Periode Trainer Land geb.
11.01.2021 - 27.02.2021 Milan Kuljić Servië 24.12.1975
01.07.2019 - 26.10.2019 Ratko Dostanić Servië 25.10.1959
11.04.2019 - 22.05.2019 Radomir Koković Servië 06.01.1984
15.11.2018 - 09.04.2019 Dejan Đurđević Servië 04.07.1967
07.08.2018 - 14.11.2018 Miloš Kruščić Servië 03.10.1976
30.08.2016 - 07.08.2018 Milan Milanović Servië 10.01.1963
01.07.2014 - 30.06.2015 Predrag Rogan Servië 02.08.1974
04.01.2011 - 24.04.2011 Radmilo Jovanović Servië 08.07.1950
13.03.2008 - 30.06.2016 Slobodan Kustudić Servië
19.09.2007 - 07.01.2008 Milan Đjuričić Kroatië 03.08.1945
25.07.2007 - 30.06.2008 Milan Đuričić Servië 31.10.1961
01.07.2003 - 31.12.2004 Dušan Mitošević Servië 17.12.1949
01.01.2003 - 30.06.2004 Miroljub Ostojić Servië 01.02.1950
01.07.1995 - 30.06.1997 Jovan Kovrlija Servië 00.00.1942
01.07.1990 - 30.06.1991 Vlada Pejović Servië 00.00.1950
01.07.1981 - 30.06.1983 Ivan Čabrinović Servië 00.00.1939
Nieuws: Voetbal Headlines.nl | Voetbal Headliner