Periode Trainer Land geb.
16.05.2019 - 30.06.2020 Gonzalo Spanje 13.10.1983
26.03.2018 - 07.05.2019 Marino Pušić Kroatië 18.08.1971
29.10.2017 - 25.03.2018 Gertjan Verbeek Nederland 01.08.1962
18.10.2017 - 28.10.2017 Marino Pušić Kroatië 18.08.1971
30.08.2015 - 18.10.2017 René Hake Nederland 18.12.1971
01.07.2014 - 29.08.2015 Alfred Schreuder Nederland 02.11.1972
01.04.2013 - 30.06.2014 Michel Jansen Nederland 03.03.1966
05.01.2012 - 25.02.2013 Steve McClaren Engeland 03.05.1961
01.07.2011 - 03.01.2012 Co Adriaanse Nederland 21.07.1947
01.07.2010 - 30.06.2011 Michel Preud'homme België 24.01.1959
01.07.2008 - 30.06.2010 Steve McClaren Engeland 03.05.1961
01.07.2006 - 30.06.2008 Fred Rutten Nederland 05.12.1962
02.02.2006 - 30.06.2006 Jan van Staa Nederland 27.05.1955
01.07.2004 - 01.02.2006 Rini Coolen Nederland 10.02.1967
01.07.2002 - 30.06.2004 René Vandereycken België 22.07.1953
01.07.2001 - 30.06.2002 John van 't Schip Nederland 30.12.1963
06.09.1999 - 30.06.2001 Fred Rutten Nederland 05.12.1962
01.01.1996 - 05.09.1999 Hans Meyer Duitsland 03.11.1942
20.11.1995 - 31.12.1995 Fred Rutten Nederland 05.12.1962
01.07.1994 - 20.11.1995 Issy ten Donkelaar Nederland 07.10.1941
01.07.1992 - 30.06.1994 Rob Baan Nederland 01.04.1943
01.07.1986 - 30.06.1992 Theo Vonk Nederland 16.12.1947
01.07.1983 - 30.06.1986 Fritz Korbach Duitsland 18.07.1945
16.11.1982 - 30.06.1983 Spitz Kohn Luxemburg 01.11.1933
16.11.1981 - 15.11.1982 Rob Groener Nederland 19.12.1945
21.10.1979 - 15.11.1981 Hennie Hollink Nederland 01.10.1931
01.07.1972 - 15.10.1979 Spitz Kohn Luxemburg 01.11.1933
01.07.1966 - 30.06.1972 Kees Rijvers Nederland 27.05.1926
01.07.1962 - 30.06.1966 Friedrich Donnenfeld Oostenrijk 17.01.1912
01.07.1954 - 30.06.1956 Jaap van der Leck Nederland 10.09.1911
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner