Periode Trainer Land geb.
06.01.2020 - 30.06.2020 Matthias Müller Duitsland 18.10.1954
01.07.2019 - 05.01.2021 Willi Weiße Duitsland 09.04.1988
01.07.2015 - 30.06.2019 Matthias Lust Duitsland 27.04.1970
01.07.2012 - 30.06.2015 David Bergner Duitsland 02.12.1973
01.07.2009 - 30.06.2010 Andreas Vogel Duitsland
01.07.2008 - 30.06.2009 Matthias Schulz Duitsland 13.09.1963
01.07.1983 - 30.06.1986 Eduard Geyer Duitsland 07.10.1944
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner