19.09.2005 Rui Rodrigues Portugal 20.01.1955
06.09.2004 - 19.03.2005 Mariano Barreto Portugal 18.01.1957
01.07.2003 - 31.08.2004 Manuel Cajuda Portugal 27.07.1951
01.01.1999 - 30.06.2003 Nelo Vingada Portugal 30.03.1953
23.02.1997 - 21.12.1998 Inácio Portugal 01.02.1955
02.02.1997 - 16.02.1997 Rui Vieira Portugal 21.05.1962
25.11.1996 - 26.01.1997 Manuel José Portugal 09.04.1946
01.07.1996 - 17.11.1996 Marinho Peres Brazilië 19.03.1947
17.03.1996 - 12.05.1996 Rui Vieira Portugal 21.05.1962
01.07.1995 - 10.03.1996 Raul Águas Portugal 12.01.1949
01.07.1993 - 30.06.1994 Edinho Brazilië 05.06.1955
07.10.1990 - 30.06.1995 Paulo Autuori Brazilië 25.08.1956
03.12.1989 - 30.09.1990 Ferreira da Costa Portugal 01.11.1953
25.11.1989 - 25.11.1989 Eduardinho Portugal 24.02.1951
09.04.1989 - 18.11.1989 Quinito Portugal 06.11.1948
31.01.1988 - 06.04.1989 Ferreira da Costa Portugal 01.11.1953
01.07.1986 - 30.06.1987 Stefan Lundin Zweden 07.05.1955
01.07.1986 - 31.12.1987 Manuel Oliveira Portugal 29.05.1932
01.07.1985 - 30.06.1986 Oliveira Portugal 10.06.1952
01.07.1982 - 30.06.1984 Mário Lino Portugal 09.01.1937
01.07.1981 - 30.06.1982 Fernando Mendes Portugal 15.07.1937
01.01.1978 - 30.06.1979 Fernando Vaz Portugal 03.08.1918
01.07.1976 - 30.06.1978 Pedro Gomes Portugal 16.10.1941
01.07.1975 - 30.06.1976 Hilário da Conceição Portugal 19.03.1939
01.07.1974 - 30.06.1975 Pedro Gomes Portugal 16.10.1941
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner