Periode Trainer Land geb.
30.10.2019 - 30.06.2020 Dick Advocaat Nederland 27.09.1947
01.07.2019 - 28.10.2019 Jaap Stam Nederland 17.07.1972
18.05.2015 - 30.06.2019 Giovanni van Bronckhorst Nederland 05.02.1975
01.07.2014 - 17.05.2015 Fred Rutten Nederland 05.12.1962
01.07.2011 - 30.06.2014 Ronald Koeman Nederland 21.03.1963
01.07.2009 - 12.07.2011 Mario Been Nederland 11.12.1963
15.01.2009 - 30.06.2009 Leon Vlemmings Nederland 03.04.1970
01.07.2008 - 14.01.2009 Gertjan Verbeek Nederland 01.08.1962
01.07.2007 - 31.07.2008 Bert van Marwijk Nederland 19.05.1952
05.05.2007 - 30.06.2007 Leo Beenhakker Nederland 02.08.1942
01.07.2005 - 03.05.2007 Erwin Koeman Nederland 20.09.1961
01.07.2004 - 23.05.2005 Ruud Gullit Nederland 01.09.1962
01.07.2000 - 30.06.2004 Bert van Marwijk Nederland 19.05.1952
29.10.1997 - 06.11.1997 Geert Meijer Nederland 15.03.1951
01.07.1997 - 30.04.2000 Leo Beenhakker Nederland 02.08.1942
15.10.1995 - 30.06.1997 Arie Haan Nederland 16.11.1948
03.10.1995 - 14.10.1995 Geert Meijer Nederland 15.03.1951
01.07.1992 - 02.10.1995 Willem van Hanegem Nederland 20.02.1944
17.03.1992 - 30.06.1992 Wim Jansen Nederland 28.10.1946
01.07.1991 - 16.03.1992 Hans Dorjee Nederland 26.07.1941
16.03.1991 - 30.06.1991 Wim Jansen Nederland 28.10.1946
01.12.1989 - 15.03.1991 Gunder Bengtsson Zweden 02.02.1946
01.07.1989 - 15.03.1991 Pim Verbeek Nederland 12.03.1956
01.07.1988 - 30.06.1989 Rob Jacobs Nederland 15.10.1943
01.07.1986 - 30.06.1988 Rinus Israël Nederland 19.03.1942
16.11.1984 - 30.06.1986 Ab Fafié Nederland 04.03.1941
01.07.1983 - 15.11.1984 Thijs Libregts Nederland 04.01.1941
01.07.1982 - 30.06.1983 Hans Kraay sr. Nederland 14.10.1936
01.07.1978 - 30.06.1982 Václav Ježek Slowakije 01.10.1923
01.07.1976 - 30.06.1978 Vujadin Boškov Servië 16.05.1931
01.07.1975 - 30.06.1976 Antoni Brzeżańczyk Polen 19.01.1919
01.07.1973 - 30.06.1975 Wiel Coerver Nederland 03.12.1924
01.07.1969 - 30.06.1973 Ernst Happel Oostenrijk 29.11.1925
01.07.1967 - 30.06.1969 Ben Peeters Nederland 28.10.1919
01.07.1964 - 30.06.1967 Willy Kment Oostenrijk 15.10.1914
01.07.1963 - 30.06.1964 Norberto Höfling Roemenië 20.06.1924
01.07.1961 - 30.06.1963 Franz Fuchs Oostenrijk 25.11.1915
01.07.1959 - 30.06.1961 Jiří Sobotka Tsjechië 06.06.1911
01.02.1959 - 30.06.1959 Piet de Wolf Nederland 00.00.1921
01.07.1956 - 31.01.1959 Jaap van der Leck Nederland 10.09.1911
01.07.1955 - 30.06.1956 Richard Kohn Oostenrijk 27.02.1888
01.07.1952 - 30.06.1955 Adriaan Koonings Nederland 23.12.1895
01.07.1951 - 30.06.1952 Richard Kohn Oostenrijk 27.02.1888
01.07.1946 - 30.06.1950 Adriaan Koonings Nederland 23.12.1895
01.07.1942 - 30.06.1946 Kees Pijl Nederland 09.06.1897
01.07.1940 - 30.06.1941 Kees van Dijke Nederland 18.12.1902
01.07.1936 - 30.06.1937 Ferenc Molnar Hongarije 08.04.1891
01.07.1935 - 30.06.1939 Richard Kohn Oostenrijk 27.02.1888
01.07.1924 - 01.04.1925 Harry Waites Engeland 08.06.1878
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner