Periode Trainer Land geb.
01.07.2018 - 30.06.2019 Mário Silva Portugal 24.04.1977
01.01.2017 - 30.06.2018 João Brandão Portugal 28.08.1982
01.07.2014 - 28.12.2016 António Folha Portugal 21.05.1971
01.07.2013 - 30.06.2014 Capucho Portugal 21.02.1972
01.07.2010 - 30.06.2012 Rui Gomes Portugal 15.03.1970
01.07.2007 - 30.06.2010 Patrick Greveraars Nederland 14.08.1975
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner