Periode Trainer Land geb.
01.08.2018 - 30.06.2019 Sorin Colceag Roemenië 11.03.1972
12.06.2018 - 31.07.2018 Sergiu Secu Moldavië 28.11.1972
23.02.2018 - 11.06.2018 Vladimir Aga Moldavië
15.07.2017 - 31.12.2017 Iuri Osipenco Moldavië 06.07.1974
01.02.2017 - 11.07.2017 Stefan Stoica Roemenië 23.06.1967
23.09.2016 - 31.01.2017 Veaceslav Rusnac Moldavië 27.08.1975
08.05.2016 - 22.09.2016 Flavius Stoican Roemenië 24.11.1976
21.01.2016 - 08.05.2016 Simão Freitas Portugal 10.12.1980
25.11.2015 - 20.01.2016 Veaceslav Rusnac Moldavië 27.08.1975
01.07.2015 - 24.11.2015 Stefan Stoica Roemenië 23.06.1967
01.12.2014 - 30.06.2015 Veaceslav Rusnac Moldavië 27.08.1975
30.09.2013 - 08.12.2014 Oleg Kubarev Wit-Rusland 08.02.1966
23.04.2013 - 02.09.2013 Serghei Cleşcenco Moldavië 20.05.1972
11.03.2013 - 23.04.2013 Sergiu Sîrbu Moldavië 15.09.1960
01.01.2013 - 11.03.2013 Serghei Dubrovin Moldavië 04.01.1952
01.12.2012 - 31.12.2012 Sergiu Sîrbu Moldavië 15.09.1960
23.10.2012 - 30.11.2012 Oleg Fistican Moldavië 01.02.1975
10.07.2012 - 22.10.2012 Sergiu Sîrbu Moldavië 15.09.1960
27.05.2011 - 30.06.2012 Serghei Stroenco Moldavië 22.02.1967
01.07.2009 - 24.05.2011 Ivan Tabanov Moldavië 07.08.1966
01.07.2008 - 30.06.2009 Ion Caras Moldavië 11.09.1950
01.07.2007 - 30.06.2008 Oleksandr Sevidov Oekraïne 18.07.1969
01.05.2007 - 30.06.2007 Alexandru Curteian Moldavië 11.02.1974
01.07.2006 - 30.04.2007 Ivan Tabanov Moldavië 07.08.1966
01.07.2003 - 31.10.2003 Sergiu Sîrbu Moldavië 15.09.1960
30.05.2002 - 30.06.2003 Gabriel Stan Roemenië 25.06.1952
01.07.2001 - 30.06.2002 Vladimir Veber Moldavië 20.07.1941
01.07.2000 - 30.06.2001 Alexandru Spiridon Moldavië 20.07.1960
01.07.1997 - 30.06.1999 Alexandru Spiridon Moldavië 20.07.1960
01.07.1996 - 30.09.1999 Semen Altman Oekraïne 21.04.1946
01.07.1992 - 30.06.1996 Alexandru Spiridon Moldavië 20.07.1960
01.01.1992 - 31.10.1993 Sergiu Sîrbu Moldavië 15.09.1960
01.01.1989 - 30.06.1990 Achmed Aleskerov Azerbeidzjan 05.10.1935
01.01.1989 - 31.12.1989 Anatoliy Teslev Moldavië 15.09.1947
01.01.1985 - 31.12.1986 Anatoliy Teslev Moldavië 15.09.1947
01.01.1958 - 31.12.1960 Aleksandr Sevidov Rusland 05.09.1921
01.01.1956 - 31.12.1956 Victor Maslov Rusland 27.04.1910
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner